Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szex, drog, pia, és rock and roll... egy kis mágiával fűszerezve...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Üdvözöllek Chance Harborban! A helyen, ahol talán még a legrosszabb rémálmaid is teljesülhetnek egy szempillantás alatt... Egy Washingtoni, kissé borús időjárású kikötővárosban jársz. Csendes és unalmas, mindenki ismer mindenkit, ahogy az megszokott az ilyen helyeken. Csakhogy a városka lakói között élnek boszorkányok, voodoo-szakértők, démonok által megszállt szerencsétlen fiatalok, szellemek vagy boszorkányvadászok. Azonban a sötét oldalhoz nem csak a természetfeletti tartozik barátom, hanem a való élet is: lebujok, drogtúladagolás, paranoia, másság, kitaszítottság, horrorfilmekbe illő tragédiák... Pont amiket elkerülni jönnél egy ilyen helyre. Megnyugvásra itt nem lelsz... Hiszel Istenben? Lehet, hogy itt még Ő sem segít rajtad! *Az oldalon egyesek számára felkavaró játékok is olvashatóak. Az adminok ezért nem vonhatóak felelősségre, a játéktéren a felhasználók szabad kezet kapnak játékaikhoz.
News
2015. 11. 08.
Éledezzünk! ►►► KLIKK
Effy


2013. 07. 01.
A mai naptól fogva egy karakternek 2 db aktív játéka lehet. NEM kötelező, ezt azért aktiváltuk, mert nincs is rosszabb, mint heteket, ne adj isten hónapokat várni egy válaszra...
Effy


2013. 01. 27.
Néhány felhasználó a mai naptól fogva inaktív lett, amit a legutolsó bejelentkezés alapján tettem. Aki újra aktívvá szeretne válni, keressen fel! :)
Effy


2013. 01. 27.
HELLÓ!Az oldal egységesítése céljából, a legtöbb avatar képet a 320*200-as szabványméretre állítottuk.Szépen kérünk Mindenkit, hogy a jövőben, minden avatar cserénél vegye figyelembe az új szempontot és alkalmazkodjon a kívánt mérethez. Ha bárkinek segítségre van szüksége, keresés.. vágás.. szívesen, pm-ben elérhetőek vagyunk. Köszönet! Adminok


2013. 01. 26.
Sziasztok fórumozók! Új csoportok és új színek kerültek és dolgok az oldalra, nézzétek meg és jelezzetek, hogy tetszik-e avagy sem. ;)
Staff

William Turner

ET PM

Multik:
Conor C. Jensen
Graham G. Willson


Effy Jensen

ET PM

Multik:
Diane Meade


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Júl. 02, 2013 8:07 pm-kor volt itt.
Chat box
Legutóbbi témák
» Activity Check
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2015 7:35 pm by Opal Lin

» Konyha
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2015 5:39 pm by Diana Meade

» A ház konyhája
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 3:08 pm by Elizabeth Jensen

» A part...
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2015 3:43 pm by Summer Cataleno

» Avarian Világa FRPG
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 2:13 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 7:57 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:32 pm by Vendég

» Effy szobája
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 8:09 pm by William Turner

» My Life Arts (London)
A város utcái - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:15 pm by Elizabeth Jensen

Top posters
William Turner
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Summer Cataleno
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Alex Henley
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Opal Lin
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Conor Christian Jensen
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Elizabeth Jensen
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Graham Gray Willson
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Constance Atina Watson
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Callum
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 
Jesabel Gracie Dawson
A város utcái - Page 3 EmptyA város utcái - Page 3 I_voting_barA város utcái - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás
 

 A város utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 10:05 pm

-Nem, is ismersz.-sóhajtottam-Szóval, kérlek, ne feltételezz rólam ilyeneket...Tisztességes, csapatkapityány, és ember vagy.-néztem rá, egy apró mosollyal.-Kössz, nem sportoló vagyok.-nevettem
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:31 pm

- Ismerem a hozzád hasonlókat - ráztam meg a fejemet egy kínos mosollyal az arcomon. - Az utcán élő lányokból egyszerű felcsinált utcalányt csináltok. Én nem az vagyok, akivel ezt eljátszhatod. Nekem van öntudatom, és nem félek, mert nincs mit veszítenem. Cigit? - nyújtottam felé a dobozt.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:26 pm

