Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Anastasia Wond I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Anastasia Wond I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Anastasia Wond I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Anastasia Wond I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Anastasia Wond I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Anastasia Wond I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Anastasia Wond I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Anastasia Wond I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Anastasia Wond I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Alex Henley
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Opal Lin
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Callum
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Anastasia Wond EmptyAnastasia Wond I_voting_barAnastasia Wond I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Anastasia Wond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anastasia Wond


Anastasia Wond

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Anastasia Wond Empty
TémanyitásTárgy: Anastasia Wond   Anastasia Wond I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 7:35 pm


ANASTASIA WOND
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: London, Wimbledon, 1994. 05. 05. | KOR: 19 | SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG: HETERO | BECENÉV: ANA | CSOPORT: BOSZORKÁNY


A karaktered jelleme, személyisége

Spoiler:
Segítőkészség, néhai flegmaság, kedves mosoly. A bulizós arcom mellett, van egy angyal is, aminek a húgom teljesen az ellentéte...



Család és kapcsolatok

Apa: Számomra ismeretlen | Elhunyt | Nem ismertem
Anya: Számomra ismeretlen | Elhunyt | Nem ismertem
Testvér: Leila Wond | 19 | Kiváló, imádom, mindenkitől megvédem

Egyéb kapcsolatok:
Adam Connor | 20 | Exem, 2 évig együtt voltunk, szerettem, első és utolsó kapcsolatom.
A szexpartnereimet nem sorolnám fel – nem mintha Adammal nem csináltuk volna -, de nyitott kapcsolatba éltünk, így minden második szembejövővel megkeféltettem magam.



Szeret, nem szeret...

Like:
♥ Szex
♥ Cigaretta
♥ Alkohol
♥ Drog
♥ A húgom
♥ Csokoládé
Dislike:
♣ Bajkeverés
♣ Plázacicák
♣ Féltékenység
♣ Vér
♣ Hullák



The story of my life...

London nemes, teniszről hírhedt külvárosában, Wimbledonban nőttünk fel, szerető családi körökön belül 5 éves korunkig. Egy szép, Angliai szokásos esős napon csaknem tántorodott el a baj sem beköszönteni. Vihogva játszadoztunk a bébiszitterünkkel, mikor szüleink feszülten rontottak be a házba. Azonnal felkeltem őket üdvözölni, de anyukám megszokott puszi áradata helyett csak ellökött és ezzel arra következtettem hogy azért dühös rám, mert megettem az utolsó doboz mogyorókrémet. Húgommal ellentétben, akit vígan lekötött a plüssmacija, a bébiszitterünk, Loren, zavartan fürkészte az addigra teljesen magukból kifordult szüleimet. Kis idő múlva hatalmas veszekedéssé fajult a dolog, nagyokat pislogva hallgattam az akkor számomra értelmetlen szavakat. Csak egyet értettem tisztán, de az a fogalom a mai napig kísértetiesen üldöz: démon.

Aztán már csak egy remegő kezet éreztem magamon, mely felkap, másik oldalamra pedig Leila került, ki valljuk be, nem éppen a legnagyobb csenddel fogadta ezt. Gyors léptekkel kerültünk a konyhába, Loren félt, szemei megteltek könnyekkel és magunkra zárta az ajtót. Gyorsan, hadarva magyarázta el, hogy azonnal ki kell mennünk a kertbe, annak ellenére hogy már késő este volt. Én már kezdtem félni, húgom viszont játékként felfogva az egészet büszkén vágott ki a szobából hátsókertre kivezető ajtón.

Testvéri csetepaténkat, melyben azt fejtegettük kinek kéne ma anyáékkal aludnia, egy éles, eget rengető sikoly szakította félbe, mire a ház felé kaptuk a tekintetünket. A látvány cseppet sem volt kellemes, valahogy tudtuk, hogy egyikünk se fog a szüleinkkel aludni. És milyen igazunk volt! A kétszintes házat lángok borították, oldalt pedig Loren futó alakja tűnt fel. Könnyes szemekkel jelentette ki, hogy ne mozduljunk, neki még vissza kell mennie valamiért és mindkettőnk fejére gyors puszit nyomott nyugtatásképp. Persze a csitítás nem használt sokra, egy szót sem tudtunk kinyögni, csak bambán meredtünk a semmibe. A torkom összeszorult, a következő percben pedig bébiszitterünket lehetett észrevenni az emeletről nyíló hálószoba ablakán. Egy könyvvel a kezében integetett és üvöltözve, síró hangon könyörgött, hogy kapjuk el. A kötet zuhant és kinyílva landolt előttünk, Lorent pedig egy sikoly kíséretében nyelte el az egyre pirosodó tűzcsáva.

