Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Rendőrség I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Rendőrség I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Rendőrség I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Rendőrség I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Alex Henley
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Opal Lin
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Callum
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Rendőrség EmptyRendőrség I_voting_barRendőrség I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Rendőrség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Grey Damon


Grey Damon

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimePént. Nov. 16, 2012 2:31 pm

- Hozzám aztán biztosan nem…- morogtam az orrom alatt, miközben már nyitottam is a kocsi ajtaját, hogy beszállhassak, de egyetlen további pillantást sem pazaroltam a nőre. Nem érdekel! Ha csak egyszer is az utamba kerül, kinyúvasztom, kicsontozom! És ebben teljesen biztos lehet… - puffogtam még mindig, mikor már kezem a kormányon, indít a kulcs, és felbőg a motor, és csak ekkor pillantottam újra fel, át a szélvédőüvegen. Még mindig ott állt. Ugyanazzal a sunyi kis mosollyal a képén. Vigyázz Constance, csak vigyázz! Ha az utamba kerülsz, eltaposlak, mint egy koszos rongyot…!

(Lee háza )
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 1:28 pm

- Nem - válaszoltam ugyanolyan makacsul mint eddig, s mikor rám nézett, én álltam a pillantását. Neeem ijeszt el, nem hagyom magam. Nem, nem, és nem!
- Már láthatod is! - kiabáltam utána lazán, ahogy elment mellettem, s kifelé indult. Ja, láttam én az uraság szemében hogy morci, meg nem tetszik neki amit csinálok, de hát... miért is érdekeljen ez engem? Majd megszokja a kis mumus.
Követtem Őt kifele, mikor megállva az ajtóban elköszönt tőlem, és pár lépés lemaradásból néztem hogyan baktat az autójáig. Pfff... elég béna tragacsa volt, azt hittem ennél azért magasabban tartja a szintet, habár... a ruhái után nem is tudom mire számíthattam...
- Szia Szívi! - integettem neki, mint egy édes kislány, aki naaagyon szereti azt aki épp köszönt neki. - Majd még beugrok! - kiabáltam kuncogva, és élvezettel néztem azt a mogorva képét. Na persze nem állt szándékomban máris követni, de... azért nehogy azt higgye már hogy lerázott.
Aztán fogtam magam, megperdültem a sarkamon, és elindultam szépen komótosan az ellenkező irányba.

(folyt. köv. még nem tudom hol)
Vissza az elejére Go down
Grey Damon


Grey Damon

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 6:32 pm

- Ááááááh, szóval nem? - fűztem én is össze a karjaimat, amikor bevágta a nagyképű úrinőt és onnan szegezte nekem a hisztériás rohamait. Egy darabig csak a szemeit tartottam... Mit darabig!? Egy egész hosszú pillanaton, át, mire döntöttem.

- Hát akkor majd meglátjuk. - biccentettem mély eltökéltséggel a szemeimben, és lassú fordulatot véve megindultam a kapitányság ajtaja felé.

- Ég veled Constance! Élj boldogul! - vetettem a hátam mögé elnagyolt kézlegyintéssel, nem enyhe cinikusságot rejtve a hangomban, azzal élesen meglökve a rendőrség nehéz, bejárati ajtaját, határozott léptekkel közelítettem meg a kocsimat. Akkor ez elrendezve. Innen meg... isten irgalmazzon neki, ha az utamba téved! - és már nyitottam is ki a kocsi ajtaját.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 4:43 pm

Én pontosan az ellenkezőjében reménykedtem. Abban, hogy soha többet nem találkozunk. Vagy legalábbis nem itt, ezen a környéken. Nem akarom lecsukatni magam. Nem keresem a balhét. Csak szépen meghúzom magam és kerülöm a kétes embereket.
Kint nagyon szívtam a friss levegőből. Úgy éreztem, hogy napokat töltöttem bezárva a rácsok árnyékában, nem röpke pár órát. De ez a pár óra is több volt a kelleténél. Ez is el tudott volna rontani mindent. Szerencsém volt a nagy szerencsétlenségben. És mivel nem akartam tovább reszkírozni, amilyen gyorsan csak tudtam, szedtem a lábaimat és eltűntem még a rendőrség környékéről is.

/.../
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 10:57 am

Tetszett nekem hogy Eric-re szemlátomást hatással volt ha néztem. Lehet hogy valami nem volt egészen kóser a gyerekkel, de... nem tudom, élveztem gerjesztgetni azt a picuri tüzecskét benne. Élveztem a zavarát. Szemét vagyok talán deeee... akkor is. Persze most már azért inkább kicsi Grey-emre összpontosítottam, de azért hallottam, és láttam is, mikor Eric "menekülőre" fogta a témát és hátrálni kezdett tőlünk.
- Szia Eric! - integettem neki, akár egy 5 éves. - Remélem találkozunk még, élveztem a társaságod! - szóltam még utána, és bőszen reméltem hogy hallja, mert... lehet hogy nem mentünk messzire, de azért én tényleg jól mulattam. Ilyen jó napom is rég volt már a sitten.
De ahogy Ő eltávozott, hát megmaradt nekem "Mufurcka".
- Hiába hepciáskodsz, vagy teszel úgy mintha félnem kéne tőled - ráztam meg a fejem, elhúzódván Grey-től, és hátrasöpörtem a hajam a vállamon. - Nem parancsolsz nekem, nem a tiéd a város, és nekem tetszik itt, szóval nincs az az égi hatalom, amivel rávehetnél, hogy elmenjek - makacsoltam meg magam, és kezeim karba fonva magam előtt, néztem szilárdan a szemeibe, habár közben nehéz volt megállni, hogy ne vigyorogjak mint a tejbetök. Makacs leszek, nem hagyom magam. Élvezem ha szívathatom, és még korántsem fejeztem be, úgyhogy meg sem fordul a fejemben hogy hagyjam magam elküldeni. Amúgy se féltem tőle, hát mit tudna tenni ha én nem akarom? Talán megkötöz és erővel elvitet? Na azt szeretném én látni - gondoltam erősen vigyorogva magamban.
Vissza az elejére Go down
Grey Damon


Grey Damon

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 2:42 pm

Ééés nem tévedtem. Constanace megint hozta a szokásos formáját, és bár jól ismertem már, ez a nő maga az ördög, de azt is tudtam hogyan is tartsam kordában. Általában.

