Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Summer Cataleno
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Alex Henley
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Opal Lin
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Callum
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
Világítótorony - Page 2 EmptyVilágítótorony - Page 2 I_voting_barVilágítótorony - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás
 

 Világítótorony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég



Világítótorony - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világítótorony   Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 2:07 pm

/A part/

Ott álltam, bámulva a magas tornyot és… nem bírtam rávenni magam, hogy menjek. Egyáltalán, hogy juthatok oda fel? Biztos van fent valaki, aki nem enged be minden jöttmentet. És ha most meg is tenné, miért pont én lennék az? És ha észreveszi, hogy valami nincs rendben velem? Nem. Szó sem lehet róla! Hátraarc. Ez már sokkal könnyebben ment, mégsem jutottam pár lépésnél tovább. Éreztem a hideg cseppeket az arcomon végigfutni, de ezek most nem a könnyeim voltak. Ez… eső? – fordítottam az ég felé a fejem. Nem kellett sokat várnom az újabb és újabb vízcseppre. A következő pillanatban mintha leszakadt volna az egész. Az eddig csendes hullámok hangja felerősödött, ahogy egyre erősebben csapódott egy messzi sziklafalhoz.
Nem volt szükség egy teljes percre, hogy érezzem, ahogy átázik a ruhám. Nem mintha zavart volna, de valami ösztön mégis azt súgta, hogy keresnem kell valami száraz helyet. És én hallgattam erre az ösztönre. Csakhogy a távolban semmit nem láttam, kivéve a hátam mögött álló világítótornyot. Nem igazán volt választásom. Vagy itt állok továbbra is, esetleg elindulok valamerre, vagy összeszedem minden bátorságom és megnézem, be tudok-e jutni.
Mielőtt tudatosan döntöttem volna, már ott is voltam a torony árnyékában megbúvó ajtó előtt. Nem tudom, mire számítottam, mi fog történni, ha lenyomom a kilincset, de arra biztos nem, hogy mindenféle ellenkezés nélkül kinyílik előttem. Valahogy… ez nem volt normális. Mégis úgy léptem be, mintha minden nap idejárnék és tudnám, hogy itt biztonságos.
A következő pillanatban csukódott mögöttem az ajtó és én ott maradtam. Előttem a végtelen magasba nyúló lépcsők és egy halvány fény, ami éppen csak annyit tett lehetővé, hogy ne bukjak el a saját lábamban. Bármi is ütött belém, még mindig ott volt a fejemben és késztetett, hogy induljak meg, egyik lépcsőt a másik után véve. Kegyetlenül sok volt belőlük. Mire felértem, úgy éreztem, kilómétereket tettem meg… az ég felé. Itt viszont nem felhők fogadtak, hanem egy középkorú férfi, aki éppen fejben akart vágni valamiféle bottal. Nem voltam benne biztos, hogy fél vagy éppen mérges. Az arca nem sokat árult el. Én viszont nem kockáztattam. A kezem reflexből emeltem a fejem elé, hogy védjem. Hang nem jött ki a torkomon, de amúgy sem hangzott el egyetlen kérdés sem.
- Ki vagy? – tette fel a kérdést. – És mit keresel itt?
Lassan engedtem le a kezeimet és néztem el a férfi mellett. Nem feltűnően, csak úgy, ahogy otthon is szoktam, ha valaki kérdéseket szegez nekem.
- Ide tilos a bejárás! – folytatta, de már kevésbé átlagos hangon. Egyre erősebben dőlt a mérleg az ’mérges’ oldal felé. Én viszont még mindig nem tudtam egyetlen szót sem kinyögni. Egyszerűen bármennyire is kutattam a fejemben, nem találtam a helyes választ. Fogalmam sem volt, hogy mit lehetne ilyenkor felelni.
- Jobban teszed, ha elhordod magad! – mondta, de a botot legalább már leengedte. – Kezd elegem lenni abból, hogy mindenféle jöttment, nem normális idetalál – folytatta, de az egész már csak úgy hangzott, mintha az orra alatt dörmögne.
Nekem viszont ennyi is elég volt. Pontosabban több mint elég. Már fordultam is és kettesével szedve a lépcsőket futottam lefelé. Még egyszer hallottam magam mögött a hangját. Valami lakatokról és zárról hadovált, de engem már egyáltalán nem érdekelt. A fejem zúgott és minden akaraterőmre szükségem volt, hogy ne bukjak fel a saját lábamban. Nem lett volna jó végigbuckázni a további lépcsőkön. Bár akkor biztos éreznék valamit. Valami fizikai fájdalmat, a változatosság kedvéért.
Mégis épségben, de kifulladva értem el az utolsó pár lépcsőfokot. A saját ziláló légzésem mellett is hallottam a kint zuhogó eső hangját, de nem zavartattam magam. Amint újra rendesen kaptam levegőt, már indultam is. Egyenesen a hideg cseppek közé.
/West ház – Udvar/
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

Világítótorony - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Világítótorony   Világítótorony - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 2:59 am

Világítótorony

Világítótorony - Page 2 1tljs4
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
 

Világítótorony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR KÜLVÁROS, KÜLSŐ RÉSZEK :: Külvárosi közhelyek-