Felkaptam a könyvet a földről a következő emlékeink egy lepukkant szoba rejtekében keletkeztek. Egy kedves barna hajú nő, meg egy férfi fogadott, kiderült később Ronald és Claire Enthor. A gyász lecsengése után, az évek során sok mindennel ismerkedhettünk meg, szinte pótszülőkként szolgáltak, egy szép napon pedig, úgy 10. születésnapunk körül újra előkerült a vastag borítóval fedett könyv, melyet Loren dobott ki nekünk az ominózus estén. Rossz emlékek halma nem került el, de a titokról csak most esett le a lepel. Kérdések addig is foglalkoztattak, bár sosem tudtuk hova tenni őket, így maradtak az agyunk titokzatos mélyén, ám azon a napon 180 fokos fordulat következett gondolatmeneteink elrendezésében és világképeink fogalmáról. Boszorkányok, démonok létezése, ahogy megszállták a szüleinket, Loren hőstette és mostoha szüleink voodoo-mester mivolta. A düh mindkettőnkön eluralkodott és szinte már egymást is okoltuk a dolgok történéséről. Tanácstalanok voltunk. Claire-ék tényleg mindent megtettek a megbékélésünk érdekében, elmagyarázták a boszorkányság alapjait, a Titkok Könyvéről, Körök fontosságáról és hátrányairól, taníttattak elsajátítani saját energiánk használatát, ám 14 éves korunkban egy autóbaleset keretében ők is elhagytak minket.

A feketeleves csak olyankor érkezett, gyámként ők voltak bejelentve és valahogy semmi késztetést nem éreztünk arra, hogy árvaházba töltsük le felnőtté válásunkig időnket. Elhagyva az Enthor házat, az utcára kerültünk, miközben a rendőrség folyamatos körözése alatt voltunk. Drogok, pia, szex, kurválkodás. Pénzt és tapasztalatot hamar szereztünk, Leila Peterrel ismerkedett meg, ő kedvesen fogadott be minket, én pedig Adammal ismerkedtem meg. Húgom legjobb barátjának halála és az én csúnya szakításom után viszont fordulóponthoz érkeztünk. Felnőttek voltunk, ott kellett hagynunk csúnya múltunk sötét nyomait. Úgy döntöttünk hogy Chance Harborba költözünk.


A hozzászólást Anastasia Wond összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 10, 2013 10:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Anastasia Wond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anastasia Wond   Anastasia Wond I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:19 pm

Majdnem üdvözöllek!
Igen, tudom, megszoktam és büszkén vállalom, de én vagyok a szigorú, odaszólós és szőrösszívű admin néni, akire hárul a feladat, hogy elutasítson karakterlapokat. Igen, sajnos azt kell mondanom, hogy a karakterlapodat nem tudom elfogadni, mégpedig több kivetnivalóm is van benne.
Nos tehát: Nem tudom, mennyire ismered a The Secret Circle sorozatot, mivel itt nincsenek alakváltók. Nem, nem is szeretnénk, hogy megjelenjenek a fórumon. Démonok vannak, de csak közvetetten, értem ezt úgy, hogy csak úgy tudnak "élni" köztünk, ha megszállnak egy embert. Ennek pedig a megszüntetése, nos vagy komoly varázslattal történhet, vagy vízbefojtással...
Ha mindenképpen akarod ezt a fonalat folytatni, hogy megölték a szüleiteket, akkor azt a boszorkányvadászokra tessék fogni, mert olyan van. Smile
A másik dolog, ami igencsak meglepett, hogy a szüleitek halála után "Hetek, hónapok, évek telhettek el, amikor egy vándorló szegény házaspár betévedt a házikóba." Kérdem én, ha nincs ott senki, ti 2 évesek vagytok, tehát alig jártok, beszélni is épphogy... az embert pedig ismerve, szükség van ételre, italra, a megfelelő higiéniáról nem is beszélve. Szóval szerintem már te is látod a saját hibádat. Értem én, hogy hatásosra akartad, csak valljuk be, ez túlságosan is valótlan. Mauglit is a farkasok, Tarzant meg a majmok nevelték, még ez is elfogadhatóbb, mint hogy két "baba" ül évekig egy kunyhóban, mígnem *hopp* rájuk találnak.
És ami megadta a kegyelemdöfést és végleg kidülledtek a szemeim, az a kijelentés volt, hogy "a legnagyobb boszorkány és legnagyobb mágus közös egyik leszármazottja." A helyzet az, hogy ez túlzottan egy szuper karakter létrejöttét sejteti. Nem beszélve arról, hogy nálunk maximum Blackwell leszármazottak vallhatják ezt magukról. Illetve az ez után lévő mondathoz az ET-dben még annyit, hogy ez nem jön csak úgy, meg kell tanulni irányítani, amihez pedig szükséged van a Körre, valamint a családod vagy anyukád naplószerű Titkok Könyvére.
Azt hiszem, ennyi lettem volna én, nagyon sajnálom, de ezeknek fényében amíg nem módosítasz a karakterlapod:

Nincs elfogadva

Chance Harbor ~ The dark side of the life...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Anastasia Wond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anastasia Wond   Anastasia Wond I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 11:31 am


Miss Ellentét!
Örülök, hogy sikerült áthidalni az előző bakikat és azt kell mondjam, nagyon jó kis ET-t hoztál, vagy hoztatok létre. A hős bébicsősz meg a voodoo-mester nevelőszülők voltak a kedvenceim. Very Happy Azt hiszem felesleges is tovább húznom az időt csacsogással, hódítsd meg a játszóteret! Wink

Elfogadva

Chance Harbor ~ The dark side of the life...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anastasia Wond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anastasia Wond   Anastasia Wond I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Anastasia Wond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Leila Wond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A JÁTÉK ALAPJAI :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Boszorkányok-