Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Axla & Kim - Pub I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Alex Henley
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Opal Lin
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Callum
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Axla & Kim - Pub EmptyAxla & Kim - Pub I_voting_barAxla & Kim - Pub I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Axla & Kim - Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kimberly Lilleyman


Kimberly Lilleyman

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Nov. 23.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 11:50 pm


> playing with : Axla Mihai <



( Kikötő)

- Te... most komolyan azt akarod, hogy lakjak veled? - csillant fel a szemem az ötlete hallatán, és fantáziám máris új utara evezett, majd ahogyan felvetette az orgiát, fejemben eluralkodott a káosz, és kezdtetét vette a bebaszós, tele félreérthető képekkel lévő falak, hangulatos zene, csipetnyi nőiességel fűszerezve. Fantasztikus, teljesen elterveztem mindent , de mi van ha csak viccelt? - Ha komolyan gondolod, akkor benne vagyok. Az orgiás részben meg pláne. Imádnivaló lenne a kéró. Ah - sóhajtottam fel, majd rámosolyogtam.

Időközben még a Pubba is megérkeztünk, hihetetlen milyen szerencsés napom van, új város, új emberek , főleg egy értelmes, talán új lakás, rögtön forraltbor, sok kan. IMÁDOM EZT A HELYET.
- Két forralt bort kérünk - löktem oda a pasinak, ki a pult mögött állt, és figyelmét teljesen lekötötte egy a minibbnél is minibb szoknyában lévő egyed látványa. - Add ide a borunk hapsi, majd vidd ágyba a kis csitrit. Totál nedves , nézz már rá! - bíztattam a kis csávót. Mindig ilyen voltam, összeugrasztottam az embereket, követelőztem, de tudtam komoly is lenni, bár igyekeztem olyan helyekre járni ahol nem első számű követelmény a komolyság.

- Úgy vélem válthatnánk valami erősebbre,ha ráérsz és nincs dolgod - nyitottam ki a táskám és húztam elő egy átlátszó tasakot. Sugárzott az itteni emberekről, hogy jól ismerik a tasak tartalmát, és nem ellenkeznek ha megkínálják őket, de a lánynál, nem tudtam, hogy mennyire mehetek mélyre, hogy mennyi az az annyi, aminél ő azt mondja állj. De próbálkozni csak szabad, ugyebár a rossz dolgok mindig jók, és kecsegtetők.
Vissza az elejére Go down
Axla Mihai


Axla Mihai

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2013 4:10 pm


If life gives you lemons... Make lemonade!


To: Kim



Kicsit furcsa volt, hogy mondjuk úgy, meghökkent, de aztán persze nem kellett sok, hogy újra bepörögjön és totál ráálljon a témára. Lehet, hogy ma mondjuk lottóban is nyernék? Ha nem hagy el az ép eszem, lehet, hogy bepróbálkozok egy szelvénnyel.
- Kimo, nézz rám, úgy nézek én ki, mint egy vicces gyermek? Most komolyan... Ha benne vagy, nálam csövezhetsz, a lakbért meg lenyomjuk természetben! - kacsintottam rá, azzal hagytam, hogy kikérje a löttyöt, én meg betámadtam egy füstös kis boxot.
Mit ne mondjak, most tértem ide be először, de szimpatikus volt. Már csak azért is, mert nem holmi fostalicska zene nyikorgott. Tudniillik, rettentő sokat dob a latba, hogy mivel hintik meg zeneügyileg a hangulatot. Egyszerűen föláll a hátamon a szőr a mai... Nem is tudom, hogy egyáltalán merjem-e zenének nevezni azt a valamit, na meg a pop-nak beállntott vernyákolásokat. Ugh, hagyjuk is, mielőtt menten ideokádok az asztal közepére, és kérhetünk egy kis kenyeret is tunkolni...
- Na de te lááány! - vigyorodtam el, ahogy kipattintotta az asztalra a mókásságot. Igazából eléggm felelőtlen húzás csak így, de hát who cares bitch? - Azt hiszem, minket az ég is egymásnak teremtett... - somolyogtam továbbra is, miközben iszogattam a kifejezetten bitang jó forraltboromat.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Lilleyman


Kimberly Lilleyman

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Nov. 23.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 5:49 pm


