Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Nappali I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Nappali I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Nappali I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Nappali I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Nappali I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Nappali I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Nappali I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Nappali I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Nappali I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Alex Henley
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Opal Lin
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Callum
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Nappali EmptyNappali I_voting_barNappali I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Josh Anderson


Josh Anderson

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 10:23 pm




Josh & Emily


Megtorpantam! Na jó, hazudok, azért nem ért olyan váratlanul a dolog, pláne nem kellemetlenül, ezért csak széles vigyor költözött fel a képemre ahogy tartottam a pillantását.

- Szóóóvaaaal... azt mondod hogy veled együtt...!? - játszottam tovább valamiféle szerepet, de a szememmel a szemeiben nagyon is jól tudhatta, hogy mellé beszélek, már hogy a fenébe ne lenne kedvem felavatni vele azt az ágyat! Lehet egy ilyen ajánlatot visszautasítani!??
Magam se vettem észre ahogy lassan közeledem, felé, kimért léptekkel és csak őt vizslatom, ahogy az ő szemei viszont el-eltévednek. Még szélesebbre húzott a mosolyom, és még akkor is mosolyogtam , amikor beértem, és ugyanolyan lassú ütemben hajolva csak le, őt, magát enyhén hátrakényszerítve, egyenesen a háttámlának, félig fölé hajolva támaszkodtam meg a két oldalán, és néztem egyenesen a szemeibe.

- Egy cseppet sem... hozzád... soha.. - mosolyogtam már egész közelről a szemeibe, de nem is vártam többet, szemeim az ajkát kutatták, ahogy én megnyaltam az enyémet, és a következőkben már egész óvatosan fonódott is a szám, rá az övére. Nagyszerű éjszakának nézünk elébe! Tökéletes kezdet...


Vissza az elejére Go down
Emily Tonkin


Emily Tonkin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Jul. 31.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 4:53 pm

Mielőtt bármit is mondhattam volna, ő már eltűnt a fürdőben, én pedig beletemetkeztem az egyik, a polcról leemelt könyvbe. Alig telt el pár perc, én pedig alig olvastam pár oldalt, ő már meg is jelent a nappaliban. Egy szál törölközőben. Hm... gondolom nem vitt be magával ruhát, bár ezt bármikor máskor elfelejthetné. Kihívó tekintettel mértem őt végig, majd a tekintetem megállapodott az ő szemeiben.
- Csupán azt kérdeztem, hogy volna-e kedved felavatni az ágyamat - jelent meg kaján mosoly az arcomon. Persze, eredetileg a könyvekről akartam kérdezgetni, de most valahogy elment a kedvem a könyvektől. Máshoz viszont pont megjött, és azt hiszem, ezt le sem tagadhattam volna, ha akarom, akkor sem. A tekintetem szüntelenül visszatévedt a törölközőre, ami alatt minden bizonnyal nem volt semmi egyéb. - Persze csak ha nem vagy fáradt - tettem hozzá egy kicsit zavartabban. Nem akarom, hogy tolakodónak nézzen. Ha esetleg fordított lenne a helyzetünk, akkor sem, mert nem szeretek olyan lenni.
Vissza az elejére Go down
Josh Anderson


Josh Anderson

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 6:25 pm




Josh & Emily


- Hát azt majd meglátjuk..- motyoghattam csak az orrom alatt, de fel se tűnt hogy beszélek amikor közelebb léptem, erősen nézve le a szemeibe, és hogy komolyan gondoltam e? Meglehetősen, deee.. talán nem ártana előbb megfürdenem, már ami a napi munkát illeti és ezért is léptem el, hogy megcélozzam az eredeti tervemet. Na meg az sem árt ugye ha észnél vagyok.

- Számíthatsz rá! - kiáltottam még vissza mosollyal a hátam mögé, ahogy beléptem a fürdőszobaajtón és épp behajtottam volna a hátam mögött amikor újra a motyogását hallottam a háttérben - 5 perc! - szóltam még vissza, bár már nem értettem a szavait, és behajtva a hátam mögött az ajtót megnyitottam a csapokat.

Vagy ezer felé járt minden gondolatom. Nem mondom, hogy rajta, de neki is része volt benne. Beleszámítva a holnapra esedékes rendeléseket, mindent amit a héten el kell még végeznem, és végezetül vele.. aki itt vár odakinn, és akihez bármennyire is fáradt voltam, egyáltalán nem mondhatom, hogy ne lett volna kedvem. De majd meglátjuk mit hoznak a pillanatok...

Rendesen megtörölközve elkövettem azt a hibát, hogy még nem szoktam meg hogy nem egyedül vagyok, ezért is volt hogy nem vittem be magammal tiszta öltözéket, és lesz ami lesz.. megsértődni úgyse fog érte, a derekamra tekerve a törölközőmet céloztam meg a szobát.

