Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
A tanya udvara I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
A tanya udvara I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
A tanya udvara I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
A tanya udvara I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
A tanya udvara I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
A tanya udvara I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
A tanya udvara I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
A tanya udvara I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
A tanya udvara I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Summer Cataleno
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Alex Henley
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Opal Lin
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Callum
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
A tanya udvara EmptyA tanya udvara I_voting_barA tanya udvara I_vote_rcap 

Megosztás
 

 A tanya udvara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeKedd Május 28, 2013 12:12 am

(Kórház)

Amint megállt az autó, a bejutás már nem volt annyira körülményes. Tudhattam volna hogy apám mozgósította az egész személyzetet, így szinte még botorkálnom sem kellett. A fiúk.. folyamatos vállcsapkodásainak kereszttüzében, mosolygó tekintetek, boldog arcok.. tényleg jó volt hazatérni végre. Örültem. Az örömüknek, de legfőképp, hogy végre itthon lehetek.

Alig néhány hét telt el.. Újabb hetek, a lábam már egész jó volt, már levették a gipszet, de még érzékeny. Az időre.. hidegre.. a terhelésre.. minden fenére, ezért úgy éreztem magam, mint aki már most egy vénember. Viszont a lovamat minden nap láthatom. Az meg boldogsággal teli prüszköléssel mindig örül nekem, akárcsak régen. Boldog voltam. Hihetetlenül boldog. Nem is tudom ez az egész, nem e nevezhető szerencsének. Csak éppen valami hiányzott. És fogalmam sincs róla hogy mi az. De határozottan éreztem. Valami nagyon hiányzott minden egyes percben...
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 9:53 pm

Úgy tűnt, jól válaszoltam, mert nem kérdezősködött tovább. Szerencsém. Szerencsénk. Ahogy a ló felé fordult és tovább beszélt, megállás nélkül bólogattam a szavaira. Nők? Na persze. Nekem biztos nem kellenek. Viszont tudtam, hogyha egyetértek, nemcsak hogy elterelem a gyanút, hanem talán hamarabb is szabadulok. Nem volt nekem bajom vele, csak ugye... nagyon meg kellett válogatnom a szavaimat, ha nem akartam rosszat annak az egyetlen embernek, akit szeretek.
Aztán a bólogatás abbamaradt. Nem volt miben egyet érteni. Mégis túl lassan reagáltam a történésekre. Azt hiszem, az agyam leblokkolt és nem volt hajlandó a robaj okait latolgatni. Ahelyett, hogy felpörgött volna az idő, inkább lassult. Mintha minden belassult volna körülöttem. Perceknek tűnő másodpercek száguldottak el mellettem... A szívem hangosan vert és a tudatalattim közölte velem, hogy baj van. Nagy baj. Tudtam. Éreztem!
Rohanni kezdtem. Később indultam, mint Louis, mégis nem túl meglepő módon hamarabb értem a csűrhöz, mint ő. Amúgy sem voltam lassú, de most még egy sebességgel gyorsabbra kapcsoltam. Ösztönzött a torkomban dobogó szívem. Meg sem próbáltam megnyugodni és olyasmivel győzködni magam, hogy csak leesett valami. Éreztem, hogy itt nagyobb a baj, mint valamilyen szerszám vagy tárgy törése, amit könnyű pótolni.

/Lóistállók és Csűr/
Vissza az elejére Go down
LouisOrtega és a munkások


LouisOrtega és a munkások

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Oct. 03.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 3:02 pm

Nem válaszolt… Ami egyre jobban alátámasztotta az előbbi véleményemet.

- Alex! Valami baj van? – kérdeztem megint, de ekkor mintha csak visszatérne a földre, hirtelen válaszolt, csak épp... nem arra amit éppenséggel kérdeztem.

- Nem tetszel nekem, te fiú… - kezdtem el nem helyeslőn rázni a fejemet, de nem is tudom mi nem tetszett igazán. Aaaaz indokolatlan zavara? Vagy… talán már valmait kombinálni kezdtem? Egész mélyen ott benn. Meglehet, de aztán mégiscsak megszólalt valamiféle... magyarázatfélével, és egy pillnat alatt leengedtem. Bolond vénember!

- Bocsánat, ne haragudj... - vettem vissza a lendületből, ahogy elernyedve hátrébb léptem, hogy végigsimítsak a ló pofáján. - Nem akartam felhempergetni régi rossz emlékeket, de... - sóhajtottam nagyot és visszanéztem rá - de egy dolgot soha ne felejts el. Az élet nem áll meg, és bár még szemtelenül fiatal vagy.. - mosolyodtam el - te is csak öregszel, és hidd el nekem, egy ilyen sokat megélt vénembernek, hogy a nőőőők... Akármit is tesznek, vagy akárhogyan, szükségesek! - mosolyogtam el kedvesen. - Hisz ők azok akik bearanyozzák az életedet. - kacsintottam rá lopva, csak úgy viccesen, amikor a csűr felől valami iszonyatos robaj hallatszott. Elsőre megdermedtem! A fiúra néztem,.. aztán a hang irányába.. a csűrbe.. aztán egyetlen szó és rohanni kezdtem.

- Graham!

Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 5:16 pm

Pontosan tudtam, hogy kire is gondol, milyen nőre, én mégis hallgattam és úgy tettem, mint aki tényleg nem tud semmit. Nagyon is emlékeztem arra az éjszakára. Meg az előtte lezajlott vitánkra... Így visszagondolva, már érthető, miért nem sétáltam ki az életéből és hagytam annyiba az egészet. Már akkor bele voltam zúgva. Sőt, jóval az egész előtt! Csak pont olyan ügyesen hazudtam saját magamnak, mint másoknak. Ahogy most is kénytelen voltam letagadni mindent és bármit ami árulkodna kettőnkről.
Mégis, egy szót sem mondtam még, már rosszul éreztem magam. Nem, azt hiszem, nem a hazugság miatt, ami még el sem hangzott. Inkább azért, mert olyan volt letagadni, hogy szerelmes vagyok- vagy egyáltalán bármit - mintha visszatérnék a régi dolgaimhoz. Az íratlan fogadalmamhoz, hogy nem kötődök senkihez. Az elhatározáshoz, hogy könnyebb eltűnni mindenkinek az életéből, mint maradni és megbirkózni az akadályokkal. Talán legbelül félni kezdtem attól, hogy ez az énem fogja újra átvenni az irányítást. Vagy elszúrom a dolgokat...
- Nem kerestem - válaszoltam röviden a jó ideje elhangzott kérdésre. Teljesen kizökkentem az előbbi szerepemből, ami most elég nagy hibának bizonyult. Hozzá akartam még tenni valamit, de akkor magamon éreztem a kissé még mindig idegen tekintetet. Tudtam, hogy semmi jó nem fog kisülni ebből a beszélgetésből, ha így folytatjuk tovább. Ahogy azt is tudtam, hogy akaratlanul mozgolódtam és egyik lábamról a másikra helyeztem a súlyom. De megpróbáltam uralkodni magamon. Muszáj volt!
- Nem. Nincs semmi... - túrtam a hajamba. Újabb önkéntelen mozdulat, de nekem szinte fel sem tűnt. Egy hihető magyarázaton - hazugságon - törtem a fejem és közben azt kívántam, bárcsak most nem egyedül állnék itt. Bárcsak megbeszéltünk volna valamit ilyen esetre. Bárcsak ne lenne erre az egész hazudozásra szükség! - Csak eszembe jutott valami. Még régről. Nem a legszebb emlék. Az előző... barátnőmről.
Oltári hazugság, de most nem számított. Az a kis habozás pedig a mondat közepén, feleannyira sem feltűnő, mintha hallgattam volna. Össze kell szednem magam, hogyha nem akarom véglegesen ellehetetleníteni a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
LouisOrtega és a munkások


