Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Summer Cataleno
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Alex Henley
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Opal Lin
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Callum
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
A játék Chat-je - Page 24 EmptyA játék Chat-je - Page 24 I_voting_barA játék Chat-je - Page 24 I_vote_rcap 

Megosztás
 

 A játék Chat-je

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
SzerzőÜzenet
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 1:33 pm

Alex Henley írta:
Helló Smile Smile

(Vettem. Hozom Eric-et, amint végzek a tanulással Smile )

Szia! Smile

Tanulj csak hátha addigra én is össze tudok hozni valamit.Wink
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 1:23 pm

Helló Smile Smile

(Vettem. Hozom Eric-et, amint végzek a tanulással Smile )
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 7:36 pm

Alex Henley írta:
Jesabel Gracie Dawson írta:
Alex Henley írta:
Baaaaaaaazzzeg! Pokémont üvöltetnek a fiúk úgy, hogy zeng az egész iskola! És énekelnek! Valaki mentsen k!! Kezdek bedilizni bubus bubus bubus

A Pokémon KIRÁLY!! Very Happy taps dfu majom2 087 majom maj kj

És szia! Smile)

Jah, igen. Szia. Csak lemaradt a köszönés, mert mint láttad, nem maradtam, mert közben óra volt Very Happy

Nem mondtam én, hogy nem jó... Régen én is bolondultam érte, de amikor egy csapat huszonéves felnőtt kezdi el üvölteni a szöveget a zene mellett... Hát... Very Happy Very Happy Very Happy

Igen, gondoltam. Smile)

Én most is bolondulok. Very Happy taps Örök gyerek vagyok. Wink)
Én jót röhögtem volna, az biztos, ha ott vagyok. piri piri

És, am, kicsi Eric jön a dutyiban. Wink
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 4:54 pm

Jesabel Gracie Dawson írta:
Alex Henley írta:
Baaaaaaaazzzeg! Pokémont üvöltetnek a fiúk úgy, hogy zeng az egész iskola! És énekelnek! Valaki mentsen k!! Kezdek bedilizni bubus bubus bubus

A Pokémon KIRÁLY!! Very Happy taps dfu majom2 087 majom maj kj

És szia! Smile)

Jah, igen. Szia. Csak lemaradt a köszönés, mert mint láttad, nem maradtam, mert közben óra volt Very Happy

Nem mondtam én, hogy nem jó... Régen én is bolondultam érte, de amikor egy csapat huszonéves felnőtt kezdi el üvölteni a szöveget a zene mellett... Hát... Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 11:15 am

Kicsi Callum, ha majd erre jársz, a lányok a helyükön. Wink Bááár tooootál nincsenek eszüknél, de hát na, nem baj az, azért ők jóóól elvannak. Very Happy helllló béke lol!
h garfield
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 11:11 am

Alex Henley írta:
Baaaaaaaazzzeg! Pokémont üvöltetnek a fiúk úgy, hogy zeng az egész iskola! És énekelnek! Valaki mentsen k!! Kezdek bedilizni bubus bubus bubus

A Pokémon KIRÁLY!! Very Happy taps dfu majom2 087 majom maj kj

És szia! Smile)
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 10:58 am

Baaaaaaaazzzeg! Pokémont üvöltetnek a fiúk úgy, hogy zeng az egész iskola! És énekelnek! Valaki mentsen k!! Kezdek bedilizni bubus bubus bubus
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 10:24 am

William Turner írta:
Opal Lin írta:
Graham Gray Willson írta:
Smile

(bocs amiért ma nem túl közlékeny, de széét megy a feje.Wink )

Smile ufó zzzz

(Semmi baj, megértem, nekem meg a fogam fáj, de közben most kivételesen le se lehet lőni, annyira pattogok ide-oda a neten. Very Happy )

Jobbulást a buksidnak! 45 54

Köszi, már ideje lenne.:/ De erős a gyanúm, hogy ez is "melléktermék" a cuccban, vagyis reméljük.. majd ha ennek az egésznek vége. Egyszer.Wink