- Pont ezért fogod magad és a formás kis seggedet és ha akarod viszed magaddal a tacskót is - intettem lomhán a fiú felé - engem nem érdekel, de az biztos, hogy feltornázod magad arra a gépre! - emelkedett a hangom erélyesre, ha Cons az ördög isten hozta a pokolban, itt maga a Sátán!
A kisfiú szabadkozása tépett ki a szemeiből. Szemkontaktus? Igen, mindig is ezzel próbálkozott, de most rácseszett, mert nem, most nem adom meg magam.

- Látod? A kisfiúnak is több esze van, inkább elhúzza a csíkot. - mutattam a kölyök felé de már újra Conny szemeibe tekintve - Legyél te is jó kislány, és tedd amit mondtam, amíg szépen mondom! - ráncosodott össze a szemöldököm,és igeeeen ez pont olyan volt mint anno kölyökkorunkban, már akkor is én voltam az egyetlen aki nemhogy kezelni tudta, de egyáltalán egy légtérben kibírta vele, mégis valahogy tudat alatt sejtettem, hogy most nem lesz olyan könnyű dolgom mint akkor volt. Talán a szemeiből? Nem tudom. Azt az egyet tudtam, hogy ha Lee-ről van szó és a dolog sikeréről, bármire képes vagyok!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 1:40 pm

Értettem én a szép szóból. A „megmentőnk” egyáltalán nem vár semmiféle köszönetet. Kivéve, ha az a köszönet az, hogy soha többet nem lát. Hát, rajtam nem fog múlni, ebben biztos voltam. Tartottam a távolságot és a háttérben szépen meghúztam magam. Egyetlen szót sem szóltam, viszont a tekintetem egyetlen pillanat kivételével, amikor a kijáratra pillantottam, valahogy mindig odavándorolt rájuk. Nem igazán volt tiszta a kép, hogy most mi is van közöttünk. Nem mintha különös okom lenne rá, hogy megtudjam. Egyszerűen csak, volt valami szikrázó közöttük a levegőben. Nem voltam benne biztos, de eléggé úgy tűnt, hogy a fickó részéről színtiszta gyűlölet. Mégis valamiért megtűrte maga mellett. Nem értettem az okát, de… nem is tartozott rám a dolog. Jobbnak láttam elfordítani a tekintetem és azon morfondírozni, hogy vajon illetlenség lenne-e szó nélkül kisétálni.
De hiába hívogatott a szabadság gondolata, a tekintetem ott tartotta Conny-é és én képtelen voltam másfelé nézni. Úgy bámultam és figyeltem minden mozdulatot, mintha megbabonázott volna. Csak valamivel később sikerült másfelé fordítani a fejem. Ez az egész helyzet túl… bizarr volt nekem és eszem ágában sem volt belekeveredni. Még akkor sem, ha az annyit jelent, hogy ott vagyok velük.
- Azt hiszem, én lassan mentem – intettem akaratlanul is az ajtó felé. – Köszönök mindent… - ismételtem sokadjára és már lassan hátrálni is kezdtem. Az egész kívülről úgy tűnhetett, mintha valami vadállatok elől menekülnék, de nem mernék hátat fordítani nekik.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 9:35 pm

Eric alig szabadult ki, még a szó is a torkomon forrt, ahogy előttem kötött ki, és első dolgaként lesmárolt. Na jóóó, nem állítom hogy nem esett jól, és hát egészen jó kis csók is volt, már épp beleéltem magam, mikor aztán elhúzódott tőlem.
- Nincs mit, ha így mutatod ki a hálád, máskor is szívesen lecsukatlak - vigyorodtam el, ahogy hátrasimítottam a hajam, miközben követtem a pillantásommal Eric fordulását kifelé. Hmm... na azt szeretném én látni amint Grey-nek köszönetet mond. "Mr. Bunkó vagyok de hódítani akarok" nem arról híres hogy kedvesen fogadja az ilyesmit. Bár bíztam benne hogy Eric-et azért lökdösni nem áll neki, valahogy nem volt kedvem a férfias virtusokhoz. Elvégre még nekem is van két-három köröm a pasival. Valami azt súgta, Grey a városon kívül akar látni. És hát milyen rokon lennék én, ha nem tennék keresztbe a reménykedésének?
Követtem Eric-et meg a rendőrkénket kifelé, aztán vissza az előtérbe, és egyenesen Grey-hez, figyelve csendben, hogy hangzik el újra, ezúttal Neki szánva a hála.
- Ah, az én vajszívű kicsi Grey-em - sóhajtottam színpadiasan, megállva Eric mellett, és somolyogva néztem hogyan kapja vissza rokonom a kártyáját. Piszkálta a kíváncsiságomat mennyiben fájhattunk neki, de... na, azt majd később, elvégre most... ahogy következő szavait hozzám intézte, sejtelmem be is bizonyosodott, igen, jött a lekoptatási szándékával. Én meg magamban már kacagtam.
- Haza? - kérdeztem vissza kuncogva, ahogy áttipegtem Grey mellé, és somolyogva csúsztak kezeim simítón a vállára, miközben államat az arcához simítottam. - Ugyan kicsi Grey, csak nem hiszed hogy ilyen könnyen megszabadulsz tőlem? Nem tervezek haza menni. MÉG nem. Hozzád jöttem, s isten mentsen hogy ilyen gyorsan távozzak is. Kezd tetszeni nekem ez a város, olyan békés, csendes, és Te is itt vagy - bújtam lassan egyre közelebb a nyakáig, míg már egészen a füléig simultam, és buja piszkálódással beszéltem a fülébe, miközben nyelvemmel megízleltem a fülét, és játékosan megharaptam a cimpáját is picurit. Erős volt a gyanúm hogy ezzel tuti kiverem a biztosítékot. De közben azért még csábítón megrebegtettem a szempilláimat Eric felé.
Vissza az elejére Go down
Grey Damon


