Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Alex Henley
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Opal Lin
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Callum
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Callum lakása - Page 3 EmptyCallum lakása - Page 3 I_voting_barCallum lakása - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Callum lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 11:02 pm

Callum hangja hatolt bele a fülembe, és lihegve, szuszogva nagyokat néztem fel az arcára, amikor éreztem a pillantását felém fordulni. Kíváncsian szemléltem mit matat a kezével, s kisvártatva fel is gyúlt egy szál cigi és ahogy megcsapta az orrom a finom illat... ismerős jóleső érzés szaladt belém... De rég is szívtam már... de hát csóró ember nem szív cigit. A többi dologért épp eleget "melóztam." De most... megvolt egy füstben a szex, és Callum is kínálta... hát nem is mondtam nemet, érte nyúltam, és teketóriázás nélkül szívtam bele egy jó mélyet.
- Egyetértünk... - sóhajtottam egy végtelen élvezeteset, miközben kifújtam a füstöt. - Mmmm... ez már nagyon kellett... - szívtam még egyet a cigibe, aztán visszanyújtottam Callum felé. - És... azt hiszem Te se bántad meg, hogy feljöttem.. - szusszantam magabiztosan, miközben kezem cikázva végigsiklott az oldalán, és a nyakába haraptam játékosan.
Közben a pillantásom a másik, a barna felé tévedt, aki közben ugyancsak felfelé kezdett figyelni miránk.
- Jah, igen, a nevem Opal - mutatkoztam be Neki, eszembe jutván, hogy mi még csak egymás nevét se tudjuk... - Te komolyan rendőr vagy? - kérdeztem tovább kuncogva, míg kezem tovább simogatta Callum testét, és felrémlett fejemben a perverz gondolat, miszerint rendőrrel még sosem dugtam...
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 10:30 am

Próbáltam alapjáratra húzni a légzésemet, de szám közben önelégülten mosolygott. Most is elértem amit akartam. Mindig elérem! Éreztem, ahogy a barna végighasal a mellkasomon és önkéntelenül túrt a kezem a hajába.

- Csak nem elfáradtál… Kincsem… - vigyorogtam az orrom alatt – Pedig hosszú még az éjszaka… - feszült szét a mosolyom a feketére is pillantva, ahogy láttam már ő is éledezett. Szabad kezem csökkentve a hiányérzetet kajtatott egy szál cigiért az éjjeliszekrényen, és meggyújtva tartottam az útközben közelebb csúszó kis vágottszeműnek.

- Azt hiszem életed legjobb döntése volt, hogy maradtál. – vigyorodtam el, de jól tudtam, még egy körrel jönnek. Nem engedem el olyan hamar őket.
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 10:57 pm

Kezek értek hozzám... egy kéz, még egy kéz, és még egy... és csak egy volt az enyém... a másik valahol Callum és a kiscsaj közt játszadozott, míg az Ő kezeik meg énrajtam jártak, csúsztak, simultak... Finom volt... kéjes, vadító, gyönyörökkel teli, a két ügyes kéz... az erős és kemény, és a kicsi, fürge... Nem hittem volna hogy valaha ilyet mondok majd, de ezek ketten voltak... életem egyes legjobb pillanatainak okozói. Egyszerűen nem bírtam betelni azzal ahogy hozzámértek... ahogy csókoltak... már nem is tudom mikor melyikük csókolt vagy simogatott... egyszerűen túl jó volt... túl... jóó... Nem tudtam már mik járnak a fejemben, csak azt éreztem hogy hiába hogy a szexuális aktus fő alkotópontját ők ketten teszik ki, mégsem maradok ki én sem az élvezetből. Kezeik odaadó kényeztetése, odafigyelésük rám is hatással volt erősen. Nem maradtam ki a jóból... a nagyon jóból... és végól sem maradtam ki, a legjobból.... Azzal egyidejűleg, amikor ők ketten beléptek az áldozás szentséges templomába, az én testemnek is elegendő volt pár utolsó simítás, és ahogy mellettem megfeszültek, én is belesikkantottam a vágott szemű lány sikolyába, mely egy pillanatra a lent dübörgő zenét is teljesen elnyomta a fülemből...
Láttam még amikor Ő lehullott Callum-ról, és a testük különvált. Egy pillanatra én is a férfi testének dőltem, s csak támaszkodó kezem akadályozta meg, hogy mellé is dőljek azonnal. De ahogy jólesőn nyögdécseltem kezem automatikusan simogatta az erős testet, ahol csak elértem, közben lassan a mellkasára döntve a fejemet, és nagyokat sóhajtozva, miközben éreztem azt a puha, lágy kezet ami a vállamat kezdte cirógatni...
- Istenem... - nyöszörögtem bele Callum bőrébe. - Ez egyszer... egyszerűen... istenem... - két értelmes gondolat nem jött ki belőlem, olyan szinten el voltam varázsolva...
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 10:45 pm

Hogy élveztük? Az nem volt kifejezés! Eszméletlen volt! Egyszerűen... nem is lehetett volna tökéletesebb. Cseppet sem zavart, hogy nem is olyan régen már voltam együtt egy férfival, nem zavart, hogy nemrég még nem álltam meg a lábamon olyan szinten ki voltam ütve. Most... az egyetlen dolog ami igazán megrészegített, az a szenvedélyes hév volt, mely Callum testén mozogva egyre feljebb és feljebb nyomott, egyre gyorsabb és gyorsabb mozgásra ösztökélt. Egyre erősebben ringattam a csípőmet, és egyre közelebb éreztem magunkhoz az ősi robbanást. Tudtam hogy az a pillanat megmásíthatatlanul el fog jönni, és tudtam hogy akarom... oh, igen, de még hogy! A testem reszketett a kéjtől, úgy éreztem mintha egy élesített vulkánon ülnék, és egész testemben átjárna a rezgő izgalom amint a kilövellésre készül. A kezeim átjárták a sötét bőrű nő testét, ahogy Callum-on mozogtam, a másikat simogattam. Végigcirógattam a mellén, a vállán, le az oldalára, végig a hátán, át a nyakára, mígnem magamhoz rántottam hogy én csókolhassam meg. Callum követő pillantásában ez a mozdulat is csak még vadítóbb volt, arról nem is beszélve, hogy a sötét csajszi izgatása sem volt épp egy hálátlan feladat, mindhármunk keze ott járt a testén, és Ő legalább olyan ködös homályban nyögdécselt, mint én magam.
Nem tellett bele sokba, hogy Callum-al egyetemben magamat is a csúcsig lökjem, és amikor már ott tartottunk, hogy a célba lépünk, kéjes sikoltással szaladtam el a barnától, és fejemet hátravetve, feszülő gerinccel élveztem az érzést, ahogy izmaim görcsös gyönyörbe rándulnak, amint az alattam elterülő férfi belém lövelli magját, s a fülem valami halvány derengésben érzékelte a kezeim közt ugyancsak megmerevedő másik testet is... ám képtelen voltam odafigyelni Rá, csak erőtlen engedtem el magam, és hanyatlottam le, végigdőlve az ágyon, Callum másik oldalára.
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 10:13 pm

Élvezet volt látni… amit ezek ketten művelnek. Ahogy egymásra hangolódik a két test, ahogy az ad, és ő elvesz. Vigyorognom kellett… beleveszve az élvezet ködébe, és mélyeket lélegezve próbáltam nem lecsukni a szemeimet. Látnom kellett! Őket! Ahogy amaz rajtam dolgozik, újra és újra emelkedve, ez meg… eleped minden egyes csókomért. Egyszerűen imádtam ezt a helyzetet! Már maga az érzés színtiszta élvezet, uralkodni két nő felett, akik bármit megtesznek, amire csak felszólítod őket. Csak egy cseppnyi Devil... és az egész MÉG édesebb ígéret, de tudtam, most be kell érnem ennyivel. Velük. Kettejükkel, és ahogy a fekete újra mozdult, éreztem, ahogy felnyögök. Egyre vadabb volt, egyre többet követelt, mintha csak ki akarná csikarni belőlem magát az életet, ez a másik meg, a szende, egyre jobban elveszítve a valóságot a belé mártott kezeim között, a fejem önmagától csapódott hátra az ágy támláján, ahogy éreztem, hogy fojtogat, aztán tudtam nem bírom tovább, és szabadjára engedve a lovakat, a másik hajába kapaszkodva nem bírom tovább, felrobbanok!
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 2:57 pm

Egy darabig úgy tűnt mindent remekül csinálunk. Az a lány nagyon profin smárolt, én pedig igyekeztem minden tudásom és ösztönöm beleadni a technikámba, ahogy kezeim és ajkaim simították Callumot. Bár a reakciói alapján jó lehetett amit csinálok, mert panaszos szó nem hagyta el a száját, csak elégedett hangok és rezdülések áradtak belőle. Ez pedig igazán, igazán nagy elégedettséggel töltöttek el, hisz vágytam rá hogy én is kielégíthessem Őt, hogy a munka amit végzek a kedvére legyen, azok után, amit Ő okozott nekem.
Egészen addig kényeztettem, amíg egyszercsak meg nem ragadott a keze, és el nem tolt magától. Annyira belemerültem az izgatásába, hogy először meglepődötten néztem a szemei felé, ám Ő akkor már a fekete lányt húzta magára, aki mindennemű ellenkezés nélkül fogadta testébe a férfit. Én pedig megértettem, Callum a következő fokozatba lépett, még mielőtt eljuttattuk volna a csúcsra. Így máris világos volt a tette.