LouisOrtega és a munkások

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Oct. 03.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2012 8:30 pm

- Szerelmes… - nevettem fel csak félig fellélegezve – Abba a kis nőbe? Tudod… akivel a pajtában játszogatott. – mosolyogtam még mindig hisz azóta… nem nagyon láttam volna, hogy annyira eljárogatott. – Nem hinném, hogy azok után az… olyan megbízható nőcske lenne… - gondolkoztam csak fejben, előre vetítve, hogy ha szerelem… na akkor jön majd a bús fejlógatás is, a szükséges hátba veregetések, a biztatás, hogy ne dőljön be minden nőnek, és jön majd másik is, nem kell attól tartania, hogy vége az életnek. Buta fiú! Hát még mindig nem tanulta meg?

- Persze az is igaz, hogy nem ez az első eset… Fogtam én már a kezét nem is egyszer, amikor kis híján belefojtotta magát a könnyekbe. – nevettem fel újra, persze nem kinevettem én, dehogy, eszemben sincsen, csak emlékezetembe idéződtek újra azok a képek! A legelső… Még óvodás volt, és az első.. szőke, fürtös hajú kislány után epekedve szinte zokogott, mert nem ő kapta tőle a karácsonyi ajándékot. Aztán feljebb… elemi… majd a középiskolák… mert az apja, hiába a farm, sose hagyta, hogy kimaradjon belőle, bankárt akart a fiából! Micsoda buta ötlet… Csak meg kellett volna néznie azokat a csillogó szemeket, amikor ránéz egy lóra! Ahogy bánik vele! Még az ostoba is megmondja, hogy ez a fiú farmernek született… - Most mégis valami másnak tűnik nekem… - méláztam el, ezt már csak valahogy hangosan gondolva, de nem tudnám megmondani, mi volt az ami zavart. Valami forgolódott itt a fejemben. Talán a bizalmas légkör. A túúúl bizalmas. Áh, bolond vénember…

- És te? Te nem találtál még magadnak valami kedves lányt a környéken?- fordultam aztán mégis vissza felé, amikor elértük a karám szélét, és felfűztem a kantárt a pöcökre. A szemeit néztem. Furák voltak. Jól ismertem az embereket… már akik a környezetemben éltek, de meg voltam győződve róla, hogy ennek a fiúnak a tekintete rejtett valamit. Félelmet..

- Valami baj van? – kérdeztem rá enyhén megemelt szemöldökkel. – Valami rosszat mondtam? – állítottam meg útközben a következő ütemet, csak hogy megtorpanjak és megfejtsem mi az ami a baja lehet.
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 2:03 pm

Már egészen kezdtem azt hinni, hogy minden rendben lesz. Nem sejt semmit. Nem lesz itt semmiféle kihallgatás, amikor is kérdezett és egy rövid pillanatra a tekintete az enyémbe fúródott. Általában jól hazudtam, de most annyira más volt ez a helyzet. Bőven volt kockázat, mégis bíztam benne, hogy menni fog. Ki tudom magam vágni akármilyen helyzetből és úgy alakítani a szálakat, hogy jó legyen. De az a tekintet… Kész mázli volt, hogy nem tartott szemmel sokáig. Akkor nem tudom mi történt volna.
De ahogy elfordult és megindul előre a lóval, már fellélegeztem és képes voltam válaszolni. Hazudnom kellett volna, de ha úgy vesszük, nem tettem. Csak… válaszoltam.
- Nincs vele semmi, csak szerelmes. Fülig belezúgott valakibe. Teljesen elveszi az eszét… - mondtam, mintha teljesen megszokott dolog lenne, de az arcomon ott volt valamiféle mosoly. Tudtam, hogy uralkodnom kellene magamon és elfojtanom az ilyen apróságokat is, de most még lehet, nem? A háta mögött vagyok, csak nem néz hátra és ellenőriz. – Elég komolynak tűnik a dolog, de ennél többet én sem tudok – töröltem le végleg az arcomról a vigyort, amikor megálltunk és próbáltam úgy tenni, mint aki a színtiszta igazat mondta és nem egy kicsit másképp válaszolt a kérdésre, mint lehetett volna.
Vissza az elejére Go down
LouisOrtega és a munkások


LouisOrtega és a munkások

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Oct. 03.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimePént. Okt. 12, 2012 2:53 pm

- Háttt.. te tudod. - rántottam félre talán egy kicsit túúúl hirtelen is a fejemet, éreztem ahogy a gerincemben az öreg csontok felnyögnek. Átkozott vénség. - Pedig szívesen segítettem volna amíg ez a fiú itt - intettem Graham korábban eltávolodott alakjának irányába - felpakolja helyettem a szerszámokat a csűrben, tudod vénember vagyok én már. Nem bírják az ízületeim. - sóhajtottam újra panaszosan, és igen.. éreztem én már az utóbbi hónapokban, hogy a kor jelei egyre hevesebben hatalmasodnak el a testem felett, hiába teszek én bármit is, edzem.. vagy hogy is mondják a többiek mikor ugratnak, de.. ebcsont beforr, az enyéim viszont már.. egyre ritkábban engedelmeskednek. Valahol már éreztem a vesztemet.. - mélyültem el a saját gondolataimban, de azután mikor mocorogni kezdett a lovon, már odakaptam a figyelmemet.

- Hé..! Hé..! Csak óvatosan! - kaptam volna utána amikor a lába belegabalyodott a kengyelbe, de aztán csak földet ért. És nem a fenekén, meglehetősen rendesen.

- Látom Graham nem végzett túl jó munkát. - nevettem fel hahotázva, de végtére is nem őt nevettem ki, hanem ezt az egész helyzetet. - Mostanában hol jár ennek a fiúnak a feje... - csóváltam meg még mindig mosollyal a bajszom alatt a fejemet, ahogy egy újabb nagyobb sóhajjal kapaszkodtam bele a kantárba, hogy megfékezve a további legelészésbe magamhoz húzzam a lovat.

