Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Eric Davis I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Eric Davis I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Eric Davis I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Eric Davis I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Eric Davis I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Eric Davis I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Eric Davis I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Eric Davis I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Eric Davis I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Alex Henley
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Opal Lin
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Callum
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Eric Davis EmptyEric Davis I_voting_barEric Davis I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Eric Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég



Eric Davis Empty
TémanyitásTárgy: Eric Davis   Eric Davis I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 10:35 pm



~ Eric Davis ~

❝Senkinek se hagyd, hogy megmondja, ki vagy vagy kinek kellene lenned. Szeresd azt, akit akarsz. Higgy, ahogy hinni akarsz. Tekintsd jogodnak a szabadságod.❞


Születési hely, idő: Boston | 1992. 08. 26. Kor: 19 | Becenév: Kölyök, Eric

Különleges ismertetőjegy: Örökké kócos, kusza haj
Szexuális beállítottság: Homoszexuális

Család: Nincs. Az igazi szüleit nem ismerte. A nevelőszülők, meg szinte havonta változtak, így sokszor még a nevüket sem jegyezte meg.
Egyéb kapcsolatok: -

Jellemzés, személyiség: Próbál mindenkivel kedves lenni. Ezerszer megfogadja magában, hogy most nem rontja el. Nem keveredik balhéba és aznap este nem köt ki a rendőrségen. De mindannyiszor megcáfolja saját magát. Kezdi elhinni, hogy az egész a vérében van.
Nem alakít ki hosszú távú kapcsolatokat. Megszokta, hogy folyamatosan mozgásban van. Egyik szülőtől dobják a másikhoz és neki nincs semmi beleszólása. Nem köt életre szóló barátságokat. Ha mégis szóba áll valakivel, „lesz, ami lesz” alapon gondolkodik. Nem tervezget.


Like:
∞ Szabadság érzése
∞ Száguldás
∞ Eső
∞ Baseball
∞ Élni!

Dislike:
ҳҲҳ Nevelőszülők
ҳҲҳ Bezártság/börtön
ҳҲҳ Árvaház
ҳҲҳ (Ön)sajnálat
ҳҲҳ Menekülés
ҳҲҳ Tervek

The story of my life...
Csapódott mögöttem az ajtó és én futottam. Rohantam, ahogy csak bírtam, nem törődve semmivel. Hiába hallottam a kiabálást mögöttem… Álljak meg? Szó sem lehet róla! Elegem volt! Nem leszek többet holmi rongybaba, akit ide-oda rángatnak, ahogy kedvük tartja! Nem fognak kidobni, amikor megunnak! A fejemben őrült hangerőn szóltak a gondolatok, de a hátam mögött lassan elhaltak a hangok. Feladták volna? Nem, nem hittem. Úgyhogy nem lassítottam. Szedtem a lábam egészen addig, amíg már azt sem tudtam pontosan hol járok. Csak pár hete rángattak ebbe a városba, és a felét sem ismertem. Próbáltam lenyugtatni a vágtató szívverésem és valami támpontot találni, de lassan feladtam. A „hol” úgysem számít, nem igaz? A lényeg a szabadság! Az érzés, hogy megtettem. Elfutottam és soha többet nem megyek vissza. Nem leszek az állam tulajdona és nem hagyom, hogy úgy bánjanak velem, mintha senki lennék. Egy eldobható játék. Nem. Ennek vége és csakis ez számít.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Jensen

Admin
Elizabeth Jensen

Hozzászólások száma : 307
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Eric Davis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric Davis   Eric Davis I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 4:38 pm


Mr. Szabadság!
Nem egyszerű, ha nincsenek szüleid, na de mindig csak rohanni? Nem lehet, hogy csak Te nem vagy elég nyitott és hagyod magad egy kicsit megnyílni? Hivatalosan még nem vagy nagykorú, de remélem jól megleszel, ha neked ez kell. Smile

Elfogadva

Chance Harbor ~ The dark side of the life...
Vissza az elejére Go down
 

Eric Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A JÁTÉK ALAPJAI :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Emberek-