Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Leonard & Jeremy I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Leonard & Jeremy I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Leonard & Jeremy I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Leonard & Jeremy I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Alex Henley
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Opal Lin
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Callum
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Leonard & Jeremy EmptyLeonard & Jeremy I_voting_barLeonard & Jeremy I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Leonard & Jeremy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 6:01 pm

(Raguel lakás)

Idekint kicsit jobb volt. Jobb mint otthon, ott eléggé feszélyezett a levegő. Kint a frissen jobb volt. De így is éreztem hogy nagyon kéne már egy pár bogyó. Egy kis nyugi, mielőtt hazamennék... A parkba mentem előbb, de ott nem találtam megfelelő pofát. Lehet azóta lekapcsolták vagy csak odébb állt, akik régen lógtak ott. De még nem estem kétségbe, ismertem még helyeket. Például a főtér. Annak a sarkában volt egy hely, ahova anno sokszor jártam tablettázni, ott egy egész olcsó pasas árult, rendes nyugtatót, nem kutyult cuccot.
Kicsit megrendült az elhatározásom, mikor láttam milyen nyüzsgés van a téren, úgy tűnt a "tiszteletemre" mindenkinek most jutott eszébe hogy mehetnékje van. De vettem egy nagy levegőt, összehúztam magam, kezeim a zsebembe tömtem, és elindultam átvágva a területen. minél előbb oda akartam érni, minél előbb meglegyen a szer... ideges voltam... kellett volna már... Előbb a busz, aztán otthon, és most ez a tömeg... kellett már...
Végül sikeresen elértem az egyik árnyékos sarkot, ahol megláttam az egyik fa takarásában egy férfit, középkorú, és tipikusan az a kinézet volt, akiről tudtam hogy árul. Szép komótosan, látszólag higgadt arccal léptem oda mellé, hátat fordítva a mászkálóknak, és suttogva kérdeztem.
- Van anyagod?
- Van lóvéd? - kérdezett vissza, mire én előhúztam a zsebemből az egyik kezem és megmutattam neki a pénzem. - Mi kell?
- Nyugtató - feleltem szinte némán, és odatoltam neki kéz alatt a tablettás dobozomat, hogy jelezzem milyen formában. Erre a pofa elvigyorodott, és kivette a pénzt a kezemből, aztán lepattintotta a dobozom kupakját és beleszórt egy adagot egy zacskóból, amit a zsebéből húzott elő.
- Öröm volt üzletelni - vigyorogta lazán, és már el is tűnt a ruhája zsebében a pénzem, ahogy az én ruhám zsebében meg a dobozom. Nem köszöntem meg ilyenek, nem húztam az időt, biccentettem, megfordultam, és meg is indultam. Gondoltam meghúzódok valahol, utcasarkon, ház mögött, valahol, és beszedek párat, de már a tér felénél megadtam magam a csomó ember okozta idegnek, és dühödt kapkodással húztam elő a dobozt, lepattintva a fedelét, hogy legalább 10 szemet magamba döntsek...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 6:28 pm

/West ház - Leon szobája/

Nem tudom, mit kerestem itt. Utáltam a tömeget, mert mindig azt hittem, hogy engem bámulnak. Hogy rajtam nevetnek. Hogy kilógok közülük. Mégis reggel első utam ide vezetett. Martint ott hagytam az ágyamban, hadd aludjon, én pedig jöttem. Még mielőtt a szüleim felébredtek volna. Talán már egy órája itt voltam... vagy kettő. Nem számított. Nem akartam otthon lenni. Túl nagy volt a késztetés, hogy vágjak újra. Csak egyet. Egy apró és felszínes vágás... De nem lehetett. Már így is túlzottan fájtak a tegnapi sebeim. Folyamatosan égett a bőr a kötés alatt és nem bírtam ki, hogy ne érintsem meg őket. Csak, hogy tudjam, biztos ott vannak még. Később már ez sem volt elég. Szinte folyamatosan dörzsöltem a karomat és mocorogtam miközben egy félreeső részen ültem a padon.
Megyek - döntöttem el végül magamban. Kellett egy nyugodtabb hely, ahol nem érzem majd úgy, hogy minden szem rám szegeződik. Ahol talán kicsit elengedhetem magam. Amint elhatároztam fel is álltam és... úgy terveztem, hogy sietős léptekkel indulok el valamerre, de az emberek mindenhol ott voltak. Egyik erre sietett, a másik arra. Először próbáltam a fal mellett haladni. Láttam egy kisebb sikátort magam előtt és azt akartam elérni. Kezdeti célnak megtette volna. De pár lépés után beláttam, hogy ez így nem fog menni. Újra és újra kinyílt előttem a boltok ajtaja, ahogy bementek vagy éppen kijöttek az emberek. Valahogy a tömeg közepébe kerültem. Egy pillanatra szem elől tévesztettem a sikátort. Úgy forogtam körbe a saját tengelyem körül, mint aki a semmiből csöppent ide és fogalma sincs, hol van. Bepánikoltam? Talán egy kicsit, igen. De az biztos, hogy veszettül szidtam magam a hülyeségemért, amiért egyáltalán ide jöttem. Sürgősen el kell tűnnöm innen! - mondtam magamnak. Észre sem vettem, de a karomon már fel volt húzva a pulóver ujja és megint a kötést dörzsölgettem.
Hirtelen döntöttem és szintén reflexből húztam vissza a felsőm ujját, hogy takarjon. Vakon indultam meg az egyik irányba, de amint megtettem az első lépést, azzal a lendülettel valaki hátának ütköztem.
- Saj... sajnálom - próbáltam hangosan beszélni, hogy a hangom kihallatsszon az alapzajból. Nem vagyok benne biztos, hogy sikerült.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 6:55 pm

Már épp ott tartottam volna hogy nyúlok a dobozba az első két szemért, hogy kettesével küldjem le őket, mikor a tömeg mozgolódása közepette, megéreztem hogy valaki hátulról lendületből hozzámért... A hátam közepén éreztem a dolgot, és hirtelen, mint egy áramütés futott végig a testemen egy idegen és nagyon feszélyező érzet. Hirtelen kattant bent az a rémisztő sokk, és ahogy egy hatalmasat nyeltem, még épp hallottam hogy valamit mond a pojáca, de... de az én agyamban csak az a mozdulat, az érintés, az idegen érintés... az maradt meg, és hogy ez... EZ elviselhetetlen, nem akarom, és különben is hogy MERTE?!?
Abból a lendületből megperdültem a sarkamon, és nem is néztem hova vagy mint, vagy hányan vannak körülöttünk, szabad kezem ökölbe szorult, és minden erőmet beleadva egy akkorát mostam be a srác képébe, hogy lehetőleg a beton adja a másikat.
- Ezt meg ne próbáld még egyszer!!! - üvöltöttem rá, mint valami eszelős, de közben akkora sunggal gesztikuláltam, rázva előtte az öklöm, hogy a kezemben tartott gyógyszeres üveg... nagyot is lendült az ujjaim közt, és tudatom teljes hiányában a doboz tartalmának a felét rázuttyintottam az idegen srácra, hogy róla aztán szép sorban, s számomra idegtépően, és borzongatóan nagy, irritáló zajjal hulljon mind a koszos földre... amitől az első tizedmásodpercben kis híján elájultam, akkorát fordult velem a világ, aztán... szinte éreztem hogy vérben kezdenek forogni a szemeim, és a kezeim újfent ökölbe szorulnak...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 7:40 pm