- Hol is tartottunk? - álltam meg előtte, de csak épp vagy két percre amíg a korábbi kérdésére(?) is válaszolhatok, aztán folytathatom az utat a szobám felé.


Vissza az elejére Go down
Emily Tonkin


Emily Tonkin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Jul. 31.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 6:49 pm

- Megnyugodhatsz, nem vagyok hisztis - vigyorogtam, mint a vadalma. Különben tényleg nem... Néha vannak azért elég durva elborulásaim, de valahogy megtanultam, hogy néha sokkal célszerűbb nem hangos, toporzékolós hisztit választanom, hanem a csendes, meghunyászkodós, "gyilkos" fajtát. Na igen, de egyelőre még nem igazán érdemelte ezt ki, és bízom benne, hogy nem is fogja. - Különben én is örülök, hogy itt lehetek - tettem még hozzá egy jóval szelídebb, de őszinte mosoly kíséretében.
Aztán közelebb lépett hozzám, és úgy jegyezte meg, hogy azt fogdosok rajta, amit akarok. Meglehetősen csábító ajánlat, és már be is akartam váltani, amikor váratlanul el is hátrált tőlem, azzal az indokkal, hogy fürdeni akar. Hát jó, ez végülis érthető...
- Menj csak, addig majd elnyújtózkodok, és olvasok egy könyvet... Aztán nem úszod ám meg a mumusirtást sem! - vetettem még oda, mielőtt ígéretemhez híven oda nem sétáltam a kanapéhoz, hogy elnyújtózkodjak rajta. Azért még ki kellett gondolnom, mit olvasok... Volt egypár könyvem, de azért úgy látom, neki is van pár. Ez persze nem feltétlenül jár együtt azzal, hogy sokat olvas, de általában azért az emberek többsége szokott néha, legalábbis az én belátásom szerint - Neked melyik a kedvenc könyved? - érdeklődtem, mielőtt ténylegesen elvonult volna.
Vissza az elejére Go down
Josh Anderson


Josh Anderson

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 1:15 pm

Csak vigyorogtam a szavaira. Kóstolgat? Igen, meglehet, mégsem mondhattam egy szóval se, hogy ne élvezném a helyzetet.

- Hogy örülök e? Hmmmm... majd kérdezd ezt meg egy hét múlva! Ha fel alá fogsz itt szaladgálni hisztisen sikítozva lehet hogy akkor majd valami teljesen mást mondok. – nevettem el az egészet, hisz csak viccnek szántam, nem élesen, de reméltem, hogy az eddigiek alapján annyira már ismerem, hogy nem fog megorrolni emiatt. Vagy legalábbis.. reménykedtem benne. - De igen... - vigyorogtam még mindig - Örülök neked.. - szorítottam össze az ujjaimat, mert valahogy elkapott az az érzés, hogy magamhoz húzzam és egy csókot nyomjak a homlokára. Ki érti ezt..!??
A következő szavak viszont.. egészen másfelé terelték a figyelmemet.

- Hát... nem igazán vagyok jártas ebben. - mosolyogtam még mindig, de aztán valahogy minden az egyik pillanatról a másikra változott meg - De igazából.. azt fogdosol rajtam amit csak akarsz... - léptem most én közelebb, és nem is tudom, nem terveztem, az egész csak valahogy automatikusan jelent meg a fejemben, a testem meg engedelmeskedve neki nézett le a szemeibe, és igen, az előbb még azt mondtam fürdenem kéne, de most.. ahogy ott állt előttem, azzal a kislányos bájjal és kellemmel... egy pillanatra visszatartott levegővel megváltoztatta a döntésemet. Aaa... vérem döntését.

- De azt hiszem, jobb ha én most inkább megfürdök. - fújtam aztán visszavonulót ép ésszel, és engedve, hogy ő is hátrébb lépjen, már ha akar, én is megtéve egy lépést hátra, elfordultam a fürdőszoba felé.