- Te nem tudod mi van vele? - kérdeztem aztán valami véletlen folytán odafordulva feléje - Ti olyan jó barátságban vagytok ahogy látom, neked nem mondott semmit se? - néztem csak egy pillanatra a szemeibe, aztán elindultam előre, a lóval a hátam mögött a kijárat felé de éreztem, hogy ő is követ. - Olyan széllelbélelt ez a gyerek. De csak mostanában. Fogadjunk, hogy már megint nő van a dologban. - sopánkodtam nem annyira keservesen mint inkább beletörődve, hogy a mai fiatalok élete.. Nos, valami mégis nagyot sántított itt nekem.
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 6:15 pm

Szótlanul figyeltem az eseményeket. A szavakat hallottam, de ahhoz túl távol voltam, hogy értsem is őket. Hamar beláttam, hogyha bármit is meg akarok tudni vagy le kell szállnom és odamennem, vagy figyelnem a reakciókat. Mivel leszállni, hát... kétséges, hogy mennyire ment volna gyorsan és biztonságosan, így inkább maradtam a figyelésénél. Nem úgy tűnt, mintha komoly baj lenne és a helyzet menthetetlenné fordult volna, mégsem tudtam megnyugodni. Főleg, amikor Graham távolodni kezdett és Louis indult felém. Fészkelődni kezdtem a lovon. Kapásból le akartam szállni, és... menekülőre fogni, mint valami gyáva alak? Neem. Nem vagyok én olyan. Bármikor kockáztatok, a baj most ott kezdődött, hogy már nem csak rólam van szó. Már csak rólunk van... és ennek a szónak a megjelenésével minden apró lépés háromszoros kockázattal járt.
Végül mégis a lovon maradtam. Leila nyugodtan legelészett, én viszont nem tudtam osztani ezt a nyugodtságot, mégis azt hiszem, egész jól játszottam a szerepem. Nem hiába, a sok év gyakorlat nem tűnt el egy szempillantás alatt. Azt hiszem, még egy mosolyt is sikerült előhalásznom valahonnan, ahogy láttam, hogy megáll mellettem. Biztos vagyok benne, hogy köszöntem... akkor még ott volt a mosoly. Utána eltűnt, vagy legalábbis elhalványult. Nem volt semmi bajom vele, de Graham nélkül, már nem tűnt olyan jó mókának a lovaglás. Végül is, nem azért kezdtem bele, mert engem annyira vonzott a lehetőség...
- Nincs igazán mit befejezni - mondtam egy pillanatra a távolba meredve, de gyorsan visszatértem a jelenbe. - Már csak le kell szállnom. Valahogy... - kezdtem újra mocorogni és próbáltam minél gyorsabban lejutni a ló hátáról. Be kell vallanom, felszállni ezerszer könnyebb volt. Ha más nem azért, mert akkor volt segítségem. Persze biztos vagyok benne, hogy Louis is segített volna, ha más nem tanácsokkal, de az... más. Nagyon más.
Egy pillanatra meginogtam, mert valahol... félúton... valamibe beleakadt a lábam, de végül kisebb-nagyobb botlások árán lent voltam újra a biztos talajon.
Vissza az elejére Go down
LouisOrtega és a munkások


LouisOrtega és a munkások

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Oct. 03.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 4:04 pm

- Nem lesz baj. - mosolyodtam el a szemeibe - Hisz ismersz. - tartottam még amíg el nem ment mellettem és amikor eltűnt a háttérben, csak akkor fordítottam vissza a fejem a fiúra és lépkedtem oda a közelébe.

- Szép napot! - álltam meg a ló mellett aki előre hajolva kezdettbele abba amihez a legjobban értett. Legelni. - Úgy hallom Graham lovagolni tanít városi fiú... - mosolyodtam el szelíden, óvatosan végigsimítva a ló oldalán. - Neki volt egy kis dolga... Azt hiszem majd én... majd én befejezem. - pödörte meg a bajszomat, volt néha oylan rakoncátlan, hogy csak úúúgy belelógott a számba a szemtelen és akkor muszáj volt kicsit ráncba szednem.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 3:47 pm

- Rendben. - vágtam rá, pedig minden egyes sejtem azt diktálta belül, hogy ne tegyem. Gyanús volt.. valami. A tudatalattim gyanakodott, de mégsem mondhattam neki ellent. Az apám volt! Vagyis... valami afféle, és én még tanultam anno tiszteletet na meg amúgy sem vitt volna rá a lélek, hogy hagyjam, szenvedjen egyedül. - Rendben, Louis. - bólintottam már meggyőzőbben. - De Alex... - pillantottam a hátam mögé - Vigyázz rá, jó? - kértem talán egy kicsit túlzóbban is mint kedvesen, de aztán összeszedve magam megköszörültem a torkomat és megpaskolva a hátát elindultam a csűr felé. Nem.. lesz.. baj. Legalábbis reméltem...

Vissza az elejére Go down
LouisOrtega és a munkások


LouisOrtega és a munkások

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Oct. 03.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 3:42 pm

- Graham.. - tettem rá a kezem a kezére ahogy indulni készült - Hagyd csak. Majd én befejezem. - biccentettem szívélyes mosollyal a szemeibe - Ahogy elnéztem épp elég volt mára. - mosolyodtam el - A ló leszerszámozása meg már nem olyan nehéz munka. Megleszünk. - mosolyogtam még mindig ahogy ő folyamatosan méregetett. - Sürgős lenne... - tettem hozzá utalva a csűrbéli munkára, kérlelő szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 3:31 pm

Ezernyi gondolattal a fejemben közelítettem Louis felé ahogy hívott. Észrevett valamit? Vagy mégse? Miért volt, hogy a hangja olyan gyanúsan csengett.. vagy csak én képzeltem be? Amikor viszont odaértem.. nem vártak kérdések, vagy semmi olyan gondolat ami azt jelezte volna hogy felfedezett valami ízléstelenséget, ezért elmosolyodva kaptam fel a két kezem a karám fájára.

- Persze Louis, azonnal, csak.... - mutattam a hátam mögé egy fél fordulattal - Alex-et épp lovagolni tanítom. Egész jól megy neki. - mosolyodtam el, talán önkéntelen - Ha befejeztük már megyek is... rendben? - kérdeztem felé egy bólintással karöltve és már fordultam is volna vissza az előző helyemre amikor éreztem Louis kezét a karomon. Visszafordultam...
Vissza az elejére Go down
LouisOrtega és a munkások


LouisOrtega és a munkások

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Oct. 03.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 3:21 pm

Ez a világ volt a mindenem. Itt születtem és ha a jóisten erőt ád, itt is halok majd meg. Nincs mit szépíteni a dolgon, öregedtem. Egyre jobban és a munka egyre nehezebben ment, de én még a régi idők szülöttje vagyok. Nem holmi puhány fiatalember akinek ha fáj itt, ha húzz a csúz ott, máris jajgatva letesz mindent és keresi a lopott pihenéseket.