Először nem tudtam, én most mihez is kezdjek, már éppen gondolkodtam hogy esetleg a kezeim beszállhatnak az övéik mellé, mikor is ezúttal Callum oldotta meg szemérmes gondolkodásomat, amikor is a következő pillanatban engem ragadott meg, és húzott maga felé, ahogy nemrégiben még a vágott szeművel tette. Most az én számban kötött ki, és engem kezdett hevesen csókolni, nekem pedig teljes mértékben a kedvemre való volt, hogy nyelve az enyémmel ficánkolt. Kezem a mellkasára siklott a másikéi mellé, míg szabad kezem a hajába túrva húzta, tartotta magamnál ragaszkodón.
Jólesőn, s boldogan mosolyodtam el szavait hallva mikor megdicsért, s ajkamba haraptam ahogy Callum nyögött a másik alatt, aki gátlástalanul mozgott felette, az egekig magasztalva lassacskán hevületüket.

Örvendőn simultam keze alá, amikor szája visszaragadt az enyémre, és egyöntetűn kezdett simogatni újra, ezúttal én is vele együtt nyögvén bele-bele a csókunkba, főként amikor a másik csaj is megérintett, és előbb ajkai, majd nyelve késztetett nyöszörgő sóhajra, ahogy élveztem miként kényeztetnek engem is. Rábíztam magam testem s vérem ösztönére, és kezem mely eddig Callum mellkasán pihent, elindult lefelé kalandozni, hol a lány testét simítva, hol a férfiét, míg el nem értem testük összekapcsolódó területét, hogy simítsam merészen mindkettejüket. Az eddig Callum hajában markolászó ujjaim pedig új területre, saját testemre siklottak, hogy magam is tovább hevítsem vészesen dübörgő véremet...
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 2:29 pm

Míg mi együttes ügyködéssel taroltunk Callum testének irányítása felett, megéreztem egy kutató kezet a hátamon, ahogy az erős marok simul végig a gerincemen, és én beleborzongtam a jóleső tevékenységbe. Mikor a fenekemig ért, és egészen egyszerűen belemarkolt, erős ujjai nyomán mélyen nyögtem a szájába. De a csókom nem szakadt el, tovább és tovább barangoltam azt az édes barlangocskát, és nyelvem minden négyzetcentiméterét feltérképezte. Egészen addig folytattuk mind a ketten áldásos tevékenységünk, míg Callum feszülő teste el nem árulta, hogy munkánk egyirányúan gyümölcsöző szakaszba ér lassan. Már vártam mikor reagál erre a férfi, mit választ, az eddigi kéz- és szájmunkát, vagy inkább mélyreható irányultsággal lép előre.
Nem kellett sokat várnom, egy utolsó mély nyelvtáncot követően ujjai a hajamba markoltak, és elhúzott magától.

Hangjára értőn mosolyodtam el, s nyelvem végigsimult saját ajkamon, hogy amint a másik csajszit odább hessegette alfelétől, én helyezkedjek föléje lovaglóülésben, s egy határozott mozdulattal vezessem őt magamba. Mind a ketten felnyögtünk a hirtelen jött érzéstől, Ő, amint meleg szorításom körülölelte, én, amint méretes tartalma kitöltötte testemet. Nem volt kérdés, hogy cselekvésünk mindünk irányultságában elégedettségre okot adó eredmény. Két kezem a mellkasára támasztottam, s ujjaim finoman markolászva mellizmát, támaszt tartottam magamnak, hogy csípőm mozdíthassam kényelmesen. Előbb finoman, az első pár mozdulattal csak lágyan ringatva meg magam felette előre-hátra, hogy aztán lágy játékkal ingerelve néha körözzek egy kicsit csípőmmel, amint minden kör után egy erősebb lökést eszközöltem testemen, ezzel mindkettőnk érzékelésében vad zúgolódást keltve. Elemi ösztön volt... hajtani a cél felé, ahogy nyögéseit hallottam, s magam is fel-felnyögtem az élvezettől... miközben éreztem miénkhez simulni a másik nő testét is.
Szemem kinyitva láttam hogy Callum csókolja Őt, s előrébb hajolva csókoltam a barna nyakába. Nyelvem izgatón húzva végig perzselő bőrén, miként mozgásom tovább hajtott, egyre fel, fel, és fel, tovább a célig...!
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 1:43 pm

Tudta ám a dolgát a kis csitri és nem is habozott megfizetni. Élveztem ahogy a nyelvét szinte lenyomja a torkomon, és ahogy a másik is belekezdett, elnyugodva engedtem fel. Most már mehet… már nem kell a tartás, az ész, a tudat, most éljen a mámor az ösztön és a tudatalatt!
Kezem automatikus útra indult, végigsimítva a fekete hátán, mélyet marva a fenekébe, és amikor éreztem közelít a vége, visszaindult és finoman markolva a hajába húztam hátra.

- Gyere… - suttogtam csak nagyot nyelve, közvetlenül bele a szemeibe, és ahogy másik kezem még mindig emezt nézve a másik lányért kapott, hogy félretolja, a fekete értette is a célzást, és nem is kellett nagyon győzködni, hogy dobja át a lábát rajtam és üljön az ölembe. Isteni volt! Végre! Ahogy elengedtem a tartást, az egészet, és mikor végre erőm is volt, hogy a mozdulatok alatt újra felnyíljon a szemem, megint a másikért kapva, most azt húztam az ajkamra.

- Csodaszép vagy… - fúrtam a tekintetem a szemeibe, néha-néha felnyögve a másik mozgása alatt, végigsimítva azt a gyönyörű színű bőrt, és azonnal az ajkamra húzva, kezem már indult is el újra végig a testén, bebarangolva, felfedezve, újra a magáévá téve, és megint megtörve, azt a klub előtt álló, eltökélt, pökhendi kis rendőrlányt.
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 8:54 am

Mikor Callum megállította simogató kezeim, tekintetem az Övébe meredt, s varázsoló babonázása bólintásra késztetett. Visszább húztam kezemet, és figyeltem hogyan szabadítja meg béklyójától a kis barnát. Halkan kuncogtam fel ahogy láttam még mindig ködös íriszeit, kissé megreszkető testét, hisz ezek mind a mi ügyeskedésünket díjazták. Kell ennél több?

A fán koppanó bilincs hangja rebbentette fel figyelmem, és a férfira fordítva figyelmem, néztem mosolyogva hogy hever végig a meggyűrt takarón. Fizetség, hát persze, most jön a rendezése a számlának. Adunk, hogy kapjunk. Ő kifejtette kényeztetésünk diadalmenetét, hát most mi jövünk hogy perkáljunk, tajtékzó testén, és megzabolázzuk azt a rodeózó vért.
Mikor megéreztem magamon azt a követelőző kezet, nem volt bennem ellenkezés, készséggel hajoltam oda szájához, és kívánságát hallva nem is húztam az időt, nem is tudtam volna, hisz Ő máris tövig a számban volt. Nyelve pont olyan erőteljes volt mint maga a test, vad szenvedéllyel marta, tépte számat, én pedig belementem a játékba, követtem a mozdulatokat, és átvettem a tánclépéseket. Hevesen csókoltam, ujjaim a hajába martak, s testem az övé fölé hajolt egészen közel simulva mellkasára.

