Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
A ház konyhája I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
A ház konyhája I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
A ház konyhája I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
A ház konyhája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
A ház konyhája I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
A ház konyhája I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
A ház konyhája I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
A ház konyhája I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Summer Cataleno
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Alex Henley
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Opal Lin
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Callum
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
A ház konyhája EmptyA ház konyhája I_voting_barA ház konyhája I_vote_rcap 

Megosztás
 

 A ház konyhája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm

Megjegyzésére régen azt mondtam volna, hogy tudom, de most csak mosolyogva megráztam a fejem, s lehuppantam mellé az asztalhoz.

- Nagyon vicces vagy, mit ne mondjak - húzom el a számat reagálva a kórházas beszólására. Legszívesebben adtam volna neki egy taslit, de van épp elég baja szerencsétlennek miattam... Vagyis hát... de nem, ez mind miattam van. De azért igyekeztem nem fancsali képet vágni, s mosolyogva folytatni a mondandómat.
- Egyébként csak nem tudtam eldönteni, hogy mit ennék, illetve azt sem tudtam, Te mit kívánsz reggelizni, így csináltam mindent. Szóval hajrá, tömjük meg a hasunkat! - mondom mosolyogva, s egy röpke csókot nyomva ajkaira magam elé nyaláboltam egy tányért és elkezdtem rápakolni mindenből egy keveset. Nagyjából mint aki egy hete nem evett. Így belegondolva... fogalmam sincs, mikor ettem utoljára rendesen.





Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzer. Nov. 20, 2013 12:24 am


| Effy & Will |



Nem volt egyszerű. A mosdás maga, ahogy az első kör sem amikor eldöntöttem hogy leveszem a kötéseket és az egészet megnézem a tükörben, de hamar meggondoltam magam. Úgy az első lépésnél amikor a vállam ragacsos volt.. és szinte feketéllett, gyorsban takargattam vissza mindent. Nem akartam hogy meglássa. Sőt! Én se akartam megnézni, és még abban se voltam biztos hogy egyáltalán a kórházban mutogatnom kéne, de valami azt súgta hogy ha nem akarok egyszerűen beledögleni, akkor muszáj lesz. Íme, a nagyszerű Amerika! Az álmok földje..
A dolog mint mosdás ezzel lekorlátozódott alapszintre. Némi víz, büdös nem vagyok, hisz tegnap, még valahol a tomboló adrenalin bűvkörében megfürödtem ha igaz, viszont egy új és tiszta pólót magamra rántva, amit még útközben hoztam magammal szemfülesen, hamar el is tüntettem mindent ami úgy egyáltalán szemet szúrhatott. Akkor ezzel nem lesz baj.

Kilépve az ajtón, meglepett a hirtelen beszűrődő zene. Nem kéne, hisz örülhetnék, jól van, nincs baja az egésszel, a tegnap este.. mintha meg se történt volna, mintha nem is létezne, de valami nagyon gyanús érzés lopakodott a háttérben. Viszont nem próbálkoztam foglalkozni vele. Tiszta farmer.. fehér póló.. mezítláb.. caplattam le a lépcsőn, egy pillanatra felmerült a fejemben amikor nem is olyan rég, Conor hányását sikáltam az éjjel eltökélten, és a pillanatra amikor Effy megjelent előttem. Mint egy istennő.. Igen, pont valami ilyesmit éreztem akkor, a tiltott gyümölcs, az érzés hogy az életemmel játszom, és muszáj volt elmosolyodnom a gondolatra. Milyen gyorsan meg tud változni minden.. - rémlett fel már sokadszorra, de egy könnyű sóhaj és irány a konyha. Még nem múlt el a veszedelem. A neve: Conor. De nem érdekelt. Ezt a harcot biztosan megvívom vele!

- Gyönyörű vagy.. - futott szét a mosoly az arcomon, ahogy ép vállammal az ajtófélfának dőlve összefont kezekkel figyeltem ahogy táncol. És tényleg! Az volt. Hihetetlenül gyönyörű, ami egy perc alatt feledtetett el velem mindent. A tegnap este történteket.

- És ez nekem készült? - léptem közelebb, nem várva meg a válaszát már kapaszkodtam is a szék támlájába hogy kihúzzam és egész egyszerűen lerakjam magam. - Ha ezt mind befalom akkor majd egy gyomormosás is jól esne. - legelt végig a szemem - A kórházban! - néztem fel rá, hogy értse ám a viccet és nem haboztam kellően vigyorogni. Nem tudtam bánkódni. Egyszerűen nem ment. A tegnap este ellenére sem. Egész egyszerűen képtelen voltam bármiért is aggódni az ő közelében.  Ha tudom hogy neki nem eshet baja..


Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Nov. 19, 2013 12:25 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




Effy szobája

Egy finom csók után végül megindultam le a konyhába, hogy terülj-terülj asztalkámat varázsoljak. Bár a hűtő tartalma nem volt olyan, hogy rám boruljon, de azért finoman lehetett belőle falatozni. Előpakolásztam dzsemet, különböző sajtokat, és krémeket, mézet és hasonlókat, majd beizzítottam a pirítós sütő masinát és bekapcsolva a kis hifit a konyhában riszálva csináltam a kakaót meg a teát. Közben belecsipegettem mindenbe, legurítottam egy nagy pohár baracklevet is. A kis asztalka egy fél óra múlva szinte már nyikorgott, mert rogyásig pakoltam étellel. Szendvics, gyümölcs, pirítós és itóka nagy mennyiségben. Mintha nagyjából egy fél koleszt kellett volna ellátnom kajával.

Észre sem vettem, hogy már Will is jelen van, csak amikor táncikálás közben megpördültem és pont szembetaláltam vele magam. Bevallom őszintén, hirtelen megszeppentem.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 4:08 pm


| Effy & Will |



Egy kóbor sóhajt véve csak figyeltem ahogy derült égből a villámcsapás hogyan tüsténkedik. De nem tudott átverni. Többé már nem. Már túl mélyen beengedett. Azelőtt mikor még lógó nyelvvel ácsingóztam érte, talán csak egy numera volt a fejemben. Vagy kettő.. De most már teljesen más. Sokkal több. Oké, hülyeség már most ilyet mondani, de már azt is el tudtam volna képzelni, hogy valaki akivel leélhetem az egész életem.

- Oké.. - szakadt ki belőlem, e nem sok határozottságot beletépve, minden esetre hátratolva magam alól a széket, lassan felálltam az asztaltól . Éhes? - villant aztán vissza a fejemben, és bár a legkevésbé sem éreztem úgy, hogy bármit is képes lennék letuszkolni a torkomon, de a tény tény, hogy már fogalmam sincs róla, hogy mikor ettem utoljára.

- Valami jöhet.. - tornáztam aztán mégis ki a fogaim között, és fél kézzel megtámaszkodva a szék háttámláján csak figyeltem azt a halmot amit feltornáz. Más esetben.. ha épp jobb kedvemben lennék még rá is kérdeznék, hogy ugye nem terhes!?? de most nem volt kedvem az efféle poénos közjátékokhoz. Most aludnom kéne. És ez tuti. Holnap majd talán mindent másképp látok majd...

- Akkor hajrá... - sóhajtottam újra nagyot, de csak útközben elharapva a végét, és félreállva az útból hogy rendesen elférjen, ahogy elindult, egyetlen szó nélkül követtem. A vállam még mindig kurvára fájt. Hogy rohadjon meg...


( Folyt. Effy szobája... )


Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 8:41 am



Effy and

Will

Love is always open arms.




Láttam, hogy nem tudtam teljesen átverni, de mit is vártam tőle? Nem az a szembehunyós fajta, mindig minden foglalkoztatja, és meg akarja oldani. Erre már rájöttem. De majd lesz valahogy, mindig van valahogy. És túl késő, vagy épp még túl korán van, hogy én ezzel foglalkozzak. De aztán ő újra beszélt és én kizökkentem a gondolatmenetemből, vagy mi volt ez. Nem tudom, milyen "bogár" jött a fejembe, de:

- Akkor vigyük föl az egész kancsót! - cserkésztem egy filtert, meg egy mosoly és egy puszi kíséretében felkecmeregtem, elővettem egy teáskancsót, belepakolmányoztam a mézet, a citromot, meg a filtert és leöntöttem a forró vízzel. Amíg az ,zogatott, cserkésztem egy nagy tálcát, s a pultra téve, ráhelyezve a kancsót meg két bögrét visszafordultam hozzá: - Nem vagy éhes? - nyitottam ki a hűtőt és deréktól felfelé eltűntem benne, meg sem várva a választ. Nem éreztem magam éhesnek, de... Hát nem is tudom, csak jó volt kicsit csinálni valamit. Halásztam sajtot, ubeszt, vajkrémet, majonézt és ketchupot, meg aztán egy kis kenyeret meg nutellát és lekvárt, na meg evőeszközt is raktam a tálcára. Ránéztem, egy pillanatra kikerekedett a szemem, de aztán elégedetten fordultam vissza. - Mehetünk! - jelentettem ki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 2:05 pm


| Effy & Will |



A szavaira nem szóltam, csak egy bólintással jeleztem, hogy rendben. Bár nemigen értettem hozzá, hogy milyen időközönként kell cserélni ezt a... szart, de azt tudtam, hogy akkor sem fog kevésbé fájni. Mindenesetre bíztam benne. Ő a nő! Talán ő jobban ért az effélékhez, mint én bármikor is érteni fogok. A csókja viszont jól esett. Önműködően hunytam le a szemem, már akkor amikor közeledett, de amikor az ajkamhoz ért, arra a pillanatra mindent elfeledtem. Kár hogy csak rövid ideig tartott.

