Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Effy szobája I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Effy szobája I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Effy szobája I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Effy szobája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Effy szobája I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Effy szobája I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Effy szobája I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Alex Henley
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Opal Lin
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Callum
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Effy szobája EmptyEffy szobája I_voting_barEffy szobája I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Effy szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm


| Effy & Will |



- Nem foglak belekeverni! – vágtam ki határozottan, és nem érdekelt hogy tiltakozik e vagy sem, ez ííígy.. LESZ! – Romantikázni akartam.. felborult a gyertya és annyi. Én vagyok az aki az idióta, elvégre megígértem neki hogy nem szólok a házról senkinek! – vágtam rá határozott hangnemben. – És nem is szóltam csak éppen.. – álltam le félúton, mert hogy őszinte legyek a többit még nem terveztem el. Hogy mit mondok és hogy hogy kérek bocsánatot. Na ha egyáltalán nem vág ki már az elején a fenébe és átkozza el még a régi barátságunk minden emlékképét is.. – torpantam itt meg, beleveszve a gondolatokba amikor az újabb szavai rántottak életre elvégre azt mondtam hogy mosdani megyek. Na meg az újabb zakó! Amit kis híján elnyomott volna ha nem kapok érte, de a reflekszeim még jóóók, és ahogy elnézem előbb-utóbb ő is felébred végre.

- Vigyázz! – állítottam újra talpra amiért meg is volt a jutalom, egy csók… egy olyan kellemes és ahogy ellépkedett mellettem én még mindig csak álltam ott, mint akinek megzápult az agya, és bámultam ki a veszettül fénylő ablakon. Ki gondolta hogy ilyen hirtelen változik majd meg minden.. Aztán mégis vettem egy visszaarcot és elindultam a fürdőbe.

(Konyha)


Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:14 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




- Bocs, hogy neked akarok jót, szívem... - rántottam meg a vállamat nagy levegőt véve. Persze valahol igaza volt, de azért ez nekem nem túl mókás ő is beláthatja. szegény bevállalja,hogy a pasim lesz, el akar vinni egy kicsit romantikázni, erre kis híja, hogy bennég a házban. egyszerűen csak biztos akarok lenni benne, hogy nincs komolyabb baja anál, ami látszik.

- És mit fogsz mondani a haverodnak, hogy sikerült leégetned az egész házat? - kérdeztem kíváncssian. - Őszintén szólva, szerin:-) tem Adam velem kapcsolatban már semmin nem lepődne meg. Így is mindig olyan fentartásokkal meg furán néz rám, hát mostmár lenne rá rendes indoka... - mondtam a végét már kissé elnevetve. De aztán amikor fölállt, megpróbáltam én is ruganyosan felkelni. Mondanom sem kell, nem sikerült. Szinte kiestem az ágyból, nem kikeltem.

- Öhm, én meg akkor addig leviszem a cuccokat innen és kapsz te is müzlit ajánlottam már előtte állva egy puszi után pipiskedve.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 3:10 pm


| Effy & Will |




Nagyot sóhajtottam. Mégis csak bámultam a szemeibe és nem mondtam ki azt ami először az eszembe jutott. Vagy inkább mégis!

- Még jó, hogy még az ujjamon sincs a gyűrű és már te döntesz helyettem! – nevettem el én is végtére még szó sincs ilyesmiről, isten ments, de végtelenül tetszett ahogy próbál.. nos igen, próbál hatni rám. Talán menne is neki. Talán szeretem annyira, hogy hagynám. De tényleg így lenne? – keringett a fejemben a dolog, pláne a tegnap estét tekintve, de az újabb szavak megintcsak elkavarták a fejemet.

- Hát.. – akadtam el a beszédben – tökmindegy, a lényeg hogy por és hamu az egész. - húztam el a számat a feltételezésre végül is mi más lehetne ami ott várja ha arra jár – És nem mellesleg jobb lenne nem előállni azzal a feltételezéssel hogy valami kísértet gyújtotta ránk a házat még elküldene elmeorvosira. – rándult meg a szám sarka, és hogy én hittem e?? Még mindig nem tudom mit higgyek. Valamit súg a szívem, de az eszem valami teljesen másban gondolkodik. Hogy fogok e ezen napirendre térni valaha? Kötve hiszem. Csak hogy ezt épp nem állt szándékomban elmondani neki.
Kapóra is jött, hogy továbblépett, én meg igyekeztem kiszórni a fejemből minden mást.

- Rendben. – biccentettem csak kimérten, nem térve ki a dologra hogy ha Conor előkerül, a mi dolgunk.. na igen, sokkal körülményesebb, de egy percig sem állt szándékomban elszakítani a bátyjától. Conor meghatározó pont az életében. És még ha nem is a legjobb pont, de abban biztos vagyok hogy szüksége van rá.

- Hát akkor. – sóhajtottam egy kellemeset és lassan végigsimítva húztam ki a kezéből az enyémet. – Azt hiszem gyorsan megmosdom és alávetem magam az elkerülhetetlennek. – utaltam Adamre. Na igen, még soha nem gondoltam rá problémaként vagy kényelmetlenségként, ezelőtt. Az emberek változnak. A DOLGOK.. változnak. Hát majd kiderül hogy hogyan alakul ez az eset…



Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 3:54 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




- Nem azért kérdeztem meg, hogy elgondolkozz rajta, hogy lehet, hanem azért, mert el fogsz menni, ezt én már eldöntöttem - vigyorogtam hülyén rá. De nem vicc, főleg az ilyen égős, lehet, hogy csonttörős dolgok nem viccek. Viszont amikor azt mondta "Adam", hirtelen nem igazán esett le a tantusz, hogy most mi van. De aztán rémlett valami, valami sunyi szemű srácról, meg hogy még a kocsinál azt mondta, hogy ő mutatta neki ezt a helyet. Vagy hasonló. Figyelek is én bárkire rendesen? Nem hiszem. A belső monológjaimra talán...

- És miért mondod azt, hogy te voltál béna, mikor abszolút nem a te hibád a dolog? - kérdeztem felhúzott szemöldökökkel, majd feltornáztam magam ülő pozitúrába. Innen már amúgy is könnyebb lesz majd felkelni... Na meg ami azt illette, a sorrend sem tetszett túlzottan, de már nem akartam tovább kukacoskodni vele... Meg gondolom nem érdekelné túlzottan, amilyen önfejű ő is...