Ám érzékeltem valahol az érzékelés határán, hogy a másik csajszi tanácstalanul bambul miránk, és valahogy sejtettem hogy hárman-párbant még nem játszott. Hát gondoltam segítek rajta kissé, és kinyúlva a kezéért, Callum-ra húztam Őt. Ahogy a keze a célba ért, már nem is kellett tovább noszogatni, már tudta mi a pálya. Éreztem ahogy az alattunk lévő test reagál a tettekre. Belekuncogtam a csókba, de nem szakadtam el, épp ellenkezőleg, csak tovább vadítottam a szenvedélyt bennünk, s kezeim haja helyett az erős testére vándoroltak, és ujjaim játékos simogatásai folytatták a kényeztetést, olyan helyekre siklottak ingerelni, ahol tudtam hogy az emberi test érzékenyen reagál... Fül, nyak, oldal, hasfal, egyebek, ahol biztosan ingerlő, és izgató egyszerre az érintés, főként ha szerény, lágy, szinte leheletfinom, már-már őrjítő a tett...
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 8:39 am

Testem lassan-lassan csitult csak, ahogy lélegeztem mélyeket, lehunyt pilláim rezgő árnyakként sötétítették el világomat. Egészen addig remekül elvoltam az én kis világomban, az izmaim rezgő mámorát élvezve, míg meg nem éreztem újra egy hozzám közelítő testet. Felnyíltak szemeim, és néztem egyenesen Callum igéző tekintetébe. Felkaptam a fejem amikor megéreztem azt a tapogató kezet fenn a kezeimnél, s jólesőn sóhajtottam fel, mikor kattant a zár, és elszabadultam. Azért bárhogy is, izgalmas volt így, meg minden, és csodálatos élményt kaptam... mindenképp megnyugtató mozzanat volt visszakapni a kezeim szabadságát.
Na meg kissé kezdett elgémberedni is már a vállam. Így mindenképp örültem.

Lassan ültem fel, kezeimre támaszkodva, és tekintetem épp összetalálkozott a kis vágott szeművel, aki az előbb még velem... húúú, erre borzongató lesz még egy darabig visszagondolni. De nem szemezhettünk sokáig, mert meghallottuk Callum hangját, és mindketten Őrá néztünk, így láthattuk miként hever végig az ágyon, cseppecskét kihívóan, ahogy engem máris újra rabul ejtett... Ez a mozdulat... ahhh... hát még ahogy hevert ott... Ösztönösen húzódtam közelebb, s ezzel talán a másik is így volt, mert Ő is Callum mellé csúszott. Láttam hogy ragadja meg a karját, és magához rántva kezdte el csókolni Őt... én meg nyögve néztem hogyan hívja táncra... Nem volt tapasztalatom ebben, az effélénél hogyan is tovább, de úgy tűnt a fekete csaj itt is profibb nálam, mert miközben hevesen belemászott Callum szájába, a keze átvándorolt felette az én csuklómra, és húzta a kezem Callum nemi szerve felé, hogy aztán odakulcsolja ujjaimat. Értettem mit akar mondani, közös munka, munkamegosztás. Dupla haszon, dupla gyönyör, garantáltan nem ellenkezik a delikvens...

Így hát odább másztam, és térdeimre támaszkodva fogtam marokra az említett testrészt, hogy ujjaim bizsergető izgalomba hajtsák, hol erősebben, hol gyengédebben, masszívan, vagy csiklandósan, gerjesztve mámorát, akár egy hurrikán! Hol duzzadón, hol csitulón, siklott kezem fel-le, egy gondolattól megbabonázva, ajkaimmal is hozzá hajolva. Szokatlan játék? Igen, nem is kicsit, de nem volt ellenemre, a legjobbat akartam... a legjobbat fizetségül...!
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 2:01 am

Nem kellett magyarázkodnom, sőt, még utasítanom sem. Nagyon helyes. Ahogy hozzám hajolt, még mindig dorombolón, enyhén téptem meg az ajkait, na ugye mondtam én, hogy jó munkáért jó a jutalom, és finoman simítva végig a másik lábain csak néztem utána ahogy intézkedik. Nem tökölt, nem teketóriázott. Pillanatokon belül már a kezemben is volt a fém, az ő kezében meg én, amire egy pillanatra nyelnem kellett és lecsukódott a szemem, de aztán erőt vettem magamon, és a kezére helyeztem a kezemet.

- Várj! - beszéltem mélyen a szemeibe nézve, megállásra szorítva - Még... várj! - szólítottam fel újra, de a szememből is láthatta, nem viccelek, duplán... együtt... sokkal kellemesebb az élvezet, és ahogy lefejtettem magamról a kezét, közelebb kúszva a másikhoz, egy pillanat alatt nyitottam meg a bilincset.

- Akkor hölgyeim... - repült a bilincs messzire, hangosan csörrenve meg a fapadlón - most rajtatok a sor! - néztem az egyik, majd a másik szemébe, és egy szemvillanás alatt vágódott is a hátam a hátsó ágytámlán. - Fizessetek! - emeltem meg parancsolón az állélemet, és az egyikért kapva - nem tudom melyik, nem is számított - azonnal az ajkaimra húztam - Talán kezdd te! - beszéltem már az ajkain, és nem is vártam tovább, mire várjak? Azonnal csókolni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 12:36 am

Nem tudom mennyi ideig tarthatott nekem észhez térni, csak azt tudom, hogy a fülem mindvégig érzékelt, de én csak utólag fogtam fel, hogy amíg én pihegtem, Callum a másik nőcit is felturbózta az egekig... Mhhh... és ahogy hallom, neki is hasonlóképp jól sikerült, mint az előbb nekem. Bár besegítettem rendesen... de Callum-é az elismerés, elvégre, mindketten miatta vagyunk itt...

Csak feküdtem ott még pár pillanatig, élvezve a gyönyör hangjait, melyeket a másik produkált, meg Callum vigyorgó, büszke alakját... méregetve szemeimmel azt a kívánnivaló testet, mely vadítón duzzadt az izomtól, és ontotta magából a férfias tüzet...
Mígnem Callum hangja csippentett ki a delejező álmodozásból, s így követve pillantását, megláttam azt a bizonyos táskát, amire mutatott. Nem is kérdeztem semmit, csak szélesen elmosolyodva ültem fel, s miközben lemásztam az ágyról, odahajoltam Hozzá egy finom, "hálás" csókra, csak aztán álltam fel, és siettem a kulcsokért, melyeket pár pillanaton belül már vittem is, és Callum tenyerébe csúsztattam, egy újabbacska csókocska közepette, míg szabad kezem merő véééletlenségből megint oda siklott ahol a legkeményebb volt...
- Tetszik ez a város... - sóhajtottam jólesőn, Callum nemi szervén simítva végig ujjaim, s közben már csak azért is alsó ajkamba haraptam, és rebegtettem a pilláimat, a tőlem telhető legszexisebb és legbujább pillantásokkal fűszerezve a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 12:26 am

Ott szólt a hangja de nem értettem... csak éreztem, amikor eltűnt rólam a falatnyi darab ruha, ami még takart. Bár nem mintha eddig is számított volna hogy ott van, de már ott sem volt, s ahogy Callum nyelve leért egész a célig...
Eddig is feszült testem, csak még tovább nyomult, s egészen hihetetlen mértékű idomulásokat hajtott végre rajta a természet ereje. Callum nyelve... ahhh... uhh... istenem, ha arra lennének szavak... Olyan táncot járt rajtam... bennem... mintha az angol keringő bárója lenne... Nem is éreztem kezét a combomon, hisz minden érzékszervem egy pontra összpontosította a tudatát, arra, mit okoz a nyelve... Mert annak nem volt párja!

Szemérmetlen nyögések, buja sikkantások törtek ki belőlem, minden édes, heves mozzanatra, és a szenvedély tüze már majdnem belém harapott, de akkor Callum tette meg ugyanezt... Szinte éreztem hogy a vér kiserken a tenyeremből úgy martam már saját bőrömbe a gyönyörtől, ahogy robbanásszerűn ért utol a döbbenetes roham!! Harapása egy az egyben az utolsó csepp volt a csordultig teli edényben, és most kirobbant az egész, akár egy tomboló áradat!
Testem, mely a hévben meg-megemelkedett, most visszahanyatlott a matracra, és reszketve, rándulva izzadtan hevert magatehetetlenül. Nyögdécselve kapaszkodtam saját kezembe, s fejem ide-oda billent a hihetetlen erőszipolyozó hullámveréstől. Testemre a kéj, akár sziklákra a tajték, csapott fel, s most a hullámzó óceán zizgette még meg-meg az izmaim, ahogy Callum utolsó, utólagos simulásai kényeztették szemérmem...