- Majd odafigyelek. - nyaltam meg az alsó ajkam az ajka előbbi helyén és a művelet valahogy nyugodtsággal töltött el. Még mindig feszült voltam, de... de a tehetetlen düh már nem dolgozott bennem. Már nem akartam megváltoztatni az életet. Ő itt volt velem, és addig nincs értelme, hogy bármin is kattogjak - sóhajtottam nagyot, leengedve a maradék feszültséget, de ahogy az ablakon lassan derengő fények emlékeztettek, hogy hip-hop itt a reggel, ezért talán ideje lenne valamicskét aludni is végre.

- Ahogy szeretnéd... - fűztem hozzá némi kedvesség sugallva a hangomban, de nem akartam, hogy látsszon rajtam mennyire is megvisel az, hogy nem törődhetek vele. Azután viszont hirtelen gondolatot vettem.

- Mi lenne ha ezt is felvinnénk? - emeltem meg a kezemben a bögrémet, készen arra, hogy pattanjak és vele menjek, de valahogy kellett most a nyugalom a környezetemben. Nem a kiélezett figyelem, hogy Conor mikor dönt úgy, hogy hazajön, vagy épp bevágja valamelyik ajtót az emeleten, ha épp most kapna el, azt hiszem abban nem lenne köszönet. Túl feszült vagyok ahhoz, hogy most ésszel cselekedjek.



Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 9:14 am



Effy and

Will

Love is always open arms.




Mondjuk úgy, lehűtöttem magam, bár az, hogy nem válaszolt, számomra sokat elárult. Na de mit is vártam, most őszintén. Nem is tudom, ki értené meg, vagy legalábbis fogadná el a helyzetet. Nagyon úgy fest, hogy mi a szüleink szerencséjéből nekünk lófasz se jutott. Chris is milyen szerencsétlen... Itt ülök a nyakán... Lehet, lehet, hogy a talpamra kéne állnom. Vagy legalábbis megjátszani és elmenni, hogy mindenki normális lehessen... Tetszett ez az ötlet és valami régi emlék ugrott be valami tanyáról. - Ezekkel a gondolatokkal szürcsölgettem a teácskámat, az egyik kedvencem, vadkörtés.

- Ha felmegyünk átcserélem a kötést - mondtam, miután hirtelen felkaptam a fejem a nyöszögésére. Szegény srác tropára fog menni mellettem. Az én bénaságom ennyire még nem volt ragadós - sóhajtottam volna, de nagy nehézségek árán megálltam ezt a késztetést és inkább csak halványan megpróbáltam mosolyogni. - A nyelvedre meg vigyázz! A tea nem szalad el, csak lassan, tudod szívem, britek vagyunk, adjuk meg a módját! - tettem hozzá, egy még természetesebb mosollyal az arcomon és egy röpke csók landolt az ajkain, egész jól megy ez a normálisnak látszás...

- Felmenni mindenképp felmegyek, aztán azt az alvás dolgot majd meglátom, mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 2:00 pm


| Effy & Will |



A kérdés... Na igen. Ez még jó darabig kattogott a fejemben, és a válasz..!? Őszinte legyek? Fogalmam sincsen! Mégsem tudtam ezt nyíltan kimondani a szemébe, amikor itt áll előttem, teljesen.. lepusztulva, és én megőrülök érte, mert tudom, hogy szeretem, de vajon képes leszek e, egy büdös szó nélkül végigasszisztálni mellette, és hagyni, hogy ez az egész eleméssze és engem is tönkre tegyen... Na ebbe már nem voltam olyan biztos. Mégsem mukkantam meg. A kezem még mindig a kezén szorított, még akkor is, amikor közelebb hajolt és egy puszit nyomot a homlokomra. Azt hiszem ez éppen elég volt. Arra, hogy elüldözze, most minden fenn maradt kétségemet. Nem válasz.. de legalább igyekezet.
Oké Will, higgadj le! - beszéltem be magamnak, és egy nagy sóhaj kíséretében igyekeztem kiengedni a feszültséget.