Grey Damon

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 8:03 pm

Még mindig a rendőrpult elkoptatott felületét kopogtattam, amikor mozgást hallottam a hátam mögül. Visszatértek. Vagy legalábbis erős a gyanúm, hogy az a kis nyikhaj az én kedves és hőn szeretett unokahúgom újabb szeretője, áldozata, vagy isten tudja mije, de nem voltam afféle aki mások dolgába üti az orrát, kivéve ha konkrét célom volt vele. Körülötte meg... amúgy is túl sűrűn váltakoztak az emberek, aaa... befolyásolható emberek és cseppet sem voltam kíváncsi a kisded játékaira.

- Nem rajtam múlott. - böktem csak oda nemtörődöm módon a fickónak, csak hallgasson, majd ahogy visszakaptam a kártyámat a valódi bőr tárcámba csúsztatva visszasimítottam a bal-belső zsebembe.

- Mehetünk végre? - fordultam vissza Conny felé. Minél előbb, annál jobb. - A repülőd már vár, hazafelé. - fintorogtam oda, ahogy nem voltam hülye már útközben ide elintéztem a jegyeket. Isten mentsen, hogy lemaradjon róla, és továbbra is itt lebzseljen! Még elrontaná a beépülésemet!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 4:14 pm

Telt az idő, és én akaratlanul is azon törtem a fejem, hogy mihez fogok kezdeni, ha mégis elfeledkezik rólam. Aztán pedig azon, hogy vajon még ma este merre vegyem az irányt. Mert továbbállok. Ehhez kétség sem fért. Még ha én okoztam is magamnak a bajt - legalábbis részben -, akkor is a város számlájára írtam. Mennem kell újra. Valamerre. Ezzel együtt ez a kisváros be fog kerülni a saját rekordkönyvembe. A város, ahol a legkevesebb ideig maradtam.
De aztán sietős léptek és a szám újra mosolyra húzódott. Ennyire nem örültem még rendőrnek, bármikor is láttam egyet. Főleg, hogy ennek ott csörgött a kezében a kulcs, és jött mellette a lány is. Nem is gondolkodtam, csak léptem oda a rácshoz és vártam, hogy tényleg nyíljon az ajtó. Éppen, hogy egy kis rés volt, én már kint is voltam. Nem a rendőrségen kívül, de mégis csak kint. A következő lépéssel a lány előtt teremtem és egy csókot adtam neki. Ha bárki megkérdezte volna, fogalmam sincs, miért csináltam, hiszem egyértelmű volt, hogy nem... Szóval nem akarok tőle semmit, mégis...
- Köszönöm - mondtam ma már sokadjára, csak most egy nagy mosollyal kísérve. - És neki is... - tettem hozzá inkább csak magamnak, de a fejemmel a folyosó másik vége felé intve, amerre valószínűleg a "megmentőnk" várakozott. Neki is tartoztam egy hatalmas köszönettel, saját magamnak pedig egy még nagyobb szidással, amiért megint bajba kerültem, de az még ráért. Most teljes nyugodtsággal indultam meg a rendőr után egészen addig, amíg ő irányt nem váltott. Egyértelmű volt, hogy ne kövessem. Csak egy lépést kellett megtennem az ellenkező irányba, és valahonnan máris tudtam, hogy ki lehet a morcos alak velem szemben. Nem éppen úgy tűnt, hogy repes az örömtől, amiért ide lett rángatva azért, hogy kihozzon minket. De én így is, úgy is hálával tartozom neki. Még ha nem is kér belőle. Meg kellett köszönnöm és kész. Aztán majd továbbállhatok - remélhetőleg mindenféle papír kitöltése nélkül, amivel túl sok nyomot hagynék magam után.
- Nagyon köszönöm... - szólaltam meg, már a mosoly halvány árnyéka nélkül nézve az idegenre. A mogorvasága nem ígért sok jót. Jobbnak láttam csak megköszönni és tartani azt a bizonyos egy lépés távolságot.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:43 pm

Láttam rajta hogy valamivel a szavaimban csúnyán kiverhettem nála valamit, és sajnos nem azt amit szeretnék. Meglepett kissé mikor rám rivallt, és ellökött magától. Kis híján eltanyáztam, de szerencsére nem vagyok olyan csetlő-botló béna, így kicsivel odébb ugyan, de meg tudtam állni.
- Nyugi kicsi Grey, nem kell rögtön durvulni - löktem ki pár előrehullott hajtincset az arcomból, és fújtam egyet. Tény, ami tény, NEM csípem ha lökdösnek. Ez azt hiszem egy kicsike ellenszolgáltatásért kiált. Ami magamat ismerve naná hogy gyufával fog kezdődni, csak még azt nem találtam ki, mit gyújtsak meg rajta.
A szemem sarkából láttam, hogy hiába nem vagyok épp a rendőrkéink kedvence, úgy tűnik ennek ellenére sem nagyon van ínyükre, ha egy hapsi látszólag minden ok nélkül, egy "kedvesen és ártatlanul" mosolygó lányt lökdös. De nem foglalkoztam velük. Néztem hogy Grey a pultra teszi a kártyáját, az ott ülő meg átveszi. Naná hogy tudta magától is kit kell még kiváltani, hisz én voltam a nap "sztárja", így azt is tudták ki volt velem. Fogjuk rá hogy hálásan biccentettem Grey felé, ami persze nem volt őszinte, de az "illem" megkövetelte, hogy adjam a jó kislányt. Mikor az értem jött zsaru elindult ismét visszafelé, én is utánairamodtam, hogy vele menjek a cellákhoz Eric-ért.

