Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
A kórház előtt I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
A kórház előtt I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
A kórház előtt I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
A kórház előtt I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
A kórház előtt I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
A kórház előtt I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
A kórház előtt I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
A kórház előtt I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
A kórház előtt I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Summer Cataleno
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Alex Henley
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Opal Lin
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Callum
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
A kórház előtt EmptyA kórház előtt I_voting_barA kórház előtt I_vote_rcap 

Megosztás
 

 A kórház előtt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A kórház előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kórház előtt   A kórház előtt I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 1:21 pm

/Magán kórház/

Először nem akartam kijönni. Furcsa módon, a kórházban akartam még maradni. Még az előtérben elővettem a tablettáimat, mielőtt eldurran az agyam, de csak két szem maradt. Megfordult a fejemben, hogy biztos van itt egy gyógyszertár, vagy a rendelőkben nyugtató, mire feltűnik valakinek, hogy lenyúltam már én sehol nem leszek. De ezt én sem gondolhattam komolyan. Nem akartam Conorral találkozni, mikor kijön, de nem tehettem mást, be kellett ülnöm a kocsiba, valakinek haza kell vezetni.

Beültem a kocsiba, és az utolsó két szemmel babráltam. Ez az utolsó. Most igen, szükségem van rá, de mi lesz később? Épphogy ez a két szem elég most, hármat szoktam. De ha elfogy, akkor valahonnan szereznem kell. Méghozzá egy orvostól, ami sosem jó. Kicseszett élet! De megláttam Conort a kocsihoz közeledni, és újra elfogott az az érzés. Megmarkoltam a kormányt, és bekaptam a két bogyót mikor beült mellém. Lássuk, mi lesz az elkövetkezendő napokban... Gázt adtam, egy szó nélkül.

/Jensen ház/
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A kórház előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kórház előtt   A kórház előtt I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:31 pm

És iigen, megint parádés győzelmet arattam! Megláttam azt a mosolyt, A mosolyt. Ami őszinte, és a kedvencem. Kiszállt az autóból, és a bejáratot vette célul. Semmi menekülési kísérlet. Pedig talán még el is tudtam volna képzelni. Visszafordult, engem várva. ~ Oké, Summer, nem miattad vagyunk itt, csak menj! ~ - vettem rá magamat egy mély levegő keretében. Lenyomtam a kilincset, és követtem Conort.

/Magán kórház/
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A kórház előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kórház előtt   A kórház előtt I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:13 pm

Igen, talán el is mosolyodtam. Csak úgy önkéntelen. Mindig is így képzeltem, ha az embernek anyja van, igazi... normális anyja, akkor így bátoríthatja kisfiúként a nehéz dolgok előtt. Akárcsak ahogy ő nézett most rám. Nagyot sóhajtottam, megadva magam a cseppet sem erőszakos követelésnek, és rábeszélve magam, csak lenyomtam a kocsi kilincsét, és csaptam is a hátam mögött az ajtót. Felőle viszont nem hallottam ajtócsapódást. Úgy tűnt ő még mindig benn ül.

- Te nem jössz!?? - kérdeztem visszafordulva fél útról az ajtó és a kocsi között.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A kórház előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kórház előtt   A kórház előtt I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 5:18 pm

Leállítottam a motort, és vártam. Tudtam, Conornak nem nagyon füllik ehhez a foga. De ezt nem nekem kell bemutatni. Még ha ez a kórház jól is néz ki, nem szívesen teszem be a lábamat, még ha kíséret is vagyok. De ezúttal le kell győznöm a kórház fóbiámat, és örülnöm kellene, hogy most nem nekem kell ide jönni, vagy éppen nem mentővel hoznak. De amint látom, ez egy magán kórház - a feliratból ítélve - úgyhogy nem lesz szerencsém többet ide jönnöm.

Utáltam a kórházakat. És nem is a kórház szag, vagy a betegek miatt, hanem a tudat, hogy eddig miért kerültem oly' sokszor kórházba. És ha itt vagyok, az sohasem jelent jót. Ha valami van, az utolsó dolog, CSAK a legvégső, ájulás esetben hívatok mentőt. Ha egyáltalán tudok akkor még mentőt hívatni. Általában, nem. De szörnyű érzés egy kórházi ágyban ébredni... Úgy hogy orvosok hajolnak feléd, fürkészve, mikor lesz a következő rohamod...

Talán kicsit elkalandoztam, újra valóságba kellett kerülni. Conort néztem, megpróbáltam magabiztosságot sugározni, és vártam, mikor szál ki a kocsiból.
- Tudom, hogy nagyon nem akartál ide jönni, de elárulok egy titkot, ha kiszállsz a kocsiból, és bemész, gyorsabban túlesel rajta! - mosolyogtam - Innen nincs már menekvés.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A kórház előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kórház előtt   A kórház előtt I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 4:53 pm

(Jensen ház; a ház előtt)

A következő kanyarok már lassabban mentek. Nem mondom hogy bántam vagy sem, egyszerűen nem érdekelt. Amikor közvetlenül az ajtó előtt parkolt le, még mindig nem mozdultam. Fogalmam sincs mire vártam. Hogy zavarodott? Piás? Talán mindkettő, mert a Devil már végképp elhagyott, ezt éreztem. Pedig most mindent megadtam volna egy kellemes kis fehér csíkért. Én hülye, hogy hallgattam rá! Már rég otthon repülhetnék! Aztán csak arra eszméltem, hogy engem néz.

- Mi van... - fordultam felé, de nem is annyira kérdő, mint inkább fürkésző szemekkel.
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A kórház előtt Empty
TémanyitásTárgy: A kórház előtt   A kórház előtt I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 12:40 am

A kórház előtt

A kórház előtt 287axy
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A kórház előtt Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kórház előtt   A kórház előtt I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A kórház előtt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A ház előtt
» A ház előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR KÜLVÁROS, KÜLSŐ RÉSZEK :: Külvárosi közhelyek :: Magánkórház-