- Oké... akkor a tea. - engedtem végül neki, én hülye, mindig engedek, és tudtam, hogy ezt egyszer majd nagyon meg fogom szívni, de most nem tudtam foglalkozni vele. Amíg itt van.. a közelemben.. nem.

Nem bírtam mosolyogni. Persze nem voltam mogorva sem vagy maga alá aszott csak úgy.. átlagos. Nagyot kortyoltam a teából, ami mint rendszerint első körben odaégette a számat, de csak annyit értem el vele, hogy hirtelen megrándulok , amire meg a vállamba hasított éles fájdalom, és ezt már nem tudtam titkolni, oda kellett, hogy kapjak.

- Bassza meg.. - sziszegtem a fogaim között halkan, és rájöttem milyen szerencsétlen is vagyok. Vagy csak szimplán egy balfasz! Mindegy.. Aludnom is kéne.

- Azt hiszem... ha megittuk a teát, jó lenne kidőlnöm egy kicsit. - szűrtem a fogaim között félhangosan csak amolyan megemlítés értékkel. - Túl közel a reggel.. - sóhajtottam félhalkan - Velem tartasz? - emeltem meg enyhén felé a szemöldökömet. Ha azt mondja nem, nem fogom tovább győzködni. Eldöntöttem. Az ő... és vele együtt az én érdekemben. Már rájöttem, hogy hasztalan... Ezt neki kell lejátszania. Egyedül..





Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 10:59 am



Effy and

Will

Love is always open arms.




Azt hiszem, ismét előjött a gyakori jelenség, miszerint újra elbeszéltünk egymás mellett. A falra tudnék mászni tőle. Mindegy, elég fáradtnak éreztem magam ahhoz, hogy kikeljek magamból, vagy ezen kattogjak. Igazából ahogy hallgattam őt, csak bezsongott a fejem. Már megint ez a téma? - kérdeztem magamban. Még a tulajdon testvérem sem lovagolt az évek alatt ennyit rajta, mint ő pár nap alatt. Oké, hogy szeret, meg minden... de akkor sem tud vele mit csinálni. Nagyon jól meg is mondta, hogy ez az én harcom, csakhogy ez már évek óta döntetlenre áll. Nem tehetek róla. Ez nem valami pánikbetegség, amit ki lehet kezelni, kordában lehet tartani. Igen, vannak jó napjaim, van, amikor békén hagynak, de van, amikor nem és ezzel nem tudok mit tenni. Hiába mondogatom azt magamnak, hogy nincs ott semmi, nem történik semmi, az ott van és kész és minél inkább hadakozok, ők annál erőszakosabbak. Ez van.

- Will... én évek óta ezzel együtt élek, most szarban vagyok, nehogy azt hidd, hogy én nem látom a saját tükörképem. Ijesztő, tudom. De majd lesz jobb is... Ezen nem tudsz változtatni, és én sem tudok. Majd elmúlik, átrágja magát rajtam... A kérdés az, Te tudsz-e így élni, el tudod-e fogadni - néztem föl a szemébe, igyekezve nyugodt hangon beszélni. Igaz... miért ne beszéltem volna nyugodt hangon? Vettem egy mély lélegzetet, s közelebb hajolva hozzá egy puszit nyomtam a homlokára. Egyébként most is eszembe jutott, hogy lehet, hogy újra meg kéne halnom. Csak mindig elvetem, amikor eszembe jut, hogy ezek soha nem hagynak és lutri, hogy jobb lenne-e. De azt most elhatároztam, hogy szerepet fogok játszani. Kénytelen leszek alakítani a "normális Effyt-", az ő kedvéért. Hogy ne depizzen be ő is.

- Ki fog hűlni a teád, szívem... - kíséreltem meg egy kisebbfajta mosolyt végigsimítva az arcán. Vagy játszom a normálisat, vagy szakítanom kell vele... Nincs más választásom... Előbbi kevésbé tűnik fájdalmasnak...
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:31 pm


| Effy & Will |



Nagyon szívesen megkérdeztem volna, hogy most miről beszél.. de talán csak a sértettség beszélt volna belőlem. Ezért vettem egy nagy levegőt.. nyeltem egyet.. és próbáltam felidézni a fejemben, hogy ugyan miért is bízna bennem!? Amiért én már évek óta a rabja vagyok.. ő csak.. alig 2 hete fogad el engem, ami messze nem elég hogy csak úgy ukkmukkfukk megnyíljon előttem. Talán ezért is volt, hogy ahogy a hangját hallom, egy pillanat alatt szorult össze a szívem, és ahelyett, hogy megint vádaskodni kezdenék, helyette leültem, hangossat puffanva a szék a seggem alatt, és lassan.. csak egész óvatosan, az arca felé pillantva csúsztattam a kezére, bátorítón a kezemet.

