Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Konyha I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Konyha I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Konyha I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Konyha I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Konyha I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Konyha I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Konyha I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Konyha I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Konyha I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Alex Henley
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Opal Lin
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Callum
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Konyha EmptyKonyha I_voting_barKonyha I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Diana Meade

Boszorkány
Diana Meade

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm



Niah & Diana



Az étel elkészült, s már az asztal is megterítve. Szép kis csapatmunka, szívem szerint le is pacsiztam volna vele, de inkább kihagytam, mielőtt még totál idiótának néz.

- A szabadban főzicskézni? Nem hangzik rosszul a dolog - mondom, miközben leültetem őt az asztalhoz.
- Remélem ízleni fog - azzal egy gyors korty a boromba, s már ragadtam is meg az evőeszközöket. Valahogy én is megéheztem. Lehet, hogy az egész napos barangolás és friss levegő hatása. Persze azért igyekeztem nem úgy enni, mint egy kismalac. Pedig 90%-ban minimum leeszem magam. Erre most kényesen ügyeltem, hogy ne történjen meg.

- És... van valami terved az estére? Mármint... itthon gubbasztasz, vagy tervezed felfedezni Chance éjszakai világát is? - kérdezem megtörve az evés miatt beállt csöndet. Részben hátsó szándékkal, mert semmi kedvem nem volt egyedül tölteni az estét. Persze ott van Adam, de... ha egész nap nem kommunikáltam vele semmi módon... valószínűleg van már nem kevés nemfogadott hívásom is tőle, de most egyszerűen csak arra vágyom, hogy normálisnak érezzem magam. Ami valljuk be egy boszorkány mellett nem igazán működik.

Vissza az elejére Go down
Joshua Blackburn


Joshua Blackburn

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:51 pm


Diana & Niah



- Hát akkor most fogok.. – ismételtem utána egy szemtágulást követően és közelebb lépve át is vettem a fakanalat. Igazából.. szó se róla, kisfiúként én is tevékenykedtem olykor anyám szoknyája mellett, és figyeltem a serpenyőkben sercegő étkeket, de miután férfi lettem… mármint.. a felavatási szertartás után úgy 15 évesen, már mindent magamnak kellett tennem. Főként tűzön, és főként a szabadban. De ezt is meg lehet szokni egy-kettőre… - kevertem meg a rám bízott munkát, minden rejtett mesterségemet bevetve. És nem is volt gond! Ment mint a karikacsapás, hogy régi mondásokkal éljek, és fel se tűnt az eltelt idő, mire minden készen, és a több mint ínycsiklandó illat, ott pihent a sütőben, és az én gyomrom meg már második ízben korgott fel. Nyelnem kellett.

- Legközelebb majd én főzök neked. – mosolyodtam el, oldalt nekidőlve a konyhaszekrény lapjának mellettem, és még mindig csak őt figyelve karba fontam a kezeimet. – Persze ahhoz nem kell konyha. – mosolyogtam fel amint szemmel továbbra is követtem amint nyílik a hütő, és záródik mögötte, és egy hirtelen párásodó zöld üveg gyöngyözve jelent meg a kezében. – És.. ez is ritkaság. – tapadt oda a szemem, de aztán vissza fel és a mellé járó gyenge mosoly. Nem szoktam inni. Nem.. szokásom. Az ital méreg! Nem egyszer láttam a bizonyságot apám szemeiben, de most… most mégsem éreztem azt hogy ellenkeznem kéne. Egy kicsi még biztos hogy nem árthat meg.



Vissza az elejére Go down
Diana Meade

Boszorkány
Diana Meade

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 12:31 pm



Niah & Diana



Mire visszaértem büszkén állt a vágódeszka mellett az apróra vágott hagymával. Elismerően pillantottam rá, majd a hasa korgására elnevettem magam, de már raktam is a tűzhelyre a wok-ot, bele az olajat, elhalásztam előle a hagymát és beleszórtam. Ujjam görbítve majd egyenesítve hívogató mozdulattal jeleztem, hogy ez is az ő feladata lesz.

