Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Leonard West I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Leonard West I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Leonard West I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Leonard West I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Leonard West I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Leonard West I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Leonard West I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Leonard West I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Leonard West I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Alex Henley
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Opal Lin
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Callum
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Leonard West EmptyLeonard West I_voting_barLeonard West I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Leonard West

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég



Leonard West Empty
TémanyitásTárgy: Leonard West   Leonard West I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 2:16 pm


~ Leonard West ~


❝Nem törik meg a hangod. A könnyek nem hullanak. De ez nem változtat a tényen, hogy sírsz.❞


Születési hely, idő: Bradford, 1993. Február 13. | Kor: 19 | Becenév: Leon

Különleges ismertetőjegy:
Ha emberek közé megy, az aktuális időjárástól függetlenül hosszú ujjú felsőben van. Ha valamilyen okból mégsem, akkor csuklószorítót visel mind a két kezén.
Szexuális beállítottság: Homoszexuális

Család:
Név: Scott West | Kor: 46 | Kapcsolat: Soha nem volt igazán jó apa. Minden idejét lefoglalja a kutatói munka. Néha napokig nem is megy haza. Túlóra. Legalábbis ezt mondja.
Név: Ada Johnson| Kor: 42| Kapcsolat: Mindig is egy tökéletes családra vágyott. Mindent megtett ezért és még most is kétségbeesetten próbálja fenntartani a látszatot.
Név: Martin West| Kor: 6| Kapcsolat: Az egyetlen a családban, aki nem ítélkezik. Talán azért, mert még nem érti igazán a különbséget a „normális” és a „beteges” között.
Egyéb kapcsolatok:
Név: Christopher Fulton| Kor: 20| Kapcsolat: A Legelső. Aki előtt igazán önmaga lehetett. A Menny és a Pokol határa. A Menny, mert vele úgy érezte, végre él. És a Pokol, mert ekkor értette meg a sok apró jelet, aminek addig nem volt különösebb jelentősége.

Jellemzés, személyiség:
Próbál beilleszkedni és normálisnak látszani. Régebben sokat mosolygott, szeretett társaságba járni. Élte a tizenévesek, bulizós, balhés életét. De mára minden más lett körülötte és ő is változott. Ma már nincs olyan perce, amikor ne rettegne attól, hogy valaki utána szól… hogy a helyzet rosszabbra fordul… Minden izma megfeszül, ha csak valaki felnevet a közelében. Mindig azt képzeli, hogy tudják a titkát és rajta nevetnek. Elítélik. Undorodnak tőle... ahogy a szülei teszik.

Like:
Leonard West Sign_header Az öccse
Leonard West Sign_header Magány
Leonard West Sign_header Magas helyek
Leonard West Sign_header Eső
Leonard West Sign_header A fürdőszobán lévő zár

Dislike:
Leonard West Sign_header Prédikációk
Leonard West Sign_header Kórház
Leonard West Sign_header Családi étkezések
Leonard West Sign_header Az apja átlátszó hazugságai
Leonard West Sign_header Az anyja képmutatása

The story of my life...
Újra megtettem. Már ki sem nyitottam a szemem, de ebben az egyben biztos voltam. Éreztem. Ha az ember hosszú-hosszú napokat tölt kórházban, nem egyhamar felejti el az ott terjengő fertőtlenítő szagát. Újra megtettem. Igen. Nem is tudom, ez már hányadik alkalom volt… De megint nem sikerült. Nem tudtam, hogy örülök-e ennek. Abban viszont biztos voltam, hogy nem maradok itt sokáig. Hazudni fogok. Meg fogok mindent tenni, hogy azt higgyék, jól vagyok, megszabaduljak a gyógyszerektől és kijussak innen. Talán azért, hogy újra megpróbáljam. Talán azért, hogy túléljek…
Hallottam, hogy kint süvít a szél. Valahol, pár szobával arrébb hangos csattanással csukódott az egyik ablak. Vagy talán ajtó? Nem számít. Lassan rászántam magam, hogy kinyissam a szemem és szembenézzek a valósággal. Az első pillanatban elvakított a világosság. Bárhol is voltam éppen, ilyen szobát még soha nem kaptam. Túl… tiszta… és világos. Mégis az egész úgy visszataszító és romboló, ahogy van. Bármit tehetnek, hozhatnak virágot, akár még képeket is tehetnek a falra, ez akkor is csak a sikertelenség egyik vége. Egy ócska kórterem egy kisvárosi kórházban, ahol minden orvos és nővér azt hiszi, hogy megválthatja a világot. Baromság! Nem fognak világot váltani! Embereket mentenek. Hú de dicséretes tett! Érdekel is engem?! Csak hagyjanak békén… élni vagy meghalni, ha éppen úgy akarom.
Percek teltek el. Tudom, mert a szemem már megszokta a fényt. Mégis csak a plafont néztem. Nem kellett elfordítanom a fejem, sem felemelnem a kezeimet, hogy tudjam, vastagon be van kötözve mind a két csuklóm. Éreztem a durva anyag érintését a sebhelyes bőrömön. Éreztem a tompa lüktetést a kötés alatt. Mégis az következő pillanatban az egyik kezem a másikra tettem. Először csak a könyökömhöz és úgy simítottam végig a karomon egészen a csuklómig. Ott volt. A vastag, fehér kötés. Legalábbis biztos voltam benne, hogy fehér. Ahhoz túl vastag volt, hogy egykönnyen átüssön rajta a vér…
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard West Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard West   Leonard West I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 12:06 pm


Mr. Elkeseredett!
Nem biztos, hogy mindig az a megoldás ami a könnyebb. Lehet hogy sokszor érdemesebb küzdeni, kitartani és egyre csak forszírozva a szemed előtt tartani a célt. Persze van, hogy úgy érzed ez már nem megy. AKKOR kell kinyújtani a kezed és várni, hogy jöjjön a segítség!

Remélem sikerül beilleszkedned a városunkba, azt meg pláne, hogy ha lesz is több próbálkozás, egyik sem lesz sikerteljes.
Bocs, tudod a vér nem válik vízzé! Razz

Jó sikertelenséget! ( Wink )



Elfogadva

Chance Harbor ~ The dark side of the life...
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
 

Leonard West

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Leonard & Jeremy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A JÁTÉK ALAPJAI :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Emberek-