Mikor odaértünk, megálltam az ajtó mellett, és onnan néztem a rácsokon túl álló srácra, s egy laza vigyorral néztem hogyan nyílik meg előtte is a szabadság ajtaja.
- Szabad a pálya - kacsintottam Rá. - Szabad vagy mint a kismadár - mosolyogtam mézes-mázasan.
Vissza az elejére Go down
Grey Damon


Grey Damon

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:01 pm

Nem tetszett ahogy utánam jött, mégsem léptem el. Ééén hülye! Barom állat.. mégis csak földbe gyökerezett lábakkal tűrtem mindent amit tesz velem. Aztán jött egy kijózanító gondolat Egy név: Lee. És ekkor szakadt vége mindennek.

- A fivérem nevét a mocskos szádra ne vedd! - löktem el a mellkasánál fogva magamtól dühösen, hogy szikrákat szóró szemekkel én is egyet hátra lépjek. Meg tudtam volna fojtani! Itt helyben! És igazából még az se zavart, hogy a háttérben az egyenruhások nagyon zúgolódni kezdtek.

- Hozd azt a nyomorultat és tűnjünk el innen. - préseltem a fogaim között keserűen, visszafogva minden feltörekvő dühömet és a vékony kis kártyát újra a pultra csúsztattam. - Még egy tetűláda. - neveztem nevén a dolgokat hisz a nevéről fogalmam sincsen, de nem is igazán érdekelt. Csak legyünk már túl rajta és én hadd mehessek a dolgomra!
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 8:39 pm

- Ő speciel nem a szeretőm - vontam meg a vállam lazán, és buja vigyorral a képemen gondoltam vissza a majdnem kefélésünkre a cellában. Fejemet lazán biccentve félre, kezem egy kígyó ügyességével siklott Grey karján fel s alá, miközben csak azért is hozzáhajoltam, és az ajkaira beszélve néztem egész közelről a szemébe. Közben ügyeltem rá hogy a mellem kellőképp az Ő mellkasának nyomódjon, így ha el is fordítja a fejét, nyilvánvalóan tökéletes belátása lesz a ruhám alá, a kicsit sem elhanyagolható idomaimra. - Naaa, kicsi Grey, legyél kedves, szerintem nem örülnél, ha telefonálni kezdenék. Van egy olyan "érzésem" hogy otthon te se mesélted el hová jössz, ahogy előtted Lee sem ecsetelte. Biztos örülni fogsz ha idecsődítem a családot? Nem hiszem én azt - néztem Rá ravaszul, hisz emlékeztem még mikor Lee lelépett. Valahogy az volt a tippem, Grey nem örülne ha a pénzes, és mindent jobban tudó kis felmenőink megszállnák a várost. És ha nekem telefonálni kell, hát garantált hogy idecsődítem, akit csak lehet, csak hogy kitoljak Vele. - Na, segítesz, vagy hívjak "erősítést"? - mosolyogtam Rá tündérien, és közben ujjaim a mellkasán kezdtek játékosan körözni.
Vissza az elejére Go down
Grey Damon


Grey Damon

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 6:52 pm

Ott állt az orrom előtt, de bár inkább már a hátam mögött lenne. Mégis ellenálltam a hirtelen jött késztetésnek, hogy megforgatott szemekkel nagyot sóhajtsak, csak továbbra is szigorú pillantással álltam a tekintetét.

- Nem vagyok Nemzeti Bank, hogy a szeretőidet is pénzeljem. - rántottam el az állam a kezéből, ahogy nyájaskodva végigsimított. Gyűlöltem ezt! A behízelgő modorát és azt, hogy azt hiszi képes levenni a lábamról. Még mindig azt hiszi! Oké, volt már rá egy-két alkalom, SŐT! Annál kicsit több, de soha többé! Mindig ezt mondogatom magamnak, és most el is határoztam. Tényleg. - Ha ki akarod kaparni a fiúkádat is a szarból amibe rángattad, hívd fel anyádat. - fordítottam hátat neki, megtéve egy-két lépést előre. - Ő nem a családhoz tartozik. - fintorogtam meggyőződve - Lássuk megteszi e. - fordultam vissza arrogáns nyájassággal, hisz biztos voltam benne, hogy Joselyn nénikém, nem szórja a családi pénzt. Nem az a fajta. Ahogy egyikünk sem.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 12:02 pm

Nem is kellett olyan sokat várnunk. Csak talán... fél órát. De nem néztem az órát, így csak tippelhettem, mikor jött az egyik dagi, és jelentette ki mogorva és igen zord arccal, hogy mehetek, mert letették értem az óvadékot. Bár piszkálta a fantáziámat hogy kikezdek a zsernyákkal ez alatt a pár másodperc alatt míg mellette haladok el, hadd szenvedjen, de... aztán visszafogtam magam, és szééépen nyugisan vigyorogva sétáltam kifele a cellából, ám aztán megálltam a hapsi mellett és ujjammal Eric felé böktem a vállam felett.
- És a kölyök? - kérdeztem, mert feltűnt ám, hogy azt mondta a pasi, ÉRTEM tették le az óvadékot, és ÉN mehetek.
- Róla nem tudok - vonta meg a vállát a zsaru, és bezárta utánam a rács ajtaját újra.
- Nyugi, kishaver, mindjárt jöhetsz te is, intézkedek - mondtam lazán neki, mert ha már megigértem, angyalkaszerű leszek és intézkedem is. Grey-nek nyilván elhagyta a figyelmét hogy magamról és egy haverról beszéltem, vagy... csak bunkó mint szokása, vagy... passz, na de mindjárt rendezem én az ügyet. Nem vagyok tahó, hogy itt hagyjam szarban, ha már ilyen édesen elszórakoztatott.