Előbb utóbb mindig javul a helyzet. Wink Addig meg legyél türelmes, pihengessél, gyógyulgassál. majom kj
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 5:59 am

Opal Lin írta:
Graham Gray Willson írta:
Smile

(bocs amiért ma nem túl közlékeny, de széét megy a feje.Wink )

Smile ufó zzzz

(Semmi baj, megértem, nekem meg a fogam fáj, de közben most kivételesen le se lehet lőni, annyira pattogok ide-oda a neten. Very Happy )

Jobbulást a buksidnak! 45 54

Köszi, már ideje lenne.:/ De erős a gyanúm, hogy ez is "melléktermék" a cuccban, vagyis reméljük.. majd ha ennek az egésznek vége. Egyszer.Wink
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 10:54 pm

Graham Gray Willson írta:
Smile

(bocs amiért ma nem túl közlékeny, de széét megy a feje.Wink )

Smile ufó zzzz

(Semmi baj, megértem, nekem meg a fogam fáj, de közben most kivételesen le se lehet lőni, annyira pattogok ide-oda a neten. Very Happy )

Jobbulást a buksidnak! 45 54
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 10:34 pm

Constance Atina Watson írta:
Graham Gray Willson írta:
Constance Atina Watson írta:
Grey Damon írta:
Constance Atina Watson írta:
Graham Gray Willson írta:
Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile

Szia Szépfiú! Smile

Dr. Csont után megy a válasz. Smile
És holnap majd Opal-ékat is összeszedem délelőtt. Már ma is akartam csak... hát aztán áttakarítottam a délelőttöt. Wink) DE holnap nem hagyom magam elragadni a mániámnak, és írok. 087

Te meg csak gyógyulgassál szépen, szerintem még mindig nem tervezünk elszaladni, de ha mégis, majd szólunk előre. Wink) ufó

Szia! Smile Ráérsz Opalékkal mostanában úgyis csak negyedgőzön. Wink
És innen is válasz.

Smile
Nem baj, legalább ott lesznek, és várnak majd a hsz-ek. Smile

Innen is, és akkor szerintem gondolom most majd kicsi Eric jön.. Wink

Oké.Wink

Smile 1 majom 087

Smile

(bocs amiért ma nem túl közlékeny, de széét megy a feje.Wink )
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 10:12 pm

Graham Gray Willson írta:
Constance Atina Watson írta:
Grey Damon írta:
Constance Atina Watson írta:
Graham Gray Willson írta:
Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile

Szia Szépfiú! Smile

Dr. Csont után megy a válasz. Smile
És holnap majd Opal-ékat is összeszedem délelőtt. Már ma is akartam csak... hát aztán áttakarítottam a délelőttöt. Wink) DE holnap nem hagyom magam elragadni a mániámnak, és írok. 087

Te meg csak gyógyulgassál szépen, szerintem még mindig nem tervezünk elszaladni, de ha mégis, majd szólunk előre. Wink) ufó

Szia! Smile Ráérsz Opalékkal mostanában úgyis csak negyedgőzön. Wink
És innen is válasz.

Smile
Nem baj, legalább ott lesznek, és várnak majd a hsz-ek. Smile

Innen is, és akkor szerintem gondolom most majd kicsi Eric jön.. Wink

Oké.Wink

Smile 1 majom 087
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:58 pm

Constance Atina Watson írta:
Grey Damon írta:
Constance Atina Watson írta:
Graham Gray Willson írta:
Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile

Szia Szépfiú! Smile

Dr. Csont után megy a válasz. Smile
És holnap majd Opal-ékat is összeszedem délelőtt. Már ma is akartam csak... hát aztán áttakarítottam a délelőttöt. Wink) DE holnap nem hagyom magam elragadni a mániámnak, és írok. 087

Te meg csak gyógyulgassál szépen, szerintem még mindig nem tervezünk elszaladni, de ha mégis, majd szólunk előre. Wink) ufó

Szia! Smile Ráérsz Opalékkal mostanában úgyis csak negyedgőzön. Wink
És innen is válasz.