- Szerintem amint életre kelek, én is benézek a városba. Főként egy kávéért meg egy energiaitalért, mert naná, hogy egy sincs itthon... Na meg hátha össze tudom szedni a bátyámat. Fogalmam sincs, mikor láttam őt utoljára... - elmélkedtem csak inkább hangosan, minthogy ezt komolyan meg akartam volna vitatni vele. Na meg ha már ő is elmondta, mi a mai terve... Bár igazából nekem sosincs tervem, én mindig spontán csinálok bármit is... Nem igazán szeretem megtervezni a dolgokat mert vagy nagyon szarul sülnek el, vagy szinte egyáltalán meg sem történnek...
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:59 pm


| Effy & Will |




- Hátt.. - hápogtam el a végét – lehet hogy valami ilyesmi nem ártana.. – voltam teljesen bizonytalan, mert tény. Ilyenben még nem volt részem és úgy egyébként.. nem is akartam hogy úgy egyáltalán legyen. – Talán nem ártana a délután elnéznem a kórházba. Csak mondnanak ott vagy bú-t vagy bá-t. – szisszentem meg ahogy akaratlanul is mozdítottam a vállam- Vagy legalább kiokosítanak hogy úgy igazából mi van. – hallgattam el úgy fél percre, azon tanakodva hogy mit is mondok majd ha úgy lazán rákérdeznek hogy mi történt velem. Volt egy-két verzióm. Illetve.. pontosabban csak egy, de mertem remélni hogy vagyok annyira kreatív hogy majd.. improvizálok ha kellene. Nem kellenek a zsaruk. Pláne az utóbbiak után nem lenne jó visszhang! Az meg hogy apám értesítve legyen meg méég annyira nem kell..

- Vagyis azt hiszem ma elugrom Adamhez! – hoztam szóba valami tök mást, de végül is valahogy mégis kapcsolódott a dolog. – Muszáj lesz.. elmondanom neki, hogy béna voltam és azt a titkos házát vagy mit.. egyszerűen leégettem. – húztam el a számat de a kezeit közben még mindig nem engedtem. Az ötösöm legyen olyan biztos hogy nem fog megdícsérni érte! SŐT! Erős volt a gyanúm hogy még ennél is rosszabb lesz, de.. megtanultam vállalni a felelősséget. Ha másra nem is, erre legalább megtanított a tegnap este. – Azután meg benézek majd a kórházba. – húztam a számhoz az egyik kezét, hogy egy könnyű és finom, csókot nyomjak a hüvelykujjának tetejére.


Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 12:04 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




- Én is jól aludtam - mosolyodtam el, bár nem tudom, mennyire tűnt mosolynak, mert közben ásítanom is kellett volna, csak nem tudtam, szóval biztos oltári hülyének nézhetett. Mondjuk már lehet, hogy megszokta tőlem ezeket. Remélem.

- Nem kéne mondjuk valami újra kötözés vagy orvos vagy tudom is én, mit szoktak ilyenkor? - kérdeztem bizonytalanul, na meg egy kis féltéssel is. A bűntudatról meg ne is beszéljünk. Egyszerűen elmondhatatlan bűntudatom volt. Hisz majdhogynem meghalt. Az oké, hogy engem kísért a halál, vagy ha úgy tetszik a játszótársam... de azt soha nem akartam - és nagyjából mindig sikerült is elkerülnöm -, hogy valakinek emiatt a... fogyatékosságom miatt essen bántódása. Nézhetnek hülyének érte, mivel nem tehetek róla, de ez van. Főleg olyan ne szívjon már, akit szeretek. Ömm... vagy valami ilyesmi...
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 4:17 pm


| Effy & Will |



Az arcára mosolyogtam. Nem mert kényszer volt hanem mert így éreztem. Mégsem szóltam egy szót sem. Csak figyeltem ahogy helyezkedik, bár.. ha jól meggondolom nem is tudom mi volt az a sok tornászi mutatvány amit művelt, de most nem foglalkoztam ezzel. Egyszerűen csak néztem.. és mosolyogtam.
Csak akkor indultam meg amikor elhelyezkedve felém nyúltak a kezek. Eszemben se volt meggondolni hogy egyáltalán induljak e, az érzés önmagától követelt és én engedelmeskedtem is neki.

- Köszönöm.. remekül. De csak mert itt voltál mellettem. - mosolyogtam még mindig ahogy a kezébe csúszott a kezem és finoman rászorított. - Jó érzés volt. - tartottam a szemeit már az ágy mellett, az ágy szélén állva, de nem mozdultam egy tapodtat sem. Így igaz. Remek érzés volt. Még mindazok után is amik előtte történtek. - Ez meg.. - pillantottam a kötözött sonka vállam felé, ami fájt, meg kell hagyni de nem is annyira cefetül. Még vagy már, ezt még nem döntöttem el, de mindez most nem számított. Túlélem. Ez egész biztos. - Megvagyok. - biccentettem mellé, ez egész jól hangzott. Úgy nagyjából.


Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 1:05 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




Furcsa volt aludni, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem esett nagyon jól a pihenés. Lehet, hogy nem ártana ezt bevezetni a mindennapjaimba? Igen, normál esetekben ez így megy...
Épp azt hiszem fordultam volna meg, mikor nyújtózkodó kezem nem találta sehol az ágytársamat... ezután természetesen a motoszkálás és a fény is feltűnt és oda volt az alvásnak. Igazából nem tudom, hogy aludtam volna-e még, de már mindegy is volt, a szemeim nyiladozni kezdtek, de erőm kb semmi nem volt, így a szememet sem tudtam eltakarni a napfény elől. Ekkor Will, a hős lovag állta el a fény útját és kezdett el beszélni hozzám.

- Te meg miért nem alszol? - Íme csodás köszöntésem kedves párom felé... Jó, félig valószínűleg még aludtam... Próbáltam nyújtózkodni, tekeregni meg hasonlók, de valahogy sehogy sem lett jobb és sehogy sem akaródzott föltápászkodni az ágyból. Valahol halványan rémlett ez a régi időkből... a nehéz kelés. De azért nem adtam föl, kitartóan próbálkoztam.

- Na mi az szívem, már ide sem jössz? - kérdeztem végül elnyúlva és a kezemet felé nyújtva hívogatóan. Nem, nem az volt a célom, hogy felhúzzon, vagy hasonló, csak hátha úgy nagyobb a motiváció, hogy kikeljek. Vagy max visszarántom őt magammal az ágyba. Természetesen óvatosan. Nem felejtettem még el a sérülését...