> playing with : Axla Mihai <

- Akkor cunavirág, a tiéd vagyok - terült el egy nagy mosoly az arcomon. Azért milyen hihetetlen már, első nap, hogy beteszem a lábam ebbe a városkába, és máris. Emberek, egy egész kis elfogadható hely, finom forraltbor, és kéró. Azért. Szerencsés vagyok vagy miaszösz. - Szóval, úgy véled... hogy egymásnak teremtett minket az ég is? - ha már itt vagyok, és láthatóan ő is benne van a játékomba, miért ne játszhatnék?
- Akkor virágszálam ideje hozzámszoknod, merthogy én igen kicsapongó életet élek, és téged is magammal rántalak, nem fogsz unatkozni mellettem, az egyszer biztos, sőt - húzom fel sokat sejtetően a szemöldököm, és körbenézek. Nem figyel senki, pedig két ilyen elbűvölő leányzó. Hát, rossz helyre jöttünk, ha férfiakat akarunk ágyba csábitani, az egyszer biztos. De nem is látok biztonsági nagypocakú gonosz arckifejezésű sörtvedelő manust, szóval legalább mig jü hangulatot teremtünk, addig nyugtunk van.
- Egy dolgot viszont meg kell igérned, mielőtt még igazán jóban leszünk - ráztam meg a kis fehér tasakoz előtte, és vártam a válaszát, hogy komolyan megteszi-e nekem, vagy sem. Mondjuk anélkül is boldoggá tenném a kis fehér csodával, de azért érdekelt a válasza...
Vissza az elejére Go down
Axla Mihai


Axla Mihai

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 7:56 pm


If life gives you lemons... Make lemonade!


To: Kim



Felnevettem ahogy beszélt és beszélt. Jó kedvem lett, de kajakra. Nem, amúgy személygépjárműre is. Szóval megtaláltam itt is végre a nekem való személyt. Azt hiszem, rövid időn belül bentlakásos suliba leszek eltanácsolva, mert úgy tűnik, minden visszalendül a régi kerékvágásba. Igen, egyből ki is kezdett nyílni a a csípám, de élveztem. Éreztem, hogy most újra elkezdek élni.
Egy pillantást vetettem én is a körülöttünk ülő és lézengő manuszokra, egy-kető felénk pillantgatott pajzán csillogással a szemekben. Mondjuk ezt nem is csodálom, mert szó mi szó, mindketten dögök vagyunk a javából. Hosszú haj, kívánatos alak, egzotikus arc, mélyreható tekintet. Jjnéhányan sátrat is állnthattak itt helyben. Nem tudom miért, de tetszett ez a gondolat. Nem hiába, nem hazudtolom meg magam soha, csak... egyedül nem olyan jó, de lámsza, derült égből villámcsapás!
- Oh, ugyan Kimberly.... - könyököltem föl az asztalra, így egészen közel kerültem hozzá és a kis tasihoz is. Éreztem, hogy valami kattant az agyamban, de még szerencse, hogy csak én éreztem. Szemeim mélyen Kim szemében voltak, szinte szúrósnak tűnhetett, de ő biztosan érezte benne az igazi Axl-t, az őrültet. Sunyi mosoly hancúrozott a szám szélén, éppen csak sejtetve valamit, mintha megmozdulna az ajkam.
- Ec-pec-kimehetsz-el döntjük el, vagy nekilátunk, cica? - emeltem meg az egyik szemöldököm, továbbra is tartva a tekintetét. Már most éreztem a pörgést, az adrenalint. Őrjntő.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Lilleyman


Kimberly Lilleyman

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Nov. 23.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeCsüt. Jan. 10, 2013 3:57 pm


> playing with : Axla Mihai <


- Lámcsak, lámcsak, de türelmetlen valaki - mosolyodtam el, és kicsit meglóbáltam a tasakot. - Talán nem vagy...éhes? - nyaltam meg a szám szélét.
Oké, ez igy egy kívűlállónak eléggé félreérthető lett volna, de nekünk nem. Nekem biztosan nem, és ahogy belenéztem Axla szemeibe, jó mélyen, láttam hogy ő is érteni fogja a lényegét az egész viselkedésemnek. Kezdett felpörögni. Láthatóan, külsőre ugyanaz a lány aki ott csövezet a kikötőbe, de mostanra belsőleg változott egy kicsit. Gyerünk Kimby, hozd ki ebből a csajból a belső istennőjét.

- Egy... - kezdtem bele a mondandómba, és egy gúnyos mosoly jelent meg az arcomon. - Játszunk egy kicsit, majd aztán szerzünk valami rucikat, és mikor kellően rá vagyunk állva a témára - lengettem meg egy kicsit a tasakot, jelzésképpen - elmegyünk bulizni. Mert nekem feladatom van még veled. NAGY feladatom - mondtam sokat sejtetően.

- Nos... ? - kérdeztem, a válaszára várva - Készen állsz cunavirág?
Vissza az elejére Go down
Axla Mihai


Axla Mihai

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 9:46 am


If life gives you lemons... Make lemonade!