Smile
Nem baj, legalább ott lesznek, és várnak majd a hsz-ek. Smile

Innen is, és akkor szerintem gondolom most majd kicsi Eric jön.. Wink

Oké.Wink
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:46 pm

Grey Damon írta:
Constance Atina Watson írta:
Graham Gray Willson írta:
Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile

Szia Szépfiú! Smile

Dr. Csont után megy a válasz. Smile
És holnap majd Opal-ékat is összeszedem délelőtt. Már ma is akartam csak... hát aztán áttakarítottam a délelőttöt. Wink) DE holnap nem hagyom magam elragadni a mániámnak, és írok. 087

Te meg csak gyógyulgassál szépen, szerintem még mindig nem tervezünk elszaladni, de ha mégis, majd szólunk előre. Wink) ufó

Szia! Smile Ráérsz Opalékkal mostanában úgyis csak negyedgőzön. Wink
És innen is válasz.

Smile
Nem baj, legalább ott lesznek, és várnak majd a hsz-ek. Smile

Innen is, és akkor szerintem gondolom most majd kicsi Eric jön.. Wink
Vissza az elejére Go down
Grey Damon


Grey Damon

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:03 pm

Constance Atina Watson írta:
Graham Gray Willson írta:
Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile

Szia Szépfiú! Smile

Dr. Csont után megy a válasz. Smile
És holnap majd Opal-ékat is összeszedem délelőtt. Már ma is akartam csak... hát aztán áttakarítottam a délelőttöt. Wink) DE holnap nem hagyom magam elragadni a mániámnak, és írok. 087

Te meg csak gyógyulgassál szépen, szerintem még mindig nem tervezünk elszaladni, de ha mégis, majd szólunk előre. Wink) ufó

Szia! Smile Ráérsz Opalékkal mostanában úgyis csak negyedgőzön. Wink
És innen is válasz.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 8:58 pm

Pirománka válaszolt a dutyiba. Wink
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 7:44 pm

Graham Gray Willson írta:
Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile

Szia Szépfiú! Smile

Dr. Csont után megy a válasz. Smile
És holnap majd Opal-ékat is összeszedem délelőtt. Már ma is akartam csak... hát aztán áttakarítottam a délelőttöt. Wink) DE holnap nem hagyom magam elragadni a mániámnak, és írok. 087

Te meg csak gyógyulgassál szépen, szerintem még mindig nem tervezünk elszaladni, de ha mégis, majd szólunk előre. Wink) ufó
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 7:41 pm

Elizabeth Jensen írta:
Graham Gray Willson írta:
Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile

Ki kell használni, hogy még garanciás. Smile

Jól teszed! Wink Smile
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 7:31 pm

Graham Gray Willson írta:
Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile

Ki kell használni, hogy még garanciás. Smile
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 6:55 pm

Helló! Smile

Grey-ből sikerült végre kicsikarnom egy választ, ha a kis vörös erre jár és unatkozik. Hogy a többiek?? Hááát.. igyekszem. Wink

Még mindig dögrovás, vagyis már ágynak is esve gyógyszeren, remélem holnap vagy legkkésőbb holnapután már valamennyire beszámítható. Wink

És Effy! Rendben.Smile Akkor hanyagolom a dolgot.Smile
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 6:33 pm

Alex Henley írta:
Opal Lin írta:
Alex Henley írta:
(Tényleg? De váááárj, én nem a mese Dexterről beszélek. Én a sorozatgyilkos Dexterről Very Happy )

Hááát... egyelőre nem tudom elképzelni, hogy mit lehet azon élvezni, de biiiiiiztos Very Happy

Oké. Fogok. Amint eljutok addig Smile

(Hát azt nem, én a mesét néztem. Razz Very Happy blee )

Pedig sokmindent lehet. Very Happy Például a sok helyet. Wink)

Oké. Smile izé2.0

(Az is jó, de a sorozatgyilkos jobb Very Happy Very Happy Very Happy)

Nekem ígyis sok helyem van. Minden be van tömörítve 1-2 helyre és kész. Van helyem bőőőőőven Very Happy

Smile

Én viszont most azt hiszem, lelépek. Holnap... nem valószínű, hogy leszek. Újabb SW maraton Smile Smile Smile Smile Smile Jó éjt!