Ma hamarabb végeztem mint ahogy arra előzetesen számítottam. A tehenek megetetve, az istálló kiganézva, a fiúk... nos a fiúkat szélek eresztettem, még fiatalok, hadd szórakozzanak kicsit a városban, kergessék a libbenő szoknyákat én is voltam fiatal egykor, jól tudom milyen érzés az. Felemelő... - mosolyodtam el csak a bajszom alatt, ahogy valahogy útközben belekerülve a kezembe, egy fűszálat rágcsáltam. Csak lépkedtem, magam elé téve a lépteimet, amikor hangokat hallottam a távolból. Graham volt az. - elmosolyodtam a képre, még ma is.. sokszor eszembe idéződnek az emlékek, a múlt, amikor még kiskölyökként ugrándozott a réten, az ellések, az a gyermeki kíváncsi pillantás azon az ártatlan arcon... és én úgy éreztem. Ő az én gyermekem. A meg nem született, akit Rose nem tudott megadni nekem, túl korán elvitte a.. himlő. Nagyon szerettem. Soha nem szerettem senki más ennyire, és talán voltak még asszonyok.. a környéken, mégsem voltam képes megállapodni egyik mellett sem.

Csak figyeltem őket. Ott volt az a pernahajder is, Alex, ahogy elnéztem épp most tanítja a városi ficsúrt, megülni a lovon, és titkon talán fel is nevettem azon az ábrázaton, nem bántón, csak egyszerűen szórakoztatott. Én.. mindig tanyán éltem. De láttam már egyet s mást az életben, és jól tudtam aki nem ide született, talán soha nem lesz képes megszokni ezt az életet. De akkor valami furcsa jött közbe. Nem tudom, már nem túl fiatal a szemem, már meresztgettem is eleget, de... valami nekem nagyon gyanúsan festett. Idegen. Teljesen.. szokatlan és... - nyeltem nagyot kiköpve a füvemet és úgy éreztem közelebb kell lépnem. Ki kell derítenem csak megcsalt e a szemem.

- Hé, Graham! - kiáltottam oda neki a karámtól nem messze. - Segítenél egy kicsit nekem? - tettem hozzá a további szavakat, és ahogy megfordulva felém lépkedett mindvégig az arcát figyeltem.Valami gyanús volt.. valami nagyon árulkodó.

- Megtennéd nekem fiam, hogy rendbe teszed a szerszámokat a csűrben? - kérdeztem tőle kedves mosolyt vetve - Tudod már az öreg csontok... - tapogattam meg a derekamat - Azok a szerszámok nekem már túúúl nehezek. - sopánkodtam tovább, továbbra is szorongatva a vesémet.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 9:47 pm

- Igen, már feltűnt.. - nevettem még mindig, de aztán az a hang félbeszakított. Tulajdonképpen úgy mindent. Amikor a kezemet visszahúztam, valahogy automatikusan fordult az irányba a fejem, és nem kellett egyenesen a szemeibe néznem, hogy jól tudjam valamit észrevett. Louis... Louis az az ember volt, aki gyerekkorom óta itt volt velem. Ő volt az aki ismert.. talán a legtökéletesebben, talán még apámnál is jobban, hisz mindig ő volt az a nagyöreg, akinek feltettem a mások előtt szégyellt kérdéseket. Igen, emlékeim szerint még a felvilágosítási válaszok is tőle származnak, és arra is jól emlékszem, hogy később.. mikor már túl voltam egy.. két.. vagy három-négy barátnőn, hogyan hallottam vissza folyton az akkori fejleményeket.

"Ez a kölyök... ez a kölyök itt, jól emlékszem még arra a napra amikor feltette a kérdéseket, és amikor válaszoltam.. elmondtam mindent, hogy minek hol a helye, olyaaan hófehér képpel bámult vissza rám, mintha legalábbis azt mondtam volna, hogy a mikulás húsvétkor nyúllá változik!" - nevetett. - "Mondd Graham, még mindig olyan hóemberré válsz amikor a lány levetkezik?" - ugratott sokszor, én mégsem tudtam haragudni rá. Egyszerűen nem voltam képes. Louis több volt nekem, mint egy munkatárs, vagy egy eligazító, ha mondhatok ilyet, a második apám volt. És amint most, ebben a pillanatban meghallottam a hangját... már azt is tudtam, hogy tudja, valami nincs rendben velem. Velünk...

- Igen, Louis? - fordultam meg megköszörülve a torkomat, hogy lesz ami lesz egyenesen a szemeibe nézzek, de útközben egy lopott pillantást váltottam Alexel. Baj van. Nagy... baj. És azt is tudtam, hogy Louist át nem verhetem...
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 5:13 pm

Nagyon, nagyon kis részem szégyellte magát, amikor hátranézve megláttam, hogy hogy rohan utánam. Teljesen elfeledkeztem róla, hogy neki nem megszokott dolog látni, hogy az életemmel játszok. De annyira élvezem! A száguldó adrenalint, a gyorsuló szívverést... egyszerűen erről képtelen voltam lemondani. Annyi éven át tette elviselhetőbbé az életem, hogy már teljesen a részem lett a kockázat vállalás.
- Igen. Őrült vagyok - értettem vele egyet és gondolkodás nélkül folytattam a beszédet. - De te így szeretsz - vágtam újabb hatalmas vigyort. Biztos voltam benne, hogy nem haragszik rám. Miért is tenné? Hiszen nem történt semmi baj.
- Nem mindig játszok az életemmel... csak elég gyakran - vallottam be még mindig nagy mosollyal. - Bocs - tettem hozzá egy apró vállrándítás kíséretében, de nem tudtam úgy tenni, mintha tényleg sajnálnám, hogy a szívbajt hoztam rá. Csak vigyorogtam, mint aki tényleg totál őrült és nem bírtam elszakítani a tekintetem az övéről.
Hosszú másodpercekre teljesen elfeledkeztem róla, hogy hol is vagyunk és én éppen egy lovon ülök. Valahogy... nem számított. Az utoljára elhangzott szavai és a gyengéd érintése, amivel egyértelműen eldöntötte, hogy melyik lehetőséget is választaná szívesebben... egyszerűen csak elszívták a körülöttünk lévő valóságot. Mintha valami láthatatlan burok lett volna kettőnk között. Egy vákuum, ahol a levegőt a szerelem és az érzéseink adják. Itt bent nem számította a valóság. Legalábbis számomra biztos nem. Teljesen megszűnt a külvilág. Csak a vágy maradt, hogy leszálljak a magasból és kérjem a "büntetésem".
De ez az egész kábulat túl hamar véget ért. A vákuum kiszakadt. A nyugodt és boldog érzés eltűnt és eljutott a tudatomig az újabb hang. A tekintetemmel a hang gazdáját kerestem. Nem kellett túl messzire néznem és már láttam is Louist. Túl közel volt hozzánk. Fogalmam sincs, hogy jöhetett ennyire közel anélkül, hogy észrevettük volna, de... jobban belegondolva nem volt lehetetlen. Ráadásul volt valami a tekintetében, ami arról árulkodott, hogy több részletet vett észre, mint kellett volna. Szerencsésebb esetben csak beképzeltem magamnak, de... nem tudom. Ahogy azt sem, hogy mi a fenét kezdünk most, ha mégis a rosszabbik eset áll fent.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 2:22 pm

Minden pillanatban rajta volt a szemem. Valami nem tetszett. Más volt. teljesen más, mint néhány perce, és talán valami belső ösztön folyamatosan késztetett is arra, hogy újra visszalépjek és megnyugtassam, mégis ő volt a gyorsabb. Elindult. Ha lehet most még feszültebben szorítkozott ökölbe a kezem a testem mellett és a szemem próbálta felmérni a terepet. Hogy hibák? Nincsenek hibák. itt nem lehet hibázni, ez nem egy... szabályozott, törvényesített rendszer, ehhez érzés kell. Ráérezni. Vagy ha nem megy.. ha fél tőle.. soha nem is fog menni.