Ha bárki megkérdezte volna, fogalmam sem volt arról, hogy mi történt. Nekiütköztem valakinek, és a következő percben éreztem a fájdalmat, ami még a csuklómról is elvonta a figyelmem. A hátam érintette a földet, a fejem pedig nagyot koppant a betonon. Szinte fel sem fogtam, hogy megritkult körülöttünk a tömeg. Csak pislogtam és már képtelen voltam megszólalni. Mit tettem? - hangzott a kérdés a fejemben. - Nem szándékos volt! - magyarázkodtam magamban, miközben az idegen tekintet összeakadt az enyémmel. Volt bennük valami ismerős. A haragot leszámítva, ami valamennyit ködösített azon a barna tekinteten, fogadni mertem volna, hogy nem először látom ezt a szempárt.
Bármit is akartam tenni vagy mondani a következő pillanatban, valami... pontosabban valamik hullottak rám. Szinte azonnal felfogtam, hogy gyógyszerekről van szó. Nem volt különösképpen fontos, egészen addig, amíg meg nem láttam az ő reakcióját. Egy pillanatra átvette nála valami más a féktelen harag és düh helyét. Nem tudom, pontosan mi. Talán kétségbeesés. Ekkor jöttem rá, kitől kaptam a nagy ütést. Ismertem ezt a tekintetet. Nagyon régről. Amikor még mindig mosolygott. És pár évvel ezelőttről, amikor állandó szomorúság ült bennük. Mire megszólalhattam volna, már újra ökölben volt a keze és ütni akart. Újra.
- Jeremy! - mondtam ki a nevét olyan hangosan, amennyire képes voltam. - Ne... üss - halt el a hangom az utolsó szóra. Az ökle felemelkedett és én csak reméltem, hogy a neve hallatán legalább egy kicsit előtérbe kerül a józan esze. Na, nem mintha nem bírtam volna ki még egy ütést. Az egyetlen baj az volt, hogy nem hittem, hogy ezután megáll egynél.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 8:26 pm

Nem tudott meghatni hogy a földre került, hogy körülöttünk az emberek meglepett és felháborodott morajlásba kezdenek, hogy egy férfi rám szólt, hogy hagyjam abba. Egyszerűen, ahogy megláttam a földön szétguruló fehér "pöttyöket", a szemem szinte villódzón mosta el a képet, mintha csak apró szentjánosbogarak repülnének körülöttem, úgy villogtak mind, és mind énrám... Éreztem hogy térdeim meggyengülnek, és azt hiszem egyedül a féktelen düh volt, ami még állva tartott.
Szinte meg sem hallottam először, hogy beszél... Beszélt? Nem érdekelt... csak a gyógyszereket láttam, csak a tablettákat... legszívesebben azonnal térdre vetettem volna magam hogy mind felkapkodjam és a számba tömjem... de egyelőre a düh féken tartott. Ellenben amikor felfogtam hogy az idegen a nevemet mondta, az ÉN nevemet, új rémület kúszott a fülembe, be az agyamba...
- Honnét tudod a nevem?! - kiáltottam rá, és egyik kezem felemeltem, míg a másikkal elkaptam ruháját hogy annál fogva rántsam magamhoz. Lehet, igen, hogy amint a szemeibe néztem, volt bennem egy érzés... valami régi... ismerős... mintha tudnám ki ez... tudnom kéne... emlékeznem... De a pirulák kopogása valahogy még mindig ott dübörgött a fülemben, s ez szinte fájt... vagy talán tényleg...
De aztán megláttam valamit. Épp készültem hogy egy irdatlan nagyot mossak bele a képébe, mikor... megláttam fehérleni valamit, a szemem sarkából... alig... de láttam valami fehéret, szinte csak odavillant a szemem elé, de... egy emlék mellévillant... régen, a kórház folyosóján... szembejött valaki... kötések a csuklóján... és egy baráti arc...
- Le... Leon...? - remegett meg a hangom, és hatalmasat nyelve csúszott ki ujjaim közül a ruhája anyaga... Muszáj volt küzdenem a késztetéssel... az erőmmel... a vágyammal... hogy ne üssek... hisz Ő... Ő Leon... nem verhetem Őt péppé...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 7:24 am

Nem szólaltam meg többet. Nem tudtam... vagy inkább nem láttam értelmét a további beszédnek. A tekintete nem változott. Megmaradt a düh, talán még fokozódott is. Hallgattam és amikor félig felemelt a földről, már nem számított, ha üt. Valamilyen csoda folytán sikerült úgy lezsibbasztani az agyam, hogy ne számítson. Nem érdekelt, nem küzdöttem. Felkészültem az ütésre, de az elmaradt. Nagyokat pislogtam. Nem értettem, hogy miért gondolta meg magát. Egyáltalán mi történt, hogy nem kaptam egy újabb ütést az öklétől?
- Én - nyögtem ki egyetlen szót, ahogy kimondta a nevem.
A következő pillanatban újra a földre kerültem. Onnan néztem, ahogy próbálta magát lenyugtatni. Felkelni onnan eszembe sem jutott. Még mindig meg volt rá az esély, hogy nem úszom meg ennyivel. Hogy újra üt. De a felsőm ujját azonnal ráhúztam a kötésekre. Nem azért, mert pont előtte titkoltam volna. Hiszen tudta. Nagyon is jól tudta, hogy mit teszek magammal. Ahogy én is tudtam, hogy neki sem a legjobb élet jutott. Talán ezért nem számított most, hogy az előbb megütött.
Eltelt egy perc. Talán kettő. Meggyőztem magam, hogy ideje felállni a földről. Gondolkodás nélkül sepertem le magamról a fehér, apró tablettákat. Azt hiszem, ez volt az a pillanat, amikor rájöttem, hogy talán nem kellett volna. Párat meg lehetett volna menteni. Bármire is szolgáltak azok a fehér gyógyszerek, biztos nagy szüksége volt rájuk. Amikor rajtam és a földön landoltak, akkor borult el igazán az agya.
Saját erőből álltam talpra. Már két lábon voltam, amikor láttam, hogy a pulóverem gyűrődésében maradt két szem tabletta. A tenyerembe tettem őket és valami bocsánatkérést mormogtam, ahogy felé nyújtottam a kezem a gyógyszerekkel. Kilátszott a pulóver alól a kötést, de már akkor sem húztam vissza a kezemet. Igaz, nem is mondtam semmit. Nem voltam benne biztos, hogy ő még mindig ugyanaz, akivel régen a kórházban találkoztam. Emlékezett a nevemre, de... ez még nem jelentett semmi biztosat.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 12:44 pm