- Hogy aludtál mucika? És a vállad? - kérdeztem úgy mocorogva az ágyban, hogy lássam az arcát.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 4:14 pm


| Effy & Will |



Nem tudom mikor aludtam el.. de az biztos hogy az ablak keskeny résén beszivárgó napfény ébresztett. Azt se tudom mennyire járt az idő, de egyből az eszembe jutott: Conor! ahogy kipattant a szemem. Még mindig vigyáznunk kell!
Az elnyúló testére néztem előttem. Olyan békés volt.. olyan csendes, mint nagyon régen nem, és muszáj volt elmosolyodjak. Meg tudnám szokni itt mellette. Mégis lassan emeltem el róla a kezem, csak óvatosan, ahogy útközben éreztem mocorogni kezd, nem akartam felébreszteni ezért kitartottam azt a pár pillanatot amíg újból el nem helyezkedett és csak azután löktem fel magam vigyázva az ágyról. Az ablakhoz sétáltam. Jól tudtam hogy még mindig veszélyes, de közben füleltem. Csend volt. Néma csend, Conor vagy megint lelépett vagy még döglik valamelyik fehér por bűvöletében és akkor nem lehet veszélyes. Simán leszerelem. Reméltem...

Csak álltam az ablakban és néztem ki a távolba a napsütésbe. A tegnap este járt a fejemben. Az éjjel. A beszélgetések, az egész.. mintha meg se történt volna csak egy álom visszatetsző képe, de mélyen, legbelül, tudtam hogy ez nem így van. Igenis ott volt az. És nem mondom hogy nehezteltem érte, hisz ismerem Eff-et, de.. elkeserített. Vajon soha nem én leszek az akit hív ha segítség kéne? Nem, nem Conort akarom kiütni a nyeregből, de lássuk be! Amit Conor művel az sehová sem vezet. Csak tönkreteszi Eff-et, mégis a testvére.. és senki mása nem volt soha az életben. Egészen eddig.. - sóhajtottam nagyot ahogy már lehunyt szemmel élveztem ahogy a nap melegíti az arcomat. Ekkor jött az újabb mocorgás a háttérben és én szemrebbenés nélkül kaptam oda a fejem.

- Jó reggelt.. - mosolyogtam az alakjára - Vagy delet, őszintén szólva fogalmam sincs róla mennyi az idő.. - tartottam még mindig az arcát a szemeimben.


Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeSzomb. Jún. 01, 2013 3:03 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




Jó érzés volt újra a karjaiban lenni. Butaság lenne azt mondani az én esetemben, hogy biztonságban, de egy nagyon naiv és nagyon emberi részem igen is ezt gondolta, mert ezt akarta érezni. Az viszont biztos, hogy megnyugtató és kellemes volt. Végigfutott a hátamon a hideg - persze jó értelemben -, amikor a meleg takaró alatt végigsimította az oldalam és a szabad karomat, ahogy teljesen a hátamhoz simult, lélegzete a nyakamat csiklandozta, s összekulcsolta a kezeinket. Béke és nyugalom. Szeretet. Féltés. Öröm és bánat. Ezek mind benne voltak ezekben a pillanatokban, mégis fenséges volt. És a tudat, hogy igen, még mindig tudok szeretni kicsit kétes érzés volt, hisz soha nem gondoltam volna, hogy van még a szívem helyén valami.

Sokáig járt még az agyam ezen és hasonló dolgokon. Közben már hallottam, hogy ez a lókötő elaludt mögöttem és sokkal nyugodtabban veszi a levegőt. Aztán ki tudja mikor, de az én agyam is föladta, hogy tovább pörögjön, és elmélkedjen, és álomba merültem. Mély és álomtalan álomba, de nem is baj, most erre volt szükségem. Még a végén a mi házunkat is felgyújtottam volna. Képzelem Larry mennyire örülne neki...



A hozzászólást Elizabeth Jensen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 28, 2013 12:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 9:17 pm


| Effy & Will |




- Nem.. köszönöm. - mosolyogtam rá még mindig, vagy talán újra, de ahogy sikerült és meggyőztem, inkább visszafordulva az ágy felé hátrálni kezdtem, és amíg ő lassan nekilátott én csak eldőltem, a fejem mögé telepítve az egyik kezemet, és egyenesben összefont lábakkal csak őt figyeltem. Fura volt.. A helyzet. Soha nem gondoltam volna hogy egyszer majd itt leszek, egy szobában.. vele.. és pláne hogy őt ölelhetem. Akármi is volt.. és akárhogyan is lesz.. ez mindent megért. Ez a pillanat és ezek a hetek. Soha nem nyugodhattam volna ha mindezek nem történnek meg, és örökre csak ábrándok maradnak. Angliában.. kötöttségben.. a cég nagyhatalmú embereként, öltönyben.. apám kezének irányítása alatt. Életem legjobb döntése volt hogy eljöttem..

Olyan ütemben falt, mint aki egy hete nem evett. És ekkor kezdtem csak el gondolkozni ezen. Nem is tudom mikor láttam utoljára enni!
Talán túlságosan is elgondolkodtam, mert a következőkben már scak őt láttam magam előtt, az ágy szélén, ahogy a szemeimbe néz, azokkal a.. gyönyörű szemeivel és most muszáj volt szívből mosolyognom.

- Na gyere ide... - nyúltam szabad kezemmel a kezéért, csak hogy az ujjai közé fűzzem az enyémeket, és úgy fogtam rá a tenyerére hogy lassan magam felé húzzam kedvesen. - Örülnék neki ha aludnál még velem... - húztam oda magamhoz, a karjaimba teljesen, és nyugalommal töltött el a légzése. Pokoli nyugalommal.. Most. De nem hagytam, hogy bármiféle kétségek is beférkőzzenek...


Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 7:59 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




Megnyugodtam, vagyis egy kissé nyugodtabb voltam már. Persze éreztem a feszültséget, ami benne volt, de az már elenyésző volt. Az már nem korbácsolta tovább az idegeimet. Majd megoldjuk. Tudom, hogy majd megoldjuk ezt is valahogy, csak... most fáradtak vagyunk, én éhes is vagyok és... És lehet, hogy kell némi idő, amíg ezt tökéletesre csiszoljuk, de jó lesz. Idővel jó lesz. Jónak kell majd lennie.