Volt ott egy pillanat. Egyetlen pillanat amikor a ló fordult, de ő nem kapaszkodott, és kis híján lecsúszott a ló oldalán, oda is léptem, egyetlen lépés, még ha tudtam is, hogy baja nem eshet, Leia nem olyan magas ló, hogy bármi baja is legyen, de... de mindig vannak véletlenek. És én határozottan aggódtam érte.
De aztán.. megtorpantam. A hangja már szilárdabban csengett és azt hiszem.. ez lehetett az a pillanat amikor eldől minden. Ahogy gyerekkoromban mondták egykor. Ha a ló levet, ott rajtad múlik minden. Vagy bátor leszel, és ott helyben visszaülsz, levetve minden félelmedet, vagy urat vesz rajtad a félelem és elinalva soha többé nem mész a ló közelébe. Valahogy így volt ez az élettel is... És ahogy elnéztem... ő felvette a harcot.

Lassú mosoly terült szét az arcomon.. Hogy nyíltan mosolyogtam? Nem, nem hiszem. Inkább csak belül örvendeztem, ott legbelül, mélyen afféle hála vagy nem tudom mi az égnek, amiért úgy tűnt tényleg élvezi. Viszont akkor gyorsítani kezdett, és...

- Hé... Alex.. azt még ne! Még nem kéne.. - szóltam utána, de mintha meg se hallana. Magával ragadta az újdonság szelleme, és én tudtam, hogy ha a ló begyorsít, nagy baj is lehet belőle, ezért utána lépkedtem.

- Alex! Hé! Állj meg! Állítsd meg! - rohantam már a ló után, mellette, de ekkor jött a karám széle és úgy láttam, nem fordítja a lovat.

A ló okos állat. Bár irányítható, de cseppet sem buta. Leia alig nem messze megközelítve a karám léceit, hatalmasat fékezett és Alex... hát nem mertem volna rátenni az életemet, hogy nem végzi a földön. Mégis megtette. Fenn maradt. És én ekkor már beérve őket, még lélekszakadva is, de már nevettem.

- Te... te egy őrült vagy! - nevettem már hangosan ahogy előre hajolva megtámaszkodtam a két térdemen, hogy könnyebben levegőhöz jussak. - Egy bolond... - néztem fel még mindig vigyorogva a szemeibe, és ahogy fellöktem magam muszáj volt megcsóválni a fejemet. - Te mindig az életeddel játszol? - kérdeztem még mindig némi zihálás közepette, de közelebb lépve muszáj volt a kezemnek, hogy megérintse. Talán valahogy csak tudat alatt, hogy érezzem, hogy sértetlen. - Most nem is tudom mit tennék szívesebben.. - találtam bele e szemeibe ahogy minden tudatos eszem a semmibe veszve, a combjára futva a kezem, csak élvezve simítom. - megcsókolnálak, vagy jól elvernélek. - vigyorogtam a szemeibe, amikor valami új, de mégis ismerős hang csapott meg a háttérből. Azt hiszem azonnal elrántottam a kezem.
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 5:45 pm

Hirtelen mégsem tűnt olyan jó ötletnek az egész. Már bántam, hogy nem maradtam csendben. Most, hogy egyedül maradtam a lovon és ő ellépett... hát, nem volt éppen biztató a helyzet. Túl sok volt a hibalehetőség. Hiába figyeltem oda az előbb, amikor magyarázott, hiába próbáltam minden szót a fejembe vésni... Nagyon hosszúnak tűntek a múló másodpercek, miközben csak a saját szívdobogásomat hallgattam és nem mozdultam. Nem mertem. Vagy jobban mondva összeszedtem magam mielőtt vagy hülyét csinálok magamból... vagy nem. Mert menni fog és élvezhetem, ahogy utánam néz és boldog lesz.
Még egy utolsó nagy levegővétel, egy utolsó pillantás oldalra és minden gond nélkül tettem, amit mutatott. Furcsa volt és közben megnehezítettem a saját dolgom, mert túl görcsösen tartottam magam. Mire pár lépés után felengedtem... Nem is tudom, hogy csináltam, vagy egyáltalán tényleg én csináltam-e, de Leila fordult, én pedig kis híja volt, hogy nem este le. Nem tudom, hogy mit hibáztam, mit rontottam el. Egy pillanat alatt elfelejtettem, hogy mit kell csináljak, hogy fent maradjak, csak az ösztöneim dolgoztak és kapaszkodtam, amibe tudtam. Végül Leila megállt, mielőtt bármit is tettem volna tudatosan.
Kellett ez a percnyi szünet. De mielőtt bármi is történhetett volna...
- Még egyszer... - mondtam félhangosan azt hiszem, nem csak magamnak. Inkább a hátam mögé beszéltem, hogy várjon, addig próbálom egyedül, ameddig nem fog sikerülni.
Bármilyen furcsa volt és bármilyen veszélyesnek is tűnt így elsőre, veszettül élveztem. Az ereimben száguldó adrenalint, egy-egy váratlan történésnél, vagy éppen azt, hogy irányítok. Hogy nincs szükség felesleges szavakra, csak egy kis mozdulat kell és Leila már érti, hogy mit szeretnék.
Újabb lépések előre, és egy kisebb fordulat. Minden gond nélkül. Már nem tartottam attól, hogy leesek, csak élveztem a bennem tomboló érzéseket. A következő pillanatban, nem is gondolkodtam, csak tettem, ami logikusnak tűnt és Leila értette! Gyorsított a tempón. Ha lehet, még jobban élveztem... egészen addig, amíg eszembe nem jutott, hogy közel sem végtelen a hely, ameddig mehetünk. A határ egyre közelebb került és elállta az utat. Az agyam pörgött, de nem találtam semmit, amivel megállíthattam volna a lovat. Talán beszélni kezdem, hogy álljon meg... talán... nem tudom. De az utolsó pillanatban éreztem a rándulást. Mint amikor az autó fékez és a benne ülő utasok még mennének tovább. Egy kicsit előredőlnek. De megtartja őket a biztonsági öv. Itt viszont semmi hasonló nem volt, valahogy mégis fent maradtam. Igaz, hogy úgy szorítottam mindent, amit értem, hogy azt nem lehet szavakkal leírni... de elértem a célom. Fent maradtam. Az ereimben száguldott a vér az előbbi veszély utóhatása, de pont ez tette különlegessé. Hatalmas, büszke vigyorral néztem hátra.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 10:18 pm

Jó nagy kört tettem meg. A karámban, vele, először csak azt akartam, hogy érezze. A ló mozgását maga alatt, ahogy ring az állat teste, az egyensúly... ezek mind-mind fontos elemek ahhoz hogy ne féljen. már valahol fél körnél jártunk amikor folyton hátra pillantva úgy éreztem tényleg megy neki. menni fog! Biztos voltam benne, hogy ráérzett, és ahogy meghallottam a hangját a hátam mögül, megállítottam a lovat, hogy vissza, mellé léphessek.

