Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Világítótorony I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Világítótorony I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Világítótorony I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Világítótorony I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Világítótorony I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Világítótorony I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Világítótorony I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Világítótorony I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Világítótorony I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Alex Henley
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Opal Lin
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Callum
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Világítótorony EmptyVilágítótorony I_voting_barVilágítótorony I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Világítótorony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:30 pm




- Irány a part! - kaptam el a kezét hirtelen, észrevétlenül fűzve az ujjai közé az ujjaimat, és ellentmondást nem várva meg, indultam is a kitűzött cél felé.

Csend volt. Mindenfele. Az ég alja egyre jobban sötétedett én mégis simán tudtam fejből az utat. Hogy honnan? Gondolom valahogy rögződhetett, mert egy percig sem gondolkoztam, csak lépkedtem előre, mire végre meghallottam a tengert.

- Mindjárt ott vagyunk... - közöltem csak úgy a miheztartás végett, de nem is igazán tudtam mit keresünk itt. Vagyis de! Nyugalmat akartam. Vele. És rohadtul nem akartam most a külvilágot körülöttem. Csak néhány tetves öntudatlan percet, órát... tökmindegy, csak semmi ne legyen körülöttem. Bármi ami szétcseszné az eszemet.

[ Foylt. köv A part... ]

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 5:19 pm

Szavára jót mosolyogtam, és már el is tűnt az ajtó mögött. Kívülről pont úgy nézett ki, mint egy elhagyatott kis bolt, nem vártam el tőle túl sokat. De Conor megoldotta, kicsit több kajával is, mint gondoltam. - Kirúgunk a hámból? - néztem rá a sok chipses zacskót látva. Mind a kezemben landolt, és már vissza is szaladt egy zacskóért. Tanulmányoztam a csomagot, az elmaradhatatlan whisky, hogy is gondolhattam, hogy nem alkoholizálunk. Most majd kiderül, milyen a banános-narancsos-whisky. Érdekes kombinációnak ígérkezik...

Megpróbáltam valamiféle fontossági sorrendet felállítani a hozott zacskóban, és oldalra téve az üvegeket, - semmi ne sérüljön - alulra raktam a banánt, hogy ne chips port kelljen majd ennünk. - Mi a következő megálló? - fogtam össze a zacskó két fülét, a parancsot várva.



Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 8:57 pm




- Az beledöglik aki csak megpróbálja... - kacsintottam rá röptében, és még mindig mosollyal az arcomon löktem be az ajtót magam előtt. Hogy komolyan gondoltam? Szííín komolyan! Egy kés a veséjébe és pápá picim!

Hogy mi volt benn? A nagy kalap semmi. Fintorogva húztam végig az orrom a rohadt zöldségeken, beszívva soha nem zavart egy percig sem, na meg ha pár üveg pia kellett, de most túl józan voltam még az effélékhez. Mégsem köptem oda a pult mögött álló vénembernek. A késztetés megvolt bennem, de valahol az is, hogy kinn vár... Summer... - mosolyodtam el a gondolatra, és felmarkolva egy csomag még pofásabb banánt, na meg vagy tíz zacskó chipset, a hónom alá az üveg whiskymet, meg a narancslé... csak el ne felejtsem, lezúztam az öreg elé egy ötvenest, jó napja van, legyen boldog vele és kilöktem magam előtt az ajtót.

- Nem sokra megyünk vele, de egy darabig kitart. - utaltam a zacskókra az ölemben, azzal megcélozva a lányt, az egészet az övébe öntöttem. - Asszem nem ártana valami zacskó is. - jutottam a végkövetkeztetésre. - Várj! Visszamegyek! - vágtam azonnal hátraarcot, és nem is telt sok időbe, mire megint ott álltam előtte a cuccal. Hát akkor... ezt most jobb lenne ha ő csinálná. Nem vagyok az a boltba járós fajta...

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 7:26 pm

Nem adta magát elő valami meggyőzően.
- Ja, persze..! - mosolyogtam. Lehet, jobbis volt, hogy nem tudom. De azért jót nevetett rajtam..!

- Valami ehetőt, ha találsz...
- néztem rá szépen. Végül is, ha most kajálunk, annál tovább maradhatunk... - Oké. Itt megvárlak. De siess vissza! - szegeztem neki a követelést - Nem hagyhatod, hogy elraboljanak! - mosolyogtam.



Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 6:23 pm




Csak még tovább mosolyogtam a szavaira.

- Semmmi.. semmi... - vettem fel egy könnyű sóhajt és igyekeztem visszatérni a lényegre.

- Ööö.. fogalmam sincs! - nevettem el az egészet, de biztos vagyok benne, hogy ebbe az ő, pipiskedő testalkata is bejátszott rendesen. - Igazából nem nagyon szoktam én itt kaját venni. - mosolyogtam már csak - De ha azt mondod hozzak valamit ami ehető, akkor pár perc, és itt vagyok. - pillantottam vissza a szemeibe. Most szívesen megcsókoltam volna.. Nagyon szívesen, dolgozott bennem az ösztön és az érzet, mégse tettem meg. Csak úgy röptében sóhajtottam egyet, és visszavezettem a szemeimet a bejáratra nem is olyan messze.
De aztán...

- Megegyeztünk!? - fordultam vissza egy pillanat alatt önkéntelenül a szemeibe.

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 5:34 pm

Mosolyogni kezdett, és én az istenért sem értettem, mi vicceset mondtam. - Mi olyan vicces? - Löktem oldalba mosolyogva.

