Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Alex Henley
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Opal Lin
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Callum
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Axla & Kim - Kikötő EmptyAxla & Kim - Kikötő I_voting_barAxla & Kim - Kikötő I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Axla & Kim - Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Axla Mihai


Axla Mihai

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Kikötő   Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 5:17 pm


If life gives you lemons... Make lemonade!


To: Kim


Ez a város... a mai napig furcsa nekem. Nem tudom megmagyarázni, mi furcsa benne, de... Jó, mondjuk ettől eltekintve én tökéletesen elvagyok itt. Nagyjából sosem vagyok otthon, mindig lófrálok valahol. Most is lejöttem ide, még itt is jobb, mint anyám csiporászását hallgatni. "Ax, kicsim..." és a folytatást senki nem akarja hallani. Igazi sznob, a felső tízezerből, nem értem, hogy szedte össze apám... Bár ne tette volna! Most az én életem is könnyebb lenne, mivel nem is lenne, hahh!
Szóval a mai programom, hogy ücsörgök itt, himbálom a lábaim vagy épp rajzolok, mivel a nagy sietségben csak a tatyóm kaptam meg, a gitártok meg otthon maradt, na meg fújom a füstöt. Rosszabb vagyok mint egy gyárkémény, de leszarom. Akinek nem tetszik, az úgysem jön a közelembe. Igaz, miután másfél dobozt elpöfékeltem, már elkezdtem gondolkozni, hogy nem lesz ez így jó, valamerre meg kmne indulni... Ennek ellenére jusztis rágyújtottam. Vagyis rágyújtottam volna, ha a nem fogyott volna el a gyufám is. Faszán nézek most ki... Na mindegy, gondoltam, s lepattanva a korlátról megkapva a tatyeszt odaléptem a hozzám legközelebb eső személyhez, hátha nem szívás lesz...
- Szia, tudsz nekem adni tüzet? - szóltam egy kb velem egykorú szimpatikus lányhoz, aki szintén füstglgött.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Lilleyman


Kimberly Lilleyman

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Nov. 23.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Kikötő   Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 5:56 pm


> playing with : Axla Mihai <


(Határ)

Hogy, hogy jutottam el idáig, fogalmam sincs, de fantasztikus érzés, mikor céltalanul bojongs...és vizhez ész. És mondják rám, hogy szarul tájékozódom. Hát basszátok meg. Épp ahogyan odaértem, újra éreztem e bennem lévő nikotinhiányt igy előkaptam a cigarettámat, gyújtót és rágyújtottam. Végre. Imádtam ahogyan füst járja át minden porcikámat, ahogy a tüdőm összeszorul majd kienged és a füst kiáramlik a számon. Ilyen jelentéktelen dolgok pörgettek fel, majd újabb és újjabb szivás után oldalra pillantottam.
Egy kis csibe tüzet kért, és... miért is ne? Hát ha valakinek van annyi esze, hogy fiatalon kipróbáljon mindent (láss engem), akkor miért ne adjak neki, amúgy is volt, ketten csak jobban alakul a molekula. Végignéztem rajta. Nem kimondottan az a fajta teremtés volt aki, sokat beszél, de azért próbálkozni lehet.
- Helló kiscsirke, hát persze, hogy adok - mosolyogtam rá, próbálva kicsit felpezsditeni a csajszit, és kommunikációra bírni.
Miután kezébe nyomtam a gyújtómat, és türelmesen megvártam mig rágyújt megpróbáltam mégjobban szóra birni, mivel csak biccentett, a hálája kifejeztéért.
- Új vagy erre ? - próbálkoztam.
Vissza az elejére Go down
Axla Mihai


Axla Mihai

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Kikötő   Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 6:19 pm


If life gives you lemons... Make lemonade!