- Biztos? Ne csináljak egy szendvicset vagy egy katonát? - kérdeztem még a kezeit fogva, de már hátrálva, hogy a kanapéról felvegyem a nagy tálcát és a dohányzóasztalra pakoljam majd. De hát nem erőszak a disznótor, én nekiláttam a falatozásnak. Kb olyan lehettem mint egy éhező etióp, mindent tömtem a számba. Válogatás nélkül, nem számított, hogy mondjuk normális embernek nem passzolnának az ízek.

Csak ettem és ettem, közben azért pislogtam felé is, valamiképp csak megbizonyosodásképpen, hogy még mindig itt van velem. Még mindig itt van a szobában. Aztán lassan azt vettem észre, hogy néhány dolog kivételével mindent elpusztítottam és a végén leöblítettem a tejjel. És immáron teli volt a pocakom és teljesen kiegyensúlyozottnak éreztem magam. Talán most még a beszélgetés is más mederbe menne, nem úgy, mint az imént.

- Mit gondolsz szívem, lefekszünk még aludni? - kérdeztem visszatérve a közvetlen közelébe egy puszit nyomva a szájára. - És... azért remélem nincs harag... Tudod... a beszélgetés...
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 7:23 pm


| Effy & Will |



Vártam. Egy percig.. kettő.. bármeddig vártam volna, csak mondjon valamit. Kecsegtető vagy nem, nyerek vele vagy sem, csak már előrébb legyünk két lépéssel és tudjam, hogy hányadán állunk. Mégse szólalt meg. Vagy nem tudott, vagy... vagy egyszerűen nem tudta kimondani azt ami eddig nagyon is nyilvánvaló. Még nem készült fel.. hogy bárkiben is megbízzon. Vagy épp hogy nem én vagyok az akit erre a posztra kiszemelt.. - járt vagy ezerféle variáció a fejemben mégsem löktem el. Nem nyüstöltem tovább. Minek!? Ha ennél többet nem mondhat nekem, akkor.. nem... - öleltem át inkább helyette ahogy hozzám bújt, és köré fűzve a karjaimat, - nem érdekelt ha fáj - csak a feje tetejére ejtettem az államat, és lehunytam a szemeimet. Muszáj volt magamba szívnom az illatát. Az egész valahogy.. megnyugtatott.
Amikor mégis csak elhúzódott, már engedelmeskedtem. Nem álltam neki bármit is tenni, sem ami még jobban lehúzza a hírnevemet, sem ami újabb feszültséget teremtene. Sokkal inkább csak néztem a szemeibe és vártam a következő lépést.

- Nem érdekelnek a veszélyek... - mondtam ezt már csak utána, ahogy a szemei elkalandoztak valamerre, én mégis továbbra is az arcát figyeltem. De azután igaza volt. Éhes. És én keresztbe húztam minden tervet, a tálca még most is ott hever a kanapén, ezért lassan fűztem ki körüle a kezeimet és tettem hátra egyetlen lépést.

- Rendben. Egyél csak. Én nem vagyok éhes. - mosolyogtam a szemeibe, hogy mennyire volt őszinte!? Ééén mindent megtettem, mert igenis azt akartam hogy egyen. Az én problémáimat meg majd elrendezem. Lehet ideje lenne beszélnem Adammel...




A hozzászólást William Turner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 27, 2013 8:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 12:49 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




Na jó, eljött az a pont, amikor tényleg nem tudtam mit mondani. De talán nem is akartam már, bármit mondok, mindig tud rá olyat mondani, amit csak nehezen tudok überelni. A tervem, hogy megóvjam őt magamtól immár reménytelenné vált úgy, hogyha itt maradok. Márpedig egyedül nem tudok költözni máshová, max egy-két napra szabadságot kivenni innen. Már csak ez járt a fejemben. Természetesen nem most azonnal gondoltam, de rövid időn belül. Egy kis teret adni neki is, egy kis friss levegőt, még ha ő úgy hiszi, nincs rá szüksége, én tudom, hogy nem könnyű velem. Muszáj néha másfelé lébecolni. A bátyám erre már rájött, mint a példa azt mutatja...

- Will - mondtam ennyit, mert a többi szó, ha volt is a fejemben, egyszerűen vagy helytelennek bizonyult, vagy eltűnt. Inkább közelebb léptem hozzá és megöleltem, belefúrtam a fejemet a mellkasába és csak próbáltam lélegezni. - Azért igyekezz távol tartani magad még egy életveszélytől! - Pislogtam fel rá és ha most nem lenne szegényem sebesült természetesen miattam, akkor belecsimpaszkodtam volna a vállába, hogy lehúzzam egy finom kis puszira, így inkább csak a vállát pusziltam meg. - És mit szólnál, haaa... - néztem ki az ablakon - megreggeliznénk, vagy hajnaliznánk... Odakint már mindjárt kivilágosodik és még mindig szörnyen éhesnek érzem magam... Igazából, azt sem tudom, mikor ettem már utoljára... - beszéltem hozzá, de még mindig öleltem. Vagyis, csak átkaroltam és felfele pislogtam rá a félhomályban.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 2:20 am


| Effy & Will |




Csak a szemeit néztem. Nem tudom mit vártam tőle, hogy ukkmukkfukk csak úgy megváltozik? Mindent eldob a földre és a nyakamba ugrik, hogy zokoghasson egyet? Nem, Eff nem ilyen. Ő teljesen más, egészen, mint én vagyok, és ez az egész.. nem tetszett. Nagyon nem tetszett nekem...
De aztán.. mégsem azt kaptam amire vártam. Vártam én bármit egyáltalán? Egy szót.. egy helyzetet.. fogalmam sincs, de az utolsó szavai valahogy helyrekattintottak mindent!

- Mondd, Te.. - akadtam el a dologban nem mintha ne tudnám mi az első ami megfogalmazódott a fejemben, hanem hogy egyáltalán a jelen helyzetben megléphetem e!? De aztán mindent egy lapra tettem fel. - Te hülye vagy!? - folytattam mintha mi sem történt volna. - Van róla fogalmad.. mennyit gondoltam Rád az elmúlt két év alatt? Hogy hányszor jártál az eszemben.. Hogy hány nőn léptem át csak simán, mert egyszerűen.. nem Te.. voltál!? - sikerült talán egy kissé.. szemrehányóra? Igyekeztem nem azt a hangsúlyt vinni bele, mert az egész nem erről szólt. Aztán hirtelen hallgattam el, egy utolsó levegőt is benyelve, csak lehunytam a szemem, csak egy pillanatra ahogy a kezem önkéntelenül fogta meg az övét nem messze tőlem, és úgy kapaszkodtam belé, mintha attól félnék hogy a következő pillanatban nyoma veszne. És csak ekkor nyitottam fel.