A hozzászólást Jesabel Gracie Dawson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 13, 2012 8:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 12:03 am

- Ez nem kell ide... - pattintottam el az épp hogy tartó bugyipántot, ami fellélegezve adta meg magát a hirtelen erőnek. Volt már gyakorlatom benne, és a másik kis szuka már rendesen megviselte. Messzire repült az apró kis darab, és én nagyot nyelve nem is hagytam sokáig veszni azt az ínycsiklandó falatot. Éreztem ahogy megfeszül a teste, amikor a nyelvemmel érintem, én mégsem kegyelmeztem neki. Hogy már csak kevés kell? Biztos voltam benne. Hogy honnan? Tapasztalat. Régi motoros vagyok én már a szakmában és azt is tudom, elvégzett munkáért halmozott a jutalom! Éppen ezért is nem teketóriáztam sokat, nem voltam finom, vagy gondoskodó, de nem is egy vadállat, csak éreztem a helyzetet. Amit megkövetel. Kezeim élesen simítottak végig a fejem két oldalán megfeszülő kemény combokon, egészen fel, ölelve, néha belé futón, miközben nyelvem egyre csak járt, pörgött, ízlelt és ő szinte könyörgött, nekem, hogy abba ne hagyjam, mert... Épp egy utolsó pillanat. Mielőtt robbant. Akkor haraptam bele, csak egész óvatosan, finoman, átölelőn, csak hogy érezzen, és már éreztem is a lavinát, a kitörő tüzet, a lávát, ahogy elöntötte azt a gyönyörű, sikamlós testet és még jobban belevetve magam, nem hagytam, hogy szabaduljon!

Hogy vigyorogtam? Mint az atom. Alig néhány perc eltelve, hangosan zihálva, lélegezve, töröltem meg a fejemet és intettem a már észhez tért fekete felé.

- Hozd a kulcsokat! - kacsintottam rá sokat sejtetően és pillantásom a nem messzi heverő pisztolytáska felé szaladt. Most rajtuk lesz a sor. Hogy megfizessenek... Hogy leróják a szolgálataimat.
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 10:18 pm

Egyre jobb, és jobb, és jobb lett... és én egyre kevésbé voltam a pályán, lábaim már csak hevertek széttárva az ágyon, és csak a testem rezgései, rándulásai jelezték hogy még mozgásképes vagyok. Képtelen voltam egyéb mozgásra, túl jó volt, túl élvezetes... túl közel jártam a túlvilághoz... Azok a varázsos ujjak egyre mélyebb hévvel simultak hozzám, és egyre szenvedélyesebben kínoztak, hogy már arra is alig emlékeztem hogy egy lány van felettem... Remegő testtel, mélyeket sóhajtozva, és operastílusban nyögve élveztem a tetteket, míg egyszercsak el nem tűnt az a kéz...

Ekkor volt hogy kinyíltak nehezen a szemeim, és felnéztem a fölém magasodóra, akkor láttam, hogy Ő mindjárt... itt... felettem... és akkor meg is történt, Callum keze olyan messzire repítette a vágott szeműt, hogy felkapta és elvitte magával a szent érzés...!! Már-már nem tudtam mi lesz most... ahogy mellém hanyatlott, és elnyúlva élvezkedett a mámor utóhatásaitól... de alig nyögtem fel, mikor is új test ért hozzám...
- Call... um.. - nyögtem ki, s nagyot nyelve feszengtek kezeim a bilincsben... Elég volt csak a szemébe nézni... ahogy lélegzete az arcomhoz ért... majd bőre az enyémhez ért, és akkor ajkai a hasamra tapadtak, én pedig újra belerándultam a mozzanatba... Körmeim visszavájódtak eredeti helyükre, a tenyerembe, és nyögdécselve jutalmaztam Callum minden érintését a testemen, mely úszott a tűzben, úgy kívántam... Ahogy láttam az előbb a másik lányt az élvezetbe hajlani, az én testem már egyenesen ordított Callum-ért, érintéseiről nem is beszélve... az ajkai már csak finom ráadások voltak. Édes... mámoros... sikamlós... forró... vadító... cseppek, a végtelen élvezetek óceánjában...
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:56 pm

Lassan kiszorult fülemből a bilincselt maca hangja... a sajátom égetőbb lett... még a saját lélegzésem is mintha a fülemben süvített volna... a vérem pulzálásáról, és egyéb hangjaimról már nem is beszélve. Ahhh... istenem... Callum... hát az Ő ujja aztán határozottan kijózanító volt... és egész más módon varázsolt el mint a pia meg a por... ez egyszerűen... ahhh... szó nem volt rá... A testem úgy remegett már, mintha inkább rázna, nem pedig... hmm... mást csinálna...! Közel... nagyon közel tolt a mámorhoz, ott táncoltam a peremén, éreztem hogy hullámzik a kéj az ereimben, s halk sikkantások szakadtak ki a torkomból. Kezeim pedig oly ösztönzőn rándultak bele a munkájukba, hogy azt hittem mindünket így ér majd az orkán... Éreztem Callum tüzes lélegzetét a bőrömön, s azt is, miként reagál teste a mozdulataimra, ujjaim játéka kemény vasdorongot képeztek ujjaim közé, míg alattam a nő ujjaim munkájára hasonlóképp reszketett már szinte mint én magam... pedig én érzetem szerint korántsem voltam olyan... jóóó mint Callum.
Mikor már tudtam hogy nincs sok hátra, csak pillanatok választanak el attól, amit beteljesülésnek hívnak, elhúztam kezeimet tőlük, hogy valahogy megkapaszkodjak, nem akartam a másik csajra esni, de biztos voltam benne hogy nem tart majd meg a lábam se, és az egyensúlyom se... Fél kezem Callum derekába kapaszkodott, a másik meg az ágynak támasztott, s így ért el a vég, amikor testem egy utolsó nagy rándulással feszült meg, és elakadó lélegzettel Callum testének dőlve sikoltottam fel, hogy aztán levegő után kapkodva boruljak oldalra, elterülve újra a másik mellett az ágytakarón.

- Uram... isten... - nyöszörögtem levegőért kaparva, s szemeim lehunyva próbáltam csitítani testemet, ahogy még mindig az élvezettől reszketegen hevertem. Kezeim ösztönösen markolászták a takarót, míg én önkívületben sóhajtoztam, s néha fel-felnyögtem újra, ahogy testem próbálkozott a normál érzékelés visszaállításával, egyelőre kevés sikerrel... Egyszerűen megszűnt körülöttem a világ, pár pillanatig nem volt más, csak én, és a mámor...
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:06 pm

Élveztem, ahogy szinte belesimul az ölembe, mégsem hagyott fel azzal amin dolgozott. A barna egyre hangosodó felnyögései, izgató mámorba keveredtek a kívülről beszűrődő zenével, csatlakozva hozzá a fekete szépség mámoros hangjai, és én csak... élveztem. Ahogy a keze felsiklik a combomon, ő is ellenszolgáltatást ígérve, és éreztem is ahogy lecsukódik a szemem, és egyre nagyobbakat lélegzek bele a bőrébe. Profi volt a csaj...ezt már elsőre éreztem, de most nem is adott több gondolatra okot. Általában mindig megtartom a józan eszem, de most, piszok nehezen ment. Éreztem a testéből áradó egyre erőteljesebb feszengéseket, ahogy meg-megrándul a kezeim alatt, és jól tudtam ez minek a jele. Hát mindent beleadtam! És nem is kellett sokáig húzni, hallottam is a reakciót...

Önelégült mosollyal emelkedtem fel, ahogy ő szinte kidőlt az érzések alatt és most én vettem át a másik helyet.

- Hiányoztam? Szépségem... - mosolyogtam a másik arcába két oldalt megtámaszkodva a teste mellett, és amíg a fekete pihegett, lassú csókokkal indultam el lefelé a hasán. Valahol be kell fejezni, ami félbemaradt...
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 2:58 pm

Az eszem megállt volna ha még mozog... de az már rég nem mozgott... körül-belül mióta ez a lány egyre... egyre jobban és jobban belelendült abba, hogy engem kényeztessen... egyszerűen nem maradt kapacitás a lelkemben az ellenzésre, csak az élvezet maradt. A kéjes nyögdécselés, a sóhajok, és a remegés... ahogy testem meg-megrándult, ujjai játéka nyomán, arról nem is beszélve amiket a nyelve csinált... Istenem... ha észnél lettem volna, kurvának néztem volna magam, vagy még rosszabbnak, de nem voltam eszemnél, ez tagadhatatlan... Lehet valami ajzószer van a légkondiban, vagy... fene tudja, de egyszerűen ezek ketten levették az eszem, és megőrjítettek... és még ráadásul élveztem is!