Mikor megláttam Grey-t az a bizonyos "hű de rég láttalak, de jó újra találkozni"-féle mosoly jelent meg az arcomon. Persze azzal a belső gondolattal, hogy "hűűű de jó lesz újra a nyakára ülni, és szívatni orrba-szájba."
- Szia kicsi Grey - néztem végig rajta alaposan, ahogy megálltam előtte. Őszintén szólva rém szarul nézett ki. Nem tudom hol öltözik mostanában, de tuti megölte magát a stílusszakértője... - Volna itt még egy emberke, akiért perkálnod kéne - intettem fejemmel a cellák felé, ahonnét jöttem. - Egy Eric nevű kölyök - kuncogtam, kezemmel végigsimítva Grey állán, közben a tipikus kínzómanőverrel nyalva meg a szám szélét, és hát fűzögetésre sem volt utolsó a módszer. - Légy jó haver, és hozd ki a kis barátom is, jó? - néztem Rá "kedvesen" és behízelgőn.
Vissza az elejére Go down
Grey Damon


Grey Damon

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 11:22 am

(Chamberlain ház)

Egész úton az járt a fejemben, már megint mibe keveredhetett. Hogy mibe? Ez még kérdés? Nem kellett kiszállva utána néznem, hogy mégis miről lehetett szó. A betegsége! Megint csak a betegsége. Emlékszem a nénikémékre.. és anyámra. Folyton úgy emlegették: Szegény Consi megjárta már a legdrágább intézeteket mégsem sikerült kigyógyítani belőle. Hát én ebben biztos voltam. Mert amit én tudok, azt ők NEM. Ha én gonosz vagyok.. ő maga a SÁTÁN!

Nagy sóhajjal a tüdőmben és zsebemben az arany bankkártyával léptem át a rendőrőrs küszöbét. Sosem szerettem az őrsöket, de hála az én drága unokahúgomnak már megjártam jó néhányat az életben. Hisz kit küldenek mindig érte? Persze, hogy engem. Mert én vagyok az egyetlen aki kezelni képes. Mondják ők. Már ahogy...

- Helló! Constance Atina Watson – mondtam be egyszerűen a pultnál a nevet, egy cseppet sem törődve a környezettel. Nem tettem mert egyszerűen nem érdekelt. Megszoktam volna? Az túlzás, egyszerűen nem érdekeltek az emberek körülöttem, pláne az ilyen emberek. Fánkzabáló semmirekellő az összes. – Az óvadék összege? – kérdeztem félig megemelt szemöldökkel a bankkártyámmal játszva a pulton. Minél előbb legyünk túl rajta, rakhassam fel az első repülőgépre és tűnjön el innen. Ez volt a legfőbb célom. Még akkor is ezen járt az eszem, amikor motyogták az összeget és átnyújtva a vékony kártyát rövidesen már kaptam is vissza. Aprópénz… Még ha a kárt is szó nélkül fizettem. Vártam. Nem sokat, alig néhány percet és már láttam is a messziből, ahogy elővezetik azt a vörös hajzuhatagot. Édes istenem! Csak legyünk már végre túl ezen…
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 9:50 am

Kicsi Eric vigyora lássuk be, cseppet azért rosszul érintett. A kis vigyorka, hogy örül. Már-már azt hinné az ember, velem nem is élvezte a "társalgást". Pedig ha tudná mennyire beletettem szívem-lelkem a "randinkba". De inkább hallgattam, nem piszkálom már, a végén még Ő is nekimegy valaminek zavarában, ha rászállok. Nem tudom mi a gáz a kölyökkel, de olyan... furi. Más pasi bezzeg kapásból meghágott volna, vagy legalábbis örül a felhajtásnak, hogy rámászok. De Ő... hát vagy ez a baj vele, vagy az, de valami biztos, én meg... túlzottan is bízok magamban ahhoz hogy magamban keressem a bajt.
Deee, ha már jön kicsi Grey-em, talán új alkalmam lesz a játékra, vagy legalábbis unatkozni biztos nem fogok. Már ooolyan régen piszkáltam, szekáltam, és szúrtam ki vele... ÉPP itt az ideje! Talán a házat nem gyújtom Rá, de... valamit majd kieszelek. Mondjuk rágyújtom a takaróját!!! Na azt szép lenne! És ha elég fürge, baja se lesz belőle. Vagy ha mégis... majd "ápolgatom". Az is jóóó móka, nővérszerepben is gyönyörű vagyok!

Így elmélkedtem, letelepedve újra a pricsre, és várva azt a szééép lovagot, hogy tolja ide az ülepét, és "mentsen ki" a csúnya rendőrbácsik karmai közül.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 7:21 pm

Egy szót sem szóltam. Még azt is egyetlen hang nélkül vettem tudomásul, amikor eltűntek a szemem elől. Minél előbb ki akartam jutni, mert egyre jobban feszélyezett a szabadság és hiányzott a friss levegő. A szabadság illata... De még nyugodt voltam. Hosszú-hosszú percekig. De az idő csak telt és nem láttam senkit. Lehet, hogy csak nekem tűnt nagyon hosszú időnek, de végül azon kaptam magam, hogy az ujjaimmal a rácson dobolok. Már éppen kezdtem azt hinni, hogy itt hagyott és nélkülem lépett le. De neeem... Nem hittem, hogy képes lenne ilyesmire. Megígérte. De vajon be is tartja?
Aztán megjelent. Pontosabban először a hangját hallottam és csak utána láttam meg őt. Már a nagy vigyorából tudtam következtetni. Két dologra is. Vagy nagyon jól elszórakoztatta magát azzal, hogy a rendőrt piszkálja, vagy tényleg sikerült neki valamit intézni. Esetleg mindkettő.
Amint nyílt és csukódott újra a rács, elléptem onnan, hogy felé tudjak fordulni. Valahogy a hír hallatán nekem is azonnal széles mosolyra húzódott a szám. A mai nap híre! Nemsokára újra kint leszek!
- Már alig várom... - jegyeztem meg, továbbra is hatalmas mosollyal. Az első őszinte mosolyom, mióta itt vagyunk. Ettől függetlenül a további várakozási időben hallgattam. Szabadság. Csak ez járt a fejemben.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 12:21 am

A szokásához híven zsörtölődött egy sort. Csak tudnám mi a baja az "Édessel", pedig az még kifejezetten édes, és visszafogott. Hívhatnám pl "Cuncimókusnak" vagy "Mucikámnak" vagy... "Mókuskámnak"!!! Azt tuti imádná!!!! - gndoltam magamban halál nagy vigyorgással, de külalakban igyekeztem ezt elfojtani. Neeem kéne úgy kinézni mint egy... dilinyós. Még ha pénzes és szexi dilinyós is lennék, de akkor sem.