To: Kim



Mondtam én, hogy szimpatikus! Egyből adta is a fájört, amiért rohadt hálás voltam. Csak hát én meg a nagy locsogás. Asszem nem anyámra ütöttem! Talán mégis van Isten? Ilyenkor mindig meginog pogány énem és elgondolkozok egy pillanatra, hogy a következőben jót röhögjek magamon. Jó móka magamon röhögni, ez az egyik kedvenc elfoglaltságom! Oké, nem, csak hogy tisztázzuk, hogy nem vagyok skizofrén...
Szívem kétfelé húzott igazából. Kellett volna valami játszótársat keresnem, emellett mégis inkább mindig magam vagyok, amióta idecibáltak. Még mindiig nem értem igazából, miféle megvilágosodásra várnak tőlem, de jobb, ha rájuk hagyom. Szóval, épp azon filózgattam, hogy menjek, vagy maradjak, mire megszólalt ms a kocka elvetődött. Ilyen ez a pop szakma. Pillanatok alatt dőlnek el sorsok...
- Ami azt illeti ja, egy pár hete tettük át ide a székhelyünket... - mondtam a kettőnk között gomolygó füstbe beszélve. Hahh, hogy mn mennyire imádom a füstöt. Pedig olyan zord. Jó, mondjuk én is zord vagyok, miért is lepődök meg faszságokon? - És te mi útban erre bőrke? Nem úgy festesz, mint aki most pattant ki frissen és üdén a meleg ágyikóból... - jegyeztem meg, ahogy kapcsoltam, hogy t,n nem ártana csekkolnom, kivel bratyizok.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Lilleyman


Kimberly Lilleyman

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Nov. 23.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Kikötő   Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 6:28 pm


> playing with : Axla Mihai <



Meglepetésemre válaszolt is, pedig nem kimondottan látszott rajta, hogy beszédes kedvében van, szóval ja. Megtisztelt azzal, hogy két füstölgés között válaszol, sőőőőőőőőőőt még kérdezett is. Ezt a mázlit. Éljen, máris sikerült valakit szóra birnom ebben a városban. Talán csak nem lesz olyan rossz... - gondoltam magamban, majd vállat rántottam, és rögtön válaszoltam.
- Izé...Kim vagyok, és az isten háta mögül jövök, valamilyen kisvárosban csaptam a szelet, de annyira untam már azokat a kifejezéstelen arcokat, és azt az uralkodó harmóniát, hogy muszáj volt váltanom - húztam el a számat ezzel jelezve, azt a sok járkálást mig el nem érkeztem erre a helyre - és ide sodort az út. Hú de költői volt ez - húzódott mosolyra a szám, és mélyet szivtam a cigimből. Éljen. Úsztam a mámorban.
- És benned drágaság, kit tisztelhetek? Már ha igy egy közös cigizés során egymásba botlottunk, és orra estünk - filozofálgattam.
Sokszor megesik velem, hiszen az egyedüli emberek akik körbe vettek azok általában a szexpartnereim voltak, mert nem kimondottan beszélgettünk - hiszen a sóhajtozást nem lehet beszélgetésnek nevezni -. És töménytelen unalmas perceimben, gondolkoztam, iszogattam,szívóztam és filozofálgattam. Erről meg arról, és ennek köszönhetően mindig sokkal többet mondtam, mert fényévekkel a gondolatom előrébb járt.
Vissza az elejére Go down
Axla Mihai


Axla Mihai

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Kikötő   Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 7:37 pm


If life gives you lemons... Make lemonade!


To: Kim



Mikor ő elmondta a nevét, akkor esett le, hogy én már megint faszán megfeledkeztem erről. Tulajdonképpen csoda, hogy köszönni köszöntem. Az sem mindig szokásom, jóanyámtól kapom is érte a lebaszást. Vajon van egyáltalán olyan dolog amibe nem akar beleszólni? Ja, igen, megengedte, hogy legyen egy külön ház a házunk kertjében személyesen nekem fenntartva. Juhúú! Egy pirosl,mpás negyedben egy prostival osztozni egy leépült kérón, na annak örülnék. Mindegy, azért vagyok itt, hogy kurvára kizárjam az otthoni irritációt.
- Axl, tudod, mint Axl Rose csak nekem mellem van nagy farok helyet... Pedig milyen jó lenne... - méláztam el. Ami gyakran megesik. Képtelen vagyok néha a koncentrációra. Egyszerűen nem megy. Ezer százalék, hogy valami baj van velem... Persze mit ér az mn szavam? Egy rohadt kis köpet vagyok, aki csak úgy van, mert miért is ne. S miközben ez pörgött a fejemben, na meg vizualizáltam a szitut, mintha valaki megkocogtatta volna a vállam illedelmesen ms köhintett volna egyet, jelezvén a fantasztikus tényt, hogy hetek óta először normális ember van mellettem.
- Ami azt illeti, ezek szerint Istinek nagy háta lehet, ha ennyi hely van mögötte, hogy nem tal,lkoztunk még eddig - próbáltam meg vicceskedni, s még egy mosolyszerűt is kicsaltam magamból. Megy ez, megy ez! - bíztattam magam az első sikerélményen felbuzdulva ms azt hiszem, ha most a csajszikám fogja is magát és elmegy a vérbe, akkor is elmondhatom, hogy jó volt a napom, mert olyan dolgokat csináltam, amik manapság nem szokványosak tőlem.
- Mit gondolsz, megiszol velem egy füstös pubban egy forralt bort? - buzdultam fel. Igazából csak már megfagytam így a tél közeledtével, na meg az eső is elkezdett parádézni.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Lilleyman