(Azt még nem láttam. Very Happy )

Aaaaha, hiszi a piszi. Razz Very Happy Very Happy helllló

Smile

Very Happy Akkor jó mulatást hozzá. Smile)
Jó éjszakát! Smile
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 6:04 pm

Opal Lin írta:
Alex Henley írta:
(Tényleg? De váááárj, én nem a mese Dexterről beszélek. Én a sorozatgyilkos Dexterről Very Happy )

Hááát... egyelőre nem tudom elképzelni, hogy mit lehet azon élvezni, de biiiiiiztos Very Happy

Oké. Fogok. Amint eljutok addig Smile

(Hát azt nem, én a mesét néztem. Razz Very Happy blee )

Pedig sokmindent lehet. Very Happy Például a sok helyet. Wink)

Oké. Smile izé2.0

(Az is jó, de a sorozatgyilkos jobb Very Happy Very Happy Very Happy)

Nekem ígyis sok helyem van. Minden be van tömörítve 1-2 helyre és kész. Van helyem bőőőőőven Very Happy

Smile

Én viszont most azt hiszem, lelépek. Holnap... nem valószínű, hogy leszek. Újabb SW maraton Smile Smile Smile Smile Smile Jó éjt!
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:59 pm

Alex Henley írta:
(Tényleg? De váááárj, én nem a mese Dexterről beszélek. Én a sorozatgyilkos Dexterről Very Happy )

Hááát... egyelőre nem tudom elképzelni, hogy mit lehet azon élvezni, de biiiiiiztos Very Happy

Oké. Fogok. Amint eljutok addig Smile

(Hát azt nem, én a mesét néztem. Razz Very Happy blee )

Pedig sokmindent lehet. Very Happy Például a sok helyet. Wink)

Oké. Smile izé2.0
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:38 pm

Opal Lin írta:
Alex Henley írta:
(Bocs a lassú válaszért, Dextert néztem Smile )

Smile

Rend van itt nálam. Mama akkor is megcsinálja, ha nem akarom. De azért majd ha saját lakásom lesz... Tudod, Szegeden... Majd lehet szólok és megtanítasz, hogy lehet élvezni a rendet Very Happy Very Happy

Akkor majd pótolom mindet. Fel is írom a címüket, aztán ha majd nagyon unatkozok... Smile

( Semmi gond. Very Happy Azt régen én is néztem. Smile )

Smile

Ezer örömmel megtanítlak. Very Happy Könnyű azt élvezni, hidd el. Wink)

Aztán majd mesélj hogy mi volt a véleményed rólauk. Wink Very Happy kukkol

Szia Elizabeth! Smile

(Tényleg? De váááárj, én nem a mese Dexterről beszélek. Én a sorozatgyilkos Dexterről Very Happy )

Hááát... egyelőre nem tudom elképzelni, hogy mit lehet azon élvezni, de biiiiiiztos Very Happy

Oké. Fogok. Amint eljutok addig Smile
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:35 pm

Alex Henley írta:
(Bocs a lassú válaszért, Dextert néztem Smile )

Smile

Rend van itt nálam. Mama akkor is megcsinálja, ha nem akarom. De azért majd ha saját lakásom lesz... Tudod, Szegeden... Majd lehet szólok és megtanítasz, hogy lehet élvezni a rendet Very Happy Very Happy

Akkor majd pótolom mindet. Fel is írom a címüket, aztán ha majd nagyon unatkozok... Smile

( Semmi gond. Very Happy Azt régen én is néztem. Smile )

Smile

Ezer örömmel megtanítlak. Very Happy Könnyű azt élvezni, hidd el. Wink)

Aztán majd mesélj hogy mi volt a véleményed rólauk. Wink Very Happy kukkol

Szia Elizabeth! Smile
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:25 pm

