Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Vendégszoba I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Vendégszoba I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Vendégszoba I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Vendégszoba I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Vendégszoba I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Vendégszoba I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Vendégszoba I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Vendégszoba I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Vendégszoba I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Alex Henley
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Opal Lin
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Callum
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Vendégszoba EmptyVendégszoba I_voting_barVendégszoba I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Vendégszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Diana Meade

Boszorkány
Diana Meade

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Vendégszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba   Vendégszoba I_icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 12:25 pm


Niah & Diana



- Ahaaa, szóval máris elcsavartad a helyi lányok fejét, mi? - nevette el magam, ahogy felhozta ezt a témát. Na mondjuk nem csodálom, hogyha így történt. Kétség kívül engem is megfogott ez a kedves idegen külső, na meg ez a pozitív kisugárzás. Na de nekem ott van Adam... Ja akit már napok óta nem láttam, szép kis kapcsolat ez... - szontyolodtam el magamban, mert hiába a pajkos kósza gondolatok, mégiscsak ő az én párom és mindenféle egyéb nyálas szöveggel ecsetelhetném még a kapcsolatot, de nem fogom.

- Ugyan, Niah, ne légy szégyenlős! Amint látod, közel s távol én vagyok az egyetlen nő ebben a házban, bármikor készen állok hogy a konyhába rendeljenek egy kis harapnivaló készítésére... - mosolyogtam rá. - De most hogy így eszembe hoztad, nekem sem ártana falnom valamit, gyere lássuk miből élünk! mondtam, ahogy valami éhségszerűt éreztem a hasam tájékán, és a fejemmel intve neki, hogy jöjjön utánam kihátráltam a szobából és a lépcső felé vettem az irányt. - Lehetsz a kis kuktám, ha nagyon szeretnéd! viccelődtem miközben már lefelé lépdeltünk a lépcsőn egészen a konyháig, azon belül is a hűtőig meg sem állva.

[Konyha]

Vissza az elejére Go down
Joshua Blackburn


Joshua Blackburn

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Vendégszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba   Vendégszoba I_icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 8:57 pm


Diana & Niah


Lassú mosoly csúszott szét az arcomon. Nem tudom miért.. csak megszokás. Megint a megszokások.. - mosolyogtam ekkor már a saját gondolataimon, de mindig is szerettem mosolyogni. Már rég megtanultam, hogy egy mosoly magával vonzza a másikat, ahogy az emberek is kedvesek, ha ugyanezt látják a te szemedben. Az esetek többségében..
Ekkor hallottam csak meg a szavait, pontosabban gondolkoztam el róla, ha most előállnék a történettel, miszerint.. szellemek.. na meg késeket dobáló átsuhanó árnyak... valami gonosz az erdőben... na és egy lány.. Egy lány aki mindezeknek nem csak fül hanem szemtanúja is.. Nem. Ezt nem adhatom így elő. Ismertem az embereket. Pontosabban már elég sokkal találkoztam és kiismertem őket. Jól tudom hogyan reagálnak az általuk nem értelmezhető dolgokra.

- Igazából.. nem volt semmi különös.. - dörzsöltem össze kissé zavartan magam előtt a kezeimet. Hogy hazudtam? Nem, nem igazán. Fogalmazzunk úgy, hogy nem osztottam meg minden tapasztalatot és ismérvet. De volt itt még valami.. - Pontosabban találkoztam két lánnyal a parkban. Elég.. furák voltak.. - szűkítettem kevéssé a szemeimet - De ez nem is lényeges. - intettem a kezemmel elodázva a dolgot és lassan feltoltam magam az ágyról.

- Viszont azt hiszem éhes vagyok... - jött a hirtelen megnyilvánulás valahol a gyomortájék felől, ráadásul hangosan - Nem lenne kedved.. - akadt félbe a mondat már szemben vele és egyik szemöldököm kérdő megemelésével - Már ha nincs más programod. - próbáltam valahogy kilesni a háta mögé, nem is tudom mit kerestem. Talán Adamet? Igen, meglehet. Emlékeztem még hogy hogy nézett rám. Ééén.. nem szeretnék senkiben sem félelmet kelteni. Akármilyen jellegű is az a félelem.



Vissza az elejére Go down
Diana Meade

Boszorkány
Diana Meade

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Vendégszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba   Vendégszoba I_icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 2:15 pm


Niah & Diana



- Ugyan, dehogy! - meresztettem a szemeimet, ahogy meghallottam a megjegyzését. Jó, lehet, hogy hülye és meggondolatlan vagyok, de azt hiszem, vagyok elég erős boszorkány ahhoz, hogy ha valami fenyegetőt érzek, simán KO-ra küldjem az illetőt. Főleg így, hogy a kör nincs megkötve...