Néztem, de nem biztos hogy tisztán láttam, amint visszaesett a földre. A körülötte fehérlő pontok még mindig jóval... jóval kapósabbak voltak, jóval erősebben fogták a tudatom... Minden erőmmel próbáltam arra összpontosítani hogy NE üssek... Már nagyon rég akartam utoljára visszafogni magam ilyenkor, és most... mégis próbáltam. Hogy egész pontosan miért? Nem tudom, de... talán a múlt emlékei voltak azok, amik azt súgták a fülembe, hogy NE Leon legyen az akin leverem a dühöt... a dühöt, amit a világ gerjeszt bennem.
Bámultam ki a fejemből miközben hevesen kapkodtam a levegőt, és bár tudtam hogy múlik az idő körülöttünk, de körülöttem mintha megállt volna... Bár láttam hogy az előttem lévő alak mozgolódik, nem vette a fáradtságot az elmém hogy be is fogadja az információt, és meg is tartsa. Azt annál inkább, amikor újabb... és újabb... és újabb koppanások rezgő, pergő, szinte ropogó zaja jött felém... Éreztem hogy, amint fejem leszegve veszek egy nagy-nagy levegőt, körül-belül egy hajszál választott el az ütéstől... bárhova... bármibe... bárkibe... Azonban akkor szemem elé került... közvetlen előttem volt... egy kéz. Az Ő keze. Felismertem, hisz ott volt a fehérség... és ott... ott volt két pont... ahogy szemem kényszerítettem a fókuszálásra, tisztán ki tudtam venni, azt a két árválkodó tablettát... Nyeltem. Még egyszer, és még egyszer. Lehunytam egy pillanatra a szemeim, és kezem előrenyúlt, de olyan lassan és óvatosan mintha én félnék attól hogy Ő megüt... pedig valójában én álltam a robbanásponton... A fejem is belefájdult annyira koncentráltam, hogy CSAK vegyem fel a kis tablettákat, CSAK vegyem őket át... Mikor megéreztem végül porszerű, érdes tapintásukat az ujjaim szorításában, vettem egy nagy levegőt, s tenyerembe perdítve őket, ujjaim újfent ökölbe szorultak, hogy egy nagy lendülettel forduljak meg, és az első közelben álló valakinek, aki "túl közel állt", bemossak egy olyat, ami kétszer lekörözi azt amit az előbb Leonnak adtam.
Az emberek körülöttünk újra felzúgtak, valaki felém indult, tán lefogni akart, de talán elég volt neki ahogy felé kaptam a fejem, mert megtorpant, és inkább a fickó felé lépett aki a földre terült az öklöm hatására. Ettől... tán ráeszmélt a bámészkodó csoport hogy jobb tovább állniuk, mert oszlani kezdtek a közelünkből... Én pedig végre tudtam újabb nagy levegőket venni.
- Utálom... a tömeget... - sziszegtem a fogaim közt, szinte remegve, még mindig összeszorítva kezeim, de aztán egy lendülettel a számba is dobtam a két tablettát hogy végre... segítsen valami... Nem is tudom, magamnak mondtam-e, vagy Leonnak, vagy hova figyeltem, de nem tudtam a szemébe nézni... azt hiszem szégyelltem magam, valahol belül, ahol nem éreztem a dühöt magamban.
Leguggoltam lassan, és bármilyen szánnivalóan is nézhettem ki, elkezdtem felszedni a tablettákat amik a földre kerültek. Hogy hogy festettem? Nem számított, hisz nekem ezek kellenek... egy kis kosz még sosem tartott vissza... Drogos ne válogasson... Kell és kész, és nincs nálam több pénz újat venni... Jók ezek, nincs bajuk! - győzködtem magam, bár fölösleges volt, sosem hagytam volna ott őket... még ha eltapossák sem...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 3:19 pm

Kezdtem azt hinni, hogy nem fogja elvenni azt a két szem tablettát. Talán örültem volna neki, ha végül a tenyeremben maradnak. Az azt jelentette volna, hogy tévedtem, nincs gyógyszerre szüksége. De hamar beigazolódott, hogy jól gondoltam. Kell neki. Bármi áron. A következő eseményeket szótlanul figyeltem. Nem mozdultam, nem beszéltem. Csak figyeltem, ahogy valaki padlóra küld. Fogalmam sincs, miért maradtam mégis ott vele. Jobban tettem volna, hogyha fogom magam és elindulok az előbb még olyan csábító sikátor felé. De maradtam. Végignéztem, hogy újabb ütéshez készült, és azt is, ahogy bekapta az apró tablettákat, mintha csak édes cukorkák lennének.
Akaratlanul néztem körül és láttam a távolodó embereket. Mintha csak vége lett volna a cirkuszi mutatványnak és minden visszatér a normálisba. A tömeg eloszlik, a fellépők előveszik az igazi énjüket. Csak mi ketten maradtunk a tér közepén. Jer utóbbi áldozata is eltűnt szem elől. Egy pillanatig kerestem a tekintetemmel. Nem ment olyan messzire. egy távolabbi üzlet előtt állt és telefontál. Elég idegesen. Fogadni mertem volna, hogy nem a barátnőjével veszekedett éppen. Nagyot nyeltem. El kellett volna tűnnöm. Köszönni és menni. De nem tettem. Ha valami egyenruhásnak magyarázott éppen... És ők tényleg kijönnek... Nem tudom miért, de nem akartam Jeremyt itt hagyni. Ha őszinte akartam volna lenni, akkor azért nem, mert nem akartam elveszíteni. Bármennyire is tagadtam, szükségem volt valakire, akivel néha tudok beszélni. És vele egyszer már sikerült. Meséltem neki sok mindent. És ő is.
Egy hirtelen mozdulattal fordítottam vissza felé a fejem. Csakhogy már nem áll ott előttem. A földet mászta és úgy szedte össze a fehér - vagyis inkább már szürke - bogyókat, mintha aranyat érnének. Gondolkodás nélkül nyúltam a kezéért, de az utolsó pillanatban megálltam a mozdulat közben. Még mindig túl idegenek tűnt. Fogadni mertem volna, hogy az idegei pattanásig feszültek. Ha hozzáértek... újra ütni fog. Biztos. Úgyhogy a lehető legjobb megoldás mellett döntöttem. Szó nélkül térdeltem le vele szemben és kezdtem el én is szedegetni a gyógyszert. Minél hamarabb végzünk, annál kisebb az esélye, hogy itt leszünk, amikor a rendőrök megérkeznek.
Amint már egy sem volt a földön, a tenyerembe fogva a gyűjteményt felálltam a földről.
- Gyere. Tűnjünk el - mondtam és nagyot nyeltem. Nem nyújtottam neki oda a tablettákat. Nem. Majd ha már biztonságban leszünk. Vagyis biztonságban lesz.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 4:44 pm

Olyan átszellemülten szedtem fel és fel az újabb meg újabb tablettákat, mik a szemem elé kerültek, hogy észre sem vettem mikor került szintúgy a földre Leon is, és... egy pillanatra megdermedtem, látva hogy Ő is gyűjteni kezdi a szemeket. Felrémlett az agyamban, hogy el akarja lopni őket tőlem, de... de nem... Leon nem... Ő nem tolvaj, nem venné el tőlem... Nyugi Jer, mély levegő... nem lesz baj... csak segít... biztos csak segít! - győzködtem magam némán, de a kezemnek nem tudtam parancsolni, mégis próbálta sokkal gyorsabban szedni a gyógyszert, hogy többet gyűjtsek össze mint Leon. Ez az érzés csak feszült bennem, mikor mind a markunkban volt már, és én néztem fel Rá várakozón, várva hogy odaadja nekem a nála lévő mennyiséget, de... de nem tette, láttam a tenyerében őket, de nem adta nekem oda... és ettől éreztem hogy megremeg a szám széle, idegesen tömtem a zsebembe a saját gyűjteményem. Már éppen fel akartam rá szólítani hogy adja oda nekem ami nála van, de megelőzött, Ő szólalt meg előbb.
- Mi? Miért...? - Nagyot nyeltem, de valahogy nem sikerült beazonosítanom, miért is kéne olyan gyorsan eltűnnünk, de... de aztán kattant valami, ott belül, mélyen... hogy bemostam egy fickónak... nyilván nem vette olyan könnyen mint Leon, és... talán jönnek is a zsaruk? Körbenéztem, mint aki máris érzi a kezén a bilincset. Ha bevisznek, apám szíjat hasít a hátamból, két gyors egymásutánban is, az egyszer biztos... De nem... nem, nem nem, az nem lehet... nem akarom... nem...
- Ho... hova menjünk? - néztem tanácstalanul, és talán... rémülten is Leonra. Hogy féltem? Igen... de előle valahogy nem volt muszáj-érzetem eltitkolni... Fejem forgott körbe, de csak két irányt láttam, vagy a zsúfolt utcára megyünk, ahol elvegyülhetünk és megléphetünk, vagy volt ott egy sikátor is... nem messze, elég elhagyatottnak nézett ki, ahol meg megbújni lehetne talán egy darabig...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 6:28 pm