Istenem, Callum... megint jön... itt volt, megint... éreztem... szinte tapadtam hozzá mint a mágnes, még úgy is hogy a másik lány köztünk volt... Hozzám se ért, csak a keze, de... de ahogy AZ hozzámért... istenem, hát nem voltak szavak... Ha nincs az a másik, meg a lánc... már rég rajta... és én... és Őt... ohh... Nagyon nem voltam eszemnél, pedig úgy meg... húúú, miket tettem volna... Bár már így is... egy vágottszemű pipi kalandozik a lábaim közt, a számban, a nyakamban, én meg élvezem, és hagyom is egyszerre... Bezzeg az árvaházban nem hagytam ilyen játékokba belevinni magam, még fiúnak se, nem még lánynak, de most, itt, ez a lány... jesszusom, az ujja... - nyöszörögte agyam, s kezeim újra ökölbe szorultak, és éreztem ahogy remegő testem feszeng alatta, annyira jól csinált mindent... eszeveszett vágy tombolt bennem, a tűz pedig csak úgy perzselte az ereimet...
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 1:56 pm

Belement a csaj, követett, társult a mókában. Éreztem ahogy, bár velem tapasztalatlannak tűnt, de ügyesen próbálkozott, a nyelve táncolt, a lába körém fonódott. Könnyű volt elhúzni Őt, még csak nem is kellett megerőltetni magam. Tapasztalatlan, és velük mindig könnyű. Hiába Ő az idősebb, nyilvánvalóan én vagyok a mesteribb, hisz már tüzelve hevert alattam. Nem volt kétség... s láttam, ez Callum-nak is bejött, ahogy teste fészkelődőn moccant néha a háttérben, s szemei csillogón mustráltak minket. Láttam benne a vágyat, hogy akar minket, hogy mozdulna... de visszafogta magát. Élvezte a látványt, hát nem akartam csalódást okozni, ugyanazzal az átéléssel folytattam munkám mint amivel eddig csináltam.

Csak akkor vettem észre hogy Callum már nincs a székben, amikor forró tenyere a bőrömhöz ért, s kissé megrázkódtam tőle. Éreztem ahogy simogat, s közelebb érve hozzám, már ajkai is jöttek kényeztetni. Elszakadtam kissé a másik ajkaitól, és Callum alakjára pillantottam a vállam felett. Jóleső sóhaj szakadt ki belőlem is, és testem rezdült az érintésre. Finom, kedves, lágy ajkai voltak, és igézőn tudtak csókolni, még a hátamon is... szinte az egész gerincem belezsibbadt, a lehető legjobb értelemben.
Hallottam a hangját, és sóhajtva bólintottam csak, ahogy keze elsiklott végig... és leért mellettem a másik lányra, de ahogy Ő simította, én is folytattam, ujjaim apró de mély mozdulatokkal ingerelték, bódító őrülettel kínozva a nőt, aki fel-felnyögve mozdult újra meg újra, ahogy "kínoztam." Ajkaim levándoroltak egész a nyakára, és izgatón harapva a bőrébe, kínzón hajszoltam ide-oda a mámorral.

Annyira belemerültem a sima, szép bőrbe, hogy megrezzentem amikor a vándorló férfikéz rásiklott az én lábamra, és éreztem a Callum testéből áradó hőt... éreztem ahogy forr a vér... és éreztem ahogy hozzám ér... Nyögdécselve hajtottam fejem lejjebb, ahogy hátam szinte fezsült az élvezettől, mikor Callum egyszerre csókolta bőröm, és nyúlt érzékeny hajlataim legérzékenyebbikéhez. Ujjai finom ügyességgel siklottak be a combjaim közé, és nyögve élveztem az érintést... nagyon ügyes keze volt neki is... a többiről nem is beszélve... Ahogy arcom egy pillanatra a másik nyakában pihent meg, éreztem ahogy tovább mozdul, testünk közelsége is ugyanúgy hívja a vért, hisz a test a testre mindig reagál. Újra hajoltam, és ajkaim továbbsimultak a szép, sötét bőrön, lassan érve le egész a melléig, hogy ott csókoljam, simítsam tovább, miközben fél kezem hátrakalandozott, felsőtestem kissé megemelve, érintettem meg Callum combját, hogy az én kezem is hasonlóképp simulhasson felfelé, ahogy az övé befelé, lefelé, vagy amerre épp kívánalma tartotta. Az Ő teste reagálása sem hagyott kívánnivalót maga után, előttem és mögöttem is szép volt a haladás...
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:41 am

Elégedett mosollyal figyeltem az orrom előtt zajló jelenetet. Hogy a vérem? Köszöni szépen jól van, tombol, mint bármikor, de ééén tudom, hogy fogjam kordába. A cigaretta vége egészen halványan parázslott már, csak az utolsókat nyögve, úgy, ahogy fejemben is egyre inkább elhatalmasodott az érzés, hogy menni kéne.Vááárj mééég Callum, vááárj! Hadd szórakozzanak a hölgyek... - csitítottam saját magam, és éreztem ahogy elmosolyodom. Érdekes... tisztán még nem beszélgettem saját magammal, de egyszer mindent el kell kezdeni. Szórakozzanak csak, nem esik semmi... bántódásuk. - válaszoltam ismét, és lassan nyomkodva el az éjjeli melletti hamutartóban a már haldokló csikket, lassú mozdulattal álltam fel a fotelből.

Nem mozdultak. Nem is akartam megzavarni őket, csak lassan sétáltam az ágy felé, vissza a korábbi helyemre, és magától emelkedve a kezem lassan simított végig a fekete lapockacsontján, és bekúszva a gerincére, vontatottan húztam rajta végig. Túúúl sok volt... a ruha rajta, mégsem ezzel törődtem. Lomhán nyikordulva meg az ágy a térdem alatt, lassan közelítettem meg a támaszkodó alakját, és kezem előbbi helyét, most az ajkam vette át. Milyen finom kis ruha... kellemes... de ahogy fölé hajolva szabad kezem belekapaszkodott a cipzárba és ajkammal egyre követve lassan húzta le, élveztem a belőle áradó apró bizsergéseket.

- Abba ne hagyd... - suttogtam csak a bőrén, a hátába, komolyan, mint a selyem, de kezem útközben már egészen máshol garázdálkodott. Édes volt a bőr, és hívogatón forró a másikon ahogy a lány mellett a barna felé nyúlva szorosan simítottam rajta végig, egyre fel ahogy néha megremeg, majd kényes pontra térve, ahol a kis keleti már dolgozott, átsiklottam az ő térdére. Most az ő lába volt a cél, egyre feljebb ahogy a csókom nem engedte a hátán a bőrt, mire felértem, és meglepő módon készült a kicsike. Bugyi... sehol. Könnyű dolgom lesz... Hát nem is haboztam soká, mélyen nyúltam bele a dolgok közepébe...
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:00 am

Istenem... Istenem... Istenem... Jézusom... Nem vagyok normális, ez olyan biztos, mint hogy kikötözve fekszem egy idegen pasi ágyán... A testem teljes egészében benne volt a játékban. Az érzékeimet aztán nagyon nem érdekelte hogy egy fiatal kiscsaj csókol, meg... meg simogat... de az agyamat azt elég csúnyán megdobta, főként abban a pillanatban amint megéreztem hogy odalent érint meg. Felsikkantottam, egyrészt a meglepettségtől, másrészt mert a testemnek bizony nem volt ellenére. A sikoly vége nyögésbe fúlt, főként mert a lány újra értem kapva tovább csókolt. Jóval erősebb volt mint aminek kinézett. Ügyes volt és... és túl jól csinálta. Mint aki profi... Ezt biztos nem tanítják az iskolában... olyan ponton tudott megérinteni, hogy úgy éreztem menten tüzet fogok... nm bírtam megállni, a testem élvezte amit tesz. Lábam automatikusan csúszott feljebb, s a felettem elterülő lány csípőjére siklott, hogy aztán a combján át simuljon végig lábán, majd vissza... Hogy én ezt miért csináltam, az ég se tudja, pedig nem is akartam... de mégis... akartam... Túl jól csókolt, mert én is visszacsókoltam... hevesen, vadul táncoltattam nyelvemet az övével, mely folyamatosan támadott, és hívott a vadságba, nem bírtam neki ellent mondani, képtelen voltam...
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:51 pm

