Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
A part... I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
A part... I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
A part... I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
A part... I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
A part... I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
A part... I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
A part... I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
A part... I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
A part... I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Summer Cataleno
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Alex Henley
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Opal Lin
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Callum
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
A part... EmptyA part... I_voting_barA part... I_vote_rcap 

Megosztás
 

 A part...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm

Conor & Summer
Elmosolyodtam, ahogy megéreztem a gyenge simításokat a kézfejemen. Egyfajta köszönöm kifejezéseként szorítottam meg kezét. Furcsa érzés fogott el. Úgy éreztem, végre először tényleg számíthatok valakire. Aki mellettem áll. Pár hete, mikor még fellépések hadával küzdöttem, nem gondoltam volna hogy lesz ilyen érzésre lehetőségem.

A távolba bambultam, valahol máshol jártam, a távolban, a múltban. Arra gondoltam, most vagyok boldog, mert már nem otthon kell lennem, végre saját életet kezdhettem. Még ha nemis a legboldogabb élet, nem ezt szánnám a gyermekemnek, de az eddigieknél még mindig ez bizonyult a legjobbnak. Nem vagyok egyedül, nincsenek azok a szorító falak körülöttem amit anyám és a bulvár képeztek.

- Mit gondolsz... -merengtem el - Mennyire lehet hideg a víz...? - mosolyogtam, majd kiszakítottam kezemet az övéből és kibújtam cipőimből. Hirtelen felindulásból felpattantam és már a nadrágomat gombolva indultam meg a víz felé. Őrült akartam lenni. Valami őrültséget csinálni! Senki nem szólhatott rám, nem volt tétje, nem figyelt senki, csak én voltam, szabadon! Ledobtam magamról a pólót is, egy szál fehérneműben szaladtam be ordítva a vízbe ami.... oké talán túl megfontolatlan volt tekintve a víz hőmérsékletét tekintve. És akkor mi van? Megfázok? Na és?! Kit érdekel mi vár rám holnap?



Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:52 pm




A szavaira talán csak megrántottam a vállam. Talán még azt sem. Hogy hiányzik e!? Néha eszembe jutottak még a régi évek. Amikor Eff kicsi volt. Copfos, kockás szoknyás kislány. Még egészen kicsi.. Ott ült az ágyon, szorította a karomat amikor néha-néha orbitálisat megdörrent az ég a viharban, és én mesét olvastam neki. Kölyök voltam még.. Még én is. Mégis.. valahogy akkor az annyira természetes volt. Nem volt más neki. Mint ahogy az is hogy most is segítek.. - fintorodott el az orrom, hirtelen levegőt szívva be, de itt... STOP! Nincs tovább! Nincs bűntudat, nincs semmi más, nem tehettem mást! Ez volt az egyetlen megoldás! - győzködtem magam mint minden egyes ilyen percben, de jól tudtam hogy életem legnagyobb hibáját követtem el. Valahol mélyen. Őt is a rabjává tettem..
De aztán újra beszélt, a semmiből és én azonnal kiszórtam a fejemből minden mást.

- Ha én azt tudnám.. - sóhajtottam már nyíltan, a számon fújva ki a levegőt, de továbbra sem szakítottam el a tengerről a szemem csak még nagyobbat szívtam a cigibe. Mégsem lett jobb. Úgy semmisem, még akkor sem amikor hallottam hogy megint motyog. Csak lassan fordítottam felé a fejem.

- Ne sajnáld, nincs háború. - beszéltem csak lazán, talán még természetesen is, de észre se vettem ahogy a kezemben szorított kézfején a hüvelyk ujjam, lassan, simogatón indul meg. Megnyugtatás? Amit szavakban nem adhatok? Talán. Talán csak egy tök természetes reakció ami berögződött még régen.

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 10:32 am

Conor & Summer
Egy pillanatnyi mosoly futott végig az arcomon. Nem tudom elképzelni, hogy élhet úgy, hogy nem küzd az ellen, ami van. Bár lehet, Ő már túl sokat küzdött.. Sőt, lehet neki van igaza. Hagyni kéne a francba az egészet, és sodródni az árral. Csak szarni az egészbe..Lehet, ezt akarom.

- De valaha voltál. Nem hiányzik? - hogyne hiányozna neki. Csak gondolom, inkább nem gondol rá.
- Mi sok minden változott meg? - könyököltem fel én is vele szemben a szemét keresve. Bizonyára, mindent összezavartam. Először is, sok időt tölt velem. Ahelyett, hogy a normális, eddigi kerékvágást folytatná, velem van, utánam rohangál kórházakba, a cuccaimért, a lakásomhoz... Tényleg összezavarhattam mindent. Így végiggondolva, jó nagy szemétláda lehetek, így csak magamra gondolok. - Sajnálom.. - néztem el valamerre. Ebbe eddig bele sem gondoltam. Gondolhattam volna erre is.




Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 11:58 pm




Fellobbant a láng, meggyújtotta a cigivéget, és csak eldobva lazán, bele a homokba, kapott a kezem vissza hogy két ujjam közé szoríthassa a szálat miközben a magasba fújom a füstömet. Csönd volt. Néma csönd. Most már csak a tenger zúgott csendesen amikor elmosolyodtam vissza az égre, ahogy újra beszélni kezdett.

- Ééén sohase vagyok boldog. - mosolyogtam még mindig, mint egy "kapd be!"-t mutatva az égnek, de hogy őszinte legyek? Már megszoktam. Nem érdekelt. Bassza meg a világ! Bassza meg az élet... - De tudod... - löktem fel aztán magam hirtelen, ugyanabba a pozitúrába, vissza az előzőbe, amikor magam alatt támaszkodik a könyököm és én fél oldalamon fekve felé nézek. - amióta te itt vagy elég sok minden megváltozott. - néztem az összefűzött kezünket, és nem értettem. Semmit nem értettem. Pontosabban.. hogy a fenébe követhettem el ezt még egyszer?? Az eszem súgott, de valami más nem engedett neki. Talán pont ezért is volt, hogy mihelyett elrántottam volna a kezéből a kezem, az ujjaim csak rászorítottak, csak hogy érezzem, és a cigarettát tartó kezemből újra nagyot szippantottam.

- És ez fura. - néztem a messzeséget, teljesen közömbösen és hogy mit éreztem!? Vagy ezernyi mindent. Mégsem tudnék egyetlent sem megfogalmazni.

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:25 pm

Conor & Summer
Elgondolkodtam azon, amit mondott. Én is gyakran éreztem üresnek magam. Amikor csak vagy, és nem tudod, miért, hogyan, és ki is vagy igazából. Leginkább a zavarodottsághoz tudnám hasonlítani. Ilyenkor, csak tudom, hogy le kellene ülni, és alaposan átgondolni mindent, de fogalmam sincs, hogyan is kellene hozzáfognom, és nem tudok gondolkodni. Kicseszett egy érzés...
 - Érezted már azt, hogy... Érzed, hogy valami nem oké, nem vagy boldog, valami tönkretesz mindent, de sehogysem érted, hogy mi lehet az, és nem tudod hogy kezdj neki a változtatásnak...? -   Valahogy úgy éreztem, valami ilyesmi kavarog bennem. Igazából, most sikerült először megfogalmaznom a furcsa érzést. Csak az a gáz, hogy ez az érzés egy idő után felemészt, és a végére fogalmad nem lesz arról, hogy ki vagy...

Az a kevés kis láng, amivel meggyújtotta cigarettáját, megvilágította arcát. Kicsit talán, zavart ez a sötétség, hogy nem láttam Őt. De az is lehet, hogy talán pont ettől volt könnyebb gondolkodni. Mert tudtam, hogy nem vagyok egyedül.




Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 11:10 pm




Csak a suhogást hallottam amikor eldőlt, és azt hogy kikerült a látóteremből. Nem bántam. Egyáltalán nem, csak visszafordítottam a víznek a fejem és figyeltem ahogy a hold ezüstösen megcsillan benne. Ekkor éreztem meg a kutató kezet.
Furcsa volt. Nem tudom miért.. de furcsa. Szokatlan helyzet. Máskor, ha itt vagyok, nem tökölök sokat, már ha idetalálok egyáltalán belőve vagy részegen, azonnal rámászok a magammal cipelt nőre, aztán jól végezve a dolgomat a hátamra fekszem és valahol hosszú idő után ér a reggel. Most más volt... Teljesen...
Az ujjaim önmaguktól fűződtek a kezébe, ahogy a fejem is magától fordult felé, de az üveg nyakát ölelő keze még mindig nem engedett. Valahogy így terültem el mellette, csak a könyökömön támaszkodva meg az oldalamon, és csak őt figyeltem. Már amennyit láttam belőle.

- Nem tudom... - vetődtem aztán hirtelen hanyatt, eldőlve mellette és a whiskysüveg otthagyta a kezemet. De most nem zavart amiért az értékes piámat helyettem felnyalja a homok. - Ürességet... - adtam ki aztán magamból mégis - belül.. ürességet. - beszéltem a csillagoknak mintha csak azok meghallgatnák miről is beszélek. - De legalább itt érzem, hogy ott van. - sóhajtottam nagyot és éreztem ahogy a nyál, összefut a számban egy kiadós cigire. A kezem kutatni kezdett, hagyta az üveget, és helyette inkább kihúztam a zsebemből a doboz cigimet és egyetlen szálat a számba dugva ugyanazzal kerestem elő a gyújtómat.
A kezét nem engedtem el. Nem tudom miért, de nem tettem. Talán most az nyújtotta az üveg helyett a kapaszkodót. Csak valamiért sokkal szívesebben kapaszkodtam bele...