Olyan volt, mintha engedélyre vártam volna. Hogy mozduljon és mehessünk. Hogy végre eltűnjünk innen. Egyedül nem akartam. Még minden nem akartam egyedül menni. De ő túl sokáig időzött. Túl sok volt a felesleges kérdés. Pedig biztos vagyok benne, hogy általános esetben tudta volna mindre a választ, de most nem. Nekem is egyetlen hosszú pillanatba telt, mire cselekedni tudtam. Az egyik kezemben a földről felszedett tablettákkal indultam előre... de azzal a lendülettel nyúltam is a keze után. Hogy nem tettem jól? Biztos, hogy nem. Nem kellett volna, de most nem a jófiú-rosszfiú tábla lebegett a szemem előtt. Egyszerűen csak el akartam tűnni. Vele együtt.
Teljes erőből szorítottam a kezét és húztam magam után. Amikor már úgy tűnt, hogy magától is követ, egyenesen a sikátor jótékony sötétjébe, elengedtem a kezét. Amúgy sem lett volna szabad megfognom. A fenébe is, egy normális ember ilyet nem tesz! Csakhogy nekem túl nehéz annak maradni. Normálisnak. Főleg, hogy amikor hozzáérek a kezéhez, mintha apró áramütés futna végig a testemen. Távol kell tartanom magam tőle. Mindenkitől. Bármennyire is csábító, hogy beszéljek vele. Hogy mesélhessek neki. Hogy meghallgassam, hova tűnt... Jobban állnak már körülötte a dolgok, mint amikor utoljára találkoztunk... Ezer meg egy kérdésem lenne hozzá. De nem lehet. Mert nem bírok normálisan viselkedni.
De végre elértük a sikátort és az árnyékok takarásában kivertem minden gondolatot a fejemből. Egy pillanatig a kőfalnak dőltem és magam elé bámultam. Most éreztem csak, hogy lüktet a szemem alatt az arcom. Az ő öklének a helye. Párat pislogtam, hátha elmúlik, de nem történt semmi, ha azt nem számítjuk, hogy egy pillanatra duplázódott a lüktetés sebessége. Végül maradtam az előre bámulás mellett. Tudtam, hogy nem vagyok egyedül. Ott volt mellettem Jer, de nem néztem fel, csak percek múlva. Akkor is kizárólag azért, hogy odanyújtsam neki a tenyeremben kicsit összeaszott tablettákat.
- Nem akarom elvenni - válaszoltam a ki nem mondott kérdésére. Persze szerettem volna egyet megtartani. Csak megnézni, hogy vajon milyen gyógyszer ez, amit úgy kell magába tömnie, de... valljuk be, nem sok jogom volt hozzá. Az ő dolga.
Mennem kellett volna. A fejem azt diktálta, hogy forduljak el és menjek, de csak álltam előtte. Indulj már! - kiabálta egy hang a fejemben. És én engedelmeskedtem. Minden szó nélkül fordítottam hátat neki és indultam a sikátor másik kijárata felé, miközben azzal győzködtem magam, hogy ő már úgysem az, akit ismertem.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 7:32 pm

A sikátorban kötöttünk ki. NA nem azért, mert észbe kaptam, és megmozdultam, ahhoz én most... most... "lassú" voltam, hogy agyilag felfogjam, és cselekvésre állítsam magam, azonnal, hogy veszély, menni kell... Hogy ez a diliház, vagy a tabletták hatása? Passz... de... de egy részem nagyon örült neki hogy Leon észnél van, és indulásra késztetett, mintha csak Ő lett volna a gondolkodó felem. Ellenben volt az a másik, az a... gyógyszerektől megbillent, és érzelmileg roncs, és... simán nem normális felem, aki... abban a pillanatban hogy megragadott, belül felkiáltott rémületében, és... éreztem hogy remegés fut végig az egész testemen. Bár spurizás közben az nem kifejezetten szúrt szemet külső szemlélődőnek, viszont én tisztán éreztem, hogy még pár pillanat, és olyan rosszul leszek hogy vagy megint megütöm, vagy kidobom a taccsot...
Észre sem vettem igazából mikor engedett el, annyira mentem utána, annyira akartam hogy oda jussunk ahol nincs veszély... hogy észre sem vettem, így a gyomorideggel karöltve érkeztem meg a sikátorba is, és csak akkor jöttem rá hogy már "szabad" vagyok, mikor Leon hirtelen a falnak dőlt. Meredten bámultam őt... pár lépés, talán kettő, ennyi volt köztünk, és én olyan heves légzéssel bámultam, mint aki menten szívrohamot kap. Hogy ezt a félelem vagy a korábban érzett ideg okozta-e, nem tudtam volna megállapítani. Azt tudtam, hogy az érintése... megijesztett, és gyűlölök félni... de azt is... tudtam, hogy Ő Leon... és Leon nem bántana, hisz barátok voltunk, jó barátok, és talán ő az egyetlen a világon aki igazán ismert... Ő biztos nem akar rosszat... itt sem... most sem... Erre a gondolkodásra azért is volt nagy szükségem, mert a tablettáim még mindig nála voltak, és még mindig nem tudtam másra összpontosítani, csak hogy visszakapjam őket, hogy nehogy azt higgyem, el akarja venni tőlem...
Közben megmozdultam lassan, és a korábban a zsebembe tömött darabokat előkotortam, és a markomból visszaszórtam az eredeti dobozba. Épp csak hogy végeztem ezzel a mozdulattal, mikor a keze újra megjelent a szemem előtt, és a tablettáim is ott voltak... amire nagyot kellett sóhajtanom. És hangjára megkönnyebbülten vettem el őket, majd szórtam ezeket is a helyükre, hogy aztán meggondolva magam fogjak még két szemet, és inkább azokat is lenyeljem... Nem akartam kockáztatni, csak eztán zártam le a dobozt, és dugtam be a zsebembe.
Egy kis ideig csak álltunk ott... álltunk és néztem Őt... Más változást nem láttam rajta, csak az arca lett kicsit más az évek alatt... bár amint eszembe jutott a keze... önkéntelenül is lefelé pillantottam, de most a ruha elfedett minden árulkodó jelet... viszont akkor láttam, és... ez azt jelentette nekem, hogy ezek szerint ma is vagdossa magát... ahogy anno is... és... akkor... Ő sincs jobban mint én... ezek szerint...
Szinte mondhatnám, hogy az újabb ijedelmem oka az volt, mikor megláttam hogy elfordul, és elindult...
NE! - szólt a fejemben a vészcsengő, és nem tudom hirtelenjében honnét tört ki az akarat, hogy nem akarom hogy csak így itt hagyjon.
- V... várj! - kiáltottam utána, bár erős túlzás volt kiabálásnak hívni azt, ami neki talán csak suttogás volt. Ennyi jött ki... de az én fejemben kiabált a hang. - S... sajnálom! Sajnálom az előbbit. Nem akartalak... nem akartam rajtad levezetni, csak... nem bírom, ha.. ha... - magyarázkodtam, vagy legalábbis erősen kíséreltem, de nem ment túl nyerőn. Utána léptem, és erősen szegeztem a szemem a hátára. Nem is tudom mit akartam kibökni... Hogy nem ismertem fel? Hogy nem bírom a tömeget? Hogy nem bírom ha megérintenek? Hogy az agyvérzés kerülget ha a tablettáim veszélybe kerülnek? Hogy egy hülye, hirtelen haragú, kontrollálatlan, zokni sebességű drogos vagyok? Ezek még gondolatban is pocsékul és szégyellnivalóan hangoztak, ha ki is mondanám, talán a föld is megnyílna alattam, és a Pokolban apám várna...
- Sajnálom... - lett végül csak ennyi a befejezés is. Nem tudtam mit mondjak, mit tegyek... Keservesen léptem el mögüle, és dőltem neki a falnak. Lecsúsztam a mentén, és ott guggoltam a tövében, mint egy rakás szerencsétlenség, miközben könyököm a lábamnak támasztottam, és arcom a kezeimbe temettem. Hát nekem már semmi nem szent... menthetetlen őrült vagyok... még az egyetlen, utolsó, megmaradt embert is, aki megértett... még őt is bántom... pár rohadt... bogyó, meg egy rohadt érintés miatt... egyszerűen... mint egy... dilis... mint egy nem normális...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 9:34 pm