- Ne zsörtölődj, kicsi huszárom, még a végén azt fogom hinni, hogy ellenedre van hogy itt vagyok - kuncogtam, majd a szemeim forgattam. Naná... a hangjából csak úgy sütött hogy szeretne lenyomni valamit a torkomon... és félek nem azt, ami nekem is eszembe jutna. Bár ki tudja, a férfiak néha furán fejezik ki magukat. És Grey meg főleg... nehéz eset.

Mikor rábólintott hogy jön, elővettem a leghálásabb hangom, és azzal köszöntem meg.
- Kösz, Nyuszi, akkor itt várunk - mosolyogtam tovább, és tovább. - Gondolom nem hoznál nekem egy doboz gyufát, igaz? - kérdeztem, de hát na, nyilvánvaló volt a "válasz", letette, és csak a zúgás maradt. Jellemző, sose értékeli a humorom. Férfiak... nem lehet kibírni őket, de nélkülük uncsi a szex... szörnyű az élet...
Egy látványos sóhajjal tettem vissza a kagylót, és vissza engedtem kísérni magam a helyemre. Kicsi Eric pont ott várt, ahol "hagytam" őt.
- El van sikálva, már jönnek értünk. Hamarosan kint leszünk - újságoltam neki széles mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 10:52 pm

Felvette, hurrá. Bunkó volt, kevésbé hurrá. Bár én se az angyali kislány-szövegemmel indítottam, ez tény, de hát... na, elégedjen meg ezzel.
- Peched van, Édes, nem játszom. Vagyis játszottam, de most épp nem. Sajnos el kell hogy szomorítsalak, utánad jöttem. Vagyis... fogjuk rá, te voltál az egyik ok - világosítottam fel, hasonlóan kedvesen, mint Ő engem, hogy most épp nem ér rám.
- Na, nézd, tudom hogy most biztos elepedsz az örömtől hogy itt vagyok, de azért lényeg a lényeg, itt vagyok a zsaruknál, egy új kis... hmm... barátommal, és értékelnénk igazán, ha lennél kedves, és egy kis suskával idejönnél értünk. Valamiért nem vált be a bájos mosolyom a rendőrbácsiknál - villantottam meg beszéd közben a "dugj meg apukám"-mosolyom a mellettem elhaladó egyik rendőrre, aki ennek hatására nekiment egy asztalnak, és egy csaj vállára borított egy pohár... valamit, amit én jegeskávénak tippeltem volna. Ezt pedig nem tudtam megállni kuncogás nélkül. - Na, mit mondasz, Szépfiú, jössz, vagy hívjak mást? - kérdeztem csábosan búgva a vonalba.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 10:43 pm

Hááát ez nem jött össze. Ami azt illeti, ahogy a kölök öltözködött, az az esetlenkedő figurázása, meg a magyarázkodás... hát volt bennem egy sansz valamire, de nem akartam máris leírni a kisnyuszimat. Máskor is lehet még próóóbálkozni, ha most nem áll a pöcök. Kár, pedig feldobta volna a napomat..
Rendbe szedtem magam én is szépen, visszavettem a felsőm, megigazítottam a hajam, meg ilyesmik. Ne nézzek már ki csövesnek, akár börtön, akár nem.
- Na, akkor azt hiszem ha kefélni nem fogunk, ideje csinálnunk valami egyéb hasznos tevékenységet - sóhajtottam, mikor láttam hogy a srác a rácsoknál kolbászol, így én is felkeltem a priccsünkről, és mellé lépve megcsapkodtam az öklömmel párszor a rácsot.
- Hékás! Idejönne valaki?? - kérdeztem kiabálva, hátha a vaskalapos smasszerek végre ránk is bagóznak kicsit. - Hahó! Jogomban áll ám telefonálni! - kiabáltam tovább, addig húzva a "telefonálni akarok" szövegem, míg oda nem jött egy okostojás. Láttam én rajta hogy pont annyira van kedve odaengedni a telefonhoz, mint nekem itt lenni, de hát nesze neki, kellett neki rendőrnek állni.

A fickó kinyitotta a zárat, és kiengedett a cellából, aztán visszazárta. Odabökve Eric-nek hogy ha Ő is telefonálni akar, majd utánam megteheti Ő is. Azután megragadta a vállam, és előrébb lökött az indulásra ösztökélendő, a telefon felé, mely pár méterrel odébb, az ajtó mellett volt a falon. Szerettem volna tökön rúgni, hogy tudassam vele, hogy a jó édes öreganyját lökdösse, ne engem, de ezúttal visszafogtam magam, mert kellett most a telefon. Kezembe fogtam hát a kagylót, és beütöttem a számot fejből, az én "édes" kis uncsiöcsim számát, várva hogy fel is vegye.
- Hellóka, Szépfiú! - köszöntem bele a vonalba, amikor ez meg is történt, annyi gúnnyal a hangomban, amennyi csak belefért. De aztán normalizáltam magam némiképp, elvégre épp a segítsége kell. - Volna egy kis problémám, el tudnál jönni értem a Chance Harbor-i őrsre? - érdeklődtem mézes-mázosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 3:31 pm