Visszacsókolt... - magamban hallottam a hangot, és elégedetten mosolyogtam bele a csókba. Hmm... megrontok itt egy rendőrnénit, miközben egy klubtulajdonos bámul minket... ohh... ez már majdnem kész pornófilm... Callum ugyanis valahogy eltűnt mellőlünk és egy közeli fotelbe ült, egy szál cigivel. Éreztem a füstöt... és hogy néz... és a hangját is hallottam, mely utóbbi ezáltal a választ is megadta, ki sem mondott kérdésemre, arra, hogy mit szeretne még...? De meg is mondta. Hogy ne fogjam vissza magam...
És én nem is tettem. Ahogy a nő visszacsókolt, kezem ösztönösen simult a hajába, és húzva szorosabban magamhoz, mélyítettem el még inkább a csókunkat, ahogy nyelvem nem teketóriázva, erős, vad táncba kezdett a nyelvével. Ő pedig követett... Szemünket lehunyva még csak nem is láttuk hogy a másik lány.. s így nem is érdekelt minket. Ha nem érzem a testét magam alatt, én se törődtem volna vele, de lehunyt szemmel nem volt nehéz most kizárni a tényt.
Szabad kezem kalandozott tovább, míg le nem ért a fehérneműjéig, s ahogy megsimítottam teste forró pontját a vékony anyagon át, éreztem miként dermed meg alattam, és sikkant ismét, így elszakadva tőlem egy pillanatra, de nem hagytam magam, újra szájára nyomtam számat, és csak azért is tovább csókoltam, miközben kezem újra simított rajta egyet, ezúttal kicsit határozottabban. Közben szemem egy óvatos oldalpillantást tett, ki Callum felé, hogy lássam, Ő mit szól ehhez...
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:29 pm

Egy darabig hezitált… amikor én még minidg a szemeit néztem. Hogy megfutamodna? Eeeej ez a nő nem olyan, határozottan tudja mitől döglik a légy, vagyis nem fog világgá szaladni egy kis extrától. Ugye? – kérdezte enyhe, kihívó tágulással a szemem, miközben számon újra az a féloldalas keskeny mosoly virított. És de milyen igazam volt! Csak hátrébb csúszva a térdeimen, háttal, le az ágyról, szemem egy kellemes szálért kutatva, gyújtottam rá egy könnyed cigire. Ha Devil nem is, túl kockázatos, kell a lazulás. Csak elhátráltam, nem is olyan messze az ágytól, és lassan rakva le magam a fotelbe, csak hátradőlve figyeltem. Élveztem a műsort. És mi jobb annál, mint halmozni az élvezeteket!? Semmi! Hát rám nem is volt panasz, hogy nem nagylábon élek, ha már tehetem miért is ne!?

- Eszedbe se jusson visszafogni magad. – beszéltem könnyed, enyhén igéző hanggal, ahogy láttam a rövid tétovázás után a másik is belelendülne. Túúúl sokáig nélkülöztem az ilyen estéket. Pedig hogy szerettem… A zene dübörög, enyhén rázva a basszus a falakat, az emberek odakinn szétfolynak az élvezetben, amit ÉN adok nekik, én meg idebenn…Egyszerűen imádtam ezt az érzést! A hatalmat! Mindenki felett. Bárki felett! A két nő felett, akik egyetlen szavamra ugranak és átadják magukat Érosz istennének. Igen, a görögök. Már ők is tudták mit jelent élvezni az életet. Én meg csak szívtam a cigimet, a szemem mélyen magába falva a lány minden mozdulatát, és beleburkolózva a körülöttem gomolygó füstbe… csak élveztem.
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 11:39 pm

Callum valami fantasztikus volt. Már nem is emlékeztem rá hogy tulajdonképpen dolgozni jöttem ide... helyette csak az járt a fejemben, mennyire jól csinálják azok a finom ajkak, és azok a kezek... ohh... istenem, azok a kezek...
Ám amikor egy simuló kéz a nadrágomig ért, negyed másodpercre ráeszméltem hogy ott a fegyverem, és hogy én dolgozni jöttem, és rendőr vagyok... most meg épp egy "bűnbarlang" tulajának az ágyán fekszem félmeztelenül, lebilincselve, köztünk egy fiatal kis pipivel... aki épp... Callum nadrágját dobta jó messzire...
De a gondolkodás ma nem az én reszortom, hát hamar elillant most is a gondolat, és helyét átvette valami más... amikor Callum felegyenesedett, és a kiscsaj szinte rámászott... aztán egy csók... egy olyan, hogy ha nem itt vagyok, és nem így, hát sose merek oda nézni, olyan mély és szenvedélyes volt... De aztán a vágott szemű és Callum csókja megszaladt, és mielőtt nyikkanhattam volna, a kiscsajszi fölém hajolt... és a fülembe suttogott... Te jó ég... egy pillanatra a döbbenet fogott el, amint a fülembe csókolt... Uram isten, de hisz én nem... Ő lány, mi a csudát csinál... - akartam én gondolatban felháborodni, és nem csak ott... de Ő folytatta. Csókolgatta a bőröm, és a kezei... amilyen kicsik voltak olyan ügyesek... Nagyot kellett nyelnem, és idegesen kezdtem mocorogni alatta... Feszélyezve éreztem magam alatta, de... a legfeszélyezőbb az volt, hogy a testem reagált rá... megremegtem, és felsóhajtottam... libabőrös lettem és felnyögtem, majd amikor a nadrágomhoz ért, felsikkantottam... Másodpercekre még azt is elfeledtem hogy Callum szemei ránk szegeződnek, mikor a lány nemes egyszerűséggel letolta a nadrágomat... éreztem a kezét, és ösztönösen segítettem, csípőm megemelve, hogy lejusson rólam a ruha... S közben az a gondolat ficánkolt bennem hogy itt fekszem szinte meztelenül, kikötözve, és a testem egy kínai kis nőci simogatja és csókolja... és... és ez egészen addig ki is tartott, mígnem a gatyaletolás közepette valahogy a szája az enyémre tapadt... Úgy éreztem megdermeszt a döbbenet, és egy percre le is fagytam, ahogy Ő csókolt hevesen, szenvedéllyel... de a következő sokk akkor ért, amikor a szám megmozdult... és ellenkezés helyett visszacsókolt...
Jézusom... mit művelek??? Normális vagyok én??? - gondoltam, de aztán mintha két "én" lenne bennem, az egyik kupán vágta a másikat, és élvezte inkább, és bár félénken, tudattalanul, de csókolta a másikat... nem érdekelvén kié a száj, hisz olyan ügyes volt, és izgató... és kéjes...
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:06 pm

Amikor elvonódott rólam a figyelme és a másik nőci testén járt-kelt, én még mindig szent célomnak tekintettem hogy orbitálisan felhergeljem, mármint erotikus értelemben. Kis kezem lelkes munkájával, ha már a teste egyelőre másfelé tolul. Én így is elfértem, hozzásimulva, néha kissé ránehezedve, hisz finoman imbolygó volt momentán a tartásom. Az úrilány imidzs jelenleg olyan távol volt tőlem mint Timbuktu. De ki a bánatot érdekelt ez? Épp egy rohadt helyes és "fűzhető" pasi gatyájában matatok, nehogy már most érdekeljen a múlt! Maaajd reggel! Most csak az számított, hogy a megfelelő ütemben, és sebességgel, és a megfelelő pontokon szorítva, ingerelve, "piszkálgatva" és simogatva, az egekig magasztaljam a fickó gerjedelmét. Fel a csúcsra, emberek!

Aztán mikor megfelelően kemény lett a végkifejlet, volt már olyan "kitüremkedő" a tartása, hogy nem okozott különösebb problémát cselesen lehúzni róla a nadrágját, és már repülhetett is... valamerre... Gyakorlat teszi a mestert. A zsebtolvajkodás alapja, kézügyesség.
Kicsit visszább húzódtam amikor Callum a csaj övét csatolta ki hogy levegye róla. Láttam a fegyvert a nőnél, és eszembe jutott az enyém... Fegyveres egy világ... kell az önvédelem..
De aztán nem érdekelt sokáig, most dugni jöttünk, nem elmélkedni. A csaj épp eléggé ki van kapcsolva ahhoz hogy ne akarjon játszani a stukkerrel. Szóval nem zavar.