Kimberly Lilleyman

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Nov. 23.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Kikötő   Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 10:04 pm


> playing with : Axla Mihai <



- Mi az, hogy!- pörögtem újból fel. Ez az én formám, bármilyen kis dolgon fel tudom pörgetni magam, jelen esetben hogy ez az amúgy 'nembeszélekveled csak kell a gyújtód' lány, ténylegesen szóbaállt velem, sőt még hajlandó folytatni a társalgást.
És forraltbor. Mikor utasítanék vissza én ilyen alkalmat? Lelkesedésemhez, még a hűvös levegő is hozzájárult. Rögtön elképzeltem, ahogyan a forró lé végigcsordogál a torkomon, minden testrészemet megmelegítve, őrjítő volt a fantáziám, mindig is tutam, de jelen pillanatban, rosszkor kínzott engem.

- Induljunk - nyomtam el a már amúgy is végét járó cigarettacsikkelt, és a sötét csajszira mosolyogtam. Nem is volt olyan vészes mint mutatta magát, sőt teljesen kedvelhető lénynek tűnt. - Mellesleg , kéne majd valami elfogadható kecó itt erre fele, nem tudsz valamit? Pár napig még azért maradnék, mert utazni sem túl sűrűn, szóval kéne valami kis pléjsz ahol vakargathatom a vakargatnivalóm - mosolyodtam el, és kérdő szemekkel pislogtam.
Vissza az elejére Go down
Axla Mihai


Axla Mihai

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Axla & Kim - Kikötő   Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 10:46 pm


If life gives you lemons... Make lemonade!


To: Kim



Hát úgy tűnik, jó csillagállás van, vagy tudja a tököm - aminek, csókolom, ideje lenne már kinőni -, mert se nem hajtott el, se nem ment ő világgá, hanem itt van és most együtt lófrálunk. Azt hiszem, most kijár nekem egy vállveregetés! Ha meg nem, én akkor is adok magamnak, mert megtehetem. A lelkesedése egy töredéke rám is átszállt, így megcsóválva a fejem nevettem el magam, s pöcköltem el a csikkemet.
- Na gyere pipike, mert szarrá ázunk! - pillantottam az égre és megindultam célirányosan, ő meg jött mellettem tovább csivitelve, mire nekem támadt egy jó ötletem. Ooooh, már előre láttam a végeredményt, hogy mi lenne a reakció és már tudtam, hogy mi hiányzott. Vagyis eddig is tudtam, csak nem volt rá lehetőségem. Huncut mosoly csövelt mmg a szám szélén, amikor felé fordítottam a fejem út közben.
- Ami azt illeti, nekem van egy külön kéglim, fullosan. Segíthetnél lelakni! Szerintem jól meglennénk, látok benned fantáziát... Mondjuk festhetnénk orgiákat a falakra... - nevettem el magam. Persze ha komolyan veszi, én benne vagyok! Igen, vagyok ennyire faszkalap! - azzal már futólépésben kb léptünk be, mert emberes zuhi pottyant ide.

~ Yellow Submarine Pub ~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Axla & Kim - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Kikötő   Axla & Kim - Kikötő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Axla & Kim - Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kikötő
» Axla & Kim - Pub
» Axla Mihai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archivum-