- Nem arról van szó, hogy nem tetszel! Te nagyon is... - kezdtem magyarázkodásba és utoljára végigmértem a tekintetemmel, de aztán inkább félbehagytam a mondatot. A beszéd itt úgysem ér semmit. - A rácsok... nem. Azt hiszem, velem van a baj - tettem azért még hozzá egy mosoly kíséretében, amiből hiányzott mindenféle vidámság. Nem tudom, mi jelenhetett meg ezután a fejében, de nem voltam hajlandó többet mondani.
Egyre biztosabb voltam abban, hogy miért éreztem az egész mostani dolgot helytelennek, de ezt eszemben sem volt megosztani vele. Se senki mással. Egyelőre. Nem tudom, milyen bizonyítékra vártam még, de... valaminek történnie kell! Muszáj! Valaminek, ami véglegesen átbillenti a mérleget a másik oldalra.
- Tényleg sajnálom - mondtam még, miközben valahogy megoldottam, hogy a priccsre üljön, és pedig a felsőkért mentem. Az övét felé nyújtottam, majd amint elvette tőlem, már kaptam is magamra az enyémet. A sliccem újra fent volt, a gomb begombolva és... úgy álltam előtte, mintha most látnám őt először. Alig észrevehetően megráztam a fejem és próbáltam nem úgy viselkedni, mint aki totál idióta.
Pár másodperc, de ez is elég volt ahhoz, hogy hülyén érezzem magam. Csak hogy elvonjam a saját figyelmem újra a rácsokhoz léptem. A folyosón nem láttam senkit. De még csak nem is hallottam. Nem a legjobb jel. Mintha teljesen megfeledkeztek volna rólunk. Én viszont egyre kevésbé akartam itt lenni. Főleg az előbb történet után. Túl... feszélyezett lett számomra. Valahogy gondolkodás nélkül dugtam ki a fél karom - amennyi átfért belőle - a rácsok között és a kezem kitapintotta a zárat. Egyszerűnek tűnt. Ahhoz képest, hogy eredetileg veszélyes bűnözőket kellett volna itt tartania...
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 12:08 am

Már azt hittem rátérünk a lényegre. Én legalábbis nagyon készültem hogy leoperáljam a kiscsávóról a nadrágot. Úgy mégiscsak kényelmesebb lett volna már. Nekem legalábbis. Éreztem az Ő kezét is, hogy kettőnk közé siklik, és először azt hittem Ő maga is effélében gondolkodik, ám aztán valami más volt, mert előbb a kezem állította meg, aztán elhúzódott, végül pedig a szemembe nézett. De nem úgy, hogy vágytól fűtve, stb-stb. Inkább mint aki most jön rá mit is csinál. Még ki se mondta, de a tekintetéből már levágtam, hogy ebből biza megfutamodás lesz.
- Biztos vagy benne? - érdeklődtem, mint aki épp kedves és megértő. Bár inkább az érdekelt, hogy üldögéljek-e még rajta félpucéran, vagy visszavehetem-e a felsőm. - Mi az, Cukifiú, mégsem tetszem? - érdeklődtem, miközben kezem a mellkasára siklott, de nem voltam tolakodó, inkább... hmm... rámenősen hívogatónak neveztem volna magam. - Én tudom hogy élveznéd, ha nem lennél, ilyen... feszült. Vagy talán a rácsok zavarnak? - érdeklődtem, kezem simítón csúsztatva az arcáig fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 4:07 pm

Fogalmam sincs, mi történt velem. Csak annyit tudok, hogy ami eddig jó volt és annyira közel taszított a jóhoz, egyik pillanatról a másikra az ellenkezőjére fordult. Minden olyan… helytelennek tűnt. Mintha nem is tudom, milyen bűnt követnék el éppen. Egyszerűen… csak nem volt helyes. És nem voltam benne biztos, hogy a helyszín volt az oka. Mégsem akartam hirtelen következtetést levonni, de egyben biztos voltam: a kísérletnek vége.
Addig ügyeskedtem, amíg nem tudtam lecsúsztatni a kezem kettőnk között, hogy megállítsam. Ez után már nem kellett sokat beleadnom, hogy elhúzódjak az ajkaitól. Egy túl hosszúnak tűnő pillanatig csak néztem a szemeiben, majd végre sikerült szóra nyitnom a szám.
- Bocs – csúszott ki ez az egyetlen szó. – Azt hiszem, ez nem fog menni… - ültem fel, még mindig félig vele az ölemben. De a tekintetem már az elhajított felsőket kereste.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 3:49 pm

Éreztem hogyan feszül a teste ahogy nem csak a kezeim tapintották egyre inkább deréktájon alul, de csókjaim is végighaladtak a mellkasán, a hasán... A keze a hajamba túrt, nekem pedig ez csak további ösztönzés volt, hogy ügyes kezeimmel bontsam kifelé a nadrágját, és el ne mulasszam becsúsztatni a kezemet, miközben az ajkaim újra a fenti irányt indították meg, ahogy nyelvemmel ízleltem testét, felértem az arcához, és ajkaira vetettem magam. A kezem eközben rátalált az alsógatyában lakó "kígyóra" és rásimítottam az ujjaimat, hogy simogatni kezdjem.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2012 2:23 pm

