Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Chance Harbor határa I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Chance Harbor határa I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Chance Harbor határa I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Chance Harbor határa I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Chance Harbor határa I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Chance Harbor határa I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Chance Harbor határa I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Chance Harbor határa I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Chance Harbor határa I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Alex Henley
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Opal Lin
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Callum
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Chance Harbor határa EmptyChance Harbor határa I_voting_barChance Harbor határa I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Chance Harbor határa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kimberly Lilleyman


Kimberly Lilleyman

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Nov. 23.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Chance Harbor határa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chance Harbor határa   Chance Harbor határa I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 5:31 pm

(Valahonnan a világból)

Fáztam. A hideg lassan vonszolta végig magát egész testemen, és mindenhol hagyott egy kis nyomot maga után, reszketést kelltve. Csak ne hagytam volna ott a kabátomat abban a hülye bárban. Részeg voltam, teljesen kiborultam, és nem tudtam, hogy mi merre. Ott maradt, és hiába mentem másnap vissza, jogosan azt mondták hogy nem találtak semmit. Ezer eurót érő kabát, hülye lesz az vissza adni aki megtalálta.

A tábla már régóta látszott, de közelebb és közelebb érve megláttam a kis város nevét. Chance Harbour. Egy különös érzés keritett hatalmába, persze már megint elmegyek az azelőtt kényelmesen megszokott városból, de ilyen vagyok. Nem vagyok képes egy helyen sokat időzni, egy idő után...unalmassá és sablonossá válik körülöttem minden, az élet, az emberek, a környezet. Kivettem egy cigit a dobozból, majd nekidőlve a táblának rágyújtottam. Végre. Nem tudtam mi hiányzik az életemből, és végre ahogyan a vékony szálat a számhoz emeltem, megnyugodtam. Megérkeztem, és az a különös érzés, melyet a város árasztott magából nem hagyott nyugodni. A fagyos levegőtől kicsit elvonta a figyelmemet, és az az érzés kúszott be a tudatomba. Tovább akartam volna már menni, de szenteltem annyi figyelmet a cigarettámnak, hogy kényelmesen elszivom. A tüdőm kicsit reszketett, lábam fagyott, ujjaimat nem éreztem. Fáradtság, hiszen nem volt a kinti levegő hideg. Sőt. De akkor is... reszkettem. A franc álljon bele ebbe a kurva fáradtságba. Pörögni akarok.

Csak egy dolog, hogy én mit akarok, és más, hogy a szervezetem. Szivtam még egyet, majd ledobva a csikket, rátapostam és erőt véve magamon, átléptem a határt és megérkeztem új otthonomba. Hallgasd hát történetem...

(Kikötő)
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Chance Harbor határa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chance Harbor határa   Chance Harbor határa I_icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 10:09 pm

(A semmiből)