- Eff... én csak annyit kérek, hogy ne játssz nekem... - ereszkedett el teljesen a hangom - Ne zárj ki... Ha tényleg szeretsz.. - állt meg itt a mondandóm, mert már tényleg baromira nem tudtam, hogy mit gondoljak - Csak annyit engedj, hogy veled legyek. Ne csak fizikailag, hanem itt is... - vándorolt át a kezem a mellkasára, a szíve fölé, és hogy nyálas? Leszartam!!! Most baromira szartam mindenre, hogy milyennek.. kéne lennem, hogy az a régi, bunkófejű pöcs legyek, ez volt most az én lapom. Hogy Joker e, vagy végül teljesen értéktelen... Ez most már csak rajta fog múlni. És a következő szavakon...

Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 6:20 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




Azt hiszem, erre a pillanatra illett a legjobban az a mondás, hogy leesett az állam. Még a finom kis sajtos sonkás, uborkás szendvicsem is megállt félúton a számhoz a kezemben, de egyszerűen köpni-nyelni nem tudtam. Tényleg nem értem, hogy mit vár tőlem, ennyire nem ismerne? Persze azért én talán pár fokkal jobb vagyok, mint Conor, de csessze meg, már mióta ismer... Azt hiszem, kezdett zúgni a fejem is, de igyekeztem ez a furcsa érzelemhullámot, ami most rajtam uralkodott nem kimutatni felé, semmi hangulatom egy vitához, vagy.... akármihez. Azt hittem, végre nyugtom lesz. Nem is tudom, hogy van még erőm bármihez is, ez után a nap után... és még most ez is így a nyakamba, csak mert miért ne. Kösz Isten, jó fej vagy, haver!

- Azt hittem, ezen már túl vagyunk, Will - beszéltem higgadtan, pedig majd szétpattant az összes ér a fejemben, mert mindnek most támadt kedve beindulni a lüktetésben. Meg amúgy is, már a könyökömön jött ki ez a téma, ezért nem mondtam anyáméknak se semmit, elég volt a bátyámmal zöld ágra vergődni, pedig aztán ő is állhatatos... - Nem tudsz belemászni az agyamba és kihúzni a hibás kábelt, és berakni egy jót, hogy újra színes tévéd legyen, ne fekete fehér... Nem tudom, mit kéne tennem, mit vársz tőlem igazából... Kb ugyan azt tudod tenni, mint Conor, ha kiakadok a dologtól, vagy adsz némi keményebb dolgot, vagy a mellkasodra kapsz és simized a hátam, meg puszilgatod a fejem, amíg én mondjuk kisírom magam... Tudom, hogy te egy tökéletes lányt érdemelnél, és bűntudatom is van, amiért velem vagy... - És azt hiszem, bele is bonyolódtam a saját gondolataimba, ezért el is hallgattam és csak néztem rá, de már fogalmam sem volt semmiről... Nem való nekem az élet, mindig is tudtam...
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 4:47 pm


| Effy & Will |



A fejem még mindig kattogott. oké, hogy én kiegyeztem magammal, hogy lesz ahogy lesz, nem érdekel, de valami legbelül mégsem engedte, hogy mindent semmibe vegyek. Talán pont az, hogy szerettem. Talán az elkeseredettség, hogy nem vesz annyiba, hogy ezt az egészet megbeszélje velem.. hogy partnerré tegyen, hogy érezzem, hogy számít neki én mit gondolok, hogy mit mondok, és hogy ez az egész nem oldható meg egy légből kapott hirtelen "minden tökéletesen rendben van" színházi szereppel, hisz nem vagyok hülye! Te jó ég, mikor lettem én ilyen bölcs!?? - húztam össze egy pillanatra a szemeimet, miközben a lábam engedelmesen követte, és önműködően zárta be magam mögött az ajtót. Biztos a sok tv... - jutottam az egyetlen lehetséges következtetésre, de ez még mindig nem nyugtatott meg. Nem, mert az alapproblémára nem volt hatással.

Lerakva magam az ágy közepére, miközben ő a kanapén esett neki a tálcának csak nagyot sóhajtottam, és felé fordítva a fejemet, csak őt néztem. Próbáltam a szemeibe, de.. nem ment. Egyszerűen rohadtul nem.

- Nekem bármi jó lesz, csak kaja legyen. - fűztem hozzá valami válaszféleséget, de aztán rövid monoton csönd után mégis mást tettem. Nem gyorsan, vagy kapkodva löktem fel magam az ágyról, és megcélozva a kanapét minden további szó nélkül ültem le mellette, majd felé fordítva a fejemet néztem bele a szemeibe.

- Eff... Oké, hogy most eljátsszuk, hogy minden a legnagyobb rendben, de mindketten jól tudjuk, hogy ez nincs így. - tartottam csak egy egész rövid szünetet, mielőtt kapásból belevághatna - Nem tetszik, hogy kizársz.. Hogy mindent egyedül akarsz megoldani, akármit is mondtam odalenn, mert ha velem vagy, akkor legyél velem! - beszéltem csak egész.. csak félhalkan a szemeibe, de egyetlen szavamat se gondoltam meg. Az egész csak úgy.. jött belőlem. - Ne csak testben, de itt is. - emeltem a mutatóujjamat a halántékomra, csak, hogy beszédesebb legyek. - És jól tudom, hogy neked ez csak.. néhány hete, de nekem... fontos. - nyeltem útközben egy mélyet, talán azért mert szégyelltem, talán csak azért mert kiadtam magam. Mindig szerettem annak az idióta.. és hülye.. balfasz seggfejnek látszani aki mindig is voltam, talán csak mert egyszerűbb, de valami történt. Fogalmam sincs hogy mi. A tűz.. az hogy szeretem.. a félelem amit akkor éreztem, vagy egyszerűen csak.. felnőttem... nem tudom. De ez az egész már valahogy fontossá vált. Sokkal fontosabbá, mint bármi más az életben..