Miért, mit kellene innom? Az alkoholhoz nem lehet mindig kedvem... Az energiaitaltól konkrétan hánynom kell, a citromos sör talán még röhejesebb lett volna. Igyak "kristályvíz tisztaságú" üvegbe öntött, ásványvíznek álcázott csapvizet? Ugyan, kérlek! A narancslé egészséges, és... finom!

Különösebben nem voltam éhes, de tisztában voltam a szeszélyeimmel, fél óra sem telne bele, hogy farkas éhes legyek. - Ömm...Milyen kaja van? - álltam kissé lábujjhegyre, és kezdtem el a polcok felé leskelődni.



Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 3:50 pm




- Narancslé... szerűt... - mosolyodott el a fejem, a végét valahogy önkényesen megnyomva. Nem is kiröhögtem, mert nem vagyok én olyan.. - néha.. - sokkal inkább tetszett a megfogalmazás egyszerűsége.

- Oké, ha azt kérsz, azt kapsz! - mosolyodtam el megint, jobb kezem a farzsebem felé kutakodott, hogy megnézzem mennyi cigim is van. Asszem rám férne még egy-két doboz ma estére.

- Éhes? - kérdeztem aztán meg a derült égből, ahogy az égnek emeltem a szemöldökeimet. Én már tisztában voltam vele mi kell nekem, de attól függ, mennyi időt is töltünk majd ott el, talán nem ártana valami zabbantanivalót is venni. A pizzafutár nem hiszem, hogy odatalálna pláne sötétben. Persze egy kis plusz jattért ezek mindenre képesek! Mint a kutyák!

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 2:13 pm

Mikor már megláttam azt igazi mosolyt, fellélegeztem. Nem, mintha féltem volna valamitől, vagy ilyesmi, de sokkal jobb, nyugtató érzés öntött el. Mintha felszabadult volna bennem valami, valami olyasmi amitől rettegtem. De már csak elképesztő szabad érzés maradt a helyén, ami mosolyra késztetett.

Aztán húzni kezdett maga után, fene is figyelte, merre. A következő száll már megint ott volt. El sem tudom képzelni, hogy is lehet ekkora függő! Egy pillanatra talán arra gondoltam, kivenném a kezéből, miért kell mindig idegesen azt a sz*rt szívnia, de megelőzött, és eldobta... Csak akkor esett le, hogy az épület elé értünk.

- Öööömm... - gondoltam én ám az alkoholizálásra! De most valahogy nem éppen a legmegfelelőbbnek bizonyult... - Valami narancslé szerűt! - mosolyogtam rá zsebre vágott kézzel.



Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 4:06 pm

A szavaira... na igen, valami cseppnyi mosoly is kiült az arcomon. Hogy tetszett? Már hogyne tetszett volna, de még mindig zaklatott voltam. Égetően szükségem volt egy löketre, szinte éreztem ahogy a hiány marja a torkomat, de mégsem akartam máshol lenni, csak vele. Talán.. biztonságot adott, ahogy szorítottam a kezét magam mellett, vagy legalábbis hittem benne. Na nem, nem mondom azt, hogy ha hazamegyek nem csapok úgy rá a fehér porra mint légy a húsra, de ez a lány.. talán életemben először, neki sikerült kivernie a fejemből mindent. Most semmi mást nem akartam, csak a kezét érezni a kezemben, és hogy azt mondja: Minden rendben lesz! Hogy nem csak én hitegetem magam, tényleg rendben is lesz. Még ha ebből egy szó se igaz... Mellette képes voltam érezni. Elhinni, hogy ha újra látom a szirtet nem akarom majd belevetni magam; ha újra beszól egy rühes kurva, nem akarom majd péppé verni, és hogy képes leszek végre ember lenni. Vagy legalábbis valami olyasmi...

- Gyere... - engedtem meg magamnak egy szimpla mosolyt felé, egyenesen a szemeibe, azzal húzni kezdtem. Most pont úgy festhettem, mint Eff mikor kiskölyök volt még, és belekapaszkodva abba a plüssnyúlba mindenhová magával cipelte, de nem érdekelt. Kellett nekem! Még soha semmi nem kellett ennyire...

Egy szót sem szóltam, csak félúton elhajítottam a kezemből a füstköteget, gyújtottam egy újra, és amikor megláttam a szokásos közértet, egyszerűen torpantam meg előtte, hogy végleg eldobjam a félre szívott csikket és a szemeibe nézzek.

- Mit iszol? - emeltem meg kérdőn az egyik szemöldököm a szemeibe.


A hozzászólást Conor Christian Jensen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 03, 2013 3:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 3:43 pm

Már majdnem meg kellett kérdeznem, minden oké e vele, de valahogy nem éreztem, hogy ez javítana a helyzeten, úgyhogy csendben vártam és figyeltem Őt a füstfelhők mögül. Majd végre megszólalt, már kész tervet ismertetve.

- Vezess, Főnök! - mosolyogtam rá. Bármeddig elmennék vele. Valahogy most semmi nem számított. Egy hely ahol még nem voltam? Ugyan, csak duma volt, hogy mondhassak valamit. Teljesen mindegy, hogy hová, csak kizárólagosan mellette.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 7:42 pm

Nem tudom mikor szólalt meg. Először nem hallottam. Csak zúgott a fülem, folyton azt ordítva a fejemben, hogy : Tűnj.. innen! És én képtelen voltam nem engedelmeskedni neki. Mégis az ő hangja volt ami kizökkentett... Egy percre... azt hiszem. De ez a perc épp elég volt ahhoz, hogy a szemeibe nézzek, és meglássam ott azt az aprócska fényt. Azt amit úgy szerettem benne.. Ami megnyugtatott.. Ha nem is örökre, de egy darabig képes volt elhitetni velem, hogy minden rendben lesz.
Rendben lesz.. igen rendben.. - győzködtem már én is magam rásegítve a fényre, és képtelen voltam levenni a szeméről a szemeimet.