Hosszú volt az út. Busszal jöttem haza. Persze repülhettem volna, de a bánat sem akart hamar hazaérni, ezért jöttem így. Hosszú volt, de nem bántam. Vagyis, részben mégis. Jó volt a hosszú út, mert később értem haza, de rosszabba, mert mire hazaértem, elfogytak a készleteim. Olyan idegben voltam a hazajövetel miatt, hogy kettesével nyomogattam le a torkomon a nyugtató pirulákat, nehogy megüssek valakit a buszon aki hozzám szól. Bejött. Gond nélkül megérkeztem, és amikor a busz végül megállt a város egyik megállójában, én fogtam a motyómat, és leszálltam.
Ahogy lábam a kavicsos földre tettem, ismerős gyomorforgató érzés tört rám. A pokol városa... de jó újra itt. Jobban örültem mikor leléptem,vagy inkább elhurcoltak, de... sebaj, hátha jobb lesz mint volt. Hátha apámat megszállta a szent lélek, és az angyalok mindensége, és már nem akar ágyelőt belőlem - álmodoztam. De még magamat is kiröhögtem. Peeersze, majd pont nekem lesz ekkora mákom. Fenéket. A selejtesek ilyet nem érdemelnek.
És ez a gondolat csak erősödött bennem amikor megláttam a megállóval szemközt, a kocsijának támaszkodó apámat, ahogy komor, undorodó képpel nézett rám vissza.
- Otthon, férges otthon - motyogtam keserűen, és valahogy ösztönösen dörzsöltem meg a karom, ahol sosem felejtem el, hogyan kaptam, életem legelső igazi sebét.
A lehető legzárkózottabb és "normálisabb" képpel indultam meg apám felé, aki mindennemű üdvözlést mellőzött, mikor mellé értem, kinyitotta a hátsóülés ajtaját, majd megfordult és ült is be előre, hogy rám se kelljen néznie. Bár nem is tudom mire számítottam... hülyeség a reménykedés...
Engedelmeskedtem a néma utasításnak, bepakoltam a csomagjaim az ülésre, aztán én is beültem, természetesen hátra. Nem merészkedtem apám mellé, nem ettem én meszet... talán túlzás is lenne rögtön az első nap bekerülni a kórházba újra. Legalább egy napot hadd töltsek kint...
Így indultunk meg hazafelé. Ő nem szólt hozzám, én hozzá, és... őszintén fohászkodtam, hátha így is maradunk a következő... hónapokban, években...

(folyt. köv. Raguel lakás)
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Chance Harbor határa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chance Harbor határa   Chance Harbor határa I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 11:57 am

/Valahonnan/

Órák teltek el azóta, hogy felszálltam az utamba kerülő első buszra. Utána következett egy stoppos. Nem kedveltem. Folyamatosan beszélt és haverkodni akart. Tipikus szeretethiányos tizenéves, aki azzal menőzik, hogy megszerezte a jogsit. Én egész úton hallgattam, amíg ki nem tett itt. Nem tudtam, hogy pontosan hol vagyok, de nem is érdekelt. Eléggé eldugott helynek nézett ki, hogy ne találjanak rám egykönnyen. Nem értem, egyáltalán miért nem adják már fel? Már több mint egy éve...! Már több, mint egy éve próbálok eltűnni előlük. Miért olyan fontos nekik, hogy pont én ott legyek! Van kismillió másik, akit dobálhatnak ide-oda. Igazán békén hagyhatnának már!
- Majd most... - motyogtam magam elé megindulva az újabb ismeretlen város felé. - Most elkerülök minden balhét és nem fognak megtalálni... - hitegettem magam.

/Közhelyek - A város utcái/
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Chance Harbor határa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chance Harbor határa   Chance Harbor határa I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 10:16 am

(A messzi távolból)

Hm, hm, hm... feltűnt a Chance Harbor határát jelző tábla, én pedig átszáguldottam a képletes határon. Felüdülésként ért hogy végre megérkeztem, bár nem mintha nagyon lenyűgözött volna a környék, de legnagyobb pechemre édes rokonságom mostanában úgy tűnik vonzódik az ilyen... hmm... "kisvárosokhoz." Csak tudnám mi a jó ebben... Illetve, azon kívül, mi a jó benne, hogy sok a fa, illetve faanyagú épület, és van bőven mit felgyújtani. Hát... legalább talán nem unom halálra magam. Na persze... drága kicsi Grey-em is biztosan lefoglal majd, hisz vele mindig akkora élvezet... hmm... hát szívózni. Reméljük még mindig úgy "szeret" mint korábban. És persze remélem nem tanyasult el nagyon... - gondoltam magamban vigyorogva gonoszul.

(folyt. köv. Társasház)
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Chance Harbor határa Empty
TémanyitásTárgy: Chance Harbor határa   Chance Harbor határa I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 1:02 pm

Chance Harbor határa



A hozzászólást William Turner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 03, 2012 12:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Chance Harbor határa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chance Harbor határa   Chance Harbor határa I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Chance Harbor határa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Screaming Harbor Club
» Chance Harbor Hospital

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A VÁROS HATÁRAIN KÍVÜL :: Chance Harbor határa-