Nem nagyon akartam bemenni, ki tudja, mit tervez, meg amúgy is, csak kíváncsi voltam, hogy van-e valaki itthon, vagy tök egyedül vagyok ebben a nagy házban. Nem nagyon szeretek egyedül itt lenni. Senki ne kérdezze, miért. Csak nem. Ennyi.

- És, merre jártál? Ha nem vagyok túl indiszkrét... No meg hogy tetszik Chance Harbor kicsiny városkája? - kérdeztem az ajtófélfának döntve a hátam, aprócska, barátságos kis mosollyal. Ha őszinte akarok lenni, kicsit furcsa volt, hogy egy pasi van a házban és az nem apu, vagy Adam. De tetszett is...



A hozzászólást Diana Meade összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 16, 2013 2:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Joshua Blackburn


Joshua Blackburn

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Vendégszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba   Vendégszoba I_icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 4:43 pm


Diana & Niah


Elheveredtem az ágyon, csak úgy ruhástul, és a fejem alá emelve a karjaimat bámultam a plafont. De nem is igazán volt semmi ami érdekelt benne, sokkal inkább a fejemben jártam. A lányon... Alexen és a szellemen.. a Farkason... a Bölényen és a Nagy Medvén... Azt mondta mindezeket látta előttem, és ez hihetetlen tudattal töltött el. Jól ismertem a törzsemet.. A legendákat, a többi törzset, de soha-senki nem volt még ezelőtt aki nem csak hogy érezte, de látta is volna a szellemeket.
Elszállingózó révedezéseimből egy hang vert fel. Ajtócsapódás ha minden igaz, és ekkor fordult csak megszokásból oldalra a szemem. Megszokás.. Butaság, hisz nagyon ritkán volt részem ilyenben, elfogadtak.. befogadtak.. puha ágyat biztosítottak nekem, és bár ezeddig mindig a Farkasszellem vezetett, ez új helyzet volt. Nem igazán tudtam, hogy mitévő legyek...

Hangos, már-már trappoló léptek fel a lépcsőn, de lehet csak az én fülem túlontúl kiélezett, de felültem az ágyon. Egyenesen a szélére, és figyeltem. Nem akartam megzavarni semmit se, pontosabban.. senkit se akartam zavarni, ezért csak vártam. Vagy, hogy az egész elcsendesedjen, vagy hogy valami.. szóval hát valami történjen. Ekkor nyílott csak az ajtó halkan megnyikordulva és én lassan emeltem oda a fejem.

- Szia... - mosolyodtam el szelíden, de még mindig nem mozdulva az ágyszélről. - Remélem nem baj, hogy.. beengedtem magam.. - kezdtem valami véletlenszerű zavart hebegésbe, mert igaz, hogy ő adta a kulcsokat, de mégis...




Vissza az elejére Go down
Diana Meade

Boszorkány
Diana Meade

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Vendégszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba   Vendégszoba I_icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 10:28 am


Niah & Diana


Hogy őszinte legyek, ez a nap egy nagy semmi volt. Nem viccelek, egyszerűen semmilyen. Ma valahogy még Adammel sem tudtam rendesen beszélni, a többiekhez meg abszolút semmi hangulatom nem volt. Ezért inkább egymagamban mentem el délután kávézni, meglepő, de kissé fel is töltődtem, főleg, miután tettem egy nagy sétát a városban. Friss levegő, emberek, normális emberek. Hmm, hiányzott. Mostanában mindig csak a körrel foglalkozunk meg a hülye erőnkkel és magamra nagyon időm sem jut. Szóval ez most kellett, nagyon kellett. Persze mikor már kellően átfagytam bevágtam magam a kocsiba és hazafelé vettem az irányt, meglepetésemre mikor leálltam a ház előtt, nem nagyon láttam mozgolódást a házban. Mondjuk apán nem is kéne meglepődnöm, főleg amióta Dawn-nal találkozgat, csak hát azt hittem, hogy a kis vendégünk itthon van. Így nem is zavartattam magam, hangosan csukódott az ajtó mögöttem, levedlettem a kabátot és az emeletre indultam. A szobám felé úton mégis visszafordultam és bekopogtam és megnyitottam Niah szobájának ajtaját, remélve, hogy semmi olyat nem fogok látni, amit nem kéne...

- Hahó...

Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Vendégszoba Empty
TémanyitásTárgy: Vendégszoba   Vendégszoba I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 1:03 am

Vendégszoba
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Vendégszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba   Vendégszoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vendégszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vendégszoba
» Vendégszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: HÁZAK, LAKÁSOK :: Házak, Lakások Chance Harbor területén :: Meade Ház-