Már az út szélén állhattunk.. Vagy legalábbis aszfalt volt a talpam alatt, mire újra körülnéztem. A keze még mindig ott volt a kezemben, szorítottam, ez egész biztos, de sehol senki körbe, semerre.. az ég szürkült erősen, de most mégse hívott az éjszaka magával ragadó tomboló ígérete. Most valami egészen más hívott...

- Alig fél órára... - kaptam ki a számból a cigit hirtelen, mire képes voltam végre megmukkanni - van egy hely... kinn a parton... A sziklák alatt. - sóhajtottam valahogy bele az egészbe ahogy az eszembe idéztem a kíváncsi szemek elől megbúvó vájatot, ahová belőve a haverokkal nem egyszer leléptem csak úgy fetrengeni, vagy apámék rajongótáborából megmászni néhány luvnyát. Senki nem ismeri azt a helyet... - Útközben veszünk valamit inni is. - tettem hozzá egy torokköszörülés kíséretében, és máris sokkal jobban éreztem már magam. Csak távol.. attól a helytől. Minél távolabb innen...



A hozzászólást Conor Christian Jensen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 22, 2013 3:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 7:30 pm

Nem, mintha választ vártam volna, talán pont erre számítottam. De nem baj. Tudok várni. Meddig? "Isten" se tudja. De várok, amíg neki jó így. Csak attól tartok... igen, instabil. Lehet, sosem tudom meg, ki is igazából Conor. Igazából, nem érdekel, mit is titkol, én csak a titkok előtti Conort szeretném felszínre hozni. Mert tudom, hogy milyen lehet. És szeretném azt a Conort.

Hirtelen pattantunk fel. Menjünk? Oooké, hát menjünk, ömm hova is? Mindegy is, csak el. De most ez a "tűnjünk el innen" nem olyan volt, mint példul az erdőben, hanem inkább hasonlított az én "segélykérésemre", pár órája nálam. Legalábbis, legbelül ezt ébresztette bennem. Hát akkor mindent, megteszek az ügy érdekében! Csak ne hagyjon itt...

Kezemet azért még mindig tartotta, rohamtempóban vágtattunk le vissza a kiinduló ponthoz. Egy újabb szál cigi viszont már a szájában fityegett, szükséghelyzetéhez híven. Nem hibáztathatom, miért tenném? Csak minél előbb valami olyat kell tennem, mondanom, ami eltéríti erről a gondolatmenetről, még mielőtt még jobban belekeveredne, és ki tudja, mire lenne képes...

- Tudsz még ilyen helyeket? - mondtam leérve, mosolyogva - Már azért itt vagyok egy ideje, de tudásom nem terjed tovább a lakásom - közért távon! - vakítottam fehérlő mosolyt, elfeledve már minden bút, bajt.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 2:27 pm

Nem hittem benne. Még mindig nem hittem. Hogy ne bántanám. Így, vagy úgy, de sérülni fog. Biztos voltam benne... Egész végig ez forgott a fejemben, és kezdte megmérgezni az egészet. Még mindig őt öleltem, de valahogy már más volt. Már nem olyan, mint pár perce, már kezdte felütni a fejét a félelem, a rettegés… magamtól. Én voltam az akitől féltem, és talán pont ez volt az ami sokszor a szikla szélére kergetett. Eljátszottam a gondolattal. Mi lenne ha!? Ha megszabadítanám magamtól az életet, ha mindenkinek jobb lenne... ha anyáméknak sem egy strigula lennék a számlán, "ebben a hónapban ennyit kell átutalnia", ha az egész könnyebb lenne. Temetés sem kell, hisz olyan jótékonyak ezek a hullámok. Csak csapkodnak.. jobbra.. és balra.. és ki tudja? Még talán élvezném is az utolsó percet. – vigyorodott el a fejem, de csak az az őrült fél ott benn, én viszont nem engedtem neki.
Sosem engedtem. Volt ott valami ami visszatartott. Eff… Ő volt az egyetlen. Az egyetlen a világon, akiről tudtam, hogy nem lenne jobb neki. Ki viselné gondját? Ki ölelné át, ha sötét, csendes éjszakákon sikítozva ébred? És ki mondaná neki azt, hogy minden rendben lesz, amikor újra és újra megszállják… azok a kibaszott szellemek!?? – váltott a korábbi gőg most indulatba, amiért semmit nem tehettem. Nem! Összeroppanna. Összetörne, és én ezt nem hagyhatom… - villogott a fejemben, de közben volt ott más is ami nem engedett. Egy illat.. itt a fejemben… , az érzés.. az arcomon... és egy másik itt benn! Bízik bennem… Őt árulnám el, ha megteszem. Hacsak nem árul el előbb ő engem… - bújkált fel egy korábbi, régi megszálló gondolat, amit azt hittem eltapostam, örökre, de még mindig felzúgott bennem. Mint a sátán: Őőőőő… is el fog árulni; Nekiiii.. is csak arra kellesz, hogy felhasználjon.. hogy tönkre tegyen, hogy egy semmmirekelllőőő.. mocskos féreggé tegyen, méééég szánalmasabbbááá mint amilyen most vagy! - szorítottam össze a szemeimet a háta mögött, és éreztem ahogy ujjaim görcsössen marnak a saját tenyerembe. Hogy felsértettem őket? Nem tudom. Nem is érdekelt. Egyedül, csak hogy szabaduljak. Ettől! Az érzéstől.. de úgy, hogy semmi olyat ne tegyek, ami...