Apámnak tényleg igaza volt..?

Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 3:04 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.



[Konyha]

Oké, hogy bennem nem volt életkedv, az egy dolog, de ahogy ő is látványosan szenvedett... Nagyjából így semmi értelmét nem láttam, hogy a "normális" Effyt adjam. Kezdett ez az egész helyzet egyre nagyobb fejtörést és fejfájást okozni nekem. Ha már nem tudom, hogy mit tehetek és mit nem, akkor ott már komoly bajok vannak... Egyre jobban érik a dolog, hogy elhúzzak egy kicsit valahová az isten háta mögé... Lehet, hogy nem ez a legjobb megoldás, főleg, ha Will-t nézem, mert Conor... hát ha nem ő nem tudja, hogy hol vagyok, akkor nekem nincs fogalmam róla, él-e még egyáltalán, akárcsak ebben a pillanatban. De nem is hibáztatom érte, nem lehet a legjobb program a kettyós húgodat felügyelni...

Felérve az emeletre, egyre jobban összefutott a nyál a számban nézve a kajákat a tálcán, pedig már vagy napok óta nem ettem szerintem. Nem is értem, most milyen felindulásból döntött így az agyam. Vagy inkább azt nem értem, miért nem eszek amúgy? Fogalmam sincs, pedig ha úgy van, én szeretek enni! Azt hiszem. Hú, ez elég para, már azt sem tudom, szeretek-e enni?! - kuncogtam fel kínomban, aztán lábbal belöktem a szobám ajtaját és elszambáztam a kanapéhoz, hogy letegyem az asztalra a halom étket. Már épp azt fontolgattam, mivel kezdjek, amikor hallottam a takaróm libbenő buhanását az ágyon, meg ahogy Will becsukta és elfordította a kulcsot az ajtóban. Ezen el kellett mosolyodnom, milyen rutinszerűen teszi már ő is ezt a Conor-féle betörés elleni dolgot.


- Mit szeretnél enni? - érdeklődtem, miközben én már egy sonkába tekert uborkát rágcsándoztam önfeledten.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 5:13 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.



- Helyes! - pattantam szinte egyet ahogy kinyitotta az ajtót és én pedig enyhén kómásan ugyan, de megindultam a lépcső felé, hogy aztán menet közben többször majdnem eltanyáljak, nem látván a lépcsőfokot, vagy éppen rálépve a takaróm szélére. Azt hiszem, soha nem fogom tudni lemosni magamról, hogy egy világ bénája vagyok. Elkeserítő. Mégis minden 'baki' ellenére rendületlenül meneteltem a nemes úton. A konyhába.

[Konyha]
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 11:34 pm


| Effy & Will |



Széles vigyor ült ki az arcomon. Hogy szívből jött? A FENÉKET! Mégis mindig megnevettetett, talán pont a nevetése, vagy csak egyszerűen ilyen érzelgős barom lettem, mégis valahol igaza volt. Hová lett az élvezet!?? Senki ne mondja azt Will Turnerre, hogy beszari lenne! - ugrottam is fel már az ágyról, szinte szemvillanással őt követve, és ekkor éreztem csak ahogy behúz a fájdalom a karomba. Csessze meg! Ezt már el is felejtettem. Ezért másodjára már nem vagánykodtam annyira. Csak szééépen.. lassssan.. öregemberesen. Ha már a "hírnevemet" úgyis cseszhetem!

- Persze! Menjünk csak!- vágtam is rá valamivel gyorsabban is mint kéne, és bár a pokrócba csavart pingvin látványa egy pillanatra megmosolyogtatott, mégsem engedtem az egészet a felszínre. Csak a kezem a kilincsen, és mint aki kurva bátor, és felőle jöhet minden, egyszerűen kirántottam az ajtót és csak egy pillanatra torpanva meg, kilestem.
Sehol senki. Ezt talán megúsztuk. Vagy mégsem. Majdcsak kiderül egyszer..

- Kisasszony...- hátráltam vissza az előbbi helyemre, és mint valami hűűű, de udvarias régi úr, mélyen meghajolva engedtem előre. Persze a karomra vigyáztam. Ahogy arra is, hogy egy percig se lássa meg rajtam, hogy még mindig mennyire fáj. Nem akartam gyengének mutatkozni előtte. Akkor hogy a fenébe védhetném meg? Bármi is jöjjön szembe...

Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 9:37 am



Effy and

Will

Love is always open arms.



- Ugyan már William Turner... Mikor lettél ilyen beszari? - ejtettem meg egy gyengébb nevetésfélét. Próbáltam az ő gondolatait is békésebb vizek felé sodorni, meg az én kobakomat is valahogy... normalizálni. Már amennyire ez lehetséges nálam. Bár... nem, nem lehetséges. Képtelenség, de legalább időtöltés... Vagy valami ilyesmi. Nem tudom... Hű, egyre többet mondogatom ezt a szókapcsolatot... Mindegy.

- Amúgy is, neked lent kéne szunyálnod - mutattam rá egy fontos tényezőre, ami tökéletes kis alibi is lett hirtelenjében. Mert ugyebár, ha én letrappolok, azzal ő fölkel és ha épp jó kedvemben talál, engedem neki, hogy velem teázzon. Egy zseni vagy Effy, én mondom, egy zseni! - A drága bátyám meg ismerve az én közlekedési szokásaimat, meg sem lepődne, hogy fölkeltél az elefántdübörgésre. Dee... mondj ellent, ha úgy érzed, neked jobb érveid vannak. Mindenesetre én akkor is lemegyek teáért, max... nem jövök vissza - húztam az agyát mosolyogva, s közben már föl is keltem az ágyról és magamra libbentettem a kis pokróckámat, amiben ilyenkor szoktam lambadázni. Elég viccesen nézek ki, de... Who cares? Senki nem lát... Vagyis de, de aki lát így, az meg már megszokhatta, hogy, hmm... kissé normálatlan vagyok?!