- Nem tudom, pirítottál-e már hagymát, de most fogsz akkor. Nem nagy meló, a lényeg, hogy ne égesd oda, mert akkor egyrészt keserű lesz, másrészt cseszhetjük... - mondtam neki nagy hozzáértést mímelve. nem, ez nem azt jelenti, hogy nem tudok főzni, csak próbáltam az egész helyzetet elbagatelizálni, hogy jó muri legyen. A szemem sarkábólpersze figyeltem őt, míg a húst egy tálba tettem és mellé sorakoztattam a fűszereket is. Innen már ment a dolog, persze ketten mindig gyorsabban halad a munka. A hús megpirult, a paradicsomos szósz rákerült és félre is raktuk a nagy művet. Én kóstolás közben naná, hogy leégettem a nyelvem.

- Bisztosz hülén nészhetek ki, de nadon fáj... - mondtam kidugott nyelvvel, miközben legyeztem azt. Saját magamon is röhögtem, hát még ő, hogy vigyorgott a kattantságomon. De ez volt a cél. Egyrészt, ha már itt lakik, legyen meg egy kis jó viszony, na meg nehogy azt higgye rólam, hogy amiért nekem ott van Adam, hozzám már nem is lehet szólni, nem lehet velem baromkodni. Meg is őrülnék, ha nem lennék néha zakkant.

Miközben én a nyelvemmel szenvedeztem, rábíztam a tészta kifőzését, ami komoly tíz percet vett igénybe. De hogy haladjunk is, amíg a darálthúsos cucclival összekevertettem a tésztát én gyorsan megcsináltam a tejfölös öntetet rá, s ráöntöttem a darálthúsos paradicsomos tészta tetejére és megszórtam jó sok sajttal.

- 20 perc múlva már tömheted is a pocakodat és elmondhatod, hogy félig te csináltad meg a vacsorát! - mosolyogtam rá becsukva a sütő ajtaját és csípőre tett kézzel a pultnak támaszkodtam. Persze azért nem túl sokáig, mert a tányérokat is elő kellett vennie valakinek, s egy röpke gondolatom támadt még csupán, de már fordultam is a hűtő felé, hogy kivegyek belőle egy üveg bort.

Vissza az elejére Go down
Joshua Blackburn


Joshua Blackburn

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 11:11 pm


Diana & Niah



Furcsán ráncoltam a szemöldököm. Vega? Én? Mármint.. vegetáriánus? - világosodtam meg.

- Neeem, dehogy! - ráztam meg a fejem mosollyal, bal kezem még mindig a konyhapult zölden márványló sarkát markolászva ahogy egyetlen álltomban csak figyeltem amint tesz-vesz. Ám aztán csak ott termett egy vágódeszka előttem, rajta egy termetes hagyma, na meg a kés, és amíg a szemem elsőre valahogy a zöldségre pillantott, észbekapva néztem vissza a szemeibe.

- Persze! - bólintottam is hozzá, azzal uccu neki, nekivágtam. Igen, értettem a zöldségekhez. Vagy ezernyi fűszert ismertem, gyógynövényt és mindent ami ízletes, amit megtalálok egy erdőben és amit... amit a boltok polcain ha épp úgy tartja a zsebem.

Nem is tartott soká. Amíg elvégeztem a rám kiszabott munkát, ő eltűnt, és én nem kérdeztem semmit mire újra megjelent és már csak a készen álló kupac és a kés a kezemben vártam a következő kiszabott feladatot. Ekkor adott tanúbizonyságot a gyomrom is hangosan, hogy igen, nem ártana már ennem.

- Bocs.. - nevettem el kissé kínosan, ámde.. nem most volt hogy utoljára ettem. És ezek az illatok...


Vissza az elejére Go down
Diana Meade

Boszorkány
Diana Meade

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:05 pm


Niah & Diana



Kis kikapcsolódás. Mókásnak tartottam ezt a kis szórakozgatást Niah-val. Nem mintha nem lenne pár érdekes gondolatom, dee... első sorban csak a jókedv megteremtése a cél. Bár mondjuk lehet, hogy nem kéne akkor zavarba hozni őt kapásból. Vagy... dehogynem! Ki tudja mi kerekedik még ki ebből?!