Éreztem ahogy reszket a testem, amikor a hangjára húzódtam el, mégis igyekeztem ráncba szedni az egész képemet. Nem akartam, hogy lássa. Hogy bármit észrevegyen. Akármit, ami én vagyok. A szörnyeteget!

- Menjünk innen.. - nyújtottam ki felé válasz helyett a kezem, a hangom nem volt hangos vagy követelőző, inkább kértem.. hogy vigyen el innen. Nem akartam itt lenni. Már.. nem! Nem akartam hallani a hangokat. Benn a fejemben. Ahogy húznak.. hívnak.. a szememre vetnek... NEM.. akartam, hogy elvegyenek, és újra dühöngő állatot csináljanak belőlem! Most... NEM! Ezért kétségbeesetten kaptam a kezébe, és mint akit puskából lőttek ki pattantam fel és indultam el, talán rántva őt is magam után, másik kezem viszont már megint a dobozomért kutatott a zsebemben. El akartam tűnni innen! Mielőbb! A helyről ahol mindig is gyenge voltam. És egy sebezhető szörnyeteg...


A hozzászólást Conor Christian Jensen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 17, 2013 7:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 3:54 pm

Több csókot is kaptam már Conortól. Általában követelőző volt, igazából egyet leszámítva, akkor az erdőben... akkor én kezdtem. Ez a csók leginkább arra emlékeztetett, de... Igazából ez számít az első csókunknak. Nem is tudom, de az összes többit el akartam felejteni, mert nem voltak igaziak. Vagy akkor a konyhában, akkor egy szép kis pofonnal is záródott, vagy az erdőben is, én toltam el Őt. De most nem volt semmi ilyen. Mert ezt Conortól kaptam, és eszem ágában sem volt elhúzódni. És rövid volt, de úgy hiszem, pont elég.

Nem akar itt hagyni. Talán ez lehetett a legszebb dolog, amit mondhatott nekem. Átölelt, és tudtam, ez őszinte. Ez Conor! És nekem nincsen másra szükségem, csak Rá. Mosolyogva öleltem át, és kezemmel a hajába túrtam. Most valahogy úgy éreztem, neki nagyobb szüksége van a védelemre, mint nekem. Tudom, hogy nincs minden oké vele, de azt is, hogy nem fogja elmondani. Talán egyszer... de nem mostani lehet a sztori, és már eléggé régen begubózhatott, nem hiszem, hogy ilyen könnyen elmondaná. De életcélommá vált segíteni neki.
- Egyszer elmondod, ugye? - kérdeztem finoman - Hogy ki tett ijenné... - Lehetőség szerint, szeretnék mindent megtudni róla... már, amennyit lehet. És úgy érzem, ha ezt elmondja, onnantól minden menni fog.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 9:18 pm

Csak néztem azokat a káprázatos szemeket, amik soha nem sütöttek még ilyen gyönyörűen. A nap lemenni készült, nem is tudom hová tűnt az idő, mikor tűnt el, de most rohadtul nem érdekelt. Csak itt érdekelt. Most. Nem tudom volt e már ilyen pont az életemben, talán az első drog. Amikor érzed, hogy benned van és lassan szétárad a testedben. Hihetetlen az a dolog amit akkor érzel, de ez most mégis valahol más volt. Más és mégis ugyanaz. Valóságos. Mégis sokkal jobban féltem tőle. Jobban, mint eddig bármitől az életben. Hogy bántanám e? Nem tudom. Nem tudhattam, sokszor még.. azt se tudom éppen mit teszek, nem érdekel ki van a közelemben, csak szabaduljak az egésztől, a feszültségtől, a rettegéstől itt a testemben, bárki és bármi áron. Most mégis... ez a lány itt, teljesen megbolondított mindenben. Eddig se tudtam mit akarok, úgy értve.. kivéve a következő néhány percet, de most... kezdte valahogy teljesen felőrölni az eszemet. Már ha valahol mélyen akad még nekem olyan. Csak a szemeit néztem. Mélyen.. bele... Lehet még egy könnyed mosoly is kicsúszott az arcomon, de már nem tudtam engedelmességet parancsolni a kezemnek. A félig szívott cigi egy pillanat alatt repült be a tengerbe, és a kezem magától emelkedett, ujjaim lazán végigsimítva az arca oldalán.... azon a kellemesen, ami annyira taszított, mégis egyben teljesen rabul ejtett. Nem tudom hogy volt képes erre ez a lány, és bár emlékeztem még az előzőre, de most nem akartam beengedni a képeket.

- A legnagyobb őrült lennék a világon, ha itthagynálak... - futott halvány mosoly a szemeibe, de csak egy gondolatban folytattam tovább: Amivel csak az a gond, hogy alapjában véve én egy megveszekedett őrült vagyok. Mégsem törődtem most semmivel. Egyszerűen képtelen voltam ellenállni. Ellenne... állni! Az arcát simító kezem lassan csúszott tovább az álla alá, csak hogy két ujjammal finoman szorítsam meg, és magam is közeledve hozzá húztam közelebb, csak hogy elérjem, és egy óvatos csókot nyomva a szájára a nyakába bújhassak és átölelhessem.