Anélkül mentem előre, hogy hátranéztem volna. Nem akartam, mert akkor biztos, hogy még ez a kevés elhatározásom, amim van, az is meginogna. Csak tettem egyik lábam a másik elé. Még akkor is léptem egy utolsót, amikor hallottam magam mögött a hangját. Nem vagyok benne biztos, hogy jól hallottam, de mintha teljesen kétségbe lett volna esve. Vagy csak a bűntudat dolgozott benne, amiért megütött. A szavai szerint a második, de ha jobban belegondolok... nem mernék erre mérget venni.
Végül megtettem még egy... és még egy utolsónak szánt lépést, de már sokkal jobban vonakodva. Nem akartam menni. Bármennyire is azt diktálta az agyam, hogy menjek én nem akartam. Eddig, évek óta, ilyen helyzetekben mindig az agyam győzött. A józan ész a saját akaratom... vágyaim ellen. Most viszont nem. Megálltam és egy kisebb hezitálás után visszafordultam. Pedig már majdnem ott volt a sikátor kijárata, én mégis visszasiettem oda, ahonnan elindultam.
Talán megrémített, hogy guggolva, összekuporodva a fal mellett találtam Jeremyt. Vagy talán nem rémített meg, de... valamit kiváltott bennem, az biztos. Nem is tudom miért, de eddig meg voltam róla győződve, hogy ő az erősebb. Hiszen ő nem azért volt kórházban, mert feladta. Inkább azért, mert tűrt és küzdött. De most, ahogy lenéztem rá, úgy tűnt, tévedtem. Vagy csak elfogyott a véges akarat és feladta a küzdelmet.
Szóra nyitottam a számat, de aztán rájöttem, hogy nem tudom mit mondhatnék neki. Tudnia kell, hogy nem haragszok az ütésért. Ha dühös lennék, nem jöttem volna vissza... és a következő pillanatban nem döntöttem volna úgy, hogy mellé telepszek. Csak én nem guggoltam, hanem leültem a földre. Törtem a fejem, hogy mit mondjak. Valamit kellett volna, de nem akartam csak úgy rákérdezni a tablettákra... az pedig már milyen hülye kérdés lett volna, hogy "Hogy vagy?" Még a vak is láthatta, hogy nem jól.
- Jó dolog, hogy nem azokon a fehér, fertőtlenítőtől bűzlő folyosók egyikén találkoztunk - mondtam ki jobb ötlet híján és fél szemmel őt figyeltem. Fogalmam sincs mit tehettem volna, azon kívül, hogy amíg a reakciójára vártam, újra megdörzsöltem a csuklóm. Még mindig fájt... vagy éppen már megint. Nézőpont kérdése.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 11:28 pm

Már komolyan azt hittem elment... ahogy a léptek mintha eltávolodtak volna... aztán megszűntek, azt hittem elment... És éppen nekiláttam volna önmagam ostorozásának, amikor hirtelen megéreztem... hogy ott van... ott, közvetlenül mellettem. Ekkor jöttem rá, hogy azért hittem hogy még mindig távolodik, mert a fejem... az távolodott... a tabletták lassan hatni kezdtek végre... végre kihatott rám...
Nagy levegőt vettem, és lassan leeresztettem a kezeim, ahogy megéreztem hogy mellém ül. Megrezzentem, mikor elsőnek megéreztem, de... de aztán lassan a kezeim körülölelték saját testem, s én is lejjebb csúsztam, és leültem a földre. Nyeltem egyet, és arcom kissé beletöröltem a pulóverem ujjába, nem akartam mutatni, de kicsit... kibuktam. Ez mind így egyszerre... a hazaérkezéssel... sok volt. Besokalltam. Nagyon akartam még legalább egy pirulát... de valahol mélyen éreztem, hogy Leon előtt az már sok lenne... De muszáj volt... valahogy előhoznom, így előhúztam a zsebemből a gyógyszeres dobozt, és az ujjaim közt kezdtem forgatni. Ha nem is vettem be... de legalább láttam, hallottam... és ez kellett, kellett, nagyon kellett...
- Igen... igen, jó... utálom a kórházat, mindet egy szálig - bólintottam, egy keserves mosoly kíséretében. Főleg ha azt nézzük, mennyi időt töltöttem már ott anno, és mennyit most a dilikaranténban... ennyi két ember életébe is bőven sok lett volna - gondoltam magamban. Leszegtem a fejem, egy pillanatra a földet kémlelve, azután lassan felé fordítottam a fejem.
- De... láttam, te még mindig... - böktem állammal a keze felé, mikor megdörzsölte a csuklóját, mert nem akartam kimondani. Nem tudtam hogy érezné magát ha én hoznám szóba úgy, hisz én se szerettem a sebhelyeim, hát még akkor Ő mennyire nem szeretheti a sajátjait... főleg ha még mindig csinálja... Ha nem akar róla beszélni, úgyis eltereli a szót, hogy nem mondjuk ki, én biztos nem mondanám, ha nem akarja... Már épp elég bajt okoztam...
- Hogy van az arcod? - kérdeztem inkább ezt... nézve, hogy ahol bemostam, a szeme alatt ott szép körvonalban kezdett belilulni... ahogy az az ütésekkel szokott lenni. Én már csak tudom, évek óta, vagy kapom, vagy adom... - Ha gondolod, visszaadhatod... - ajánlottam, bár ezt inkább csak a bűntudat mondatta, igazából nagyon nem akartam, még tőle sem... túlélném, persze, de ha már így megtaláltuk egymást a város közepén, nem szeretnék, úgy rendesen félni tőle... akkor már inkább hagynám elmenni. Tudtam hogy hatalmas gubanc amit művelek, tudtam, de... tudtam hogy nem megy másként... ki kell bírnom az életem, és az csak akkor megy, ha kőfal vagyok... erősnek kinéző, áttörhetetlennek látszó... S hogy akkor Leon előtt miért törtem meg mégis? Nem tudom, erre nem tudtam válaszolni... de talán pont azért, amiért régen is megnyíltunk egymás előtt. Bizalom... a "fajtársunk" felé...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 12:47 pm

Azt hittem, nem fog válaszolni. Nem láttam rá sok esélyt, amikor talán egy perc is eltelt és nem szólt. Már abban is kételkedni kezdtem, hogy tényleg azt mondta, várjak. Lehet, hogy csak hallani akartam és azért jöttem vissza. Nem azért, mert mondta. Aztán mégis megszólalt. Lassan, de beszélt. Válaszként nekem is valami kényszeredett mosolyra húzódott a szám. De a mosoly szinte azonnal eltűnt az arcomról a folytatásra. A szám szélét gondolkodás nélkül beharaptam. Azt hiszem, nem akartam válaszolni semmit. Tagadni felesleges lett volna, viszont hogyha megerősítem... bólintok... vagy bármi, azzal belátom, hogy még mindig vágom magam és még mindig nem vagyok jól. Mégis valami ismeretlen oknál fogva.
- Valami olyasmi... - mondtam egy nagy nyelés kíséretében és még erősebben kezdtem dörzsölni a kötést. Először az egyik csuklómon, aztán csere. Csak már nem a pulóver ujján keresztül. - Nem igazán bírok leállni. Azt hiszem, nem is akarok... - bámultam a fehér anyagot, majd egy fejrázás kíséretében újra ráhúztam a sötét pulóvere ujját.
- Tessék? - kérdeztem vissza a szavai után. - Visszaütni? Nem... dehogy - túrtam akaratlanul is a hajamba. - Nem olyan nagy dolog. Nem is fáj - hazudtam gondolkodás nélkül. Eszemben sem volt megmondani az igazat. Hogy mennyire lüktet az egész. - Túlélem - tettem hozzá egy halvány mosoly kíséretében és elhallgattam.
A sikátorba szinte semmilyen kinti zaj nem szűrődött be. Túl nagy lett volna a csend, hogyha nem hallatszott volna folyamatosan, ahogy a gyógyszeres dobozt forgatja az ujjai között. Azt hiszem, kezdett az idegeimre menni. valamilyen abszurd módon a kórházakra emlékeztetett. Mikor valakit lélegeztetőgépre kötnek és hallani a folyamatos pittyegést. Számomra ez is hasonló volt. Monoton... és kissé idegesítő.
- Ha megkérdezem, hogy minek az neked... fogsz válaszolni? - tettem fel az idétlen kérdést felé fordulva, de szinte azonnal tudtam, hogy hiba volt. Talán nem kellett volna megszólalni. Ha akarná, úgyis elmondaná. Tudja, hogy bármit mond, meghallgatom. Vagy talán már elfelejtette?
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 2:19 pm