- Nem Chrisről van szó… - kezdtem bele egész halkan, csak vigyázva visszafogva a hangomat, de mégis minden eltökéltséggel, hogy megértsen. – Rólad beszélek. – folytattam ugynazon a tompa hangon és vártam, hogy a szemeimbe nézzen. – Aggódom érted.. – kezdtem bele újra, mellőzve minden nyált, csak valamiféle határozottságot támasztva önmagammal szemben a hangomon. – És bármit megadnék azért, hogy ne hagyd így el magad.. hogy segítsek, de jól tudom, ezt a lépést egyedül kell megtenned… - Tényleg tudom? Milyen hülyeségeket beszélek!? A legszívesebben most azonnal felkapnám, és elvinném messzire, ahol nem találják meg se a szülei, se a rohadt szellemek, és főként az.. a bizonyos nem! Aki nem hagyja, hogy nyugalommal folytassa tovább az életet. Mégsem mozdultam egyetlen tapodtat sem. És valahol büszke voltam magamra ezért.. – Eff, tudom, hogy ezt a harcot önmagaddal kell megvívnod, de soha ne felejtsd el, hogy bármi is van.. akárhogyan is lesz, én itt állok mögötted! – kerestem már határozottan a szemeit, hogy megbizonyosodjak róla, hogy érti miről beszélek. – Rendben? – bólintottam óvatosan, és éreztem ahogy a kezem önműködően szorít a kezem alatt fekvő kezére. Szerettem.. Ebben határozottan biztos voltam. De vajon elég e neki annyi, hogy ÉN.. szeretem? Talán nem én vagyok az aki mellé szükséges…



Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 1:41 pm



Effy and

Will

Love is always open arms.




Igazából meglepődtem, ahogy a konyhába érve ő egyből önállósította magát, hisz arról volt szó, hogy én csinálok teát. Épp ezért ültem is csak ott magamnak és figyeltem, ahogy tüsténkedik. Mintha egy-egy pillanatban látni véltem volna az arcán némi nemtetszést emiatt, de nem nagyon tudtam hova tenni. Szóval... én megcsináltam volna. Hogy őszinte legyek, a mozdulataiban is volt valami, valami abszolút nem megszokott, vagy csak mn voltam már totál kész, amin nagyon nem is csodálkoznék, kicsit húzós napokon vagyok túl. Az se lepne meg, ha Szűz Máriát látnám a falon, pedig én meg a vallás, igencsak messze elkerüljük egymást.
Én már vettem elő a filtereket a cukor meg a többi dolog már az asztalon volt eddig is, mikor furcsa hangon szólalt meg. Nem tudom, jól éreztem-e, de mintha kissé vádlón szólt volna hozzám. Kicsit meg is sértődtem, és ez gondolom a hangomon is érződöt...

- Nem is lepődnék meg a szavaidon, ha nem tudnád, hogy mi a helyzet... Ha nem ismernéd Christ és nem lennél tisztában vele pontosan, hogy mi lenne az ő reakciója... És hogy ezt én miként viselném... - csendesült el a hangom, leplezve a felszakadt sebeket... na meg annak a gondolatnak a fájdalmát, ha újra hasonló történne. Így is közel állok a teljes elmeháborodáshoz. - Szerintem senkinek nem hiányzanak az újságírók, meg a cikkek a nagyságos Jensenék gyerekeiről... Ha nem tudod megérteni, akkor nem tudok mit csinálni... Chris vagy rajtakap, vagy lassan szoktatjuk a gondolathoz és nem lesz... Na mindegy... - Azt akartam mondani, hogy tragédia, de nem bírtam, mert elcsuklott volna a hangom. Így is a gyászos hangulat csak még lehangolóbb és síribb lett. Mondjuk nem hibáztathattam őt érte, de akkor is....

[Konyha]
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 5:46 pm


| Effy & Will |



[Effy szobája]

Végig őt figyeltem. Talán érdemes lenne Conor ajtaja felé is pillantgatni útközben, de a korábbi üvöltözésből tekintve vagy már be van állva megint teljesen, és akkor nem kell beszarni, úgyis eldöglik néhány órára odabenn, vagy valamin bekattant és elhúzott a fenébe. Vagy legalábbis síri csönd volt, és ééén... igyekeztem is ezt a csöndet megtartani magam körül Eff tankszerű trappolását kivéve.