- Oké... - mondtam bizonytalanul, bááár Leia értelemszerűen a világ legbékésebb lova. Mégsem árt egy kis plusz felvilágosítás, ezért szabad kezem a cipőjéért kapott ami benn lifegett a kengyelben. - A lábad mindig maradjon a kengyelben! Soha ne engedd kicsúszni belőle. - nyomtam a lábát a ló oldalához, majd végig a lábszárán, feljebb csúszott a kezem. - A térdeddel, mindig szorítsd a ló oldalát. Nem kell kínkeservesen, de tartsd magad! Az biztos pont! Soha ne enged el. - vártam meg míg térddel rászorít a lóra, majd önkéntelenül csúszott feljebb, végig a lábán a kezem, csak a csípőjén tért át hátra, a derekára. - És a derekad, mindig legyen könnyed, de egyenes. Kövesd a ló ritmusát! - néztem fel a szemeibe, de a világért se mondtam volna meg neki vagy bárki másnak, hogy mennyire élvezem a helyzetet. Eltartott egy ideig mire észbe kaptam, hogy lapát kezem már rég nem a derekán nyugszik, hanem sokkal lejjebb, és valami felismerés félétől vezérelve hirtelen kaptam el. Megköszörültem a torkomat.

- Itt a kantár! - nyújtottam felé a ló pofájából induló szárat - Ezzel tudod irányítani, illetve a lábaddal vagy a fenekeddel. Ha jobbra mennél akkor jobb láb, ha balra akkor pedig az a lábad bökje meg a ló oldalát, miközben húzod a szárat. - mutattam közben a kantárat hogy kell az ujjai közé vegye ahhoz, hogy baj ne érhesse. - És most lasssaaan... - léptem hátra vagy kettőt a lótól, ahogy csak állt ott előttem, és mutattam neki, hogy egy egyöntetű farmozdulattal hogyan bírhatja a lovat mozgásra.
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 5:39 pm

Próbáltam én mindent úgy csinálni, ahogy mondta, de valahogy minden percben azt hittem, hogy elrontottam valamit és a következő pillanatban le fogok esni. De egyszer sem történt meg. Kapaszkodtam... pontosabban teljes erőmből szorítottam a nyereg azon részét, amit mutatott és igyekeztem meggyőzni magam, hogy ez egész jó. Közel sem volt olyan nehéz dolgom magammal, mint gondoltam. Az első pár lépés után, bármilyen furcsa is volt, már egyre közelítettem ahhoz, hogy élvezzem. Volt ebben az egészben valamit... Talán, hasonlított azokra az őrültségekre, amiket a számok miatt csináltam mindig. Csak ebben, jobban belegondolva, nem volt kockázat. Végül is, mi bajom lehetne, ha ő itt van velem?! Bármi is történik, semmi sem lehet túl rossz.
Észre sem vettem, hogy mikor jelent meg mosoly az arcomon, mikor kezdtem el igazán élvezni... és mikor engedtem a szorításon. A kezem már csak rendesen fogta a kapaszkodót én pedig tényleg élveztem. Újdonság volt, de olyan, amit kár lett volna kihagyni.
- És... - fogtam lassan bele a mondatba, miközben a táj és minden más helyett a tarkóját néztem - ha egyedül akarom megpróbálni...? - húzódott mosolyra a szám. Most már biztos voltam benne, hogy az sem lehet olyan nehéz, és kíváncsi voltam, hogy menne-e.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 8:06 pm

Nehezemre esett visszafogni a fojtott nevetésemet, de muszáj volt. Komolyan mondom én nem... nem akartam kinevetni, de egyszerűen tetszett! Imádtam érte! Az esetlenségéért... azért a félelemteli pillantásért a szemeiben, de főleg a bizalom tüzéért, amit láttam mindvégig ott lángolt benne. A kezemre szorított. Akkor amikor Leia egy kicsit mocorogni kezdett és na ekkor volt amikor már én sem tudtam tovább visszafogni a nevetésemet.

- Ne félj... - próbáltam lefagyasztani a mosolyom, vagy inkább csak takarékra tenni hogy komoly legyek, vagy legalábbis próbáljak komoly képet vágni a dologhoz. Mégsem ment. Fülig ért a szám, ahogy ő csak a lovat ölelte, és én újra felhangzó nevetés közepette dugtam be a tenyerem a mellkasához és csitítottam nyugalomra. - Semmi baj... - mosolyogtam már csak - Most pedig ülj fel! - kérleltem, és lassan, nem cseppet bizonytalanul, de végül megtette.

Vártam. Hogy mire? Hogy megnyugodjon. Hogy rám figyeljen. Bármire, csak hogy nyugodjanak a kedélyek. Csak néztem a szemeibe és próbáltam azt a békességet sugározni, amit én is éreztem. Mellette...

- Most pedig.. - lépkedtem előre, kezembe fűzve a kantárt. - Kapaszkodj a nyeregbe. - csapkodtam meg óvatosan a nyereg elől kiálló szarvát. - Megmutatom milyen érzés... - mosolyogtam még rá szelíden, és odacsettintve a lónak lassan vezetni kezdtem. Csak lassan.. Csak egész finoman, óvatosan lépkedve....
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 6:13 pm

- Felhúzom magam... - bólogattam a szavait ismételve. Valahogy kimondani egyszerűbb volt, mint megtenni. Legalábbis én nagyon így láttam. De cselekedtem. Úgy tettem, ahogy magyarázta és közben igyekeztem nem arra gondolni, hogy vajon mennyien látják a bénázásom a távolból. De amint a lábam elhagyta a talajt, már máson járt az eszem. Felhúzom magam. Felhúzom magam. - ismételgettem fejben és könnyebben ment, mint gondoltam. Legalábbis így, hogy besegített. Persze, amikor éreztem a kezét egy pillanat erejéig másfele kanyarodtak a fejemben a gondolatok és mire észbe kaptam, már fent is voltam.
A kezem szinte azonnal szorított rá a hozzám legközelebb eső, biztosnak tűnő tárgyra. Valamikor időközben még a szemem is becsuktam egy pillanatra. Ugye ha esek, nincs abban semmi érdekes, amit látni kellene. De fent maradtam. Először csak óvatosan nyitottam ki a szemem. Az első dolog, amit láttam, hogy még mindig magasan vagyok. A második pedig az a gyönyörű tekintet, amit már tudat alatt keresni kezdtem. Aztán valami változott. Leila megmozdult és én hajszál híja volt, hogy nem fogtam zuhanórepülésbe. Gondolkodás nélkül engedtem el az eddig biztosnak hitt kapaszkodót és öleltem magamhoz a lovat. Vagyis inkább igyekeztem magam fent tartani és kapaszkodni bármibe. Pedig a valóságban semmi különös nem történt, csak a ló felemelte a fejét.
- Oké. Megvagyok - mondtam, de nem tudom, hogy kinek szántam a szavakat. Az sem kizárt, hogy magamnak. Amint úgy láttam, hogy újra biztonságosan tudok fent ülni és a szívverésem is a normálisat közelítette, újra kiegyenesedtem és már mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 11:52 am

