Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
A város utcái - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Summer Cataleno
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Alex Henley
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Opal Lin
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Callum
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
A város utcái - Page 2 EmptyA város utcái - Page 2 I_voting_barA város utcái - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás
 

 A város utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 3:20 pm

Lelassítottam, és félreálltam az autóval.-Gyere, igyunk meg még egy energia italt.-szálltunk ki az autóból.-Bár abban egyetértek, hogy egészen jól nézek ki.-nevettem, -Na csak viccelek.-kacsintottam rá, és nekidőltem a kocsi oldalának.-Mondd, mit szeretnél még tudni...Ha ilyen felszínes vagyok...Kérdezz , és én válaszolok neked.-sóhajtottam halkan
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 3:15 pm

- Ez úgy hangzik, mint a Hollywoodi filmek jóképű csábítói. Meg kell mondjam, az arcod megvan hozzá, de ha őszinte akarok lenni, az egész felszínesen hangzik számomra. Esetleg mutatnál valamit a felszín alól is? - érdeklődtem. Furcsamód tényleg meg akartam ismerni annak ellenére, hogy nem is olyan régen még kést szorítottam a torkához, és bármikor újra megtenném, ha arról van szó, hogy meg kéne védenem magamat.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 3:05 pm

-Igen...-sóhajtottam-Mit mesélhetnék magamról? Semmi különöset nem tudok magamról mesélni....Sokat edzettem, tanultam, és most itt vagyok, ahol....-mondtam egy apró mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:51 am

- Jó hogy legalább azok vannak - jegyeztem meg sötéten. Most mit mondhatnék? Nem vagyok a legviccesebb társaság, ami azt illeti. Sőt, az esetek többségében még beszélni is utálok az emberekkel. Főleg az olyanokkal, mint ő. - Szóval, mi a történeted?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:22 am

-Meglesz, meglesz.-mosolyogtam, és most én ültem a volánhoz, de én is beletapostam...-Szóval, milyen ruhát szeretnél, Nestike?-kérdeztem nevetve-Hát, egyik sincs...Végül is csak a nagyszüleim élnek, itt a városban.-sóhajtottam egyet..-Azért határoztam el, hogy az leszek , ami most vagyok..-mondtam egy apró mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:13 pm

- Nem is tudhatod. Viszont szükségem lenne pár női ruhára. A régiek elég lestrapáltak, és bár a hotelben meg tudtam szállni, az még a korábban összelopkodott pénzből volt - magyaráztam. - Majd egyszer megtanítom, hogyan köthetsz el kocsikat. Sosem tudhatod, mikor kell menekülnöd, vagy akármi, tisztes gazdag palim - mondtam. Nem szerettem a gazdagokat, de ez jórészt a saját nélkülözéseimnek köszönhető. De legalább van pénzük. - Család? Testvérek? - kérdeztem egy nagyot nyelve.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:07 pm

-Sajnálom, rendben? Nem tudtam....-mondtam együtt érzően..-Nem fogok ezzel viccelődni, hidd el...Megbántam...-sóhajtottam egyet halkan.-Gyere, felmegyünk hozzám, csinálok valami kaját, addig te lezuhanyozhatsz, és felvehetsz valami tiszta ruhát. Rendben?-néztem szemébe, egy apró mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 9:48 pm

- Lehet viccelődni, de nem épp ezzel. Az utcai élet nem alkalmas a szexre. Tudod, néha én magam is elgondolkodom, hogy talán a szüleim is lepusztult csövesek voltak, és valami jobb reményében adtak árvaházba. Talán csak egy részeg baleset voltam. Szóval... - mondtam. Ja, Niket sem engedtem úgy közel magamhoz, bár néha rajtakaptam önkielégítés közben.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 9:26 pm

-Hé hé hé...Még viccelődni sem lehet?-kérdeztem már én is dühösen...-Na, cseréljünk helyet...
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 9:14 pm

- Na ide figyelj - fékeztem, majd azonnal kést rántottam. - Még egy dugással kapcsolatos megjegyzés, és max a halak nyúlnak hozzá szájjal. Nem egy vagyok a macáid közül, hogy leszopjalak, ha épp neked ahhoz van kedved. Világos? - kérdeztem. Vagyis inkább üvöltöttem.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:57 pm

-Micsodaaa??? Hát azért ehhez ne érj itt lent, késsel-mutattam a nadrágomra.-Mondjuk szájjal, érhetsz, de mással ne.-nevettem tovább. Jó kis társaság volt, és úgy gondoltam, hogy egész jó barátok is lehetnénk.
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:45 pm

- Ha utána megengeded,hogy levágjam vele a farkadat - jelent meg egy vigyor az arcomon. Egész jó társaság volt annak ellenére, hogy a társadalmi különbségek miatt soha nem értjük meg egymást.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:14 pm

-Megengednéd, hogy azt a kést kivegyem a bugyidból?-kérdeztem nevetve,és megnyomtam lábát, hogy taposson a gázba
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:57 pm

Megcsóváltam a fejem. Fogalma sincs róla, milyen számító tudok lenni, és hogy így sem bízom benne. Nem ölném meg - csak egyszer öltem, és önvédelemből - de ha kell megsebesítem.
- Velem rosszul jársz - vontam vállat hanyagul. - Ha tehetném, még a bugyimban is kést rejtegetnék.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:50 pm

-Jó adok.-mosolyogtam-Micsodaaa?? Pedig már reménykedtem benne.-nevettem, és viccelődtem ezzel.
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:34 pm