- Jól van, akkor lámsza! Lássunk neki! - Csaptam össze a két tenyerem, majd összefogva a hajam mustrálni kezdtem a hűtő tartalmát, majd elővettem belőle a darált húst, a paradicsomlevet, a tejfölt, a sajtot meg a tejszínt és kipakoltam a pultra. Majd kinyitottam az egyik szekrényt és elővettem egy csomag pennét még a hozzávalókhoz, meg kerítettem hagymát. - Ha jól emlékszem, nem vagy vega... - fordultam vissza, mielőtt még elővettem volna a főzőedényeket. De megrázta a fejét, szóval megnyugodtam. Előhúztam mindent, ami szükséges lesz, majd leraktam elé egy vágódeszkát, a kezébe nyomtam egy kést és a hagymát. - Nos, akkor tessék ezt összevagdalni, addig én kiválogatom a szükséges fűszereket és hozok olajat! - kacsintottam rá és eltűntem mellőle egy apró kis helységbe, ami amolyan kis spájzként funkcionált.

Vissza az elejére Go down
Joshua Blackburn


Joshua Blackburn

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 10:38 pm


Diana & Niah



A kitárt hűtőre vetült a tekintetem, de aztán önmagától talált vissza a szemeibe, mintha valami húzott volna. És ott is felejtettem.

- Én nem tudom... - kaptam el aztán talán valamivel hirtelenebbül is mint kellett volna, és a legrosszabb az egészben, hogy nem is tudom miért. Miért ne nézhetnék a szemébe!?? Ha az ember valakivel beszél, ez csak természetes! Illetlenség ha az ember szemgolyói csak úgy szanaszét keringenek miközben a vele szemben álló figyelmet vár. Viszont a hűtő kellemes célpontnak látszott, még ha nem is igazán érdekelt semmi benne. Helyretenni a dolgokat, épp hogy megfelelő volt.

- Ööö.. mivel még nem volt benne részem, nem nyilatkozhatok. - mosolyodtam ismét el, amikor visszataláltam azokba a kedves barnákba, de most már nem lesz gond. Ugyan miért is lenne!? - De mondd csak mit csináljak, és én.. - emeltem fel a két kezemet.. - csinálom! - ejtettem vissza mindenre készen. ha egyszer meg kell tanulnom a konyhában is helyt állni, hát megtanulom!


Vissza az elejére Go down
Diana Meade

Boszorkány
Diana Meade

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 9:29 pm


Niah & Diana


A konyhába érve sem lankadt az energiám egyből föltéptem a hűtőt, de így hirtelen nem tudtam belőni, hogy ő mégis mit enne. Félreálltam az ajtóból, hogy láthassa a kínálatot.

- Szóval, az első és egyben legfontosabb kérdés, hogy mit kívánsz... enni... - néztem mélyen a szemébe. Nem, nem igazán szégyelltem magam, egyszerűen jó volt a szemébe nézni, az a meleg barna szempár... Na jó! De aztán mégsem bírtam a szavaimmal, egyszerűen előtört belőlem... nem tudom, mi ütött belém. Vagyis... de, azt hiszem, sejtem.

- Hmmm, akkor most valamiben én leszek neked az első... Ez tetszik... De, tudod, ezt nem nagyon lehet elszúrni... - kacsintottam rá.

Vissza az elejére Go down
Joshua Blackburn


Joshua Blackburn

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 8:13 pm


Diana & Niah


(vendégszoba)

Meglehet hogy elpirultam, de az is, hogy csak a fejem játszott velem. Mindenesetre zavartan megtördeltem a kezeimet, és nem mondom hogy nem örültem, hogy visszatértünk az étel témára. Még ha én az egészet nem is úgy.. gondoltam.

- Én.. nem... - próbálkoztam mikor megfordult, hisz az én fejemben az egész úgy létezett, hogy majd én meghívom.. valahova, de aztán feladtam az ellenkezést, és egy kósza sóhaj elengedése után követtem.

- Még sose voltam kukta.. - mosolyodtam el amikor leértünk a konyhába, és ahogy ő tovább lépkedett én megálltam a pultnál és megtámasztottam a kezemet. - De persze sokmindnet csináltam már viszont annak nem sok köze van a konyhában főzéshez. - mosolyodtam el megint, ha a nyulak nyúzását és megpörkölését szabad tűz fölött, nem kifejezetten nevezhetjük főzésnek.




Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Konyha   Konyha I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 1:00 am

Konyha

Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Konyha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha és előszoba
» Konyha és Előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: HÁZAK, LAKÁSOK :: Házak, Lakások Chance Harbor területén :: Meade Ház-