Újra és újra felmosolyogtam ahogy a keze olykor-olykor rácsúszott az enyémekre, és én óvatos finomsággal kaptam rá néha az ujjaira. Jó volt ez a kis... játék. Kellemes.. Még ha feltehetően veszélyes is, ahogy a távolban meghallottam a többieket, mégis valamiért ez volt benne az izgalom. A veszély! Viszont amikor a hangok már túl közel merészkedtek, inkább igyekeztem ráncba szedni a véremet.

Hallottam a köszönést magunk mögül, na meg a messzi élcelődéseket, és én egyetlen mosollyal fordultam a hátam mögé, hogy visszaköszönjek.

- Ne csináljátok fiúk, mi is elkezdtük valahol! - nevettem már hangosan a szavakra, persze nem hogy kinevessem Alexet, inkááább... álca? Talán. Hogy ne kérdezősködjenek, de be is jött, mert ők tovább mentek, nekem meg újra Alexé volt minden figyelmem.

- Igen. Most kellene. - bólintottam ismét széles mosollyal, bár jobb ha még valamennyire visszafogom magam, hisz a többiek még itt lehetnek a közelben, mégis inkább magyarázni kezdtem. - Bal láb... ide a kengyelbe. - mutattam a lábai felé, majd fel a ló oldalán arra a kaput formáló kis fémre, ami a lábak tartására hivatott. Gondoltam... jobb ha pontosítok. Városi gyerek. Talán így egyszerűbb lesz. - Aztán pedig... felhúzod magad. - magyaráztam tovább úgy, ahogy régen apám tanította nekem, még ha.. hát igen, ez a helyzet kissé mégis más volt. Kissé... Ahogy az is amikor végül megtette, finoman simítva végig a lábán és a fenekén segítettem neki. Remélem senki nem látta meg...
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:17 pm

Tétlenül álltam pár lépésre attól a helytől, ahova mindent ledobtam. Onnan figyeltem, hogy mit ügyködik, majd amikor újra felém fordult, gondolkodás nélkül bólintottam a szavaira. A következő pillanatban már ott álltam Leila mellett. Valahogy magától jelent meg egy mosoly az arcomon, amikor a közelségemre felemelte a fejét. Pedig még hozzá sem értem! De ezek után már nem késlekedtem. A kezem már ott is volt a nyakánál és úgy indult meg, mintha már évek teltek volna el és én nagyon értenék a lovakhoz. Megállás nélkül simogattam, de a tekintetem magam mellé vándorolt. Nem sikerült mindig arra koncentrálnom, hogy melyik szíjat, hova kell csatolni, de javamra legyen mondva én igyekeztem. Nem tehetek róla, hogy mindig elvonta valami a figyelmemet. Néha a tekintetem találkozott az övével egy pillanatra, máskor meg a kezem csúszott tovább és éppen hogy, de érintette az övét.
Mit ne mondjak, élveztem. Ezt az egész... játékot. Egészen addig, amíg minden nem volt a helyén és a fejembe nem vettem, hogy most már nincs szükség a simogatásra. Persze azért még nem mentem távolabb, de a kezem már magam mellett volt.
- És most... most kellene...? - mondtam lassan és kicsit elnyújtva a szavakat. Magam sem tudom, hogy mire akartam pontosan kilyukadni, de a tekintetem már a fent lévő nyeregre esett. Nem tartottam a lovaglástól, eszemben sem volt meghátrálni, de a földön még mindig jobban éreztem magam. De csak egy pillantásra volt szükség abban a kék tekintetbe és máris a nyeregben akartam ülni. Hogy miért... mert bíztam benne, hogy én is annyira fogom szeretni az egészet, mint ő és akkor... akkor még boldogabb lesz.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 5:48 pm

Felnevettem ahogy a nyereg hatalmas puffanás hangjával végezte a porban.

- Hát igen.. a lovaglásért meg kell szenvedni. - mosolyogtam még mindig visszafordulva a lovam felé, de elmondhatatlanul hálás voltam neki, hogy vállalja ezt az egészet csak... miattam. Mert abban egy percig sem kételkedtem, hogy nem csak miattam csinálja.

Amint meghúztam a szíjat Belfegor hasa alatt és a kantár is a helyére került, visszafordultam felé, hogy most Leiát is előkészítsem.

- Simogatnád... amíg én dolgozom vele? - néztem a szemeibe kérőn újabb mosollyal, persze a ló nagyon is jól meglett volna nélküle, csak... nekem kellemesebb volt, ha itt érezhetem a közelemben. Közvetlenül mellettem. Jól esett a közelsége. Még ha nem is volt teljesen mellettem.
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 10:20 am

Szívesebben éreztem volna tovább a kezét az enyémben, de túl hamar elértük a szerszámtárolót és engem a másik irányba küldött. Persze ez sem volt annyira ellenemre. Még mindig kíváncsi voltam, hogy mi fog a lovaglásból kisülni. De ha választani kellett volna, hogy mivel töltöm az időm, amikor itt olyan jól el lehet bújni....
Igyekeztem minden ehhez hasonló gondolatot kiverni a fejemből. Minél hamarabb. Arra kellett volna figyelnem, amiért tényleg ide jöttünk. De csak álltam a fal előtt és nem akart eszembe jutni, hogy mit mondott fél perccel ezelőtt. Mire van szükségünk? Mit kell vinnem? Néztem a különböző kellékeket és törtem a fejem. Kicsit több időbe telt, de végül sikerült felidéznem a szavait. Sietve indultam vissza... mihelyst megálltam, már nyomta is a kezembe a következőt. Megszólalni sem volt időm. És talán jobb is így, mert mást nem tudtam volna mondani, minthogy "Ez baromi nehéz!".
Mire újra észbe kaptam és valamennyire megszoktam a súlyt, már mehettem is a sok kellékkel utána. Útközben igyekeztem úgy tenni, mint aki nem dobna le mindent azonnal a földre. De amint megálltunk, megtettem. Persze nem szó szerint dobtam, de... mondjuk úgy, hogy nem csináltam semmi kárt.
- Ezért a cipekedésért remélem, kárpótolsz - húzódott mosolyra a szám. Persze belegondolva, nem volt ez olyan nagy dolog, de... nem én lennék, ha kibírnám ilyenek nélkül. Ha már nem tehetjük azt, ami akaratom ellenére is ott forog a fejemben - és valószínűleg az övében is néha ott van -, legalább lássam az ilyen mondatokra a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 2:05 pm

Amikor beértünk a szerszámokhoz, csak egyetlen pillanatra torpantam meg. Nem is tudom miért, hisz minden ott volt a helyén, talán csak hogy a szemem megszokja a gyengébb fényeket.