- Inkább adj pénzt rá, és nem bántom a kis barátodat - adtam gázt a kocsiba. Szerettem a száguldást. Még Nikkel sokat kocsikáztunk a város határán túl, és akkor soha nem zavart minket a sebességkorlát. Sőt, ami azt illeti, soha. - És nem alszom vele egy szobában- kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:08 pm

-Még egy ajánlat! Velem laksz, és megveszek mindent ami szükséges neked...-mosolyogtam-De a kocsit, nem adom.-suttogtam fülébe..
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:37 pm

- Ötszáz. És minden hónapban annyi - alkudoztam. Elvégre, nem rossz alku, bár azt hiszem, ennyi után biztos fog valami fizetséget kérni. Mondjuk... Nem, azt nem. - Csak gondolj bele. Nálam van a slusszkulcs. De ha nem is lenne nálam, sem okozna gondot elkötni, majd eladni a kocsidat. Csak egy észrevétel.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:22 pm

-Mit szólsz háromszázhoz, és lakhatsz velem?-néztem rá, mivel ezt komolyan gondoltam..-Mint a barátok...Figyelj...gondolom neked sem annyira jó egyedül.-sóhajtottam
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 3:36 pm

- Mondanám, hogy ez az érzés kölcsönös, de én általában nem kedvelem meg azokat, akiket készülök kirabolni - feleltem. - Erről jut eszembe, még mindig kéne egy kis lóvé. Legalább száz dolcsi, de kétszáz még jobb lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 3:25 pm

-Miért adnálak fel a zsaruknak? Tökre megkedveltelek.-nevettem-Megdugni? Hmmm....nem rossz ötlet,de nem.-mosolyogtam-Csak egy apró baráti gesztus, semmi több.-mondtam kedvesen
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 3:03 pm

- Nem hangsúlyozhatod eléggé, hogy nem vagy az a védtelen kisleány, mint azt sokan hiszik - vontam vállat. - És most már elárulhatnád, mire megy ki ez a felettébb kedvesség. Fel akarsz dobni a zsaruknak? Tedd csak, hidd el, neked jobban fog fájni a dolog. Meg akarsz dugni? Próbálkozz be, de te jársz rosszul. Jobb, ha nem próbálkozol lelkizni velem, mert nem vagyok az a lelkizős lányka.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:55 pm

-Ugyan már...ne mutogasd a mindig a késedet.-mosolyogtam-Figyelj....értem, hogy késes vagy, meg minden...de egyszer te is lazíthatnál.-sóhajtottam halkan..-Na meg jó, te vezetsz, értem én...-nevettem,és megittam a maradék energia italomat..-Kérsz szendvicset? Van a hátsóülésen..-néztem szemébe
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:46 pm

- Hé - löktem le a kezét az enyémről. Nem szerettem az emberi érintkezést, sőt, kifejezetten gyűlöltem. - Most én vezetek. Te meg max az anyósülésről pampoghatsz. Különben is... tudom a dolgomat. Az előző városomban is sokat vezettem, bár akkor nem én kötöttem el a kocsikat. Én csak használtam, és eladtam őket a pénzért. Tudod, gazdagoknak. Rájuk sóztam hízelgéssel, hülyeségekkel, meg néha erőszakkal is. A kés mindig jól jön - villantottam elő ismételten a pengeéles szerszámomat.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:13 pm

-Tüzes vagy!-nevettem,majd kitolattunk.-Megy ez gyorsaban is.-fogtam meg kezét,majd a sebváltóra tettem,és egyből sebességbe rakatam.-Taposs bele.-mosolyogtam-De élénkebben azzal a váltóval,nem hiszem hogy mással ilyen lassú vagy.-kacsintottam rá
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 12:57 pm

- Kösz - kaptam el a kulcsot, majd kinyitottam a vezetőülés ajtaját. Végső soron nem is olyan rossz arc. - De ha még egyszer aranyomnak szólítasz, még elég csúnyán megjárhtod - ültem be, majd beindítottam a motort. Azt hiszem, ki kell jelentenem, hogy eddig általában csak elkötöttem a kocsikat, ami bajos volt ugyan, de ennek köszönhetően bajlódtam egy sort a slusszkulccsal, mielőtt betalált. Aztán kihúztam a kéziféket, és hátramenetbe tettem a kocsit, hogy kitolassunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 12:38 pm

Odadobtam a kulcsot, és beültem a kocsiba. -Na lássuk mit tudsz aranyom.-nevettem, és vártam hogy induljunk..
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 11:38 am

- Komolyan azt hiszed? - vontam fel a szemöldökömet, de a következő mondatára szinte felragyogott a szemem. - Vezethetek? Nincs jogsim, de egész jól tudok.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:03 am

-Az csak egy dolog, hogy az autóm drága...Meg milyen gönceim vannak, belém nem látsz, kis csibe.-mondtam mosolyogva, majd lecsuktam a csomagtartót..-Elvihetlek egy körre, az autóval?-forgattam meg a kulcsot a kezemben
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 10:23 pm

- Te tudod - vontam vállat, majd meggyújtottam a cigim, és jó mélyen beleszippantottam, benntartottam egy kicsit, majd kifújtam. - Nem, de a nagymenők már csak ilyenek. Drága verda, drága göncök, de olcsó csajok. Ez olyan, mint az árvaház. Az ottani gyerekek is be vannak skatulyázva szegény, szerencsétleneknek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A város utcái - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A város utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» A város parkja
» A város Főtere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR BELVÁROSA :: Közhelyek-