Vissza az elejére Go down
Emily Tonkin


Emily Tonkin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Jul. 31.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimeKedd Okt. 23, 2012 5:21 pm

- Hát, tetszhetsz te is - kacsintottam rá, miközben közelebb lépett hozzám. Hm... hát, a dolgot valóban érthetem rá is. Bár teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy szinte megőrjítem őt, ahogy időnként szándékosan csábítóan illegetem magamat előtte, azért ehhez szükség van arra, hogy hatást gyakoroljon rám. - Ezek szerint örülsz, hogy a lakótársad vagyok? - tettem hozzá közelebb én egy lépést. - Ezt örömmel hallom. Mármint hogy munkára ösztönöztelek téged - kacsintottam rá ismét. A következő válaszára meg már el is röhögtem magamat, ahogy elképzeltem, hogy az ágy alá mászik, és mumust kezd el vizsgálgatni. Vicces és egyben halál jópofa jelenet lesz...
- Nekem tökéletesen megfelel, amennyiben megfoghatom a lábadat. Tudod, a mumusok előszeretettel húzzák le az embereket a titkos üregeikbe - vettem fel erőltetetten komoly ábrázatot, mintha valóban elhinném, hogy léteznek mumusok. Hát persze hogy nem, de attól függetlenül szeretek hülyeségekről beszélni, persze csak mértékkel.
Vissza az elejére Go down
Josh Anderson


Josh Anderson

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2012 8:26 pm

- Persze, mi más!? – nevettem fel halkan, mikor tovább folytatva félreállt az ajtóból. – Igen, látom. Teljesen más. – mosolyogtam, ahogy a fürdőszobaajtót elengedve, inkább közelebb léptem, hogy lemustrálhassam. – Kár, hogy nem szántam rá magamat előbb. – bámultam csak a gyenge színű falakat, elképzelve mennyi ideje is állt már itt az a sok… kacat, a plafonig emelkedve. – Vagyis annyira nem kár, mert akkor nem lett volna szabad helyem. – vigyorodtam rá megint. – Szín tekintetében viszont örülök. Reméltem, hogy megfelelő lesz. – vándorolt vissza a tekintetem a falakra, csak lopva ellenőrizve az ajtót szegélyező falon, hogy tényleg megszáradt e minden. Tökéletes! Ekkor csapta csak meg a fülemet a következő kérdés, amire a szemeibe nézve megint vigyorognom kellett.

- Nem, az még nem történt meg. – vigyorogtam tovább. – De tudod mit? Gyorsban letussolok, aztán feltesszük a helyére a betétet és amíg te kipróbálod én tüzetesen átvizsgálom az ágy alját. Na, mit szólsz? – emeltem meg hasonlóképpen vicceskedve a szemöldökömet, de… ajjj, de elkaptam volna csak, hogy a szájára nyomjak egy csókot! Nyugi Josh… nyugi… Ne kapkodd el…
Vissza az elejére Go down
Emily Tonkin


Emily Tonkin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2012. Jul. 31.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 4:25 pm

Mikor kiléptem a nappaliba, Josh már ott volt, és szemmel láthatóan fürödni indult. Legalábbis erről árulkodott, hogy félmeztelenül fogta a fürdőszoba kilincsét, aztán visszalépett az érkezésemre. Legalább... remélem, hogy nem fog minden áldott nap félmeztelenül járkálni, mert még a végén... elszabadulnának az indulataim.
- Mármint a szobám? Csodás lett, bár a holmijaim nélkül üvöltött róla a lakatlanság. Most meg... Nézd csak meg! - jelent meg egy vigyor az arcomon. Már csak a matracot kéne berakni, ami ott árválkodott a folyosó sarkában, és... egész kényelmes kis szobám lett. - Tetszik a színe. Halvány és semleges - magyaráztam. Nem szerettem a túl rikító színeket, mert épp elég rikító tudok lenni én is. - Leellenőrizted, hogy vannak-e mumusok az ágyam alatt? - kérdeztem, felvéve a viccelődős arcomat.
Vissza az elejére Go down
Josh Anderson


Josh Anderson

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitimeKedd Szept. 11, 2012 12:53 pm

(Allen Coffe)

Magamhoz képest viszonylag halkan trappoltam fel a lépcsőn, nem is tudom miért, talán csak a tény, hogy vendégem van… mit vendégem? Bentlakóm! Fura lesz megszokni a helyzetet, bár ha minden este ilyen kellemes lesz… – sóhajtottam egyet belépve az ajtón és félúton húzva már le magamról a pólót, céloztam meg a fürdőszobát. Üres volt, és egy fürdés nekem sem fog megártani. Ekkor hallottam a hátam mögül az ajtó nyílását. Automatikusan kaptam oda a fejem, és mikor megláttam ellenőrizetlen széles mosoly csúszott szét az arcomon.

- Na!? Hogy tetszik? – kérdeztem kezemben a fürdőszoba kilincsét markolva mégsem léptem be. Még vártam a válaszokat. Azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Nappali   Nappali I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 12:57 am

Nappali

Nappali N1b37o

Nappali Image-3305_5023F242

Nappali X0z3wn
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: HÁZAK, LAKÁSOK :: Házak, Lakások Chance Harbor területén :: Josh lakása a Kávézó fölött-