To: Kim



Kíváncsi szemekkel figyeltem, ahogy beszél hozzám. Igazából elég őrült természetem van, szóval nem kell sokáig 'noszogatni' hogy benne legyek minden éktelen faszságba. Sőt, sokszor kifejezetten az én fejemből pattannak ki a legnagyobb gyökérségek, amibe persze mások önként és dalolva követnek. Csak amióta ide deportáltak anyám hülye eszméi... na azóta alábbhagytak az ilyen dolgok nálam. Ez a csaj pont időben érkezett még ahhoz, hogy ne vegyek egy revolvert és lőjem fejbe magam az unalomtól. De most komolyan. Faszán alig lehet itt valamit csinálni. Az emberek olyan maguknak valóak, hogy inkább nincs is kedvem hozzájuk szólni. Mondjuk ez egy eléggé kisváros, mindenki ismer mindenkit, évszázadokra visszavezethetőek a családfák és ez így is fog maradni, mert ez egy ilyen nyomorult hely. Komolyan, a hideg rázott eddig.
- Hmmm, most hogy így belegondolok... talán több dologra is fáj a fogam... - mosolyodtam el kétértelműen. Felemelő volt végre hogy elszállhat az agyam, csak ilyen random hülyeségekkel. - Mit gondolsz, tudod te egyedül csillapítani az összeset? - haraptam az ajkamba mosolyogva. - Mondjuk elég életrevaló gyermeknek tűnsz... Bízom benned... - folytattam, s a huncutság nem hagyott alább a hangomban.
Lazán hátradőlve egyik kezemmel megtúrtam a hajam, másikkal a boromért nyúltam. Éreztem, hogy a mellettünk lévő asztalka vendégei elég keményen rákattantak a két fiatal suna látványára. Ezek a férfiak... felháborító! - kuncogtam magamban.
- Ó baby, én készen állok bármire... Csak szerintem ez a város nem áll készen ránk! - tettem le a poharat, ami idő közben kiürült, s könyököltem újra vissza az asztalra.
- Hallgatlak prófétám, ontsd az igét!
Vissza az elejére Go down
Kimberly Lilleyman


Kimberly Lilleyman

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Nov. 23.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 9:59 am


> playing with : Axla Mihai <


- Több dologra ? - vontam fel a szemöldököm kérdőn, és beleharaptam az alsó ajkamba. Most, hogy így belegondolok,milyen baszott nagy szerencsém, van, hogy pont a kikötőbe jártam, pont ennek a csajnak fogyott el a tüze, pont ilyen természetű, és pont mindig az ellen lázad, mint ami van.

- Bájdövéj - kezdtem máris az inglissel és lecsaptam a kis tasakot az asztalra - Nesze. Ne húzd, már itt az agyamat. Tessék -húzódott kacérkodó mosolyra a szám. Igen, ez vagyok én. És imádom.

Újból elkezdtem kotorászni a táskámba,egy újabb tasak iránt, mert tudtam, hogy van, majd pár másodperc után, előhúztam a magamnak szánt adagot is.

- Nos, kedves Axl, van kedved még barátkozni, és összezárva lenni velem ? - kérdeztem még mindig ugyanazzal a mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Axla Mihai


Axla Mihai

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2013 12:45 pm


If life gives you lemons... Make lemonade!


To: Kim




- Bitch please... Miért hiszi mindenki azt, hogy én olyan jó gyermek vagyok? Tekerd meg baby kicsit az agytekervényeidet, aztán ha bármi faszság eszedbe jut, nagyjából mérget vehetsz rá, hogy én benne vagyok. - kacsintottam rá, miközben a tenyerem alá rejtve a kis párnácskát, elhúztam magam elé az asztalra. Ez a csaj vagy teljesen kattant, vagy teljesen kattant, de ez egy kurva jó üzlet volt így. Bár valószínűleg csak olyan mint én, különb a nagy masszától, akik elvakultak és a masszív függőség irányítja őket. Én mindig is jófej drogos voltam. Már ha nevezhetem magam annak, ennek tudatában. Szóval... nekem ha van, én adok, akárcsak ő. Asszem, marha jól ki fogunk jönni. Eszem faszom megáll, hogy egy ilyen emberhez, egészen Washington államig kellett jönni... Az emberek faszok... min is lepődök meg.
- És mondd csak, ugyan miért ne akarnék egy olyan emberrel bandázni, akivel ilyen jól megértjük egymást? Na meg hogy az igazat megvalljam, hülye lennél ezt az ajánlatot kihagyni cuncikám... Nem kóricálnak odakint ingyen és bérmentve lakást fölajánló szutykok... - folytattam a mondókámat, enyhén gesztikulálva a kezemmel. Persze ezen a kissé affektáló stíluson mindketten jól elnevettük magunkat. Ahogy elképzeltem magam, hát mint egy komplett idióta. De végülis nem áll messze ez az állítás a valóságtól.
- Nos szóval, én amondó vagyok, drága testvérem, hogy verjünk még itt be valami itókát, amit természetesen én állok, akármennyire is ágálnál a dolog ellen, aztán fogunk egy taxit, szépen elfuvarozza a szexi seggünket az én kis kecómhoz, ott szétmegyünk, mint a szemét és majd eldöntjük, mi lészen. Már ha megfelel neked ez a felállás... természetesen közbeékelhetünk még dolgokat, ha van valami ötleted... - járt a szám tovább, pedig nem volt szómenésem. Néha kicsit felpörög a nyelvem, de szemmel láthatóan őt nem zavarta, így engem sem foglalkoztatott az ügy sokáig, csak vártam a reakciót.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Axla & Kim - Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axla & Kim - Pub   Axla & Kim - Pub I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Axla & Kim - Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Axla Mihai
» Axla & Kim - Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archivum-