- Okéééé.. akkor tea. - csaptam össze a kezeimet ahogy beléptünk a sötétbe, de egyelőre épp elég volt az ablakon kintről beszűrődő utcai lámpa fénye. Hogy a vállam nem fájt? Dehogynem. Mégsem akartam felszisszenni előtte, csak összeszorítottam a fogaimat és amíg ő motyóstul lepakolta magát az egyik asztalhoz közeli székre, én előkaptam a vízforralót és jó félig megtöltve alá is gyújtottam a lángot.
Egy szót se szóltam. Egy megveszekedett mukkot se, nagyon úgy tűnt, nincs épp beszédes kedvében, ez már fenn is lejött, én meg már meguntam , hogy újra fussam a felesleges köröket. Hogy tudsz valakin segíteni aki nem akarja hogy segítsenek rajta? Sehogy! Még ha akár az életemet is odaadtam volna érte, amíg ő ellökött, semmit sem tehettem érte. és talán ez volt az egészben a legrosszabb....

A teafőző sivítása vert ki a fejemből, én meg hirtelen fordulattal - talán hirtelenebb is mint kéne - kaptam le a tűzről a cuccot, mielőtt Conor tényleg kimászik az odújából, hogy itt rókázzon össze mindent. Nem volt kedvem megint takarítani...

- Meddig fogunk még hallgatni..? - kérdeztem meg félhalkan, amikor elé lépve az előtte heverő bögrébe töltöttem a forró vizet és megnyitva előtte az asztal oldalán heverő teatartót némi önkiszolgálásra is rávettem. Aztán mégis valami más csúszott ki a torkomon. - Fogsz valaha bízni bennem annyira, hogy közel engedj? - tettem fel a következőt teljesen önkéntelenül, nem gondoltam meg, de valahogy ez volt az ami legbelül a legjobban zavart. Tudom... alig telt el néhány.. hét... mégis úgy éreztem, hogy ő fele annyira sem hagyja, hogy törődjek vele, mint.. amennyire én azt igénylem. Talán van ennek az egésznek jövője?



Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 2:29 pm

Észhez tértem. Asszem. Rohadtul sajgott az ütés helye, én mégsem... mégsem léptem. Csak álltam ott, mint egy barom és hevesen lihegve néztem. Máskor ilyenkor már rég elkapom a nyakánál fogva és kiszorítom belőle a szuszt, de most... most mégsem. Valami nem engedett. Nem akartam. Mi a jó istent csinálok!?? - villant át a fejemen, mikor eltépett.

- Saj... sajnálom... - lihegtem még mindig nagyot nyelve, és... A KURVA ÉLETBE! - húztam be nagyot a falba, az előbbi helyére, és éreztem ahogy reped a csont. Mégsem fájt. Vérzett... de nem fájt. Nem érdekelt... egyszerűen... Muszáj valamit szereznem! - és elindultam a nappali felé.

(nappali)
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 2:01 pm

Hirtelen a konyha falának lettem préselve, elakadt lélegzettel. Nem is tudom, mi történt. Nem figyeltem volna? De, figyeltem, emlékszem én, csak olyan gyorsan történt! Conor konkrétan.. rám rontott! Nem tudtam, hirtelen mit tegyek. Nem, nem én ezt nem akartam! Egy pillanatra... Hagytam magam? Nem tudom mi történt, erre tényleg nem emlékszem, miért nem cselekedtem, miután rájöttem, mi történt. Észbe kaptam, de tiltakozni sem tudtam, Conor teljesen mozdulatlanná tett, ne tudjak menekülni. Nem hiszem el, hogy cseszhettem ezt el! Nem akartam bántani szegény Conort, de azért mindennek meg van a határa!

Valahogy - csodával határos módon - kiszabadítottam kezeimet, és a legnagyobb erővel, amivel csak bírtam arcát fogva eltoltam magamtól. Na jó, ellöktem. Végre kaptam levegőt. Pozitív. És kicsit.. meglendült a kezem, talán nagyobbra is sikerült, mint reméltem. De az arcán egy ideig biztosan meglátszik majd... Legalább emlékezteti majd.