Így most jó volt. Soha nem volt még ilyen tökéletes, és azt is tudtam, igen, hogy ennek egyszer vége lesz, mert soha... semmi nem tart örökké, pláne nem olyan ami jó, most mégis képes voltam élvezni. Csak kiélvezni ezt az érzést, minden egyes cseppjét az illatának.. a bőrének.. azt, hogy itt van, és mellőzni azt a tényt, hogy elbuktam. Megint. Beengedtem. És mi lesz ha velem együtt neki is vége lesz...
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeCsüt. Nov. 29, 2012 5:26 pm

Mentünk tovább... egyre tovább vezetett, és én vakon követtem. Hogy miért még mindig? Hát azt nem tudom... Csak azt, hogy vele KELL mennem, akárhová is megyünk...
Majd megálltunk egy eléggé ijesztő helyen.. Magasan voltunk, nagyon magasan, és peremszélen álltunk meg, ahol pár lépés, és a fagyos víz vet véget mindennek. Talán, kicsit elkapott a tériszony... - Whouhh... - hagyta el valami ilyesmi dolog a számat, mikor lepillantottam a mélybe.

De nem éreztem igazán veszélyben magam... na jó, talán egy kicsit, mindaddig míg - meglepetésemre - szorosan hozzábújva le nem ültem. A karjaiba... ott már biztonság fogadott. Nekidőlve éreztem teste melegét, a védelmező körém font karjait. Vállának döntve fejem, már korántsem tűnt ijesztőnek a magasság... ahogy semmi más sem.

Hallgattam, ahogy végre mondott valamit... magáról! Sok időt töltök vele, az egyetlen barátom, de egyáltalán nem is ismerem...
Kezét két kezem közé fogtam, és a halovány-zöld foltokat tanulmányoztam. Fogalmam sincs, vajon hogyan szerezhette, de ha az ujjai a helyén is vannak, nem lehet kellemes érzés. Mondataira a messzeségbe meredő szemeit néztem. Pillanatra, összeszorult a gyomrom annak tudatára, hogy ez valaha is megfordult a fejében. Ugrani...egyszerű lenne... Vége.
- Nem akarom, hogy így érezz! - néztem fel rá - Még sokminden vár ránk. - rándult meg valami mosoly szerűre az ajkam. Ez az, amivel saját magamat szoktam hitegetni... De az, hogy ez már neki is megfordult a fejében... szörnyű érzés. Még nem... még nem lehet vége. - Nem hagyhatsz itt... - sütöttem le a szememet.

- Nem, tényleg fogalmam sincs róla, hogy ki vagy. - néztem vissza rá - De szeretném megtudni! Csak...félek. Félek attól, hogy rosszat kérdezek. Sosem mondasz semmit. És amikor vannak pillanataid, hogy hogy elmondasz pár dolgot, félek olyat kérdezek, ami eltaszít tőlem... félek örökre. - vallottam be aggodalmamat - De tudom, nem lenne semmi olyan rólad, amit ne tudnék elfogadni! Embert öltél? Nem érdekel! Benne vagy a nyilvántartásban? Szarok bele! - mosolyogtam - A lényeg az, hogy itt vagy! És amikor velem vagy, éppen nem csinálod. És engem csak az a Conor érdekel, aki velem vagy. Véletlenül sem más. És tudom, hogy sosem bántanál... Csak azzal, ha itthagynál... - meredtem szemeibe. Minden aggodalmamat, minden félelmemet elmondtam ezzel. Félek elmegy. Félek, itthagy egyedül, elmegy, magamra maradok! Nem mehet el...
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 2:06 pm

Hallottam még a hangját a fülemben, és legszívesebben elmosolyodnék. Hogy őt összezavarni? De legalább, én ki tudnék igazodni magamon, akkor minden sokkal könnyebb lenne! Mégse szóltam egy szót se, nem engedtem szabadjára a fejemben tanyázó kínlódó mosolyomat, csak húztam magam után, előre, míg el nem értük azt a partszakaszt. Azt a hatalmas követ, ami behajolva a mély tenger fölé, beállva folyton csak hív és ijesztget, ahogy beködösült fejemmel sokszor csak nézem, bámulok bele, és néha érzem, ahogy húz magához a halál lehelete. Most mégsem ezért voltam itt...

- Gyere... - erősítettem meg szimplán az előbbiben, arcomon se mosoly, se semmi sem, csak egyetlen pillanatra húzódott a szemébe a szemem, és ő... követett. Egy szó nélkül tartott velem, előre a semmibe és ez piszok sokat jelentett...

Amikor elértük a szikla legtetejét... ahonnan csak két lépés előre, és zuhansz, be a kő alatt folyton becsapódó hullámzó rengetegbe, csak ott álltam meg, leülve egy véletlen kiszögelésen, és a kezét még mindig nem engedve el, magamhoz húztam, hogy üljön le. Ne mellém... inkább ide a széttárt lábaim közé egy laposabb kőre, csak, hogy teljes testemmel köré fonódva megvédhessem. Hogy mitől? Az most nem számít. Egyszerűen érezni akartam a közelemben, orromban az illatát... magam előtt a végletet, ahol ha nem vigyázok kiköthetek, és talán ő az egyetlen aki visszatarthat ettől. Talán...