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 11:42 am

Conor & Summer
Vissza adtam neki az üveget, mire Ő is ivott belőle, tartalma jóval megcsappant. Rövid szünet beállta után, Ő szólalt meg halkan.

- Hm, igen, én is. - mosolyogtam rá halványan, bár ebben a korom sötétben hangyányi esélyem sem volt látni Őt. Csak a halványan csillogó szemét.

Hátradőlve lefeküdtem a homokba. A csillagok ragyogtak fölöttünk, mintha egy nagy lepel lenne az egész, ami eltakart minket minden és mindenki elől. Azt sugallta, hogy nincs ennél a helynél csodálatosabb a Földön, és én nem akartam elmenni. Vissza a világba, ki a lepel alól. Hirtelen soknak tűnt, ahogy felém tornyosul a sötétség. Szinte már a tüdőmet nyomta az érzés, amit a sötétség adott, hogy nincs menekvés, csak a tehetetlenség. Valamire volt szükségem, ami visszaránt a jelenbe, így Conor mellettem nyugvó kezét fűztem az enyémekbe. Megnyugvást jelentett, mintha Ő lenne a levegő, amire szükségem van. A sötétség azonnal visszahúzódott, mintha észrevette volna; nem vagyok egyedül. Most nem. Egyre jobban kezdtem érezne, hogy teljesen megőrültem.
- Mit érzel akkor, amikor ide kijössz? – kérdeztem megtörve a már nehezedő csendet.





Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 8:23 pm




Az üvegért nyúlt, és én rendre engedtem neki. Nem voltam irigy.Vele meg pláne nem. Csak figyeltem, ahogy apró kortyonként legurítja a sárga nedűt, és teljesen belevesztem. A látványba.. Az arcába.. Már nem érdekelt, hogy mi az ami megfogott benne, hogy miért vagyok aki ottragadt, de egyszerűen ott voltam. Vele. És eszemben sem volt most lelépni mellőle.

Amikor visszanyújtotta az üveget, csak elvettem és én kevésbé óvatosan húztam meg. Jó volt ez a csend. Olyan.. mámorító, mint amilyen már régóta nem. Csak a hullámok csapkodtak az orrunk előtt és annyi mindent ígértek. Csendet.. nyugalmat.. reményeket.. jövőt? Talán még azt is, pedig nagyon jól tudtam, hogy ennek az egésznek nincs jövője. nekem nincs. Épp ezért próbáltam most élvezni...

- Meg tudnám ezt szokni.. - beszéltem csak félhalkan a sötét víznek, az üveget még mindig ott szorongatva a kezemben, de nem azért mert féltem, hogy elveszi tőlem, egyszerűen csak kellett valami kapaszkodó. - Ezt.. itt.. - sóhajtottam véletlenszerűen nagyot - Veled... - fordítottam felé a fejemet és próbáltam erősen koncentrálni. A szemeit néztem. Próbáltam.. az útközben beálló egyre erősebb sötétben, de már az is elég volt, hogy ott sejtettem. Hallottam a lélegzetét.. éreztem a közelségét a bőrömön, és sokat jelentett. Pokolian sokat. Pedig nem tett mást.. csak itt ült mellettem.

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 9:53 am

Conor & Summer
Egyet értettem vele. Úgy hiszem, mindkettőnknek erre van szüksége. Csöppnyi nyugalomra. Mindentől távol, a víz mellett.

Az "áldott tudatlanság"-ra csak egy szemforgatás tellett tőlem, egy mosoly keretében. Kedvem lett volna megkérdezni, miért jó folytonos árnyékban élni, de inkább nem rontottam el a napunkat.

Egy pillanatig felhúzott orral tűnődtem az ajánlaton. Bár azt mondtam, jó lenne kicsit tiszta maradni, de pár kicsi korty nem árthat nagyon. Tudom a mércét, tudom tartani magamat - érveltem gondolatban. Nem sokat, csak épp, hogy eleget, - gondoltam, és elvettem tőle az üveget, csak egy kortyra.

A víz egészen a lábunkig csapott fel. A naplementét csodáltam, ahogy gyorsan felváltja a fagyos éjszaka. Elmerengtem azon, vajon Conor mióta lehet tiszta, és talán rekordot döntött-e ezzel az idővel. Különösebben, nem látom rajta a hiány okozta tüneteket, bár nem is nagyon értek hozzá, hogy is működik ez. De jó volt végre a Tiszta Conor mellett lenni, még ha olyan orbitális nagy különbség nincs is, de a tudat, hogy csak egy üveg van a kezében, valahogy feldobott. És úgy éreztem, nincs más, csak mi.




Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimePént. Márc. 01, 2013 3:24 am




Egyre közelebb lépkedtem. Húúúúzott a víííz! Nem tudom minek, azt se hogy mit akar tőlem, de egyszerűen nem érdekelt. Tiszta voltam, az tuti. Emlékeznék ha valamikor valamit is betoltam volna, mégis ugyanaz az érzés kerített hatalmába. Lebegtem.. Nem is olyan szar érzés.. - vigyorodtam el, cipőmmel már kis híján beletaposva a vízbe, és ahogy ő eltűnt mellőlem, eleinte csak bambán néztem utána. Azután viszont...

- Itt nem lesz senki aki belepofázzon a dolgunkba... - raktam le magam én is melléje, és ahogy a szemem keresett, máris kiszúrta a mellette elfeküdt zacskóban a whiskys üveget. - Áldott tudatlanság.. - nyomtam ki egy sóhaj kíséretében, és elhajolva mögötte, egyenesen a háta mögött ki is halásztam magamnak, hogy a kupakját azonnal letépjem, és felé kínáljam az üveget.

- Egy kortyot? - kérdeztem enyhén megemelt szemöldökkel, közvetlenül mellőle kínálva döntve felé.





Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 3:01 pm

Külvárosi közhelyek»Világítótorony

Conor & Summer
Meglepő fordulat következett felőle, de már lassan fel sem veszem. Hirtelen ujjait éreztem enyémek között, amin csak elmosolyodtam. Kiszámíthatatlan.

A Nap lassan eltűnni látszott, ez a nap is elszállni készült. De legalább egy kellemes napnak bizonyult, nem olyan, mint az összes többi. Az idő szép, a hely tökéletes, és a társaság nem is lehetne jobb. A hideg idő már kicsit csípőssé vált, de talán ez volt a legjobb az egészben. A felcsapó hullámokkal kimosta az agyamat. Most éreztem valamit. Mérhetetlen boldogságot...!

Ahogy Conor megállt, gondoltam megérkeztünk. Nem is vártam, lehuppantam ahol épp megálltunk a homokba. A homok még épp meleg volt a már rég elbújt Nap fényétől.



Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 5:48 pm

/West ház – Leon szobája/

Nem is figyeltem, merre megyek, csak mentem előre egyre növelve a tempót, míg ki nem fulladtam. Menekültem saját magam elől. A gondolataim elől. Lehet, hogy csak percek teltek el, amíg én lehajtott fejjel meneteltem előre, de az is lehet, hogy órák. Nem számított az idő. Sötétedésig úgysem megyek haza, ezt már eldöntöttem. Nagyon is jól tudtam, hogy senki nem fog hiányolni. Talán még akkor sem tennék, hogyha napokra tűnnék el. Számukra nem hiszem, hogy lenne különbség pár óra és pár nap között, ha arról van szó, hogy addig is nincs velem gondjuk.
Éreztem, hogy kezdek kimerülni. Egyre kevésbé bírtam a saját magam diktálta a tempót. Muszáj volt lassítanom és egy rövid percre megállnom, amíg kifújom magam. Az első dolog, amit észrevettem, hogy szinte senki nincs a közelben. Ez már egy jó jel volt. Szerettem egyedül lenni. Kár, hogy az ember nem tudja saját magát is hátrahagyni. A második dolog a hullámok monoton zaja volt. Amint ezt nyugtáztam magamban, emeltem fel a fejem. Egyből szembeötlött a nagy torony előttem. Soha nem jártam még itt. Legalábbis bent soha.
Szinte azonnal a fejembe fészkelte magát a gondolat, hogy jó lenne feljutni. A legtetejére és onnan nézni le. Ahonnan mindent látni. Ahonnan minden és mindenki csak egy apró pont. Ahol a gondok egyáltalán nem számítanak. Minden pont semmiség a nagy egészben.
- Talán itt maradhatnék egész éjjel… - mondtam ki meggondolatlanul, de szinte fel sem tűnt. Túlzottan elbűvölt a nyugalom és az egyedüllét gondolata.
Talán tényleg megtehetném. Itt tölthetném az egész napot és éjszakát. Nézhetném az eget, ahogy a messzeségben egybefolyik a tengerrel. Talán… arra a kevés időre a semmibe veszne az örökös elvárás. Talán ha eltűnne az elvárások súlya, fellélegezhetnék…
/Világítótorony/
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A part... Empty
TémanyitásTárgy: A part...   A part... I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 3:01 am

A tengerpart



A hozzászólást William Turner összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 29, 2013 7:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A part... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A part...   A part... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A part...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR KÜLVÁROS, KÜLSŐ RÉSZEK :: Külvárosi közhelyek-