Inkább kihasználtam a pillanatot, s mikor Callum valamiért felegyenesedett, a kezeim már siklottak is tova, és végigsimogatták, marták bőrét, ahol csak értem. Forró volt... vagy csak én tüzeltem? Fene tudja, de pezsgett a vérem, az biztos... Izmos, erős test, és nem olyan volt mint amihez szoktam, nem nagydarab hústornyok, undorító zsíros, koszos mocsadékok... hanem egy normális, erős, szédítő test... ez mennyivel csábítóbb volt, mennyivel jobban izgatott... egyszerűen AKARTAM hogy jó legyen amit teszek vele, hogy élvezze, hogy ne legyen rám panasz. VÁGYTAM az elismerésére, a jóleső hangjaira, az élvezete jeleire... megkívántam, és azt akartam hogy nem csak jó, de NAGYSZERŰ legyen!!! Hogy utánozhatatlan és fejedelmi legyek!

Akkor meghallottam a hangját, ahogy nekem szólt... és keze a nyakamra simult, és húzott.. magához... a szája az enyémre tapadt... Én pedig belenyögtem a szájába, olyan jól csinálta... Ilyen jó csókot talán még életemben nem kaptam, pedig volt már szerencsém párhoz. De ez... egyszerűen már attól izgalomba jöttem ha rágondoltam... nem még ha éreztem is ajkait...
Ám a mámor közepette, nem is értettem először, mit szeretne... mit csináljak... ám amikor követtem a pillantását, leesett, mit vár tőlem... Először meglepetten néztem vissza Rá, cseppnyi tétovázással, ám aztán megszólalt a vészcsengőm... ez egy vagány pasas, nem cicózik, ha már mindkettőnket az ágyába tudott hozni... akkor én mit kényeskednék itt a magam lényében egy kis játéktól?? És ha ez még inkább feltüzeli a pasit, attól mi csak jobban járunk.
Hát nem is cicóztam, még egyszer Callum szájára hajoltam, aztán mellette csúszva közelebb, a másik nő fölé hajoltam, és a fülébe súgtam:
- Ne ficánkolj, élvezni fogod... - sóhajtottam el a végét, és a fülébe csókoltam. Aztán az arcára, egyszer, még egyszer... lassan haladva, és úgy, hogy Callum jól lássa mit csinálok. Közben kezeim lassú, kínzó táncba kezdtek a nő testén. Végigcirógattam a mellét, a hasát, gyötrelmesen lassan haladva le egész a nadrágjáig, miközben arcát, és nyakát csókoltam, nyelvemmel csiklandoztam...
Kezeim varázsos ügyességgel gombolták ki a nadrágot, húzták le a cipzárt, és miközben a másik nő ajkait érintették az enyémek, elkezdtem lassan letolni a nadrágját. Fél kezem finoman érintette a csípőjét hogy jelezzem, emelje meg kicsit, Ő pedig így is tett, így egészen a térdéig le bírtam tuszkolni a ruhadarabot. Éreztem teste meglepett rezdüléseit, de tudtam hogy élvezi... még ha ajkai meglepett dermedtségbe is fagytak először, tudtam hogy csak idő kérdése... igen... már éreztem is... ahogy félénk mozdulatot tesz... Úgy tűnik igaz az elmélet, az ittas és a megbabonázott nő sokmindenre képes egy férfiért... Lássanak csak minket... mit meg nem teszünk Callum kegyeiért...
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:26 pm

Teeetszett amit a kiscsaj művelt, nagyon is tetszett. Amíg én az egyiket csókolom, a másik a hátmon látott munkához, lassan simítva végig, átölelve, apró csókok, beleborzongott a testem. Hogy már most mentem volna? Simán! Deee sohasem kapkodjuk el, türelem... A legfőbb erényem, ezért visszanyeltem minden ezirányú gondolatot. Éreztem a gatyámon végigfutó kezeket, azt is, amikor újra a gatyámba túrnak, de én még minidg nem engedtem el a másikat, csak belemosolyogtam a csókba, milyen kis követelő... tüzes, talán mégis a másik az elszántabb az ügyben!? Úgy tűnik, csak össze ne vesszenek... - vigyorogtam magamban, nyelvem újra letérve, végigcsúszva a kikötött nyakán, és élveztem ahogy a sóhajai a fülembe tolulnak.

Nem tudom, hogy érte el. A gatyám, szinte leugrott rólam, és a kezei... Uh... milyen munkát végeztek! Tanult a kiscsaj erősen, és már nagyon nem is bántam, hogy bevettem. Valamikor ekkor volt, hogy a másikon, a makadám dió színű bőrön nyelvem elérte az övet, és kezem önkéntelenül csatolta le a pisztolytáskával egyetemben, messzire hajítva a szoba másik végébe. Mmmm.. nem is lenne rossz, egy rendőr fegyvere... de aztán elhajtottam a gondolatot. Most sokkal fontosabb dolgom van. Ki kell elégítsek két ilyen gyönyörű hölgyet, csak azért, hogy aztán ők is, duplán megfizessenek. Előre élveztem a helyzetet.

Már nem tudom miért egyenesedtem fel. De igen, hogy lerángassam a másikról a nadrágot, de automatikusan hunytam le a szemem, ahogy a mögöttem lévő kezei végigfutottak a testemen, óvatosan becézve a mellkasom. Profi! Ez most már egészen biztos! Szerencsém van!

- Csináld te... - suttogtam halkan, ahogy a hátam mögé fűztem a kezem, bele a nyakába, hogy előre húzzam a számhoz, és érzékien csókolni kezdjem. Pillantásom viszont a másik lány nadrágjára tévedt. Egy kis műsor... simán beleférne...
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 12:46 pm

Kínlódva nyöszörögtem, kéjesen sóhajtottam, de mind hiába, Callum a másik lányt simogatta, és... ÉS csókolta... Ahhh, ne, ez komoly?! Én itt epedek el hogy csak egy pici csókot lophassak, és Ő tőlem 5 cm-el odébb egy kis vágottszeműt csókolgat... Kínoz! És direkt! Biztos hogy direkt! Elemészt a vágy, de hiába próbáltam mocorogni, lábammal az övéi közé siklani hogy magamra vonjam figyelmét, testemmel az övé felé fordulni, de a bilincs miatt csak korlátozva voltam képes ezekre, miközben Callum akadályok nélkül ölelte, simogatta, és kényeztette az ajkaival a kis csitrit... Ahh... ha a kezeim szabadok lennének... ohh... az én kezem lenne ott ahol a kiscsajé!
- Kérlek... - nyöszörögtem csak halkan, de Callum épp a másik lányka nyakában volt elfoglalva, és nem is tudtam, hallott-e egyáltalán, főleg hogy a lány keze lelkes matatásban volt a nadrágjában.

DE akkor megtörtént a csoda!! És hozzám hajolt! Éreztem kezét magamon, és hangosan felsóhajtottam, oly jó volt, hogy végre az én testemet érinti...!! Főként amikor az ajkai tapadtak a hasamra, és nyögve feszült meg testem a jóleső mozzanattól. Reszketeg sóhajok, és remegés jellemzett, ahogy éreztem hogy halad felfelé. Mikor fogai finoman haraptak meg, nyögve szorultak össze kezeim, és éreztem ahogy körmeim a tenyerembe vájnak, de nem érdekelt! Annyira de annyira jó volt... jólesett ahogy és amit tett...!!
Láttam hogy mozog a szája, de a szavak elvesztek valahol befelé jövet a fülemben, mert amikor nyelve a melleim közé ért, felsikkantottam, és nyilván nem ez lett volna az utolsó hangom, de ahogy egyre feljebb kúszott, már a számnál járt, és amikor megcsókolt, még ha csak fej- és ajakmunka is volt de hevesen kaptam szájáért, hogy csókolhassam, éhesen, mohón, könyörgőn! Kellett nekem, kellett, kellett, kellett!!! Nagyon kellett! Akartam! Az sem érdekelt hogy közben Callum teste az enyémre nyomódik, mivel a másik lány úgy tűnt félbehagyván a taperolását, azon munkálkodott hogy Ő is megmaradjon az ágyon, és közben valahogy megszabadítsa Callum-ot a nadrágjától, mely mindhármunk számára egyre zavaróbb ruhadarab lett...
Vissza az elejére Go down
Opal Lin


Opal Lin

Hozzászólások száma : 386
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 12:06 pm

Figyeltem, hol a nőre, hol a férfira, figyeltem ahogy beszéltek, és igyekeztem értelmet tartani a szótagokban. Bár megint kezdett felizgatni a helyzet, így a gondolkodás valahol félúton el is maradt. Callum kibontotta a gatyáját, és nekem nem is kellett sokkal több bátorítás ahhoz hogy értsem a célzást. Fölém kerekedett, és készségesen hajtottam tenyerébe az arcom, amikor hozzámért. Nyakamon simítva felsóhajtottam, hisz azt igazán szerettem ha ott érintettek, bár ki ne szeretné, hisz az ember nyaka igazán érzékeny pont. Jólesett a cirógatás.
Mikor hozzám hajolt, és ajkai az enyémeket érintették, igazán lágy volt, s én ösztönösen viszonoztam a finom mozdulatot. Ajkaim lágyan fordultak az övéi után, és viszonozták lágyságát. Bizsergette szívemet a hívogató pedzegetés, és vágytam a folytatásra. Kívántam, és akartam!