- Naaa, gyere már... Hidd el, több ilyen nem lesz, hogy felajánlom, hogy én valamit is csinálok -jegyeztem meg, mintegy fenyegetőn, de inkább olyan nyüsszögős fejet vágtam, mintsem határozottat. Ki érti ezt? Ki ért engem?
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 11:31 pm

- Bolondokat beszélsz.. - sóhajtottam még mindig magamhoz ölelve, de még soha nem éreztem ilyen tanácstalanságot. Egy pillanatra még az is felugrott a fejemben, hogy lehet, hogy igaza van. Talán nem kellett volna... Beleugranom ebbe az egészbe. De aztán szemvillanás alatt eltüntettem minden ezirányú gondolatot. Ha olyan könnyen ki tudnék mászni belőle, nem loholtam volna utána vagy.. két évig az álmaimban... a nyugodtabb óráimban. Nincs mese, egy lúzer vagyok. Egy idióta... barom! Ugyanolyan akiket nem is olyan rég még kiröhögtem. Tessék! Itt a pofon a képedbe! Ugyanazt műveled, mint azok akiket eddig leköpködtél!

A szavai rángattak ki a hülye fejemből. Amint felfogtam hogy mit is mondott, kissé elhúzódva tőle néztem egyenesen a szemeibe.

- Teát??? Éjjel? - kérdeztem nem kicsit megrökönyödve, de mivel jobb ötletem nekem se volt, és amennyire úgy látszott hajthatatlan abban, hogy tényleg elcsendesedjünk ma estére, nem volt más választásom.

- Oké.. - egyenesedtem fel egy kimért sóhaj közben, őt is magam előtt tolva - De Conor mit fog szólni hozzá, ha lebumlizik mi meg ott.. teázgatunk!?? - emeltem ki a szót nem kissé kiguvadt szemekkel. Újra felötlött a fejemben a gondolat. Ez a Conor ügy.. nem mehet így tovább. Intézkednem kell! Valamit biztosan. Még ha ki is ontja érte a belem...
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeKedd Dec. 18, 2012 2:43 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.



- Nem tudom, Will, de nagyon nem is akarok ezzel foglalkozni... Majd lesz valahogy. Tényleg, egyszerűen csak... nem tudom. Csak a baj van velem - sóhajtottam hatalmasat, mire megemelkedtek a vállaim, majd vissza is zuhantak azon nyomban. Mint valami szomorú plüssnyuszi, csak éppen nem voltam szomorú. Se szomorú, se boldog, se semmi. Csak úgy... voltam. Mint egy zsák krumpli, ami beszívott és most ki ment belőle a cucc és nem tudja, hogy mi van... Na, nagyjából ez volt a fennálló szituáció.

- Jaj, Will... - ráztam meg a fejem és magamra szorítottam a karjait. Tanácstalanság. Azt hiszem ez a legjobb szó, ami példázná a jelenlegi viszonyokat. Egyszerűen undorítóan gyomorforgató egy érzés... kedvem lenne hányni tőle. - Nincs kedved meginni velem egy teát? Úgy hiányoznak a Brit dolgok... - jött a fantasztikusnak éppen nem nevezhető ötletnek viszont ötlet. És egy jó kis angol teától talán valami, ha nem is a szent lélek, de megszáll. Vagy nem... De legalább egy kicsit felélénkít...
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeVas. Dec. 02, 2012 12:57 am

Viccelni próbált… de csak próbált. Egyáltalán nem volt vicces. Ahogy az ő szájából semmisem, minden poén mögött ott lapult valami sokkal mélyebbb. Már ismertem… Jól ismertem.

- Eff… - sóhajtottam nagyot panaszosan, ahogy elfordítottam róla a fejemet, talán némi tanácstalan szemforgatással is megtűzve. Hogy mi volt a baj? Féltem. Őt.. féltettem. És ez pokoli érzés, ha nem tehetsz semmit sem a másikért, vagy hogy egyáltalán mihez kezdj, azért aki a legfontosabb számodra a világon. És nem elég ellen-ár az egész életed…

A következő szavai mégis életre húztak. Be voltam már kómálva rendesen, mégis pillanatok alatt tisztult ki a fejem. Lefűzve a kezemet az válláról, a hátam mögött támaszkodva meg emelkedtem feljebb, hogy úgy nézhessek a szemeibe.

- És mit gondolsz meddig fogod még ezt bírni? – kérdeztem tanácstalanul dühös, vegyes szemekkel. Hogy rá haragudtam volna? Egy cseppet sem. Erre az egész rohadt helyzetre ami nem ad nekünk egy percnyi nyugtot sem. A világra! Az életre! Az egész tetves… LÉTEZÉSRE!
Hogy honnan jött a dühroham? Fogalmam sincs. Talán a tehetetlenség volt ami eluralta a fejemet, de mégsem akartam hogy bármit meglásson belőle. Mielőtt akármi is napvilágra kerülne, csendben hunytam le a szemem és engedtem le a feszültséget egy orbitális levegővel.

- Ne haragudj… - fűztem aztán hozzá, mikor már képes voltam rá, hogy újra felnyissam – Csak aggódom érted… - fürkésztem összeráncolt homlokkal a szemeit, aztán… aztán nem tettem semmit sem. Csak egyszerűen szartam bele mindenbe, közelebb húzódtam, és elkapva a nyakát, két karommal a mellkasomra emeltem és csak szorítottam, óvatosan, mégis hátradőlve, egy puszit nyomva a hajára, a fejére, és próbáltam összeszedni a fejemet.

- Én megvédelek… Akármitől! – beszéltem bele a messzeségbe, a szemközti sötét falakba, és csak öleltem. De muszáj volt elhinnem! Hogy megvédhetem. Különben beleroppanok. Még ha nagyon is jól tudtam, valahol a háttérben, hogy én ehhez kevés vagyok. Egy jelentéktelen porszem… Mégis azt tudtam, hogy bármit megteszek érte! Ha kell neki adom az egész életem!
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 3:45 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.



- Az én fejemben mindig jár valami, vagyis na jó, ez hülyén jönne ki... Pedig kb úgy képzeld el, mint a New York-i forgatagot. Kocsik, buszok, emberek, rohannak összevissza és blöaaa... nagy fejetlenség - próbáltam meg valami viccesebben előadni az amúgy cseppet sem mókás helyzetet, de ez van, nem tudok mit csinálni vele. Még a pszichomikik sem, pedig nagyon ráfeküdtek a témára. Komolyan mondom, kész röhej, amit ezek csinálnak. Tudományos alap... csesszétek meg magatokat!