Azt hiszem elszomorított. Elszomorított a tény, hogy Ő ennyire... hogy Ő sincs jól. Hisz ha még ma is ennyire kell neki ez az egész... ha nem bír leállni... akkor olyan mint én. Egyikünk se tud leállni, pedig mindketten... ártunk magunknak. Ő a vagdosással, én meg a pirulákkal. Egyikünknek se jobb... de az hogy neki sem jobb, valahogy jobban elszomorított. Sajnáltam. Jó lett volna... itt lenni. Talán ha itt lettem volna... talán mindkettőnknek jobb lenne? Talán lehetséges ez? Lehetne nekem bármitől jobb? És tudnék olyan... olyan barát lenni, hogy neki se kelljen ezt tenni magával? Furcsa, merész gondolatok... és nem is értem, miből mertem gondolni őket... Talán... az, ahogy láttam újra elővillanni a fehér kötéseket, és ahogy dörzsöli őket... Volt bennem egy érzés, hogy oda kéne nyúlni, megfogni a kezét, és kérni hogy ne csinálja. Maga egy sima vágás is pokolian tud fájni, én hozzáérni is gyűlöltem az enyémekhez, el sem bírtam képzelni, hogy visz rá valami egy lelket hogy erővel kezdje dörzsölni...
- Nem tudom hogy bírod a fájdalmat... - motyogtam csak válaszként. Pislogva ráztam meg a fejem, mikor lehúzta a pulóverét, és a fehér anyag eltűnt a szemem előtt. Mintha egyfajta hipnózisból ébredtem volna, mintha a sebeket takaró kötések látványa... megbabonázna... míg láttam, nem tudtam nem nézni.
Nagyot nyelve ráztam meg kissé a fejem, talán csak magamnak, és mintegy nyugtatásként kezdtem kezemmel dörzsölgetni a nyakamat. Csak úgy dörzsölgetni, hogy kezem mégse csak úgy legyen, hogy mozogjon valamit, csináljak valamit... Így másik kezemben maradt csak a gyógyszeres doboz. Mivel már nem Leon kezét bámultam, újra a gyógyszerem néztem. Mint egy örökké ismétlődő film. Vagy mint azok az ösztönző-videók a neten. A pirulák zörgése volt a zene, a látványuk a képi világ... nekem ez segített...
Nem tudtam hogyan mutathatnám, hogy örülök, amiért nem akar behúzni. Azt nehezemre esett elhinni hogy nem fáj neki, de... bár... nem is tudom, ha olyan rég vagdossa magát, talán egy ilyen kis ütés már tényleg meg sem kottyan neki... De talán jobb híján egy hálás mosoly... igen, az jó ötletnek tűnt. Ezért elszakítottam szemem a gyógyszerről, és Rá néztem. Egy mosoly. Ennyit még sikerült is őszintén összehoznom. Neki is ment, hát viszonoztam. És azt hiszem egész jól is sikerült. Kicsit, talán még jobban is éreztem magam. Nem voltam ideges, a gyógyszer hatott, és már nem akartam senkit megverni... nyugi volt, és tömeg sem volt... csak így ücsörögni Leon mellett a nyugtatók enyhe kábulatában kifejezetten jobb érzés volt, mint az elmúlt években bármi.
Ám aztán ez a nyugalom egy csapásra megdermedt, ahogy hangja a fülembe hasított, miként megkérdezte, mire is kellenek nekem ezek.
- E...z? - kérdeztem akadtan, vontatva, hogy legalább egy kis időt... szerezzek. Válaszolni? Valamit, biztos, kéne... De nagyot nyelve, agyam nehezen pörgött, választ keresve. Mit is mondhatnék...? De... Ő Leon! Neki elmondhatok bármit, nem...? Régen elmondtam... most mi változott volna, nem...? Ő barát... igazi barát - győzködtem magam gondolatban, és észre sem vettem, hogy nagy tépelődésemben legalább egy perc eltelt, és én csak meredten bámultam ki a fejemből, nem szólva semmi többet.
Végül megállt a doboz az ujjaim közt, és szemeim összeszorítva, fejem a kemény kőfalnak döntöttem. Próbáltam a hátamat érő hidegre összpontosítani, hogy ki tudjam nyitni a szám. De nem ment. Vettem egy másik nagy levegőt, és kezem önkéntelen mozdult, hogy kinyissa újra a dobozt, s egy pirula landoljon a számban. Talán így... - gondoltam. Ki tudom mondani...
- Megnyugtat... - böktem ki végül. Naaagy levegő. Beszív, kifúj... - Enélkül nem bírom ki... - suttogtam halkan, s most örültem, hogy itt van mellettem, és nem kell hangosabban mondani. - Kell... - kinyitottam a szemem, és pillantásom lassan letévedt a kezére. Azt akartam mondani, hogy kell, mint neki a vagdosás, hogy valahol mélyen titkon remélem, ha elég sokat szedek be, nem kelek fel többé... de nem akartam... Tudtam, vagy legalábbis sejtettem, hogy milyen bántó... rossz lenne... ha ezt kimondanám. - Kell... hogy ne verjem be mindenki képét a bennem... feszülő érzésektől... és hogy kibírjam... otthon - sziszegtem csak ki a fogaim közt, de olyan nehézkesen, mint akinek közben a fogát húzzák.
- És te miért... csinálod? - néztem fel a szemeit keresve. A kezét nézve túl árulkodó lett volna, de talán így is tudta hogy arra gondolok. A vágásokra. Persze nem vehettem biztosra hogy megmondja, de nem tudom... talán...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 3:48 pm