- Rendben. - biccentettem csak magamnak. - Akkor először is, ott találod a kengyeleket, és a kantárt. - mutattam a távolabbi falak felé, ahol sorban lógtak egymás mellett - Onnan hozz egyet Leia-nak, én meg addig megnézem a nyergeket. - tettem még hozzá a szemem a távolba fürkészve, de jól tudtam, Belfegor nyerge mellett ott lesz valahol ennek a széplányénak is. És nem is tévedtem. Ott feszített a másik mellett és sokat nem is ténykedtem, felkaptam mindkettőt, és elindultam vele kifele.

- Tessék! - pakoltam az egyiket a kezébe, és elmosolyodtam ahogy kissé megrogyott a térde. Nem volt nehéz, csak.. hát megvolt a maga súlya. - Ne aggódj, nem kell messzire menni vele! - nevettem és el is indultam vissza a karámok felé. Persze azért fél szemem végig rajta volt. Furcsa neki a helyzet, deee... azért szerettem volna ha nem lesz sokáig idegen.
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 7:26 pm

- Én segítsek, neked?! - kérdeztem vissza szinte gondolkodás nélkül, nem enyhe meglepett fejet vágva. De nem úgy tűnt, mint aki ezt észrevette. Az ujjai a karomra fonódtak. Éreztem én és indultam is utána készségesen - más választásom nem nagyon volt -, de azt még mindig nem értettem, hogy hogy tudnék én neki segíteni.
Pár lépés és igen... nem kellett nagy odafigyelés, hogy észrevegyem, a keze egy közelebb kerül az enyémhez. Vészesen közel... Szólni akartam, hogy talán nem kellene, de nem tettem. Túl kellemes volt az érzés. Annyira ismerős és mégis új, hiszen nyílt terepen még soha nem tette ezt. Lehet, hogy önzőség volt, de nem szóltam, nem álltam meg és még csak el sem húztam a kezem. Csak engedtem, hogy az ujjai megtalálják a tökéletes összhangot az enyémekkel és amint ez megtörtént, már eszemben sem volt elengedni. Óvatosan, de mégis biztosan szorított a kezét és ezzel egy időben jelent meg az arcomon egy boldog mosoly. Már nem érdekelt, hogy hogy alakul tovább. Tudok-e neki ténylegesen segíteni vagy csak ott leszek. Vele vagyok és csak az érzés számított, semmi más.
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:29 pm

Meglátva az újabb zavart az arcán, megint nevetnem kellett, mégsem engedtem neki. Borzasztóan szórakoztatott! A félelme... a feszült tartásai, és igen, biztosan nem szép dolog, hisz én ugyanilyen tanácstalanul állnék valami csúcstechnikai berendezés előtt, mégsem tudtam ellenállni legalább egy széles mosolynak.

- Rendben. - nevettem már tényleg el, de csak akkor amikor ő is vigyorogni kezdett. - De akkor legalább segíts nekem. - indultam el határozottan, útközben belekapva az alkarjába és úgy csúszva le végig, egészen a tenyere felé. Ott viszont... Nem érdekelt, hogy ki néz, nem is tudom miért voltam ilyen óvatlan, csak egyszerűen éreztem ahogy végigsimítok a tenyerén és belekapaszkodva úgy húzom magam után a szerszámtároló felé.
Vissza az elejére Go down
Alex Henley


Alex Henley

Hozzászólások száma : 438
Join date : 2012. Jul. 14.

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 6:05 pm

Élveztem. Kimondottan élveztem. Minden annyira... egyszerű volt. Sokkal egyszerűbb, mint valaha is gondolni mertem. Észre sem vettem és már ott álltunk a karám mellett. Úgy tettem, ahogy mondta és elengedtem az eddig biztosan fogott szíjat. Először csak figyeltem Leila-t, majd újra felemeltem a tekintetem, ahogy meghallottam a kérdést. Hirtelen nem tudtam mit válaszolni.
- Hát... - kezdtem bele újabb pillantást vetve a lóra, miközben a kezem a hajamba túrt. El sem tudtam képzelni, hogy mi mindent takarhat pontosan a "felszerszámozás". Végül pár másodperc gondolkodás után döntöttem. Nagy vigyorral fogtam bele a folytatásba. - Majd talán következő alkalommal megpróbálkozok vele. De most inkább te csináld. Én csak figyelek és jó diák módjára fejben jegyzetelek.
Következőleg... Furcsa volt kimondani, de biztos voltam benne, hogy lesz következő alkalom. Ha a továbbiakban is így alakul minden, akkor lesz. Ha már minden nyilvános lesz közöttünk és vége lesz a titkolózásnak, biztos voltam benne, hogy vissza fogok én még jönni ide. Még ha csak látogatóba is. Végiglovagolni egy délutánt, újra elmenni az erdőbe a tóhoz... és csak úgy, minden ok nélkül is. Együtt tölteni egy-egy éjszakát...
Vissza az elejére Go down
Graham Gray Willson


Graham Gray Willson

Hozzászólások száma : 237
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 1:01 pm

(Csűr)

Szórakoztatott. Nem úgy, lenézőn, hanem valahogy kellemesen. El nem tudnám mondani mit éreztem, mintha csak én állnék most ott, életemben először, először érezném azt a puha szőrt a kezem alatt, először érinteném a lovat és először eszmélnék rá miféle hatalmas, kezes jószágok is ezek. Vele együtt éreztem. És nem tudtam ellenállni, mosolyognom kellett.

Nem kellettek szavak. Elég volt a szemébe pillantanom és megindultam előre ki, még mindig ugyanazon mosoly kíséretében, és egyszerűen boldog voltam. Ha megkérdezik, nem tudom megmondani miért. Talán mert minden itt volt, körülöttem amit valaha is szerettem. Elértem.. a tökéletességet. Vagy legalábbis erősen közelítettem felé...

- Gyere... engedd be ide... - beszéltem még mindig halkan a hátam mögé, ahogy lassan befutottunk a külső karámba. - Itt elengedheted. - mosolyodtam el, ahogy Belfegor megérezve a szabadságot, nagyot bólogatott, és azonnal legelni kezdett. - Minidiiiiig csak a hasa! - nevettem fel, de képtelen voltam rá haragudni. Hadd élvezze! - Nos, felszerszámozzam a lovadat, vagy szeretnéd te magad csinálni!?? - léptem közelebb hozzá mikor Leia is ráérzett a napsütés örömére, és cinkos mosollyal néztem a szemeibe. Peeersze, hogy megteszem, de ha ő maga szeretné... na abba is besegítek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A tanya udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tanya udvara   A tanya udvara I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A tanya udvara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Kis Ház a tanya szélén
» Az iskola udvara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: HÁZAK, LAKÁSOK :: Willson birtok-