Visszatértünk a jelenbe, vagy legalábbis remélem Ő is. Felfogta egyáltalán, hogy mit csinál?! Vagy már megint hülye. Igen, az utóbbira tippelek. De ezt nem hagyhattam szó nélkül. Igen kicsit pipás vagyok!
- Az eddigieket még elviseltem. - mondtam mély levegővételek közepette - Azt hittem, te nem lehetsz ekkora faszfej. - ráztam a fejem. Most mondjam, hogy csalódtam?! - Megmondtam, Nem Vagy A Kurvád! - szótagoltam, és a nappali felé indultam.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 1:26 pm

Ismerős hang csapta meg a fülemet. Hirtelen fordultam meg. Na jó, nem annyira hirtelen, inkább magamhoz képest volt az, de azonnal elkapva a szájára vetettem magam. Hogy gondolkoztam? Nem. Minek? Mindig az csesz el mindent. Csak csókoltam, vadul, nem figyeltem ellenkezik e , csak szorítottam, egyre hátrébb kényszerítve, neki a falnak, mikor éreztem, már nem megy tovább.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 9:26 pm

A nappaliban mellettem rohant el Eff, majd fel az emeletre, de Conor percekkel később sem tért vissza a konyhából. Filóztam, zavarjam-e meg, vagy hadjam a francba, majd úgy is kijön. De zavart már a tétlenség, és hogy Conor felől semmi zaj nem jön. Bementem hát a konyhába, oda, ahova eddig csak az eltűnő alakokat láttam. Conor háttal állt nekem, a pult előtt.
- Minden oké? - Álltam meg a küszöbön, neki támaszkodva az ajtókeretnek.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:06 pm

Még fel se fogtam a történenetet és már ott se volt. Aha, ez ő. Most már biztos hogy semmi baja, vagy épp az a biztos, hogy van neki, de még csak meg se próbáltam utána kiáltani. Majd kinövi. Remélem. - sóhajtottam nagyot és ja, nem mondom, hogy nem foglalkoztattak az aggályai, de... Hülye vagy? Soha többet olyat, mint az a retkes ribanc! - köptem kis híján a padlóra amikor eszembe jutott, de jól tudtam azt amit Eff is tudott. Azt leszámítva, hogy bármikor elvágnám a csinos kis nyakicáját, képtelen vagyok szabadulni tőle. Talán pont azt kéne. - futott át a gyorsvonat, de aztán el is kergettem. Nem egy ilyen büdös kurva fogja meghatározni az életem!

- Nem fogod... - motyogtam még az orrom alatt de ő már sehol se volt. Idáig hallottam a lépcsőn a trappolást, csapódik az ajtó, én meg csak álltam ott, néztem ki a fejemből és nem volt kedvem, elindulni.

Már percek óta is dekkolhattam ott, orrom előtt a tányérok, én meg csak bambulok, mire meghallottam a lépteket. Elkapom... meghúzom... ennyi! És ez le is van rendezve.


A hozzászólást Conor Christian Jensen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 25, 2012 1:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 5:36 pm

Effy and

and Conor


Csak egy pillanatra elmosolyodtam az "érzelmi kitörésére" és folytattam a ténykedést. Már jó pár perce lent voltam, így igyekeztem megszaporázni a kezeim munkáját, ki tudja, ott van-e még a srác és mit művel... Jobb lesz, ha sietek. Így nem is válaszolva a kérésére, ami naná, hogy nem tetszett, inkább csak csináltam. Haver mi? Egyrészről nincsenek nőnemű haverjai, ezt még a hülye is jól tudhatja, másrészt mikor is foglalkozott bárkivel, aki nem én vagyok, ilyen módon? Mégis inkább csak magamban dúltam-fúltam.

Mikor végre készen lettem mindennel, rápakoltam 3 tányérra és kettőt az ő kezébe nyomtam.

- Ne bánjam meg, hogy nem szólok semmit... - néztem föl a szemébe, egy gyors puszi az arcára s célba is vettem az emeletet.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 4:43 pm

Még mindig azon agyaltam, hogy tényleg azt érzem e amit érzek. De nem, hogy érezhetném? Füst? Hogy a jó életbe kerülne ide füst!? Aztán annyiban is hagytam. Conor, hülye vagy! Nem lennék meglepve. Rohadt Devil!

- Hogy mi? - kaptam aztán fel a fejem a szavaira. Lassan, de leesett. - Igen... kösz. - mosolyodtam el szélesen még mindig a háta mögött, és valami hirtelen megszállás alatt lassan futott előre a kezem a derekán, csak hogy magamhoz öleljem és úgy bújtam be a füle mellett. - Szeretlek húgi... - suttogtam halkan és egy puszit nyomtam a feje oldalára. Hogy ez honnan jött? Most!? Itt!? Lövésem sincsen, de aztán újabb mosollyal engedtem el és arrébb sétálva mellé, vele szemben dőltem seggel a pultnak. Csak hogy ne legyek útban.

