Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Alex Henley
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Opal Lin
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Callum
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) EmptyJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_voting_barJoshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Joshua Blackburn


Joshua Blackburn

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) Empty
TémanyitásTárgy: Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo)   Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 2:48 pm


~ Joshua Blackburn [Honiahaka Cheveyo]~

❝ Az igazi indián filozófiája szerint indiánnak lenni egyfajta tartást, szellemi állapotot jelent; indiánnak lenni egyfajta létállapotot jelent, amit az ember a szívében hordoz. Ez azt jelenti, hogy a Szív szavát követed, s mintegy energia-elosztóként működsz ezen a Bolygón; ez azt jelenti, hogy hallgatsz a szívedre, az érzéseidre, a megérzéseidre, hogy eloszthasd az energiádat; hogy a Föld és az Ég hasonló energiáit mágnesként magadhoz vonzzad; s a szívedből - lényed valódi központjából - újra eloszthasd. Ez a mi feladatunk.❞


Születési hely, idő: Farmville, Virginia; 1989. június 29. | Kor: 23 év | Becenév: Niah

Különleges ismertetőjegy: Barna, félhosszú haj, barna szemek. Enyhén vörös árnyalatú bőr, a félvér mivolt kiütközése. Ezen kívül nem szakadt, de vándor kinézet, hátizsákkal, hálózsákkal, bakancsban.
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális

Család: Johanna Sherwood | 48 | Az anyjával tökéletes a kapcsolat. Nehezen engedte el, de a férje is indián, jól tudja az ő életükben követni kell a számukra a belső szellemek által kijelölt utat, ezért nehéz szívvel, de engedett. Niah amikor tud, néhány hetente hazatelefonál egy utcai készülékről, hogy biztosítsa, rendben van.
Paul Medicine Eagle | 56 | Volt cheyenne törzsfőnök és gyógyító, de a tehetetlenség, a reménytelenség, és a változások legyőzve a szellemeit az ital felé fordult. Niah a mai napig tiszteli és szereti, mindazok ellenére amit nap mint nap tesz.

Egyéb kapcsolatok: A lakókocsipark összes indiánjával remek a kapcsolata, tisztelik és szeretik őt, és elindulása előtt különféle védő és szerencsehozó "varázslatokkal" halmozták el. De jól tudják... a Nagy Farkasszellem végigkíséri az úton a kisfarkast…

Jellemzés, személyiség: Kedves, szerény, barátságos, teljes mértékben az indiánokra jellemző mentalitás, mivel közöttük is nőtt fel. Sokra tartja az ősi hagyományokat, az indián szellemeket, és meg van győződve róla, hogy a Nagy Farkasszellem kiválasztotta őt. Nem tudja mire, de azt igen, hogy folyamatosan a nyomában van és vezeti őt, végig, keresztül kasul az országon.

Like:
* Az erdő illatát
* A csendet és nyugalmat
* A belső hangokat
* Figyelni az embereket
* Segíteni őket akár tettekkel, akár lélekben,
(ahogyan azt az indián tízparancsolat is kimondja)
* A kedvességet és becsületet
* A jószívűséget
* A hálás pillantásokat
* A pillanatot amikor úgy érzi eggyé válik a szellemekkel
* Az életet...


Dislike:
- A gonoszságot, a rosszakarást
- A fösvény embereket
- Azokat akik csak a gyengeségükért bántanak másokat
- A rombolást
- A pusztítást
- És minden a Földanyát, vagy másoknak ártó tevékenységet


The story of my life...
Egy napos nyári délutánon láttam meg a napvilágot. Legalábbis apám így mesélte egykor. Kölyökkoromban szerettem amikor mesélt nekem. Az őseinkről. A törzsünkről. A régi életünkről. Cheyenne indián vagyok. Illetve mesztic. Az anyám fehér volt. Születésem után apám elhagyta a kijelölt rezervátumot és a családjával együtt egy Pennsylvania-i lakókocsiparkba költözött. Apám egykor cheyenne törzsfőnök volt. Mégis az ital volt ami maga alá gyűrte. Elveszítette a szellemeit és többé nem hallotta meg őket. Én mégis másképp döntöttem. A nevem Honiahaka Cheveyo. A törzstől kaptam ezt a nevet. A törzstől, amihez tartozom. "Szellemharcos egy kisfarkas testében". Hát igen. Apró gyerek voltam. Persze ez is egy külön történet…
Még egész kicsike voltam amikor egyszer játszadozva a park körül elkóboroltam. Be egy sötét erdőbe. Sosem voltam félős vagy ijedt, egyszerűen csak mentem. Talán órák teltek el, mikor rájöttem, bármerre is megyek eltévedtem. Hideg volt és nyirkos. Fáztam. Reszkettem. Mégsem tudtam mit tegyek, ezért egy közeli, vastagtörzsű fa tövébe kuporodtam. Ekkor kapott el AZ az érzés. Valaki, mintha figyelne. Éreztem a karomon felmeredő szőrszálakat, ahogy jeleznek a veszélyre, és talán éppen ekkor volt életemben először, hogy inamba szállt a bátorságom. Éreztem, hogy valaki van ott! Figyel! Pokoli hideg volt, és én.. féltem! Őrülten féltem, ahogy éreztem, hogy az a valami ott van mögöttem. Valami démoni. Ekkor volt, hogy a másik irányból megjelent egy szempár. Egy mélyen sárgálló, szinte vakítja a tekintetem, de gyönyörű volt. Közeledett, apró léptekben morogva én mégsem féltem. Nem rám morgott. Egyszerűen éreztem, hogy nem én vagyok az akinek a vérére szomjazik. És a veszély… egyszerűen egy suhogással vált köddé a hátam mögött. Nem mertem hátra nézni. Rabul ejtett az a szempár. Az a sárga és gyönyörűséggel teli szempár. Közelebb jött, megnyalta az arcomat, és ahogy én végigsimítottam azon az ezüstös szőrön, elindult az egyik irányba. Én követtem és kijutva az erdőből, a lakókocsi parkban találtam magam. Mindenki örült nekem. Már tűvé tették értem a fél erdőt! Azt mondták nem tudják hogy kóborolhattam úgy el. Hogy tehettem meg olyan nagy utat, hogy senki nem lelt rám. És amit még mondtak.. hogy az erdőben nem élnek farkasok. Egy sem. Mégsem kételkedtek a szavamban. Azt mondták nem volt más, mint egy Szellem...
Nos, én akkor világosodtam meg. És azóta van, hogy követem a szellemeimet és járom az általuk számomra kijelölt utat. Eddig mindig érdekes helyekre vezettek. Bízom bennük, és tudom, mindig vigyázzák az életem. Most sem lesz ez másként...

Ami a játékban történt vele: Ami eddig történt...
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo)   Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo) I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 9:00 pm


Mr. Nagy Szellem!
Lehet egy figyelő szempár folyton kíséri az utad és vigyáz rád, de azért ebben a városban mindig nézz a hátad mögé. Az evilág lényei sokszor sokkal veszélyesebbek, mint akik odaátról lesnek Rád! És ne feledd az igazi támadó soha nem szemből támad! Wink


Elfogadva

Chance Harbor ~ The dark side of the life...
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
 

Joshua Blackburn (Honiahaka Cheveyo)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joshua Blackburn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A JÁTÉK ALAPJAI :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Emberek-