Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Alex Henley
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Opal Lin
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Callum
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Farrah Elizabeth Jensen EmptyFarrah Elizabeth Jensen I_voting_barFarrah Elizabeth Jensen I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Farrah Elizabeth Jensen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Farrah Elizabeth Jensen Empty
TémanyitásTárgy: Farrah Elizabeth Jensen   Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 10:56 pm


Farrah Elizabeth Jensen
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Bristol, Anglia, 1994. 10. 31. | KOR: 17 | BECENÉV: Effy, Eff | CSOPORT: Ember | SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG: Heteroszexuális, de van egy kis biszex beütése


A karaktered jelleme, személyisége

Spoiler:
Nemtörődöm, lusta, gúnyos és néha vannak paranormális dolgai... Bristolban, ahol egy házibulin az erősítő majdnem végleg megsütötte a lányt, azonban az orvosoknak sikerült megmenteni. Azóta furcsa dolgokat lát és hall. Néha csak be megy egy üzletbe és megőrülnek körülötte az elektronikai dolgok vagy leveri a biztosítékot. Beszélt erről a bátyjával, de ő is tanácstalanul állt a dologhoz, s végső elkeseredésében a drogokhoz nyúlt.



Család és kapcsolatok

Apa: James Ferdinand Jensen | 44 | Papíron az apám, pénzel és megoldja, hogy a balhéim el legyenek sikálva. Kell ennél jobb apa? Kellene...
Anya: Helena Norah Jensen (Osmer)| 43 | Szinte azon kívül, hogy megszült... nem sok köt össze minket. Max hogy ugyan azon a planétán létezünk. Ja... meg a nevünk.
Testvér: Conor Christian Jensen | 23 | Az egyetlen ember a családban, aki nem hagyott el, mindennél és mindenkinél jobban szeretem. Hiába él olyan életvitelt, amilyet. Azt hiszem, ha ő nem lenne, nem tudom miként boldogulnék a világban... elvesznék...

Egyéb kapcsolatok:Lawrence 'Larry' Melvin | 40 | A család ügyvédje, apámék egyik menedzsere, meg tulajdonképpen mindenes. Számomra valahol titkon, egy apapótló személy is. Esküszöm, ő többet foglalkozott velem, mint a vér szerinti apám.
William Turner | 21 | Egy hülye, felelőtlen állat és naná, hogy Conor által ismerem. Csak neki köszönhetek ilyen embereket az életemben... akik nem veszik, hogy mi a "nem" szó jelentése...
Tate Langdon | 18 | Soha nem voltam valami kommunikatív, de az ő halála betett egy kicsit. Azt hiszem, a mai napig nem tudtam feldolgozni, hogy meghalt az a személy, akit szívből szerettem. Olaj a tűzre, a "balesetem" után.


Szeret, nem szeret...

Like:
~ Kiscicák, kisnyuszik (pamacsok)
~ Tetoválások
~ Természetes és szintetikus drogok
~ Cigi
~ Punk, punk-rock...
~ Conor
~ Balhék
~ Gyújtogatás
~ Hímek
~ Akusztikus gitár
~ Koncertek
~ Éjszaka


Dislike:
~ Öntelt ribancok
~ Aktuálisan divatos zene
~ Cukker dolgok
~ Bájolgás
~ Szabályok
~ Exek
~ Szüleim
~ Érzelmek
~ Szellemek




The story of my life...


... hogy a hétvégi turnékoncert az évszázad egyik legnagyobbja volt, az kétségtelen! A rajongók már alig várják az Overkill új albumát, és mi sem mutatja jobban ezt, mint a kislemez soha nem látott sikere... - olvastam a sorokat és az utána következő interjút az újságban. Hogy képmutatásnak tartottam-e? Mint a picsa! Persze nekünk jó képpel kell asszisztálni a dologhoz, hiszen ők a híres JJ és Helena. Na mindegy, legalább ezekből annyit tudok, hogy élnek, és milyen jól is érzik magukat nélkülünk. Ettől eltekintve bőszen hajtogatják, hogy mennyire hiányoznak a gyerekek. Nevetségesnek tartom. El is dobtam a kezemből az újságot utána és inkább tekertem magamnak egy cigit. Nem oldja meg a gondjaimat, de legalább nem is gondolkozok, a nap is eltelik. Este meg... gondolom folytatódik a téma valahol, valakivel, valahogy és általában csak miért ne?! Üljek otthon? Soha nem is voltam az a fajta. Vagyis... de... volt idő, amikor szerettem a házban lenni, mert akkor még jó volt. Nem minden, de valami még megvolt az életemben. Persze ahogy azt elveszítettem, kaptam mást. De nekem valahogy látni mindenféle hullát nem akkora flash, mint hogy azt elképzelik. Ezért is csapom szét magam inkább amikor csak lehet, ha látok valamit, akkor már legyen oka címszóval. Amúgy meg... Kit érdekel? Az élet úgyis szívás, hát akkor szívjuk föl rendesen!


A hozzászólást Elizabeth Jensen összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 26, 2013 1:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Farrah Elizabeth Jensen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farrah Elizabeth Jensen   Farrah Elizabeth Jensen I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 1:46 pm

Kedves Kisasszony!

Bármennyire is próbáltam laikus szemmel nézni az előtörténetét, újra és újra be kellett látnom, hogy IMÁDOM! Akár a stílusát. Mindegy, hogy a húgom vagy más, ha borsot tetszik törni az orrom alá valószínűleg meg is torlom, SŐT! Azt hiszem még fogok is az Ön agyára menni ilyen-olyan formában - legalábbis rajta leszek! Wink - de be kellett látnom, hogy ez az előtörténet tökéletes. És nem azért mondom, hogy tökéletes mert elfogult vagyok, hanem azért, mert az! (Asszem... Razz ) Vagyis akasztják a hóhért effektus, mégis azt mondom, hogy:

Elfogadva

Chance Harbor ~ The dark side of the life...

Isten hozott köztünk kicsi lány! értem
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
 

Farrah Elizabeth Jensen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Conor Christian Jensen
» Conor Christian Jensen ~ készül
» Welcome in Conor Jensen's Crazy World...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A JÁTÉK ALAPJAI :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Emberek-