- Tudod sokszor járok ide... - kezdtem aztán bele valami beszédbe, nem is tudom, hogy miért vagy hogyan, csak bámultam a kék messzeséget, a fogaim közül néha füst szivárogva ki, a másik kezem.. a másik kezem viszont szorosan ott feszít az övében, és érzem, hogy egy pillanatra sem engedem. Most bárki is akarna tenni ellene! - Amikor... - köszörültem meg a torkom enyhén - amikor megfordul a fejemben, hogy hol lesz ennek a vége. Talán egyszerű lenne. - pillantottam le az épp felcsapódó hullám sűrűjébe - Csak simán.. ugrani.. Akkor mindennek vége lenne. - sóhajtottam fel a gondolatra, hogy egykor és még néha, a dolog mennyire vonzott. - De neked fogalmad sincs róla, hogy én ki vagyok... - talált vissza a szemem a szemeibe, most már nem érdekelt a táj, vagy a lehetőségek, egyedül ez a törékeny lány itt az ölemben - Hogy mekkora szörnyeteg, aki mindenkire csak bajt hoz és szenvedést jelent... - sóhajtottam megint előre nézve - Nem akarlak bántani. - fejeztem be aztán másképp - De bántani foglak. - találtam vissza a szemeibe - És ezt nem akarom... - váltakozott a szemei között a tekintetem, az ujjaim viszont még mindig fuldokolva kapaszkodtak az övéibe. Hogy mit vártam? Fogalmam sincsen. Talán azt, hogy végre egyszer valaki azt mondja, igen, most jól cselekszem. Most az egyszer ebben a tetves életben. Mert nem vagyok hajlandó magammal rántani egy olyan embert, mint ő. Mert sokat jelent. Többet is, mint kéne. És talán... pont ezért. Éppen ezért éreztem azt, hogy most helyesen kell cselekednem....


A hozzászólást Conor Christian Jensen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 29, 2012 6:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimePént. Nov. 16, 2012 8:35 pm

Hirtelen magával rántott, és már végképp nem értettem semmit. - Tudod, eléggé összezavarsz a folytonos ellentmondásaiddal.... - mondtam vonszolódva utána, majd megérkeztünk a kijelölt pontra, de kezem még az övében maradt...

Szebb és szebb helyeket látok azt hiszem a mai nap folyamán. Azt hiszem, többet kellene kimozdulnom, és végre felfedezni ezeket a helyeket. De nem is igazán értem, miért hozott ide Conor. De abban biztos lehetek; ez a hely sokat jelenthet számára. Így inkább nem is kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 12:14 am

Csak a vizet bámultam. Mintha az választ adhatna bármire is, de rém egyszerű ez az egész. Nincsenek válaszok.
A hangja beterítette a fülemet, a felszálló füst meg a képet előttem. Elegem volt. Úgy anblock mindenből. Az életből, ebből a helyzetből, de leginkább saját magamból. Mégis... ahogy befejezte, a cigaretta ottragadva a kezemben felé fordítottam a fejemet és csak az arcát figyeltem. Lehet... jó néhány pillanatig is, majd hirtelen nyúltam a kezéért, - akárcsak fenn, a lakásban - "Gyere velem!"... de most nem vártam meg míg válaszol, hanem saját magam fűztem a kezem az övébe és húzni kezdtem. Magammal, be egy nem is olyan távoli sziklás rész felé, ahol a tenger alig elmaradva a parttól nyaldossa fel a hatalmas köveket. Ott akartam lenni vele. Nem mert megtehetem, hanem mert meg akartam tenni! És most rohadtul nem érdekelt senki és semmi más, nem érdekelt az eszem, na meg az se, hogy mit kéne... tennem, egyszerűen csak húztam magam után. Magammal rántottam (oda le)? Valami olyasmi...

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 9:07 pm

Őszintén, bántott a hozzáállása. Hogy rossz hatással van rám? Mégis mire alapozza ezt?
- Sajnálom, hogy Te ezt így látod. - Vettem erőt magamon és léptem mellé felé fordulva - Én valahogy ezt nem így éltem meg... Igaz, hogy nem itt tartanék, ha Te nem lennél... Csakhogy a helyzet sokkal rosszabb lenne... - Halkultam el. Szinte biztos vagyok abban, hogyha Ő nem lenne, már rég végetvetettem volna ennek az egésznek... Ő volt az egyetlen, ami miatt volt értelme maradni. - De ha Te így éled meg akkor... Nem is értem, mit keresek még itt. - vetettem halvány mosolyt a víz felé fordulva. Menjek? Induljak...? Hová? Ja, hát haza...
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 8:48 pm

Csak egy könnyed bólintás, ennyi volt amikor elindult lefelé és én követtem. A kiúton viszont szinte elzárva előttem az utat fordult szembe velem.
Nagyot sóhajtottam. Csak a szemeit néztem, de... aztán mégis közelebb léptem hozzá, ki a fényre.

- Belém! - adtam meg az egyértelmű választ, mellőzve azt, hogy én meg bele. Még akkor is, ha ez az érzés, hogy mellette lehetek, a világon az összes közül az egyik legjobb, akkor is talán jobb lett volna mindkettőnknek. Ő éli tovább a saját kis gondtalan életét, én meg lassan gyilkolom tovább saját magam, vigyázok Eff-re és egyszer majd, ha netán elszúrok valamit, vagy pont figyelmetlen vagyok, egy pillanat alatt döglök bele. Senki nem sír.. és ez így van jól. Így kéne jónak lennie.

- Nem biztos hogy jót tesz neked, hogy én itt vagyok... - kerültem aztán mégis ki, hogy ellépjek mellette - Rossz hatással vagyok rád. - villant fel fejemben a korábbi szoba képe - Nagyon rosszal. - túrtam elő alig két lépésre megállva tőle, a tenger felé fordulva neki háttal a doboz cigimet, és muszáj volt egy újabbat meggyújtanom. Megszokás?? Menekülés... Talán együttesen.

Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 6:20 pm

Ráncolt homlokkal hallgattam szavait. Nem értettem igazából, mire is gondolt. De még nem tudtam rákérdezni, kutattam az agyamban, mire is célozhat, mire nem gondoltam? Majd elváltam tőle, mikor mondta, ideje lemenni. A hideg futott végig rajtam, amikor már nem éreztem magam mellett meleg testét.

Lassan indultam le a lépcsőkön a toronyból, még mindig a múltban kutatva. De nem tudtam rájönni. Már újra a világosra lépve fordultam felé, hogy magyarázatot kapjak. - Hogy értetted...? Nem keveredtem volna ebbe? - ismételtem még mindig homlokráncolva boncolva szavait - Mi lenne jobb? - vártam válaszait túl keveset mondó véleményeire.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 5:59 pm

Hallottam az enyhén dünnyögő szavakat, de nem álltam le azzal, hogy tovább simogassam. Talán mert... nekem is jól esett vagy nem is tudom, de egyszerűen.. kellett. Valamiért kellett, hogy érezzem.
Hirtelen nyúltam a számban pöffeszkedő cigiért a háta mögött, és valamiért ez most nem is tűnt annyira fontosnak. Ezért egyetlen mozdulattal hajítottam le e mélybe, és csak beszéd közben engedtem ki az utolsó füstömet.

- Nélkülem nem keveredtél volna ebbe az egész szarba. - talált vissza a kezem a hajára, és csak bámulva a messzeséget újra.. meg újra.. és újra finoman simítottam rajta végig. Még mindig nem tudtam mihez kezdjek vele. Vagyis... mondjuk úgy, nem tudtam meg akarom e lépni azokat a lépéseket. - Lehet mindannyiunknak jobb lenne... - fújtam ki egy hatalmas sóhaj kíséretében, másik kezem mégis ennek ellent mondva simult rá a háta mögött az előbbire, hogy sokkal szilárdabban tarthassam az ölemben. Valamiért sokat jelentett. Rühelltem... de mégis...

- Viszont most menjünk le... - eresztettem el lassan, önmagamat is meggyőzve, hogy jobb lenne indulni a föld felé.
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 4:10 pm

Csukott szemekkel öleltem át. Nem mondott semmit, de nem is kellett. Ölelèse mindent elmondott helyette. Hogy rá számíthatok. És ölelése jelentette a világon az egyetlen biztos pontot. Minden rendben lesz! - szinte hallottam, ahogy mondja nekem. És én hittem neki.

- Köszönöm! - suttogtam a mellkasának - Hogy mellettem állsz én... Fogalmam nincs, mi lenne velem nélküled! - először a kórházban. Már az is, hogy bejött hozzám. Segített eltűntetni a sok idióta sajtóst, azóta egyel sem találkoztam. Mellettem állt, mikor szükségem volt valakire. És egyre inkább érzem azt, hogy rá van szükségem.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 10:45 pm

Csak figyeltem. Továbbra is. Hol a szemeit, hol az arcának minden rezdülését, ahogy beszélt, és a kiáramló füst utat tört a fogaim között. Tudtam miről beszél. Éreztem... Nagyon jól ismertem ezt az érzést... amikor nincs senki és semmi amibe kapaszkodhatnál, és csak egyetlen egy kiút van, a menekülés.

Elfordult, de én még mindig őt néztem. Talán egy hosszú percig is, amíg azon gondolkoztam, hogy most hogyan tovább, de aztán... aztán követtem az ösztöneimet.

- Na gyere ide! - dugtam a számba a cigit, és a válláért nyúlva fordítottam magam felé, hogy átölelhessem teljesen a mellkasomra húzva, rásimulva, és... és egyszerűen elmerülve az érzésben.

Nem tudom mikor indult meg a kezem a haját simogatón, de megtette. Hányszor csináltam már ezt Eff-el.. hányszor próbáltam megnyugtatni, hogy semmi baj nem lesz, minden rendben lesz, és még ha a szüleink egy mocsok.. állatok is, akkor is én örökre megvédem. Azt hiszem felé is ezt akartam sugározni. Talán... Hogy megvédem. Csak még fogalmam se volt róla, hogy egyáltalán hogyan fogjak hozzá...
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 9:40 pm

Nem is tudom, mennyi ideig bámultam ki a fejemből. Teljesen elfelejtkeztem magamról, Conor szavai térítettek vissza a szomorú valóságba.

Otthon. Erre a kérdésre éreztem, ahogy önkénytelenül megremeg a gyomrom. Már nem a tájat néztem, szembe fordultam Conorral és a földet pásztáztam, kiderítve mi is a válasz a kérdésére. - Nem tudom. - válaszoltam egy elhalványuló szánalmas mosoly keretében. - Talán... kezdtem bele újra a gondolatmenetnek, de újra eltévedve simítottam hátra a hajam - Fogalmam sincs. - nem tudtam összeszedni a gondolataimat. Fogalmam nincs, mi lehet velem. Egyszerűen nem érzem azt, hogy élék. - Csak azt tudom, sokkal jobb bárhol máshol lenni, mint a saját valóságomban. - folytattam végül szünet után - Eddig mindig feltétlen boldog voltam, és most fogalmam sincs, mi történik velem... - fordultam újra a táj felé, mintha a víztől várnám a megoldást.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 9:19 pm

Büdös volt, és meglepett, hogy az én orrom még képes szagokat érezni. Már ha nem csap be megint, mert emlékeztem még az Eff hajából áradó füstszagra. Ezért inkább nem is törődtem vele, csak vettem a lépcsőfokokat, őt követve, még akkor is amikor a másik ajtó azért már jóval könnyebben engedett.