- És ha szépen megkérlek csinálsz még egyet? - pillantottam fel a szemeibe. Nem tetszett amit ott láttam. Nagyon nem. Mégsem tudtam volna meghatározni mi nem tetszett benne. Most egészen biztosan nem.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 4:26 pm

Effy and

and Conor


Inkább nem mondtam semmit. nem volt kedvem hozzá, hogy esetelegesen kitör. Még nem volt tiszta, na meg ha az is lenne... Mindegy.

- Te is kérsz kaját? - terelem a témát, tőlem azt már megszokott módon. Ha valamiről nem veszek tudomást, az nincs is... Legalábbis jó ezt hinni.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 3:03 pm

Felkaptam a fejem.

- Mi? - néztem felé bambán - Mi nem lesz gáz? - húztam össze a szemöldököm. Remélem, hogy nem arra gondol, amire gondolok, hogy gondol. Ha meg mégis... csessze meg nem is érdemes ezen gondolkodni! - fintorogtam egyet egy nagy sóhajjal követve és rávettem magam, hogy közelebb rugdalva, elcsámpázzak a pultig. Egész szorosan léptem mögé, csak lassan és lehajolva egy puszit nyomtam a fejére. Fura szaga volt. Egészen... Biztosan csak az a szar szórakozik még velem.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:42 pm

Effy and

and Conor


- Ühüm...- sóhajtottam és ennyi volt. A poker face Effy visszatért, fordultam vissza a tömérdek kajához, amit kipakoltam magam elé. A fickó melegszendvicse már készült is. Én meg közben vadásztam magamnak egy kis tejet is. Borzalmasan nagyon angol vagyok... "Azt hiszem..." - járt a fejemben. Bármennyire is tudtam, hogy a bátyám nagy fiú, tud vigyázni magára és azt csinál, amit akar... a régmúlt "sebei" soha nem fognak már elmúlni. Én ilyen vagyok. Hogy parázok-e? Nanáhogy! Senkim sincsen rajta kívül. Jó, most Willt ne vegyük egy kalap alá a testvéremmel. Egy család teljesen más.

- Csak remélem, hogy nem lesz gáz... - motyogtam csak az orom alatt. Csak nem bírtam ki.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 11:17 pm

- Hogy Summer? - fordultam hátra a nappali felé kukkolva, de lehet csak le akartam rázni mindazt ami a szeméből sütött. - Jó haver a csaj. - vigyorogtam el szélesen, na ja, hát épp nem ment a koordináció - Azt hiszem... - tettem hozzá szemöldökráncolva, de ezt inkább hagyjuk. Bámikor meghúznám, ha esély lenne rá. - Segített kimászni abból a retkes sikátorból. - sóhajtottam nagyot önkéntelenül hátamat az ajtóféfának vetve és nagyot koppant a fejem. Fájt? Nem éreztem. A whisky jó fájdalomcsillapító.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 10:54 pm

Effy and

and Conor


Értetlenül fordultam felé, a kezemben egy szelet párizsival. Ha már a szürrealizmusnál tartottunk, mit számít ez, nem? Mindenesetre látszott rajta, hogy még nem volt éppen beszámítható, azt hiszem, más nálam jobban nem tudná megmondani. Ismerem már minden egyes rezdülését ennek a hülyének.

- Kaját csinálok tesó... nem szoktam túl hangosan művelni - mondtam lóbálva azt a párizsit, mint valami retardált. Őszintén annak is éreztem magam. - Amúgy semmi... szokatlan... - mondtam a számba tolva egy szelet szalámit. Repkednek itt a felvágottak. Sonka, szalámi... hajjajj. Valahogy ehetnékem támadt, szóval tömtem magam. - Vagyis a csini csajszin kívül... - álltam meg egy pillanatra, hogy úgy igazán, nyílt tekintettel nézzek rá, hogy láthassa, mit érzek, gondolok. Csak neki volt ilyen kiváltsága, bár nem meglepő. A bátyám.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 10:41 pm

(nappali)

- Eff valami baj van? - dőltem be a konyhaajtón és jobbnak láttam inkább megtámaszkodni az ajtófélfában. Jobb a békesség, mint a pofáraesés. - Nagyon... csendes vagy, húgi! Szokatlanul csendes. - próbáltam keresni a pillantását vagy legalább az arcát, de úgy szaladgált ott fel és alá, mint egy besózott pávián. Kb. úgy nézett ki, mint aki rám se bagózik, én meg... oké, adjon már valaki a nőkhöz valami szótárat!
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 3:37 pm

A ház konyhája
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A ház konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház konyhája   A ház konyhája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A ház konyhája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: HÁZAK, LAKÁSOK :: Házak, Lakások Chance Harbor területén :: Jensen ház-