Grey Damon írta:
Elizabeth Jensen írta:
Grey Damon írta:
Elizabeth Jensen írta:
William Turner írta:
Elizabeth Jensen írta:
William Turner írta:
Elizabeth Jensen írta:
Jó kis formája van mindenkinek!
Nekem a telefonom érintőképernyőjének a szalagkábele rongálódott valószínűleg az intenzív használattól... SZóval itt üzennék annak aki erre jár, hogy mailban sem vagyok most már olyan sűrűn sajnos. :/ Örülök, ha épp nem haldoklik a telefonom, szóval... nem kísérelem meg széttolni. :/

Szia Tündérem! Very Happy

Jó látni Téged itt is! Smile Viszont a telefonod sajnálom. Sad Remélem mielőbb lesz megoldás a a dolognak.:/

Hát, ha nem horribilis árú, mindeképpen cserélve lesz a képernyő. :/

Mondj nekem Szívem egy típust és azonnal nézem e-bay-en. A jómúltkor egy fényképező kijelzőpanelt cseréltünk 1500-ból ami szervizben minimum egy 20-as lett volna.
Próba-szerencse! Wink

Oké, és én azt hogy csinálom meg? xD
Amúgy Nokia C6-00

Oké, az érintőpanel hozzá olyan 4000 körül van. (Ha ez kell adnak hozzá csavarhúzót, na meg egy kis logika kell. Esetleg youtube, ott is vannak ilyen do it yourself videók. DE! Biztos hogy az a szalagkábel a rossz? A kijelzőé? Nem a két panel közti szalagkábel ment ki? Mivel hogy azt írtad, hogy a nyitásnál szarakszik.

Nyitásnál hal meg teljesen, összecsukva is kancsos... :/ Hát én nem tudom, én az a fajta vagyok, aki ilyenekben inkább szakemberre bízza a dolgot. :/ Képes vagyok még jobban elbaszni...

Értem. :/ Nos én inkább a másikra gyanakszom ugye az viszi át a jelet amikor nyitod-zárod, és az pl súrlódik. Az viszont lényegesen olcsóbb.Wink Dee akkor majd utánaolvasgatok az egésznek a neten oké? És majd mailezek.Wink

Már beadtam a t-mobile-nak hogy szervizeljék meg a kicsikémet. Most 15 napig rághatom a körmöm. Mad
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:21 pm

Opal Lin írta:
Alex Henley írta:
Nintendo-n volt igazi élmény Very Happy Bár biztos pc-n is nagy, ha ott játszod először Smile

Very Happy Very Happy Az sem rossz szórakozás Smile

Elhiszem. Jó is, ha a gépnél minden eszköz tiszta. Én nem vagyok oda a rendért és tisztaságért, nem zavar, de a gép... Na azon egy porszem sincs Very Happy Azt rendben kell tartani! Very Happy

Neeeem tudom. Nem emlékszek rá, még így sem, hogy olvastam a tartalmát, de biztos láttam. Very Happy Bakancslista... nem láttam. A harmadik pedig, na azt még ma is kívülről tudom Very Happy Az összes párbeszédet, zenét, jelenetet Very Happy Very Happy Very Happy A Tortúra... azt sem láttam még Smile

Smile

Nekem nagy volt. Very Happy Very Happy

Nem, nem volt az, én nagyon élveztem. Very Happy Smile)

Very Happy Ha gondolod, szólj, szívesen megyek hozzád takarítani. Smile)))

Very Happy Pedig nagy film. Smile)
A Bakancslista az is nagyon jó, szintén kedvenc, ugyancsak játszik benne az egyik kedvenc néger színészem. Very Happy Very Happy
A tortúrát nem látni meg FŐBŰN!! affraid affraid tongue gh Az első meg a második része is haaaatalmas nagy! Very Happy Azt már meg se említem hogy a színész aki játszik benne, hatalmas arc, de attól függetlenül is hatalmas poén az egész. Very Happy Very Happy Én naaagyon ajánlom hogy egyszer nézd meg őket. Wink) hm

(Bocs a lassú válaszért, Dextert néztem Smile )