Hátradőltem. Neki annak a vas.. izének, vagy minek, a falnak, és csak őt néztem. Nem tudom mit láttam rajta, pontosabban a tenger most egyáltalán nem érdekelt. Csak ez a nyugalom. Egy kis ideig még elhittem, hogy én is normális ember vagyok nem csak egy szakadt.. rohadék, aki arra élvez, ha másokat tönkretesz. Nem, most ez valahogy hiányzott. Lenn maradt, vagy ott, tegnap este, nem voltam rá büszke, de az is én voltam.
Észre se vettem az eltűnő perceket, mikor már újabb szál cigi parázslott az ujjaim között.

- Mi a baj... - kérdeztem aztán a semmiből, még mindig háttal támasztva a falat, ahogy ő a korlátnak dőlve, még mindig a tájon kémkedett. - Otthon... - folytattam aztán lassan, újra szívva a cigiből - mi volt veled... - kérdeztem, de sokkal inkább kijelentésnek hatott. Hogy miért akartam tudni? Rohadtul nem tudom. De kezdem már unni, hogy egyszerűen képtelen vagyok megfejteni magamat. Pláne ha a közelében vagyok...
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 9:03 pm

Vidáman mosolyogtam, mikor "jóváhagyta", hogy felmegyünk. Ki tudja, lehet, nem is szabadna. De látnom kell! Nem is tudom, honnan jött hirtelen ez a mosolygós kedv. Csak egyszerűen ez a hely.... Azt akartam hinni, ha felmegyek, minden gond elszáll. Elfújja a szél. És többet nem is jön vissza. Vagy csak Conor sugározta ezt a csodálatos nyugodtságot, nem tudom. De pillanatokig boldog embernek éreztem magam. Fél embernek, de boldognak.

- Nincs is jobb, mint tilosban járni! - vigyorogtam rá, ahogy beléptem előtte, és a lépcsősorokon siettem fel, és egyre feljebb. Felérve nagy nehezen kijutottam a vas ajtón, és elém tárult a tenger. Szebb volt, mint ahogy gondoltam. A hullámok elragadtak magukkal, szemeimet nem tudtam levenni róluk. A legcsodálatosabb hely, ahol valaha voltam. Vagy, csak most tűnt minden tökéletesnek, minden ami más.
Vissza az elejére Go down
Conor Christian Jensen


Conor Christian Jensen

Hozzászólások száma : 374
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 8:52 pm

Egy szót se szóltam. Se arról, hogy hova tartunk, se arról hogy merre. Ő meg nem kérdezett, csak szorította a kezemet.. bízott bennem, és ez most mindennél többet jelentett. Soha nem bízott senki bennem. Még én sem bíztam saját magamban, vagyis... Eff... - szorítottam össze a fogaimat, de ő egy teljesen más történet.

Csak bámultam kifelé az ablakon, és magam is meglepődve mennyire nyugodt is vagyok bámultam az üveget. De rohadtul nem érdekelt. Csak ott akartam már lenni végre. Szabadon... vele... és bár még mindig féltem, ettől az.. egésztől, de... nem érdekelt... Kurvára nem!

Ő volt az aki először kiszállt, én meg hátramormogva a fickónak, hogy tűnjön el, majd telefonálok, utána lépkedtem.

- Azt hiszem... ez most jót fog tenni. - zártam le a dolgot ennyivel, és ja. Én is megfordultam erre néha... szarabb óráimban, néha meg csak teljesen kiütve. Jó volt hallgatni a tenger zúgását a betépett felhőn túl, vagy a fehér por bűvöletében, most mégis teljesen tiszta voltam. Meglepő, mikre rá nem vesz...

- Nem tudom. - válaszoltam egyhangúan, mikor kérdezett. - Még sose jártam fenn. - tettem hozzá utána lépkedve. Na ja, megdögleni nem akarok, és félig elszállva vagy teljesen, nem épp életbiztosítás. - De most felmegyünk! - jelentettem ki egy fél fordulattal elé lépve, és meglökve a rozsdásan nyöszörgő ajtót benyitottam. Oké, ez szép menet lesz. De felmegyünk!
Vissza az elejére Go down
Summer Cataleno


Summer Cataleno

Hozzászólások száma : 485
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 7:48 pm

/Társas ház - Summer lakása/

Lementünk Conor kocsijához, és egészen a városhatárig hajtottunk. Fogalmam nem volt, hogy hová is akar vinni, de valahogy ez nem is zaklatott. Csak el jó messzire! De mikor végre leparkoltunk, muszáj volt megkérdeznem, ott a semmi közepén.

- Hova hoztál? - néztem rá mosolytól ragyogó arccal. Egy parton voltunk, gyönyörű volt. Kicsit fújt a szél, de jól esett az a kis hideg, amit a szél hozott. Nem volt itt senki, és semmi. Talán a város legcsendesebb pontja lehetett. Tökéletes nyugalom csodálatos partszakasszal. Nagyot szippantottam a sós levegőből, tüdőmet megtöltve a nyugalom édes illatával. Pontosan ez kellett nekem.

Megpillantottam a világítótornyot. Elképzeltem, vajon milyen is lehet onnan fentről a kilátás, el messzire.
- Fel lehet menni? - fordultam vissza Conorra, már indulva is a bejárata felé. Látnom kell mindezt fentről is!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Világítótorony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR KÜLVÁROS, KÜLSŐ RÉSZEK :: Külvárosi közhelyek-