Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Activity Check I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Activity Check I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Activity Check I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Activity Check I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Activity Check I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Activity Check I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Activity Check I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Activity Check I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Activity Check I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Alex Henley
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Opal Lin
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Callum
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Activity Check EmptyActivity Check I_voting_barActivity Check I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Activity Check

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm

William Turner írta:
Grey-t csak akkor tartom meg ha Opal hozná az unokatesót. Ha nem, akkor ő is kuka, a sztorijával együtt! Wink

Ha itt vagytok, én is itt vagyok, a srácokkal együtt, úgyhogy ha rajtam múlna esetleg a dolog, akkor Opal hozza neked az uncsitesót. Smile

Meg akkor már hozzáteszem, hogy én mindenkit megtartanék, és vinnék tovább a magam részéről, ebbe beletartozik ugye Opal, Jesabel, Atina, és Jeremy. Smile
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 30, 2015 3:22 pm

Rendben, akkor az ő játékait is amint energiám lesz, átpottyantom az Archiveok közé. Smile

William Turner írta:
Refresh!

Még mindig itt vagyok, de David karakterem kivonnám a forgalomból.Még ne töröld kérlek a hozzá tartozó dolgokat mert még kimásolnám magamnak, de asszem ő nem annyira illik ide. A többiek tuti maradnak! Wink
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeVas. Nov. 29, 2015 8:15 pm

Refresh!

Még mindig itt vagyok, de David karakterem kivonnám a forgalomból.Még ne töröld kérlek a hozzá tartozó dolgokat mert még kimásolnám magamnak, de asszem ő nem annyira illik ide. A többiek tuti maradnak! Wink
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeKedd Nov. 10, 2015 8:42 am

Igen, arra emlékszem, hogy én csak átvettem a karaktert és kínlódtunk valamit egy kávézóban xd
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 10:15 pm

Akkor ez megbeszélve, Adam marad, meg átesik egy kis változáson ő is, aztán majd alakul Smile
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 10:03 pm

Na várj, itt kissé meg vagyok lőve, a helyi Josh... az árvagyerek ugye?? A kávézótulajdonos. itt nem farkas az tuti, valami csaj költözött hozzá ideiglenesben ha jól emlékszem de ő tuti lelépett már.
Már ha az itt volt...

Cassie-esetre már nem emlékszem szóval szerintem simán törölve a "románc", mert még csak nem is dereng már.Very Happy
Szorri érte.Wink

Korrigál: JA! JA! DE! Ő volt a pincérnő vagy nem?? volt valami kavarás.. ennyire emlékszem de akkor még nem summer vitte a csajt vagy nem? Más gazdája volt korábban.. *már nem emlékszik, ostoba..-.-*


A hozzászólást William Turner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 09, 2015 10:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 7:13 pm

Akkor aki eddig úgy néz ki, hogy kuka, az:
Aleksander Walsh
▼Cassie Blake (A Josh-os románc akkor sztornózva?)
Eric Davis
Leonard West

ÉS! Adamre én is, illetve Diana képében igényt tartanék. Szeretném a leányzót kicsit "modernizálni". A boszorkányság egyelőre még nem tudom hogy fog menni, de amolyan próbaképpen biztos vinném. Nem a sorozathoz ragaszkodva. Smile
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 2:19 pm

Persze, részemről mindenképpen.Smile
Bár nekem is végig kell olvasnom mindnekinél az előzményeket hogy visszajöjjön ki-kicsoda, dee.. emlékszem a Will-es, felszolgálós bulira, Adam tetű apjára.. satöbbi.. majd visszaolvasom! Wink
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 12:56 pm

Hát, ha van rá igény, akkor lehet megtartom őt is. Ha más nem, próba szintjén, hogy mit tudok vele alakítani.

Mindjárt szerkesztem is akkor az előzőket.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 11:21 am

Hali!

Adamet biztos le akarod adni?? Ha esetleg egy új jellemmel- ha a lányoknak nem lenne ellenére - will-el sokat baromkodhatnának még.
Már csak egy verzió, ha engem kérdezel elég annyi hogy varázsolgat vagy mi.Very Happy
Dee a többieket - is -kérdezem, nekem ez csak úgy felvillant.Smile
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 11:04 am

Hűha! Nehéz kérdés, de Alexet megtartom, bár nem vagyok benne biztos, hogy még menni fog. Meglátjuk. ... és akkor még marad Adam is.
Eric Davis, Leonard West. Őket szerintem leadom és majd ha tényleg úgy alakul, akkor hozok valaki újat Smile


A hozzászólást Alex Henley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 09, 2015 12:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 9:54 am

Én is ittt béke
Cassie Blake-et szerintem passzolnám. Ha nincs rá nagyon-nagyon-nagy igény Very Happy
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2015 8:22 pm

Nálam Mindenki maradhat! Wink
Ha van rá igény.Wink

Hogy összeszedjük.. (azér' puskázik)

- Will
- Conor - ha nem hasonulok meg What a Face
- Michael
- David
- Josh
- Niah
- Graham (bár nem eskü hogy ő még menni fog, de egy próba erejéig)
- Callum
- És Jack - Ha Effy-nek még kellek ijesztgetni! Very Happy

PONTOSÍTOK!!

Aleksandert kukáznám, mert őt máshol próbálom építgetni, és Grey-t csak akkor tartom meg ha Opal hozná az unokatesót. Ha nem, akkor ő is kuka, a sztorijával együtt! Wink
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Activity Check   Activity Check I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2015 11:01 am

Hali Skacok!  nyúúúúúúl

Nos, szívmelengető látvány volt látni, hogy a chatboxban lézeng mindig valaki. Smile Köszönjük Nektek, hogy nem felejtettetek el teljesen, s épp ezért szeretnék egy szemlét tartani, hogy mégis mennyi az annyi (multikkal együtt persze).

Illetve, ha valamelyik karakteretekbe már nem tudnátok belebújni, azt is itt jelezzétek, kérlek. Smile


Effy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Activity Check Empty
TémanyitásTárgy: Re: Activity Check   Activity Check I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Activity Check

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A JÁTÉK ALAPJAI :: Közlemények a többieknek...-