Smile

Rend van itt nálam. Mama akkor is megcsinálja, ha nem akarom. De azért majd ha saját lakásom lesz... Tudod, Szegeden... Majd lehet szólok és megtanítasz, hogy lehet élvezni a rendet Very Happy Very Happy

Akkor majd pótolom mindet. Fel is írom a címüket, aztán ha majd nagyon unatkozok... Smile
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 4:30 pm

Alex Henley írta:
Nintendo-n volt igazi élmény Very Happy Bár biztos pc-n is nagy, ha ott játszod először Smile

Very Happy Very Happy Az sem rossz szórakozás Smile

Elhiszem. Jó is, ha a gépnél minden eszköz tiszta. Én nem vagyok oda a rendért és tisztaságért, nem zavar, de a gép... Na azon egy porszem sincs Very Happy Azt rendben kell tartani! Very Happy

Neeeem tudom. Nem emlékszek rá, még így sem, hogy olvastam a tartalmát, de biztos láttam. Very Happy Bakancslista... nem láttam. A harmadik pedig, na azt még ma is kívülről tudom Very Happy Az összes párbeszédet, zenét, jelenetet Very Happy Very Happy Very Happy A Tortúra... azt sem láttam még Smile

Smile

Nekem nagy volt. Very Happy Very Happy

Nem, nem volt az, én nagyon élveztem. Very Happy Smile)

Very Happy Ha gondolod, szólj, szívesen megyek hozzád takarítani. Smile)))

Very Happy Pedig nagy film. Smile)
A Bakancslista az is nagyon jó, szintén kedvenc, ugyancsak játszik benne az egyik kedvenc néger színészem. Very Happy Very Happy
A tortúrát nem látni meg FŐBŰN!! affraid affraid tongue gh Az első meg a második része is haaaatalmas nagy! Very Happy Azt már meg se említem hogy a színész aki játszik benne, hatalmas arc, de attól függetlenül is hatalmas poén az egész. Very Happy Very Happy Én naaagyon ajánlom hogy egyszer nézd meg őket. Wink) hm
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 3:44 pm

Opal Lin írta:
Alex Henley írta:
Jó is volt. Első játékom, még a Nintendo nevű őskori gépen Very Happy Very Happy De ez is jó... csak hát utánzat. De a sulinál érdekesebb. Főleg, hogy én úgy játszom, hogy haver nézi mellettem... amikor elvesztem, akkor röhög én meg jól oldalbavágom, vagy akkorát verek a karjára, hogy csattan és még a tanár és félbehagyja a beszédet Smile Smile Smile Smile Smile

Végül is, ha nem kényszerből csináltad és úgy, hogy csak érj már a végére, akkor neeem baj Smile Nem unatkoztál legalább Smile

Hmm... ismerős a címe. Tuti, hogy láttam már, de nem emlékszek, hogy miről szól. Na mindjárt utánanézek Very Happy

Ooké. Olvasgass csak nyugodtan. Én is úgyis belassulok, mert mamának kell behoznom valahogy azt a sz*r RTL II-t...

Én csak számítógépen játszottam anno Mario-t, de azon nagyon élveztem. Smile)))

Jók vagytok. Very Happy Mi így azt játszottuk anno egyik barátnőmmel, hogy én írtam az egyik sztorimat a közgázfüzetem hátuljába, Ő olvasta, a tanár meg sorra került, ha érdekeset mondott, és nem olyat amit már kívülről fújtam. :DDDD

Nem kényszerből. Very Happy Kényszerből csak felseperni kellett volna, de... aztán nem tudtam nézni a disznóólat. Very Happy A végén anyámék billentyűzetét is megtakarítottam, mert... hmm... hát kb, úgy nézett már ki, mintha sárral öntötték volna le. Már csomószor gondolkoztam hogy kinek kéne mondani közülük, hogy takarítsák meg, mert rossz volt nézni azt a retket. Very Happy Aztán most végül valahogy nekiláttam én, és sokkal jobb érzés volt tisztán látni. Wink Hiába... rohadt tisztaságmánia, van amit egyszerűen nem tudok megállni. Very Happy