-Figyelj....nem mondtam hogy be akarok jutni a bugyidba.-kacsintottam rá.-Nem izomagy a nevem, hanem Eyal.-mosolyogtam-Az középiskola, vagy ami itt van iskola, edzője, tesi tanárja, és csapat kapitánya vagyok, az Rogbeynak..-néztem tovább szemébe
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:08 pm

- Ha a bugyimba akarnál bejutni, nehéz dolgod lesz, Izomagyú - kortyoltam bele az energiaitalomba. - Amúgy is, ez a város tele van sügérekkel, ha rendesnek találnak. Ne ítélj meg azonnal.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:02 pm

Elnevettem magamat, és visszadobtam a kést..-Komolyan mondom, elég rendes csajnak tűnsz.-mosolyogtam, majd elővettem két energia italt...-Tessék...-nyútottam neki oda, majd az enyémet is felbontottam.
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:44 pm

- A kocsi - mutattam a verdára. - Nem egy szar darab. Azt sejteti, hogy van pénzed. Nekem meg pont az kell. Na, visszaadnád a késem, és adnál pénzt? Meg egy energiaitalt - mutattam a csomagtartóra.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:40 pm

-Jajj....most komolyan miért, engem szúrtál ki?-sóhajtottam egy hatalmasat...-Figyelj...adok pénzt, és felejtsük el egymást...Rendben?-néztem szemébe
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:24 pm

- Ajbé, hát ez bizony kínos, izomkolosszus - ciccegtem. - Nem elég, hogy elvetted a kedvenc késemet, még fogalomzavarban is vagy - gúnyolódtam. - A ribanc ingyen kefél, de nekem max a pénzed kell. Esetleg kurva lehetnék, de nem állok ki az út szélére - húztam elő egy újabb kést. Ha tehetném, még a bugyimban is kést hordanék, de sajna az már túl kényelmetlen, és nem igazán higiénikus. A késtartók meg egész jól elférnek a mellkasomon. Mint a csóró szupergonosz. - Add vissza a késem, amíg nem szúrom beléd.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:17 pm

Mikor sebet ejtett, nagyon ideges lettem, ahogy letette a kést, kicsavartam a kezét majdnem hogy kitörtem.-Most már elég legyen ribanc!-mondtam dühösen, és lelöktem majd felvettem a kést a földről
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:59 pm

- Van egy automata innen nem messze. Gyalog megyünk. Ha bármit is teszel, bajban leszel, mert nem félek használni a késemet - jelentettem ki, és hogy ezt bizonyítsam, óvatosan belekarcoltam a nyakába, amiből vékony csíkban egy kis vér kezdett folyni. Nem volt vészes seb, sok ilyet ejtettem már, távol az artériától.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:49 pm

Hirtelen valaki kést szorította a torkomhoz...Lóvét? De hát csak kártyám van...-Hát adnék ha volna, de csak kártyám van..-néztem a kezére..
Vissza az elejére Go down
Ernestine Campbelle


Ernestine Campbelle

Hozzászólások száma : 71
Join date : 2012. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Utcák

A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:46 pm

Már egy ideje egyedül sétálgattam az utcán, amikor megláttam a kocsijába pakolgatni egy férfit. A verdája alapján nem kispályás, és remélhetőleg van kápéja. Nagyon halkan mögé osontom, majd előhúztam a késemet, és a nyakához tartottam.
- Ide a lóvéd, kisapám - sziszegtem a fülébe. Elegem volt az állandó jómodorból.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég



A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:31 pm

Óóóó igen....De jó újra itt lenni....A focicsapat kapitányságom, kezdeti helyén...Ez ám tökéletes hely...Gondoltam, bejövök majd a nagyszüleimhez, meglátogatni őket..Na meg, meghívtak az itteni iskola , tesnevelés, vagy sport edzőének..Igazán jó fizetést kapok majd, ez nem lesz rossz.Ahogy bejöttem a városba, leparkoltam a kocsit, egy helyen , és bementem a boltba. Vettem néhány jó hideg, energia italt, egy karton szódát,csipszet meg egyéb dolgot..Betettem a kocsim hátuljába..
Vissza az elejére Go down
William Turner

Admin
William Turner

Hozzászólások száma : 571
Join date : 2012. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Chance Harbor

A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 3:42 pm

A város utcái, sikátorai
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A város utcái - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város utcái   A város utcái - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A város utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» A város parkja
» A város Főtere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: CHANCE HARBOR BELVÁROSA :: Közhelyek-