- Egy idő után már nem fáj. Hiába csinálom nem érzem. Csak ha nagyon mélyre... - egy pillanatra elakadtam, de végül kimondtam a szót, ami oda kellett - vágok. Ha mély, akkor fáj egy kicsit. De amúgy csak lüktet, nem fáj. Itt - mutattam a fejemre - lezsibbaszt - mosolyodtam el akaratlanul is. Eszembe jutott, hogy mennyire imádom azt az érzést. Amikor a fejem teljesen üres és semmi sem számít. Vagy amikor egy-egy mélyebb vágásnál megjelenő fájdalom nagyobb, mint amit állandóan érzek.
A beálló csendben nem szólaltam meg. Vártam, hogy ő beszéljen. Hogy válaszoljon a kérdésre... vagy húzzon be egy újabbat és küldjön el a fenébe, amiért felhoztam a gyógyszer dolgot. De nem tette. Csak habozott. Én pedig éppen bocsánatot akartam kérni és megmondani neki, hogy nem kell válaszolnia. Nekem pedig nem kellett volna megkérdezni... De mégis beszélt. Megnyugtatja? - visszhangzott bennem egy hosszú pillanatig. Szóval nem valami hülye vitamin, amire rákattant, hanem nyugtató... Nem mondom, hogy nagyon feldobott a megállapítás, de csak reméltem, hogy nem viszi nagyon túlzásba. Most, hogy itt volt, valahogy nem akadtam elveszíteni... vagy akár azért elszakadni tőle, mert ő kórházba kerül és én önszántamból képtelen vagyok betenni oda a lábam.
- Gondolom... az apád miatt - vontam le a következtetést. Nem mondom, hogy újdonság volt. Tudtam, hogy ő kergeti az őrületbe és hogy miatta van tele szinte az egész teste sérülésekkel. Már most utáltam az apját, pedig soha nem láttam!
-Én... csak mert jó. Jó a zsibbadás. A fejemben. És a vér is. Percekig képes vagyok elnézni, ahogy végigfolyik a karomon... Olyan mintha minden, ami bennem van... érzések... azzal együtt tűnnének el - beszéltem kicsit többet a kelleténél. Többet, mint amennyit szerettem volna. Biztos voltam benne, hogy sok mindent megért, de abban már nem, hogy tudja, milyen érzés. Valószínűleg ő ennyire nincs elragadtatva a vér látványától.
- Nincs kedved... csinálni valamit? Valami... jót - fordítottam felé a fejem. - Elmenni valahova, ahol senki nem lát? És nem beszélni a... - a gyógyszeres doboza felé böktem a fejemmel, majd a levegőbe emeltem a karom. - ezekről.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 6:02 pm

Csendben hallgattam. Hallgattam hogy mesélte, milyen amikor vág. Valahogy akaratlanul bevillantak... a képek... mikor apám a késsel belém vágott. Nekem fájt... Minden alkalommal fájt. Pedig sokszor csinálta már. Akkor... nem is akartam utánaszámolni, mennyi vágás kellhet ahhoz, hogy már ne fájjon. Mennyi vágás lehet Leon testén, ha neki már nem fáj...? Nagyon mély... mély sajnálat volt bennem, hogy a barátom ilyen tettekre kényszerült, és annyira, hogy... már fájdalmat sem okoz neki... ha csinálja. Ez nagyon rossz volt. Még hallgatni is. Hát még milyen lehet érezni ezt az állapotot, ezt elérni... De valahol mélyen mégis irigyeltem.
- Miatta... - bólogattam lassan egyet-kettőt, mikor apámat említette. - Azt hiszem... mélyen belül irigyellek. Sokszor... kívántam bár már én se érezném... - motyogtam magam elé, és lehunytam szemem. Megfordult a fejemben egy percre, hogy megnézek egy heget... csak emlékeztetőül... csak amolyan "látleletnek", de elég volt lehunyni a szemem. Bármelyiket magam elé tudtam képzelni. Bárhol és bármikor.
- Mint nekem ezek... - ráztam meg kissé jobban a gyógyszeres dobozom. - Mértéktelenül képes lennék szedni, akármennyit... mintha a kábulattal amit okoz... minden baj eltűnne belőlem. Félelem, és minden... ami rossz. Lezsibbasztja az agyam, és... jó az a nyugi amit okoz... - Azt persze nem tettem hozzá, hogy az idő előrehaladtával ezt csak mind több és több tablettával tudom tartani, de... nem is akartam mondani. Aki nem szedi, nem szorul rá, nem értheti meg... nem tudhatja... mennyire kell... Vagy mégis? Nekem drog... neki vágás és vér... talán megérti mit érzek....?
Rá néztem, és viszonoztam a pillantását. Jót? Fura, érdekes érzés volt ezt hallani. De elgondolkodtatott.
- De van - bólintottam, és meglepődve vettem észre hogy hangom sokkal határozottabb volt mint az vártam magamtól. - Olyan rég voltam már itthon, akárhova szívesen mennék, és... közben akár mesélhetnél is, volt-e valami érdekes változás a városban mióta elmentem? Vagy minden a régi? - vetettem fel, hisz azóta az ominózus ügyem óta, hogy elküldtek, nem voltam itthon, azóta nem is hallottam semmi hírt. Anyámék sose törték magukat ilyesmin, pedig a város egyes helyeit kifejezetten szerettem. Igazából mindent ami messze volt apámtól, és ahol nyugi volt. És azért volt itt néhány ilyen hely.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 7:28 pm

Nem akartam rákérdezni, hogy merre volt. Hogy miért tűnt el olyan hosszú időre. Talán nem akartam tudni a választ. Vagy a kérdés feltevésétől féltem. Ha újra felhozom a kényes témát, megint visszasüllyedünk a komoly beszélgetésekbe. Nem akartam. Bőven elég volt már ennyi a komolyságból. A kérdések... a pár évnyi történés behozása várhat.
- Fogalmam sincs, hogy változott-e valami. Nem igazán mozdultam ki. Legalábbis olyan célból nem, hogy megnézzem a legújabb klubbot meg hasonlók - néztem rá egy bocsánatkérő pillantással, majd felálltam a földről. Egy lélegzetvételnyi időre megfordult a fejemben, hogy felé nyújtom a kezem és felhúzom, de gyorsan letettem róla. Inkább a zsebembe nyomtam a kezem és pár lépést távolodva úgy vártam, hogy ő is talpra álljon.
- Előre szólok, fogalmam sincs, mi lesz az a "jó", amit csinálni fogunk - túrtam bele kissé idegesen a hajamba. - Eddig reméltem, hogy majd te kitalálsz valamit, amint megemlítem, de... - befejeztem a beszédet. Most kellene annak a résznek jönnie, hogy valamilyen csoda folytán eszembe jut a város legjobb helye. Ahol nincsenek emberek, de mégis jól lehet szórakozni... Igyekeztem minden helyet átfuttatni a képzeletemben, ahol az utóbbi egy évben jártam és a körülményekhez képest jól éreztem magam, de...
- Tudom! - mondtam. Vagy talán ez már elment felkiáltásnak is? Meglehet. - Van egy építkezés... A város széle fele. Ott vannak a gerendák... Valami több emeletes épületnek indulhatott, de vagy fél éve senki nem járt arra. Mármint senki hivatalos, aki dolgozott volna... - egy pillanatra elakadtam a beszédben és csak most néztem Jeremyre. Nem voltam benne biztos, hogy ő annyira el van ragadtatva az ilyen helyektől, mint én. Én szerettem a magasságot. Jó móka volt kicsit kockáztatni és a magasba mászni, végig a gerendákon. Abban viszont nem voltam biztos, hogy neki is tetszene.
- Vagy... mehetünk oda, ahova te szeretnél. Ha nincsenek ott emberek, nekem megfelel... - magyaráztam már sokkal halkabban, mint az előbb, de ettől függetlenül ugyanolyan szívesen mentem volna vele bárhova máshova.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 8:55 pm