De Ő máshogy gondolhatta, mert a csók után nem kaptam többet. Ehelyett mintha figyelme kissé elkalandozott volna... talán a másik lányra, akire én is futólag odapillantottam, és láttam vágytól elködösült arcát, amilyen az alkoholmámoron túl az enyém is lehetett.
Aztán csak azt vettem észre, hogy újra hozzám hajol, két kéz érint, és húz, mire rájöttem mit akar, már fel is húzott, én pedig a térdeimre nehezedtem. Kicsit szédelegve maradtam csak meg, így hálás voltam, hogy Callum erős testére nehezedhetek, és nekidőlve ismét körém keveredtek a karjai. Ám az ölelő tartásból simogatás lett, amire egy-két-három jóleső sóhaj volt a feleletem, hisz testem még emlékezett a nemrég átéltekre, így most cseppet sem okozott neki gondot hogy belemerüljön újra a kéjes élvezetbe, amint egy erős férfikéz tapogat, főleg amikor a fenekemig ért, és belemarkolt, amitől egy nyögés szakadt ki belőlem...
Édes ajkak, finom ajkak... lehet hogy csak én képzeltem, de mintha a legfinomabb mézből formázták volna az ajkait, olyan édes finom volt... nem tudtam megállni hogy nyelvem ne simítsa végig őket, de aztán elszakadtak tőlem, és azok a finom ajkak a bőrömön haladtak tovább. Irigykedve gondoltam a nyakamra, melyet forró nyelve simogatott. Kezem nem bírt magával, s meredt dermedtségéből szakadva fel, kigombolt nadrágjába merült, hogy kitapintsam őt. Igen... tetszik nekem ez a város... minden nadrágban kellemes meglepetések érnek, bár Callum még csak a második, de kettőből kettő nyert eddig a szememben. Kétségkívül kellemes partnereket fogtam ki eddig, bármit is tettek velem, élveztem. Bár Callum-al még hátra volt a "nagyja" de eddig 10 pontos... Milyen kár is, hogy reggel lehet nem is fogok emlékezni ezekre a remek percekre, olyan szinten be vagyok baszva... Kénytelen leszek visszajönni még ide józanul is... hátha van repeta...
Mindenesetre most, készséggel simult kezem a nadrágba, hogy ha már Ő ily kellemesen és mámorosan végzi a "munkáját" nehogy már épp Ő maradjon viszonzás nélkül. Ujjaim játékos munkája sziklaszilárd jutalom volt, ezt tagadni sem lehetett volna, hisz épp eléggé feszítőn mutatkozott meg a nadrágján, ami még az én bódult elmémnek is szemet szúrt, hát hogy is ne tette volna!!
Vissza az elejére Go down
Callum


Callum

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 10:54 am

Nagyot sóhajtottam. Gondterhelt? Neeeeeeem, nem, nem, nem, nem, nem. Sokkal inkább felkészültem a következőkre, nem mintha annyira készülnöm kéne, csak lelkiekben ráhangolódtam az élvezetekre. Mikor is volt utoljára, két nő? Kurva rég! Többször kéne csinálnom ilyet, pláne ha ennyire szóródnak a városba a készséges hölgyek. Na jó, ennyit a gondolkodásból, éppen elég volt mára! - mosolyodtam el féloldalasan, és újra bontva az övemet, feltérdeltem az ágyra.

- Találd fel magad... - léptem oda teljesen a fekete elé, fentről nézve le a szemeibe, majd szememmel követőn tenyerem lassan simított végig az arca oldalán... a nyakán le... finoman érintve végig a karján. Kellemes volt. Nem olyan tüzes mint a párja, de... kellemes. Hát akkor izzítsuk be a kedélyeket...

Lassan hajoltam hozzá. Csak finoman, egyetlen hívogató, érzéki csókra. Közben a testemen éreztem, ahogy a másik szabadulna, fészkelődik, de egy tapodtat sem engedik a bilincsek. Felizgatott. A tény, hogy engem akar, már ugrana, mégis visszafogják a karperecek. Hát akkor adjunk neki még egy kis löketet!

Vontatottan fűztem a kezeimet a lány köré, és ugyanilyen lassan húztam fel térdre. Hogy kissé labilis? Mit számít? Majd megtartom a testemen és kezeim lassan indulva el rajta, szinte magukba falva minden érzést és pillanatot, nagyot nyelve a csók közben martam bele abba a tökéletes fenékbe. Csodálatos! Igen, az, ezt már a parkban is felmértem, ahogy ajkam, csak hezitálva engedve az övét szabadon, lassan kúszott le végig a nyakán, nyelvemmel felfedezve a terepet. Ekkor volt, hogy hallottam a másik párás sóhaját, és rejtélyes mosollyal szakadva el tőle, lassított felvételben simítottam végig újra az arcán, és tértem rá a másik köldökére. Fölé hajoltam. Nem volt egyszerű, de ugyan számított most, hogy mit-hogyan-merre? Csak apró csókok. Lassan és fel... egyszerre... Éreztem ahogy a teste megremeg, és két oldalán támaszodva meg, haraptam bele óvatosat a bőrébe...

- Ne félj, te sem maradsz ki... - húztam végig a nyelvem lassan a mellei között és találtam vissza a szemeibe - Kellesz nekem... - suttogtam csak halkan, szinte nem is volt hang benne, ahogy végignyalva finoman az alsó ajkán, újra a szájára tapadtam. Mennyország! Igen, az jutott eszembe elsőre. A földi Mennyország, itt... lenn...
Vissza az elejére Go down
Jesabel Gracie Dawson


Jesabel Gracie Dawson

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Callum ágya :D

Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 5:13 pm

Egy darabig magamra maradtam... bár volt némi neszezés meg beszéd egy ajtó felől, de nem sokat értettem. Testemet feszítette a vágy, Callum távolléte csak tovább srófolta a kínt, már szinte kiéhezve vártam, mikor jön már vissza...
Aztán megjelent. De csalódnom kellett, nem hozzám jött. Pakolászni kezdett. Ajtót zárt, aztán meg valami táskát hurcolt körbe egy széfig... már akartam szólni hogy velem mi lesz... de akkor megint eltűnt. Felnyögtem a várakozás izgalmától, és keservesen bámultam utána, de nem kellett sokat várnom, már jött is vissza... megint az előbbi kiscsajjal a karjaiban, akit meglepetésemre nem az ajtóhoz vitt hogy kipenderítse... helyette ide hozta hozzám... Lehet hogy lettek volna ellenérveim, de Callum akkor rám mosolygott és K.O... még öt csajt se bántam volna ha mellém fektet...
- Nem bánom... több ember, nagyobb élvezet - sóhajtottam vágyakozón, és fészkelődni kezdtem amikor mellém került a lány, hisz így Callum is a közelembe került megint... - De könyörgöm... kérlek... gyere mert... meghalok ha tovább... kínzol... a hiányoddal... - nyökögtem sóhajtozva, és bármit megtettem volna, csak csatlakozzon már Ő is közénk..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Callum lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Callum lakása   Callum lakása - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Callum lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Callum
» Callum
» Summer lakása
» Mikaela lakása
» Constance lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR BELVÁROSA :: Necronomicon Club-