Minden pillanatot élveztem és minél többet kaptam, úgy akartam egyre többet. Több forró érintést, kínzóan lassú simítást, hevesebb csókot. Szinte bármit kész voltam megtenni azért, hogy ezeket megkapjam. Ezért nem törődtem semmivel még akkor sem, amikor éreztem, hogy húzza fel a pólómat. Csak készségesen emeltem egy kicsit feljebb magam, és amint a ruhadarab landolt a földön, már újra feküdtem. Ekkor volt, hogy egy pillanatra bevillant a józan eszem. Elgondolkoztam, jó-e ez így... itt... vele. De nem jutottam sokáig. Egy választ sem találtam, és már éreztem is lent a kezét. Valahogy ez az egyetlen "apróság" kiűzött minden józan gondolatot. A szemem reflexből csukódott be és azonnal erősen haraptam a számba, hogy visszafogjam a hangokat.
Ekkor jött az első olyan dolog, ami nem tetszett. Amiből már kitalálhattam volna, hogy nem lesz jó vége. Tudnom kellett volna. A kezem látatlanban indult el lefelé és amint megéreztem a hosszú, dús hajat, egy pillanatra megállt az idő számomra. Meglepődtem és a kezem azonnal irányt váltott. Nem tudom miért, de valahol tudat alatt egy rövid, zselézett hajra számítottam. A csukott szememen keresztül legalábbis ilyesmit láttam. Tüskés, vörös haj... Mégis hamar túltettem magam ezen az apróságon. Vagy legalábbis nagyon igyekeztem. Újra azt a különös kábulatot akartam érezni.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 12:00 am

Bár egy kissé tovább tartott mint az átlagnál, de nem zavart, végülis sikerült mozgolódásra ingerelni a cukifiút! Végre megmozdultak a kezei maguktól is, és éreztem éledezni a délvidéket is, arról már nem is kellett beszélni, amikor magához rántott, és az ajkaimra tapadt a kis heves.
Ez az kölyök, jó lesz ez! - diadalmaskodott a bensőmben élő kis boszorkány, és miközben ajkaim erőteljesen falták az Övéit, a kezeim már a pólója alatt kalandozgattak, kitapintva sima bőrét. Nem is kellett sok nekem sem, hogy kívánjam az egész tortát, ne csak a habot nyalogatni róla, így fogtam a pólóját, és pont olyan sebesen lehúztam róla, akár az előbb magamról a sajátomat, és ajkaim már el is indultak hogy felfedezzék a felsőtestét... eközben pedig a kezeim egész délre kalandoztak, hogy kitapintsák amit ott ki lehet!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 4:06 pm

Túl gyorsan történt minden. Az egyik pillanatban még teljesen észnél voltam, figyeltem minden részletre, a következőben pedig... Egy röpke másodpercre megláttam a plafont, a hátam a hideg és kemény priccs nyomta és én elvesztettem a fonalat. Legalábbis önmagammal. Már nem kerestem az okokat, nem figyeltem... csak... élveztem? Azt hiszem. Egyre jobban élveztem.
Csillogó szemekkel néztem, ahogy lekerült a felsője. Volt benne valami... abban a testben... valami, ami pár másodpercig vonzóbbnak tűnt bárki másénál. Úgy rémlett, a kezem magától emelkedett, de utána megértettem, hogy az övé irányította. Éreztem a puha, forró bőrt. Össze sem volt hasonlítható azzal a feszes, izmos testtel, amit a vonaton érintettem. Hogy melyik volt a jobb? Na, ez az, amire még nem tudtam a választ. Hamarosan viszont már a kérdés is kiment a fejemből.
Éreztem, hogy valami változik bennem. Lassan, de folyamatosan. A szívverésem egyre gyorsabb lett. A levegő mintha kezdett volna kifogyni a cellából... Valami érthetetlen okból az egyetlen forrásnak ő tűnt. Egy pillanatra a tekintetem az övébe kúszott, és már cselekedtem is. Lehúztam magamhoz és olyan hévvel csókoltam, hogy az egész testemen végigfutott valami különös bizsergés.
Vissza az elejére Go down
Constance Atina Watson


Constance Atina Watson

Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 6:03 pm

A válasz nem maradt el, ajkai követték az enyémeket, és vére érezhetően pezsgett már kissé, bár nem volt olyan heves mint azt megszokhattam a férfiak részéről, de... ezt betudtam az eddigi félénkségének.
Ahogy a kezei a derekamra siklottak, és éreztem azt a tétova siklást lefelé, ami még épp a fenekem határán állt meg, belemosolyogtam a csókba, és ledöntöttem a srácot végig a priccsen, míg én fölé helyezkedtem. Egy mozdulattal nyúltam a felsőm derekához, és lehúztam magamról, majd a hátunk mögé dobtam. Fogtam a kölyök kezeit, és végighúztam tenyérrel lefelé a hasamon, majd fel, egész a melleimig, hátha kissé felpiszkálom azt a benne élő férfit, aki a szende kölyök mögé bújik. Közben csípőmet meg-megmozdítottam körkörösen felette, hogy így nadrágon át is ingereljem az izgalmát.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 4:42 pm

Még én is meglepődtem, amikor rájöttem, hogy élvezem. Az édes ajkak... valahogy úgy éreztem tőle magam, mintha az idő lelassult volna körülöttem. Minden mozdulatlanul állna és várna. És nekem így jó volt. Főleg, mert rájöttem, hogy még többre van szükségem. Vágytam rá. A közelségére. És ő szavak nélkül is közelebb húzódott. Éreztem súlyát az ölemben... a testét, ahogy az enyémhez súrlódik és azon kaptam magam, hogy gondolkodás nélkül csúsztatom a kezem a derekára és talán egy kicsit lejjebb is.
Ösztönös reakció - állapítottam meg magamban, miközben a csók egyre vadabbá vált. Könnyebb volt észnél maradnom és a saját mozdulataimat kielemezni, mint remélni mertem. A légzésem volt az egyetlen, ami az idő múlásával egyre szaporábbá vált. De hol marad az a fékeveszett és sürgető érzés, mint legutóbb? Vagy az csak azért lett volna, mert egy éjszakai vonat kabinjában történt? Mert vele több óráig szemeztünk és a nevét sem tudtam? Arra egyelőre nem akartam most gondolni, hogy az ok az, hogy ő egy velem egykorú fiú volt.
Itt is meglesz az a hatás, csak várnom kell még! Pár mozdulat... Pár újabb, ösztönös cselekedet és itt is érezni fogom. Ha nem, akkor pedig... vége a kísérletezésnek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrség   Rendőrség I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Rendőrség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Rendőrség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR BELVÁROSA :: Közhelyek-