Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Summer Cataleno
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Alex Henley
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Opal Lin
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Callum
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
A várost környező erdők - Page 2 EmptyA várost környező erdők - Page 2 I_voting_barA várost környező erdők - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás
 

 A várost környező erdők

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:09 pm

- Minden! - tört ki elsőre az egyszerű válasz, még mindig az eget kémlelve, na hát nem is kellett ezen sokat gondolkodni. De aztán éreztem, hogy engem néz. Ahogy a szemei szinte lyukat égetnek a bőrömbe. Ezért nekem is felé kellett fordulnom. Egyszerűen muszáj volt! - Vigyáznom kéne rá... - beszéltem csak egész halkan, talán már suttogva, de észre se vettem. - én meg... tönkreteszem... - halkult már el szinte teljesen a hangom, csak megigézve nézve a szemeibe, és ha magamnál vagyok, az biztos, hogy ilyet ki se húz belőlem, SENKI... nincs akinek ilyet elárulok, de mégis... valahogy kiszedte belőlem. Boszorkány! - suhant át az agyamon egy pillanatra, de aztán újra nyeltem. Csak egyszerűen...

Ekkor volt, hogy visszafordítottam a fejemet. Vissza az égnek, mintha mi se történt volna. Újra szívtam a cigimet. Néma csendben. Aztán...

- Szerinted milyen érzés lehet meghalni... - kérdeztem a rahedli csillagot.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:16 pm

Elképzeltem kisgyermekként azt az érett nőt, kivel nemrégiben találkoztam. Igen, eltudtam képzelni az apró Conort is, és leginkább azt, hogy ilyenekkel ijesztgeti a testvérét. Tényleg szórakoztató lehetett!
- Mi változott? - fordultam felé, ahogy már Ő is ott feküdt mellettem a földön - Ti még mindig együtt vagytok. Oké, hogy Eff felnőtt, és már nem veszi ezt be, - mosolyogtam - de valami még mégis más.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:09 pm

- Mikor még hülye kiskölyök voltam, elhoztam ide Effy-t. - vágódtam hanyatt mellé a fűbe és nagyot sóhajtva magamba szívtam az illatát. Már amennyire még érzem. Talán most ütne egy kis Devil. - Vagyis nem ide, hanem még otthon. - beszéltem bele a fekete égbe. - Ott is volt egy ilyen rész. Bírtam ahogy halálra ijed tőle! - vigyorogtam fel hangosan, ahogy magam elé képzeltem azt a régi képet. Nem akartam én a szívbajt hozni a húgomra, de azért... vicces volt.

- Szerettem a régi időket... - sóhajtottam nagyot, újra beleszippantva a cigibe. Csak néztem az eget, és rohadtul nem volt kedvem eltépni róla a szemeimet. Magával ragadt... betépett... örökre itt tudtam volna maradni fekve. És akár meghalni mellette.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:53 pm

- Majd Te kiütöd a merevítőddel! - vigyorogtam. Viccesen nézhet ki az a jelenet, amint épp Conor egy grizzlyvel hadakozik.

Innen lehetett látni a csillagokat. Ismét elkápráztattak, mint a ház előtt. Ehhez még fű sem kell, mindig csodaszépek. Majd jött egy fuvallat, megrezegtetve a fák leveleit, szétfújva a hajamat finom friss erdő illatot hozott magával. Nagyot szippantottam. Ezért szeretek erdőben futni. Az erdő friss illata páratlan. És a borzongató, kellemes hűvös levegőtől kiráz a hideg. Imádom.
- Igen, hallom. - mosolyogtam csukott szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:33 pm

- Mert szerinted a grizzly egy kismacska? - vigyorodtam el szélesen, persze ezer százalék, hogy a fű is rátett egy lapáttal, de ő emlegetett a háznál medvéket. Vagy nem??? - vakartam meg kis híján a fejem, mert nálam soha nem luxus, hogy nem emlékszek. Hát még ha valami volt és mégse volt. Aztán már csak a huppanást halottam mellettem a fűben.

- Akkor itt. - intéztem el ennyivel, és nagyot sóhajtva a gondolatra én is leültem. Hogy végigfeküdni? Aaazt nem. Előbb hallani akartam! A hangokat, ahogy a szél hülye kis lábacskái a fák között játszanak. Imádtam azt a hangot! Azért jöttem mindig ide. Ha lehet, betépve. Úgy sokkal erőteljesebb...

Néma kuss volt. Hiába füleltem. Aztán mégiscsak felzúgott egy hang.

- Hallod? - kérdeztem elvigyorodva és felé fordulva mélyre szívtam a cigimet.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:14 pm

Csöndben sétálgattunk az erdőben, kerülgettük a fákat. Szép erdő volt, és természetes, össze-vissza keresztezték utunkat fák, nem pedig sorban, mint a telepített erődnél. Azok nem szépek. Random módon sokkal szebb.
Bár alig láttunk valamit, még a csillagokat se nagyon felettünk, de mintha a fák kezdtek volna ritkulni. Egy tisztásra jutottunk talán.
- Medvék? - kérdeztem vissza - Kösz, ez eddig még eszembe sem jutott. - mondtam az orrom alatt, de hogy még Ő is hallja. Nem, mintha halál komolyan elhinném hogy ránk rontana egy maci. A fák teljesen elfogytak, és a szép, enyhén nedves fűn el is terültem.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 5:58 pm

[Jensen ház; (előtt) ]

Jó ideig caplattunk egy kurva szó nélkül, de ha akarom sem tudom megmondani az időket. A járás... egész jól ment, bár mit csodálkozom, volt már gyakorlatom benne. Ahogy a sötét fák kerülgetésben is, általában nem érdekelt merre megyek vagy hova, másnap, tisztán úgyis kikeveredek. Legalábbis eddig még mindig sikerült. Aztán mégiscsak elértünk egy tisztást. Jéééé, úgy látszik, mint a lovak, már csukott szemmel is megy. Gratula! - veregettem meg a vállamat fejben, és egy nagy sóhaj kíséretében kitéptem tisztásra. A hátam mögül viszont nem hallottam mozgást.

- Na mi van, nem jössz? - fordultam meg úgy középtájt. - Ne tojj be, itt nincsenek medvék. - mondtam ki szín komolyan. Tényleg nincsenek. Asszem...


A hozzászólást Conor Christian Jensen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 31, 2012 6:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 7:24 pm

A várost környező erdők

A várost környező erdők - Page 2 5cbsqd

A várost környező erdők - Page 2 1zv3dec

A várost környező erdők - Page 2 02-pakistan-kkh-manshera-abbotabad
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A várost környező erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A várost környező erdők   A várost környező erdők - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A várost környező erdők

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» A birtokot környező erdők

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR KÜLVÁROS, KÜLSŐ RÉSZEK :: Külvárosi közhelyek-