- De te ezzel ne foglalkozz, meg azzal sem, hogy jelenleg olyan lehet a fejem, mint egy sharpei kutyának... Nem áll szándékomban egy ideig az álmok mezejére lépni. Látod, mi lett a legutóbbi eredmény... - húztam el a számat, finoman megérintve a bekötözött sebeit.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 2:48 pm

Már majdnem aludtam. Sőt! Még az is lehet, hogy közben már sikerült is egy sort, nem tudom, Ő a vállamon pihent, én meg valahogy visszarángatva magam a mélyülő homályból próbáltam felfogni a szavakat.

- Igen, épp azon lennék, ha egy ilyen kis fitos kis kiscsirke nem ébresztene fel folyton. - húzódott csukott szemeimen túl is széles mosoly az arcomra, és igen, azt hiszem ez válasz is volt a kérdésre miszerint mennyit is sikerült pihennem, hisz fáradtan, nem szoktam ennyire.. mondjuk úgy kötözködő lenni. - Bááár.. ha jobban belegondolok nem is bánom. - nyílott fel már a szemem ahogy kezem valahogy automatikusan tért fel a mellkasomra, és az engem simogató kezébe tévedt cirógatón.

- De te... nem tűnsz túl élettelinek... - fordítottam felé valahogy úgy fekvésben a fejemet, hátha a szemeibe nézhetek. Ha már semmit sem mond, talán abból kiolvashatok... valamit.. - Valami jár a fejedben? - kerestem a lényeget ami hülye kérdés, mert ha csak arra gondolok mindig is mennyire képes volt önmagát emészteni bármi miatt, még akkor is ha rajta kívül áll, és most ez a dolog.. Tate... Hát nem nyugtatott meg. Észre se vettem, hogy a kezét ölelő kezem már sokkal szorosabban fogja őt a kezemben.
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 11:22 am

Effy and

Will


Lágy mosoly és ennyi. Igazából azt hiszem, kimerülhettem. Mondjuk miért is csodálom?egy szemhunyásnyit sem pihentem, de nem is terveztem az elkövetkezendőkben sem. Csak itt maradok vele, mert kérte. Meg amúgy is, mit tudnék csinálni? Elmenni itthonról? Nem is ismerek senkit itt, hiába költöztünk ide már... a jó ég tudja mikor. Szóval, amúgy is ez volt a legkézenfekvőbb megoldás.

- És? Sikerült azért pihenned? - kérdeztem csak úgy megtörve a szerintem már hosszúra nyúlt csendet. Na nem zavaró csend volt, csak éppen olyan volt, mintha egy fekete szobában ülnék és a csend már nyomná a dobhártyáim. Közben a fejem a vállán pihent és hogy mégis csináljak valamit, a mellkasát simogattam.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 11:02 pm

Oké, ez nem az a válasz amit vártam, kezdtem aggódni. Tényleg kezdjek? Tompán összehúztam a szemeimet de nem tudtam mi egyebet tehetnék. Csak fürkésztem. Hátha abból előrébb leszek, de csekély rá az esély. Ezért inkább hagytam a fenébe.

- Oké, Eff, és most már rendben vagy? - kérdeztem inkább vissza egyszerűsítve a helyzetet, de valahogy erre sem kaptam választ. Sokkal inkább csitítgatott, majd került a keze az arcomra, ami akármilyen feszült is voltam, egyszerűen megnyugtatott. Az én kezem is a kezére simult az arcomon és ezzel a következő kérdésre egyértelmű lett a válasz.

- Ne! Ne menj sehova! - kérleltem - Maradj itt velem... - néztem fel azokba a gyönyörű szemekbe. - Ha már a világ megkattan körülöttünk, legalább még egy kis nyugalmunk legyen. Kettesben... - biccentettem állal óvatosan és lassan visszaheveredtem, húzva őt is magammal hogy ő is mellém feküdjön. Jó lett volna még egy kicsit átölelni. Csendben. Nem aggódni Christian miatt, nem aggódni a világ miatt, semmi miatt sem aggódni. Olyan jó lett volna... De legalábbis megnyugtató.

Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 8:13 pm

Effy and

Will


- Öööö... hogy az igazat megvalljam, én teljes mértékben más világba kerültem, csak sejteni tudom, hogy mi a szitu... - vallottam be őszintén. De hát most mit tagadjam? Valószínűleg úgyis észrevette a dolgot. Hülye aki nem veszi észre. Még szerintem most is látszik rajtam. Az én nyűgöm ez, nem bírok emberi formát ölteni... de már mióta? Chh... lassan már azt kell mondjam, számomra ez az emberi forma.

- De te csak pihenj nyugodtan... most arra van szükséged - mosolyodtam el halványan végigsimítva az arcán. Meggyötört volt és én annyira sajnáltam. Tényleg semmi jó nem sül ki abból, ha én ember próbálok lenni. Mármint úgy kapcsolatokkal, meg ilyenek. Na de most ezt magyarázzam el neki? Lehetetlen... - Megnézzem? Vagy inkább szeretnéd, ha veled maradnék? - kérdeztem még mindig tartva a mosolyt.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 4:02 pm

"Csak egy szellem"... visszhangzott még jó ideig a fülemben, de van egy olyan gyanúm, hogy jó lesz, ha ehhez hozzászokom. Az én egyetlen szerelmem csendes éjszakákon különféle kísértetekkel folytat csevegéseket. Remek! - fintorogtam el egy pillanatra, de reméltem nem vette észre. Nem akartam, hogy észre vegye.

- Szóval szellem... - ismételtem utána jó nagyot nyelve, csak hogy lenyeljem a korábbi hirtelen indulat utolsó maradékait. Viszont valami csak feltűnhetett, mert újra változott a téma. - Hogy én? - ugrott azonnal a homlokomra a szemem - Épp azon voltam, csak ugye... - intettem állammal a nem is olyan messzi szoba felé, ahol azóta síri csönd honolt. Vagyis... csak nem hallatszott át semmi sem.

- Nem tudod mi volt ez? - nyúltam önkéntelenül a kezéért ahogy odaért az ágyhoz. - Talán jobb lenne ha én... - utaltam szemmel az ajtó felé, még ha az, hogy most lelépek, semmivel nem kevésbé veszélyes mintha itt maradok benn. Persze nem akarok vérontást.
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Effy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy szobája   Effy szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Effy szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Effy's paranoid world ~ Wanna join?
» Conor szobája
» Josh szobája
» Leon szobája
» Martin szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: HÁZAK, LAKÁSOK :: Házak, Lakások Chance Harbor területén :: Jensen ház-