Az egyik néger pasi játszik benne, akit imádok. Takarítás közben "A bakancslistát" néztem, aztán a "Los Angeles-i tündérmeséket", aztán a "Tortúra 2-t", és most ezt. Very Happy Bár a többségüket nézni nem néztem szó szerint, csak hallgattam, mert alkalmanként utálok a néma csendben lenni. Very Happy Egyes tevékenységekhez muszáj hogy szóljon mellettem valami. Wink

Hm, sok sikert. Very Happy

Nintendo-n volt igazi élmény Very Happy Bár biztos pc-n is nagy, ha ott játszod először Smile

Very Happy Very Happy Az sem rossz szórakozás Smile

Elhiszem. Jó is, ha a gépnél minden eszköz tiszta. Én nem vagyok oda a rendért és tisztaságért, nem zavar, de a gép... Na azon egy porszem sincs Very Happy Azt rendben kell tartani! Very Happy

Neeeem tudom. Nem emlékszek rá, még így sem, hogy olvastam a tartalmát, de biztos láttam. Very Happy Bakancslista... nem láttam. A harmadik pedig, na azt még ma is kívülről tudom Very Happy Az összes párbeszédet, zenét, jelenetet Very Happy Very Happy Very Happy A Tortúra... azt sem láttam még Smile

Smile
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 3:31 pm

Alex Henley írta:
Jó is volt. Első játékom, még a Nintendo nevű őskori gépen Very Happy Very Happy De ez is jó... csak hát utánzat. De a sulinál érdekesebb. Főleg, hogy én úgy játszom, hogy haver nézi mellettem... amikor elvesztem, akkor röhög én meg jól oldalbavágom, vagy akkorát verek a karjára, hogy csattan és még a tanár és félbehagyja a beszédet Smile Smile Smile Smile Smile

Végül is, ha nem kényszerből csináltad és úgy, hogy csak érj már a végére, akkor neeem baj Smile Nem unatkoztál legalább Smile

Hmm... ismerős a címe. Tuti, hogy láttam már, de nem emlékszek, hogy miről szól. Na mindjárt utánanézek Very Happy

Ooké. Olvasgass csak nyugodtan. Én is úgyis belassulok, mert mamának kell behoznom valahogy azt a sz*r RTL II-t...

Én csak számítógépen játszottam anno Mario-t, de azon nagyon élveztem. Smile)))

Jók vagytok. Very Happy Mi így azt játszottuk anno egyik barátnőmmel, hogy én írtam az egyik sztorimat a közgázfüzetem hátuljába, Ő olvasta, a tanár meg sorra került, ha érdekeset mondott, és nem olyat amit már kívülről fújtam. :DDDD

Nem kényszerből. Very Happy Kényszerből csak felseperni kellett volna, de... aztán nem tudtam nézni a disznóólat. Very Happy A végén anyámék billentyűzetét is megtakarítottam, mert... hmm... hát kb, úgy nézett már ki, mintha sárral öntötték volna le. Már csomószor gondolkoztam hogy kinek kéne mondani közülük, hogy takarítsák meg, mert rossz volt nézni azt a retket. Very Happy Aztán most végül valahogy nekiláttam én, és sokkal jobb érzés volt tisztán látni. Wink Hiába... rohadt tisztaságmánia, van amit egyszerűen nem tudok megállni. Very Happy

Az egyik néger pasi játszik benne, akit imádok. Takarítás közben "A bakancslistát" néztem, aztán a "Los Angeles-i tündérmeséket", aztán a "Tortúra 2-t", és most ezt. Very Happy Bár a többségüket nézni nem néztem szó szerint, csak hallgattam, mert alkalmanként utálok a néma csendben lenni. Very Happy Egyes tevékenységekhez muszáj hogy szóljon mellettem valami. Wink

Hm, sok sikert. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A játék Chat-je - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A játék Chat-je   A játék Chat-je - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A játék Chat-je

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
24 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

 Similar topics

-
» A játék Chat-je

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A JÁTÉK ALAPJAI :: Chat-