- Sebaj, klubbokra én se lennék kíváncsi. A zárt térben összezárt emberekhez még kevésbé fűlne a fogam mint... a szabad teret beborító embertömeghez... - ráztam lassan a fejem, és néztem egy bocsánatkérő intéssel az arca felé. Azt hiszem én nagy bajban lennék egy klubban, vagy bármi efféle zárt térben, egymáshoz dörgölőző testek, sötét, zene, és fullasztó levegőhiány. Tömegverekedés, vagy... inkább tömegverés lenne...
Először csak néztem hogy feláll, de aztán sietve követtem is. Ja, hát ahhoz hogy menjünk valahova, fel is kéne kelnem. Visszatömtem a zsebembe a piruláim, és leporoltam a gatyám, hogy ne dzsuvásan mászkáljak már, ha már egy sikátorban jutott eszembe padlót fogni.
- Hát hogy őszinte legyek, az elmúlt időkben a "jó" mint fogalom alatt nekem ez mindenre ráillett amit a szabadban lehet tenni, nyugis helyen. Itthon pedig, igazából bármelyik hely ami nem kórház és nem otthon van. Gondolom ebben egyetértünk, így én bárhova mennék, akár csak céltalanul előre is - töprengtem el. De igaziból tényleg. Ha nekem kell mondani... azt Ő nem élvezte volna. Hisz mikor utoljára itt voltam, nekem a jó hely az volt, ahol drogot vehettem, park, erdő, elhagyatott utcák. Most bármi jó lett volna, ahol... friss a levegő, és üres.
És mintha Leon a fejembe olvasott volna, mondott egy olyan helyet. És láttam hogy fellelkesül, én pedig bólogatni is kezdtem. Akkor is, amikor hirtelen rám nézett.
- Nem, nem, nekem jó az építkezés - feleltem sietve. Tetszett az ötlet. És azt hiszem... szerettem volna a kedvére tenni. Talán bármi mást is mondhatott volna, szinte biztos hogy bármiért tudtam volna lelkesedni. Főleg miként Ő is kiemelte az egyedül létet. Emberek nélkül. Ez hasonló volt a vágyunkban. Mehetünk, csak ne legyen tömegnyomor. És ez az építkezés tényleg jónak tűnt. Nyugis helynek. És ez jó volt. - Vezess, és én követlek, részemről épp ez az a hely ami kell nekem - bólogattam hevesen, és őszintén. - Ha be lenne fejezve, még tán ott is aludnék... - viccelődtem kicsit, mondjuk a fülemben elült egy kis bogár, hogy ha be lenne akkor tán tényleg. De nem biztos... hisz utána nagyon durván megbánnám azt a kicsapongást.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 9:42 pm

- Tényleg? Tényleg jó lesz? - kérdeztem vissza és próbáltam nem mutatni, hogy mennyire feldobott a válasza. Körülbelül úgy éreztem magam, mint ahogy egy kisgyerek, aki először karácsonyozik és megkap mindent, amit szeretne. Megdöbbenés... csodálkozás... és öröm. Boldogság. Azt hiszem, most tényleg úgy éreztem, hogy rendben vagyok. Hosszú idő óta először. Most nem kellett figyelnem a mozdulataimra. Nem kellett figyelnem arra, hogy hogy viselkedek. Nem kell kétszer is meggondolnom minden lépésemet. És ami a legjobb az egészben, ami a legnagyobb megkönnyebbülés volt, nem kellett azzal törődnöm, hogy a csuklóim mindig takarásban legyenek.
- Oké. Akkor arra - intettem a főtér fele, de hirtelen meggondoltam magam. Én még talán elviseltem volna, ha újra körülvesznek az emberek. Az a pár perc, amíg átvágunk ott, az nekem kibírható, de neki...? Abban már nem voltam olyan biztos. Igaz, hogy fogalmam sincs, hány szem tablettát vett be, nem akartam arra vezetni. - Vagy inkább arra. Menjünk egy kis kitérővel - bólintottam magam elé, majd nagy lendülettel indultam előre. Pár lépés után viszont lassítottam. Nem csak azért, hogy észbe kapjon és beérjen. Főleg azért, mert ráértünk. Ha jól sejtettem, ő is az utcán húzza ki a nappalok nagy részét, úgyhogy bőven volt időnk.
A beálló csöndben majdnem megkérdeztem, hogy komolyan gondolta-e. Az ott alvást. Hogy tényleg ennyire rossz a helyzet náluk? De nem tettem. Lenyeltem a kérdést és inkább vidám dolgokra próbáltam terelni a témát.
- Elég messze van. Idő lesz, amíg elgyalogolunk oda. De hidd el, megéri! - győzködtem. - Amikor a legtetejére mászol...! Amikor lenézel a gerenda szélén ülve a mélybe... ami nem is annyira mély - nevettem el magam. - De akkor is jó érzés. Mintha tiéd lenne a világ! Mintha mindent fentről néznél. A gondok apróságnak tűnnek a magasból - komorodtam el egy pillanatra, mert eszembe jutott, hogy mikor találtam rá arra a helyre. Hogy mennyire szükségem volt akkor arra, hogy megszabaduljak a bajoktól. - Jó hely - zártam le más átlagos lelkesedéssel, de egy apró mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Jeremy Truman Raguel


Jeremy Truman Raguel

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2012. Nov. 21.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2012 11:37 pm

- Igen, tényleg - bólogattam, kicsit talán meglepődve a lelkesedésén, ami újfent nőni látszott. Hogy honnét láttam? Hát a hangja, a szeme... azok nagyon árulkodtak. Teljesen más lett az egész kisugárzása ahogy fellelkesült a válaszomtól. Meglepődtem, de egy mosolyt vontam fel magamra. És még csak meg se kellett erőltetni magam. Meglepő volt. De jólesett.
Ám amikor a főtér felé kezdett volna kormányozni, az a mosoly elég viharos sebességgel el is olvadt. Akár a jégcsap. Jó gyorsan, mert oda kapva a fejem, megláttam azt az irdatlan emberáradatot, ami nem is volt amúgy olyan irdatlan, de én... tízszer akkorának láttam mint amekkora amúgy lehetett. Nagyot nyeltem, pedig nem akartam elárulni magam, de... talán már amúgy is mindegy volt, azt hiszem nem csak éreztem, de tényleg le is fehéredtem, olyanra mint egy frissen lefestett fal. Szóval kár is lett volna tagadni. Nem hittem hogy kibírnám... Ösztönből nyúltam a zsebembe, a dobozomhoz... Igen, talán pár pirulával... igen, a fal mentén... De nem akarom... Éppen oda akartam fordulni kérlelő, könyörgő arckifejezéssel Leonhoz, hogy nem-e mehetnénk másik irányba, de... ezt valahogy úgy tűnt közben Ő is átérezhette, mert ki se nyitottam a szám, Ő megelőzve mondta hogy menjünk a másik irányba. Erre én egy megkönnyebbült sóhajtással bólintottam.
- Oké... menjünk... arra... - helyeseltem, és leginkább magamat igyekeztem rálendíteni, szinte éreztem hogy testemet is lendítem, előre, aztán hátra, hogy lendületet vegyek és meginduljak, de ahogy Leonra szegeztem a szemem, és lassulva távolodó alakjára, én is előre tettem a lábam. Indulás! Adtam ki magamban a vezényszót, és már mentem is, utána. Addig szaporáztam a lépteim, amíg beértem mellé, aztán én is olyan komótos lassúsággal mentem, mint Ő.
Először megint lelkesedéssel figyeltem, hogy milyen átszellemülten meséli, milyen jó is ott, az építkezésen, ott fenn... de aggódva néztem Rá, amikor a hangja elhalkult és az arca megváltozott. Nm tartott soká, de láttam, és valahogy bele tudtam élni magam, hogy egy elég rossz pillanatában lehetett az, amikor először oda ment... Egyik felem szerette volna megkérdezni, hogy mi történt, mikor, és... hogy volt? De látva az arcát, nem vitt rá a lélek hogy még én is elszomorítsam. Most a jó témákat akartuk keresni, nem a szomorúságot, és... és ehhez az kell hogy ne kérdezzek ilyeneket.
- Jó hely - bólogattam, és... minden erőm összekaparva, felemeltem a kezem mentünkben, és megveregettem párszor finoman a vállát. Olyan barátian, ahogy haverkorunkban csináltuk... Meg kellett küzdenem az érintéssel, de... de elviseltem. Most nem volt olyan rossz. Azért csináltam hogy felvidítsam Leont, és ez jó oknak tűnt az érintésre...

(folyt. köv. akkor gondolom építkezés? Wink )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Leonard & Jeremy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Jeremy   Leonard & Jeremy I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Leonard & Jeremy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Leonard West
» Jeremy Truman Raguel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archivum-